Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

121 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 140

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
Guest Darius

[ Atmesta ❌ ] " SPEC1ALXOREdd "

Recommended Posts

Prieš 1 minute, Darius rašė:

kas tau yra "vaikas "in illegal purpose 16yo zvejy dar esi pac vaikas tad prasyciau nesivadint cia kitus vaikais
 man tai negaila saves numest:
3189be61ba2890068f70e08c79d0081f790.jpg
prie kurio ten tavo kaimo susitinkam pasimusti su kumsceis nurausiu gi tau veida

IS KUR PIRKAI AKINIUS NORECIAU TOKIUS KUL GAUT

  • Neigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Just now, Darius said:

kas tau yra "vaikas "in illegal purpose 16yo zvejy dar esi pac vaikas tad prasyciau nesivadint cia kitus vaikais
 man tai negaila saves numest:
3189be61ba2890068f70e08c79d0081f790.jpg
prie kurio ten tavo kaimo susitinkam pasimusti su kumsceis nurausiu gi tau veida

taip taip, tikrai tavo fotke, gi nedurnas, kaip tu vaike, ir taip visada laukiu nori parodyt ale savo kietuma "Rietavas" laukiu kide tik parasyk kai atvarysi kide, pati suviniosu i vata ir dar parke pririsiu prie medzio, kauksi visa diena kad atristu tave. "Zvejy" gerai pasakei, tavo durnai smegenelei pasakysiu, kad tai ne zvejio kepure o panama. vps pasigooglink vaikas, nutrenktas matos, kad esi. ir tikiuos @modelt @tiger tave uzbanins vel ant forumo, uz forumo tersima.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest Darius

akistata i akis =ddd kur cia adminai priimt or maybe atmest papeikimą )? oi @SPEC1ALXOREdd bazaras nemusi stipriai mano lasiniu kai susitiksim ? nes jei stipriai iskart sakyk pasiruosiu atsisest ant taves perpuse lusi

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 minute, Pefkele rašė:

vpsh dzin tas jusu Forge 1.8.9 yra ghost clientu pilna su tais modais " Reach " " Cps mod "

yra, bet ghostai kainuoja ( ne visi )

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Nu xuj paimiosam ka tu ten gali but isidejas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest Darius
Just now, SPEC1ALXOREdd said:

taip taip, tikrai tavo fotke, gi nedurnas, kaip tu vaike, ir taip visada laukiu nori parodyt ale savo kietuma "Rietavas" laukiu kide tik parasyk kai atvarysi kide, pati suviniosu i vata ir dar parke pririsiu prie medzio, kauksi visa diena kad atristu tave. "Zvejy" gerai pasakei, tavo durnai smegenelei pasakysiu, kad tai ne zvejio kepure o panama. vps pasigooglink vaikas, nutrenktas matos, kad esi. ir tikiuos @modelt @tiger tave uzbanins vel ant forumo, uz forumo tersima.

Atsiprašau wait what,o dabar tai suvėlėi suvėlėi žvejiuk , firstable mane įžeidinėji visur diskorde žaidime ir kt. ir poto MAN siūlai pas tave atvažiuot ,kai čia TU man grasini kažką padaryt su savo lebna ranką, o taip taip antrą, koks forumo teršimas ,aš tiesiog pranešu aukštesnės grandies administracijai ,kad klaidos vykstą su tavim ,ar nesvarbu kitum administratorium, negalvok kad aš čia bandau tave nuvest ar ką ,ir tai man tavęs gaila whatsoever, tai turėtum savo klaidas pastebėt,kad nereikėtų papeikimų rašyt, bet ką jau padarysi ;];];]];

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, Darius said:

akistata i akis =ddd kur cia adminai priimt or maybe atmest papeikimą )? oi @SPEC1ALXOREdd bazaras nemusi stipriai mano lasiniu kai susitiksim ? nes jei stipriai iskart sakyk pasiruosiu atsisest ant taves perpuse lusi

Nieko nebesakau, tikras lo***s istizes atsises ir sutraiskys.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest Darius
2 minutes ago, Skeppy said:

yra, bet ghostai kainuoja ( ne visi )

good knowledge bud )

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 minute, Pefkele rašė:

Nu xuj paimiosam ka tu ten gali but isidejas :D

nu kam man naudot jei i sav pora kart prisijungiu xD ir btw ka tu padarysi su tais ghostais slime XD?

