Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

0 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 9

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
soccer_boy200

Bye... "Populiarusis servery LT "

Recommended Posts

Sveik,

Serverio žaidėjai ir serverio administracija (geriausia visų laikų valdžia). Sunku net kažką rašyti, juk ir čia draugų susiradau. Manau kad nieko nelaukdamas eisiu iškarto prie reikalo, nusprendžiau palikti serverį. Gavau didele ir pamokančia pamoką ir žinoma pasigailėjimą (+ laiko gaišima, beveik visą vasara), kurios dar nebuvau, tokios gavęs.  O kodėl nusprendžiau išeiti? Man užteko tai ką mačiau serveryje, (geriau būčiau tą naktį nežaidęs) [žinoma kai nutiko ne per vieną naktį] (arba bent chat‘a išsijungęs)  <- Bet apie tai šiek tiek vėliau. Išties koks nuostabus mūsų serverio savininkas, net tirpsta liežuvis apie jį rašant, bet nekalbėsiu aš apie jį plačiai, tik tiek kad paminėjau nes jis už viską atsakingas. <-Bet apie tai irgi pabaigoje. Esu žaidęs nedaug „minecraft“ serveriuose, bet su tokiu savininko ir tokia valdžios nesu dar susidūręs. [Pvz..: Buvo serverio atnaujinimas (WIPE) juk manau kad ir aklam aišku kad kažkokie bus atnaujinimai naujovės, tiek žaidėjams tiek žaidėjams kurie turi paslaugas, jų nebuvo nežinau, gal aš nepajutau, bet niekur ir nebuvo parašyta kas naujo po „atnaujinimo“]. Paslaugos tragiškos jų daiktai ir galimybės, mano sukišti pinigai velniai žino kur dingdavo. Visokių kažkokių leidimų gauti. Daug visokiu atsip. šūdu nu koks  serveris to ir reikalaują.  Aš prieš „slime“ žaidžiau tokiam serveryje kur kas kiekvieną serverio atnaujinimą būdavo kažkas naujo, nu tik galbūt per daug nes servery naujinamą ne viena kartą į metus. Gaila, bet nieko visiems pasitaiko tokių dalykų kai iš numylėtinių serverių išeini į geresni, o pasirodo ateini į „š*diną“. Kas dėdavosi na-a-a-ktį kai valdžia gal jau 7-inta sapną sapnuodavo (tai nereiškia kad turite naktimis budėti). Aš pradėjau žaisti nekreipdavau dėmesio bet nuleisdavau šiek tiek žemiau į kaire puse akis, gal man paraše ar kažkas panašaus. Bet ne žaidėjai pagavo statistiką tokia ir tokia valandą mes su „chebra“ galime dabar jau kaip norime, nu taip kaip nutarė kaip norime taip ir „dawai“ . Visu pirma žodynėlis nuostabus buvo gerų baigusių universitetų mokytojų, tai buvo iš ko pasimokyti. O antra puikiausia tema kuri man patiko, „čytų“ aptarinėjimas kokius naudoju, turiu, kuris labiausiai patinka. Galvoju Woow, tai kur „console“ ar tie „trys miegantys broliai“. Bet tai čia nieko palyginus ką žaidėjai šneka, bet ką valdžia (nevisa- vienetai)  žinoma daug daug švelniau bet gali ir pasiusti pasakyti:  eik ...; neturiu laiko; netrukdyk pats kaltas, niekas nepadės; aš jau visą diena sėdžiu prie pc prašyk kito, nu daug aš patyriau šitam serveryje :D . Bet koks serveris- tokia valdžia. Dabar išvada galima pasakyti kad bando primesti mandagius bet neišeina, galbūt palūžta, gal patys per daug sėdi apsikabinę pc pele, o kitiems tą aiškiną. Bet nesakau kad visi, yra tikrai labai gerų kurie man padėjo į nauda ačiū tau ............ bet menkniekis dėl tokio nusižengimo. Savininkas kaip jau ir sakiau neišsiplėsiu, bet pasakysiu irgi gan „nemandagus“; daug žada-maža daro; melagis; klausiau aš jo kodėl turėčiau būtent pasirinkti jūsų servery ką atrašę, pats žino. Tai ir atspindėjo kad melagis ir nemandagus nu gal ir tingėjimas pakišo koją.   Bet... Ant savo serverio taip p* kad būtų tikrai nesu nei vieno savininko regėjęs. „Admin“ žinot yra labai senas toks posakis (žinoma net girti nesuprasit :D )  >Jei gyvenai landynei, o dabar nutariai išeiti, tai pasistenk tyliai, o svarbiausia atsargiai (išeik) neužlipk skaudžiai ant kažko (žmogaus).<  arba >Ką darai, daryk gerai, nes ką gali daryti rytoj niekad nesakyk rytoj.< Gali viena žmogų įžiesti kuris nueis į forumą tema parašys o kitas išeis iš serverio. Tai ištiesų aš nieko nebepatarsiu ką daryti nes ši paskutinioji dalis daug turėjo pasakyti bet „minecraft‘as“ (kompiuteris) kaip, narkotikas nesvarbu kada bet svarbu nors karta prie jo atsisėst pažaisti („pasikolioti“ jei ypač naktį prisijungsi.) Ar jūs tikrai maži vaikai kad esat ne karta sakė,  p* ką noriu ta darau ne tu prižiūrėtojas tai ir p*sk n* iš čia, jei nepatinka j*banas gaid*. Tai ir pisu... Bye. 

