Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

0 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 9

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
R1jundris

krč apipiso mane

Recommended Posts

Jūsų vardas žaidime:  R1jundris
Skundžiamo žaidėjo vardas žaidime: robisasas
Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?:  Sakė paims goldą už 350k, ir sakiau 150k gražinsiu rytoj, o pasirodo apipiso mane, o kitiem žmonėm neapipiso paėmė paslaugas, sakė LilDryxx nupirko. Tai, baninkit mus abu, arba tegul šaibas gražina arba baninkit ir man i kita acc šaibas duokit ;D  kažką darykit bbž, AI bėja buvau su čytais, tai irgi kažką darykit pridėkit 7d prie bano+ noriu atgaut pinigus, arba robisasas būtų užblokuotas. 
Įrodymai: 2019-08-29_19_44_20.thumb.png.3fa8de1170b0eef04835ebaa4fe2eb94.png2019-08-29_19_34_05.thumb.png.7e4466428532be8ec15507167bcb7801.png

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Pats kaltas man nieko nenupirko pats pirkau turiu ejau i maxe pirkti manes nieko neklausei apie tai bet ikisai tai yra nelegali veikla ir esi pats kaltas kad tave apipiso :)

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 minute, LilDryxx rašė:

Pats kaltas man nieko nenupirko pats pirkau turiu ejau i maxe pirkti manes nieko neklausei apie tai bet ikisai tai yra nelegali veikla ir esi pats kaltas kad tave apipiso :)

 

Tikrai pats pirkai viską? tikrai? taigi nepisk proto, viską žinau man taigi sakė, ir jeigu būtum pats pirkęs būtų chate rašę, kad pirkai, man sakė robisasas kad jis tau nupirko, tu pirmas ėjai, + tu man kątik msg rašei kad tavęs nekiščiau xDDDD

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
11 minutes ago, R1jundris said:

Jūsų vardas žaidime:  R1jundris
Skundžiamo žaidėjo vardas žaidime: robisasas
Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?:  Sakė paims goldą už 350k, ir sakiau 150k gražinsiu rytoj, o pasirodo apipiso mane, o kitiem žmonėm neapipiso paėmė paslaugas, sakė LilDryxx nupirko. Tai, baninkit mus abu, arba tegul šaibas gražina arba baninkit ir man i kita acc šaibas duokit ;D  kažką darykit bbž, AI bėja buvau su čytais, tai irgi kažką darykit pridėkit 7d prie bano+ noriu atgaut pinigus, arba robisasas būtų užblokuotas. 
Įrodymai: 2019-08-29_19_44_20.thumb.png.3fa8de1170b0eef04835ebaa4fe2eb94.png2019-08-29_19_34_05.thumb.png.7e4466428532be8ec15507167bcb7801.png

@R1jundris gauni ban'a už čytus. O toliau palieku tigeriui.

@tiger

 

  • Neigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, LilDryxx rašė:

Taip rasiau nes as ne prie ko :) ir deja pirkau as ;) gal reikia ir maxes kvituka atsiusti?

žinutę kur siuntei atsiūsk :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Mano manymu jis geai pasielge kad apipiso kaziola tai yra tave ir ne vien del to bet ir del to kad tai yra nelegali veikla ir tu jo pats prasei turbut zmogelis nusprende pamokyt toki kaip tu :)

 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Tai kad  LilDryxx ir robisasas nekalti pats durnas esi ir durnas buvai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 minute, LilDryxx rašė:

Mano manymu jis geai pasielge kad apipiso kaziola tai yra tave ir ne vien del to bet ir del to kad tai yra nelegali veikla ir tu jo pats prasei turbut zmogelis nusprende pamokyt toki kaip tu :)

 

aha

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Sveiki, laukiu jau apie 2h, negaunu atsakymo einu offline, tikiuosi kažką padarysite, rytoj būsiu aktyvus forume :) laukiu atsakymo Tigeri... 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

@R1jundris "Sakė paims goldą už 350k, ir sakiau 150k gražinsiu rytoj, o pasirodo apipiso mane, o kitiem žmonėm neapipiso paėmė paslaugas, sakė LilDryxx nupirko" 

Ar aš čia matau nelegalią veiklą ? Ar kas ? ?? 

Tokiu atveju, mes nieko negrąžinam. ( nebent iš žaidėjo bus atimti pinigai. ) 

Tema rakinama.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×