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Just now, Darius said:

Atsiprašau wait what,o dabar tai suvėlėi suvėlėi žvejiuk , firstable mane įžeidinėji visur diskorde žaidime ir kt. ir poto MAN siūlai pas tave atvažiuot ,kai čia TU man grasini kažką padaryt su savo lebna ranką, o taip taip antrą, koks forumo teršimas ,aš tiesiog pranešu aukštesnės grandies administracijai ,kad klaidos vykstą su tavim ,ar nesvarbu kitum administratorium, negalvok kad aš čia bandau tave nuvest ar ką ,ir tai man tavęs gaila whatsoever, tai turėtum savo klaidas pastebėt,kad nereikėtų papeikimų rašyt, bet ką jau padarysi ;];];]];

Nu tikrai, tu tiek sudu pridares, kad ismestas is projekto, ir dar kitiems apie ju ale klaidas rasai, graudu nebefreepostink..

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest Darius
1 minute ago, SPEC1ALXOREdd said:

Nieko nebesakau, tikras lo***s istizes atsises ir sutraiskys.

taip aš toks, bet tu nepyk juk čia tik minecraft projektas, o kodėl tokia neapykanta išreiški ,nemanau ar administratorius turėtų taip elgtis ..
 **nusivylimas** ? keiktis ir visą kitą, kad ir tas ***** uždedi ant žodžio ,parodo ant kiek tu pyksti ir negali priimti tiesos ,kad klaidą padarei ;]] ahh

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest Darius
1 minute ago, SPEC1ALXOREdd said:

Nu tikrai, tu tiek sudu pridares, kad ismestas is projekto, ir dar kitiems apie ju ale klaidas rasai, graudu nebefreepostink..

Wait wait whut, "išmestas iš projekto" paklausk betkurio administratorio su kurio toi pačioj eroi buvau :) nors abėjoju ar tokiam abeliui kaip tau papasakos, aišku bus tokie kaip dovis :D bekalbant vienas o jau rašant kitas, hmh (interesting??) ir nežinią ko prisakys,bet klausk axiono ar kažko aukštesnio ,nes nieko negirdėjau su išmetimu hxixi

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, Darius said:

taip aš toks, bet tu nepyk juk čia tik minecraft projektas, o kodėl tokia neapykanta išreiški ,nemanau ar administratorius turėtų taip elgtis ..
 **nusivylimas** ? keiktis ir visą kitą, kad ir tas ***** uždedi ant žodžio ,parodo ant kiek tu pyksti ir negali priimti tiesos ,kad klaidą padarei ;]] ahh

Tai taip, tavo zinei as free baninu, darau dafiga klaidu, nu tai patikek galetum ir patylet ir palaukt kol atrasys is auksciau....

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest Darius
Just now, SPEC1ALXOREdd said:

Tai taip, tavo zinei as free baninu, darau dafiga klaidu, nu tai patikek galetum ir patylet ir palaukt kol atrasys is auksciau....

nū taip aš to ir laukiu ,bet tu kažkodėl vis replayini ir replayini lyg pats norėtum kažką įrodyt kai neturi ko įrodyt :)

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
26 minutes ago, SPEC1ALXOREdd said:

Nieko nebesakau, tikras lo***s istizes atsises ir sutraiskys.

