Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

7 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 9

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
RangerBow

[ Atmesta ]Give my LSD AND MDMA

Recommended Posts

Nick'as žaidime: RangerBow

Peikiamo administratorio nick'as žaidime: DeadFYou

Už ką peikiate šį administratorių?: Manau dėjo bana nors neturi irodymu XD

Įrodymai (būtini, kitaip papeikimas bus atmestas): 2018-07-17_13_17_20.thumb.png.57fee8fdb690b6446698130e764fd91b.png

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Prisipažinai vakar pats ;D SS nepasidariau, negalvojau, kad aiškiai žinodamas savo padaryta nusižengimą dar ppk rašysi :Dd 

@tiger

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Nenusišnekėk  Seni ką tu čia stumi ? Nieko aš nesakiau Neturi tu jokiu įrodymu tai viskas unban mane ? . Dabar aš tau taip pasakysiu paprastai Seni čia tau ne kurortas.

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Seni žaisk atvirom kortom. Neturi įrodymu reiškias žaidėjas yra nekaltas Nepagautas-Nevagis. XD

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Seni tau 10 min duodu kol savo rytinę kava išgersiu, kad atėjas bučiau unbaned. Ir atsijimsiu papeikimą ?

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Mano akys matė kai ką kitą kai man į /msg rašė  2 žaidėjai ir teigė, kad tpa apgaules darai ;D  Man atėjus gražinai itemus, ir dar papirkinėt mane bandei ;D Bet palikim sprendimą adminams.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

tave papirkinėt ? tu nebesvaik krw neįsisukinėk bl. Geriau pasakytai Taip aš kalta Tėvai ir jau nebe pirmą kartą esu kaltas praradai nekaltybės jausmą. ;DDDD

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Ir jei nebūsiu unbanned skaityk ant mano galvos kabo žodis makrucha. Tai taip ir žinok tu gulesi kur šaltą, o aš su bachūrais svilinsiu čefyrą ?

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Neprakaituok tu tiek savo eilėraščiais čia, sakau lauk adminų sprendimo xD

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×