Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

5 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 9

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
Guest Darius

[ Atmesta ❌ ] " SPEC1ALXOREdd "

Recommended Posts

Prieš 2 minutes(-ių), Darius rašė:

nu taip Tomas esi kažkoks xz, apsimetinėjai čia iš šiaulių tomu 21metų tipo ir atrištas kad simonas kažkoks 17inis "ajajajaj"jau siuntęs aš ekšioniuj pilną ss kaip ateini į servą ir šūdą mali bandai tipo "pasipizdavot" bet eilinį kartą nesigauną :dd nes išeini pats užsigruzinęs,bet ne su tavim čia kalbą einą, suprantu kad bandai apgint savo pridurką draugeli nes jam bandysi nert jaučiu ,ir bėje kada bandysi vėl į administraciją,ai palą, vis dar ekšionas komandoi nelabai gali ar ne  ? skaudu tikrai ,sorii kad užsimyniau apskritai apie tai ,ikiukas tomuk sekmės ?:?

:DDD Graudu man skaityti tavo sita nesamone, puikiai dauguma zino mano varda, o tu cia vps ne i tema rasai apie kazkoki Toma, btw as niekad neslepiau savo metu, kaip tu sakai "21" matau nesigauna cia tau is galvos rasyti sudus atsibusk biski gi autiste:D

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest Darius
Just now, ?DonSimon said:

:DDD Graudu man skaityti tavo sita nesamone, puikiai dauguma zino mano varda, o tu cia vps ne i tema rasai apie kazkoki Toma, btw as niekad neslepiau savo metu, kaip tu sakai "21" matau nesigauna cia tau is galvos rasyti sudus atsibusk biski gi autiste:D

Ok Tomai.. gana rinktis pranešimus, sit you dog

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, Darius rašė:

dar kiek žinau ateitį turėtų sugryžt į serverį kaip chatmodai ar pagalbos neįsivaizduoju kaip herojai Simon Algutis Ir Liutka(jis čia offtopic but tokia info iš burnos simonos buvo x_o) saugokitės vyrukai 24/7 straight serverio priežiūrą - SUGRYŽIMAS !

Tai tu dunduk apsispresk ar Tomas ar Simonas ar Andriuhha :D debiliuk tu rasai kiekviena posta vis kitoki suda ktu na :DD

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest Darius
Just now, ?DonSimon said:

Tai tu dunduk apsispresk ar Tomas ar Simonas ar Andriuhha :D debiliuk tu rasai kiekviena posta vis kitoki suda ktu na :DD

i said sit dogas


adminas koks pralokinkit tema kad tokie kaip šitas šunys nesirinktų savo pranašumui va pranešimu forumo ir visa kita nu žinot kaip ten vyksta ta kontrabanda 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

tema buvo sukurta karui xdd

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest Darius
2 minutes ago, Skeppy said:

tema buvo sukurta karui xdd

Ne, tema buvo sukurta apsvarsyti ką daryt su vieno iš Pagalbos klaidų, bet chaosas pasidarė nes atsirado norinčių pasisakyt su savo negativity shit :ccc

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, Darius rašė:

Ne, tema buvo sukurta apsvarsyti ką daryt su vieno iš Pagalbos klaidų, bet chaosas pasidarė nes atsirado norinčių pasisakyt su savo negativity shit :ccc

perkeltine prasme buvo lol

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest Darius
Just now, Skeppy said:

perkeltine prasme buvo lol

žinau lol

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Papeikimas atmestas.
@SPEC1ALXOREddelkis kultūringai su žaidėjais.  P.S užtenka ir vieno tag'o..
img%5D

@Darius, esi blokuojamas forume.

FREEPOSTER'IAI, ŠĮ KARTĄ ĮSPĖSIU - KITĄ DUOSIU JAU ĮSPĖJIMĄ ( -1 ) 
Tema rakinama.

  • Teigiamas 3
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×