Administracija taip izeidineja zaidejus........... BAISU!!!!!!!!!:classic_unsure:

  • Haha 5
  • Supykęs 1
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 10 minutes(-ių), Darius rašė:

nū taip aš to ir laukiu ,bet tu kažkodėl vis replayini ir replayini lyg pats norėtum kažką įrodyt kai neturi ko įrodyt :)

Tai kad tau net neverta nieko irodyt, puse serverio laiko praleisdamas apsimetinejai kazkokiu kitu zmogumi "ale" savo broliu "20meciu", bet nieko pacukas buvai atristas, kitas dalykas tame, koks tolkas kurtis belenkiek gmailu ir dar prie tu gmailu belenkiek youtube kanalu susikures i kurias keli savo klipukus kazkokius tai xz, tai tik irodo koks tu esi paciuozias laido riteriokas ir stipriai ilindes i virtualu pasauli, iseik bent viena karta per savaite i lauka prasibezdeti degrade.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 2 minutes(-ių), ?DonSimon rašė:

Tai kad tau net neverta nieko irodyt, puse serverio laiko praleisdamas apsimetinejai kazkokiu kitu zmogumi "ale" savo broliu "20meciu", bet nieko pacukas buvai atristas, kitas dalykas tame, koks tolkas kurtis belenkiek gmailu ir dar prie tu gmailu belenkiek youtube kanalu susikures i kurias keli savo klipukus kazkokius tai xz, tai tik irodo koks tu esi paciuozias laido riteriokas ir stipriai ilindes i virtualu pasauli, iseik bent viena karta per savaite i lauka prasibezdeti degrade.

OOF dat nuke

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, ?DonSimon said:

psimetinejai kazkokiu kitu zmogumi "ale" savo broliu "20meciu",

Sako 'Andriucha' kurio tikras vardas Simonas ar saimonas hui paimiosh. 

  • Neigiamas 1
  • Supykęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

YOOOO, chebra dėkui, yra ką paskaityt <3 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, Axion01 rašė:

Sako 'Andriucha' kurio tikras vardas Simonas ar saimonas hui paimiosh. 

Saves pasiklausk, ar as slepiau savo tikra varda??

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

** refreshing the page every 5 secs **

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
6 minutes ago, Skeppy said:

** refreshing the page every 5 secs **

Same

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest Darius
20 minutes ago, ?DonSimon said:

Tai kad tau net neverta nieko irodyt, puse serverio laiko praleisdamas apsimetinejai kazkokiu kitu zmogumi "ale" savo broliu "20meciu", bet nieko pacukas buvai atristas, kitas dalykas tame, koks tolkas kurtis belenkiek gmailu ir dar prie tu gmailu belenkiek youtube kanalu susikures i kurias keli savo klipukus kazkokius tai xz, tai tik irodo koks tu esi paciuozias laido riteriokas ir stipriai ilindes i virtualu pasauli, iseik bent viena karta per savaite i lauka prasibezdeti degrade.

Says Pagalba DonSimon ,or should i say Pagalba HujasoSimon xixi ,seni ,vėl tu su savo nuoskaudom bandai įrodyt kažką, šitą dalyką jau visur kur tik įmanomą rašei norėdamas mane kažkaip "išexposint "bet jau juk visi žino ir visiem pochui :D tipo gyliai ;DD,bet sekmės įrodynėt savo tiesą toliau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest Darius
17 minutes ago, ?DonSimon said:

Saves pasiklausk, ar as slepiau savo tikra varda??

nu taip Tomas esi kažkoks xz, apsimetinėjai čia iš šiaulių tomu 21metų tipo ir atrištas kad simonas kažkoks 17inis "ajajajaj"jau siuntęs aš ekšioniuj pilną ss kaip ateini į servą ir šūdą mali bandai tipo "pasipizdavot" bet eilinį kartą nesigauną :dd nes išeini pats užsigruzinęs,bet ne su tavim čia kalbą einą, suprantu kad bandai apgint savo pridurką draugeli nes jam bandysi nert jaučiu ,ir bėje kada bandysi vėl į administraciją,ai palą, vis dar ekšionas komandoi nelabai gali ar ne  ? skaudu tikrai ,sorii kad užsimyniau apskritai apie tai ,ikiukas tomuk sekmės ?:?

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest Darius

dar kiek žinau ateitį turėtų sugryžt į serverį kaip chatmodai ar pagalbos neįsivaizduoju kaip herojai Simon Algutis Ir Liutka(jis čia offtopic but tokia info iš burnos simonos buvo x_o) saugokitės vyrukai 24/7 straight serverio priežiūrą - SUGRYŽIMAS !

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×