Atleiskit už klaidas...

Daug galėčiau pasakyti dar, bet tegul kiti pasako, man jau pakako. Aš noriu stipraus serverio o ne fake „populiaraus“

Kuo greičiau ištrinkite šį pranešimą „kuo greičiau“ kaip mokate nes juk teisybė degina. (Ir prašyčiau mano tinklalapio paskyra ir acc ištrint (t.y 2 soccer_boy200 ir _Die_Hard_), nes, nebesinori čia man daugiau būti ir dar ieškoti DELETE)

P.S Niekam nenorėjau pakenkti ar kažko įžeisti. Jei tai įvyko labai apgailestauju, aš atlaikiau tu atlaikyk ;) 

  • Patinka 2
  • Ačiū 1
  • Haha 5

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

:DD iš kur tiek pykčio, sutrumpinant, kad kitiem nevargt skaityt, tai žmogus išliejo tulžį and modes, kad atnaujinimų nėra ir, kad administracijos naktim nėra. Viso gero :DDD

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, DoviiLTU rašė:

:DD iš kur tiek pykčio, sutrumpinant, kad kitiem nevargt skaityt, tai žmogus išliejo tulžį and modes, kad atnaujinimų nėra ir, kad administracijos naktim nėra. Viso gero :DDD

Nu taip DoviiLTU kai tu esi auksčiau pareigose už naujoką ir ne tik.  Tai tau lengviausia atrašyt tema o apie lošima išvis mute aš.

Viskas normaliai aš nepykstu nėra čia ko pykt nuo to kam bus geriau nei tau nei visai gerb. serverio admin. nebent man nervan  į minūsa geriau.
Kiekvienas serveris gyvena savaip nes mes esame skirtingi. Vienas vienintelis serveris kuriam sumoki +10eur. už tai tai kad žaistum lygiai taip pat kaip paprastas eilinis žaidėjas, nekalbat apie š*dinas komandas bei daiktus.  

Ir ne vien apie naujinimus, parašiau tas kas jaučiasi serveryje.

Ir jaučiate tokia baimė kažkas kažką ne taip sukūrę tema. Easy delete.

P.S. Jei parašiau "knyga" tai nereiškia kad čia pyktis. Atsiprašau pamiršau paminėti temoje.

Serverio bendruomene surinktumėt atsakinga, o ne 'dzindobri'

Redaguota nario soccer_boy200

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Žinok nlb aiškiai.... Kiek bandžiau iššifruoti, tai paleavinai, tik dėl to, nes tau parašė "pisk iš serverio" ir tu išėjai?

Redaguota nario tort926
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

@soccer_boy200 Aww dude... how relateble, man irgi minecraftas kaip narkotikas, kuris padeda pabėgti nuo depresijos, nerimo priepuolių, nemigos, vaistų overdosenimo...

Ai... beto jeigu tau nepatinka serverio update'u stoka ar paslaugų galimybės, Tu visą laiką gali siūlyti savo įdėjas ir patarimus serveriui. Sekmes tau ;)

  • Teigiamas 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 4 minutes(-ių), Neziniukas rašė:

@soccer_boy200 Aww dude... how relateble, man irgi minecraftas kaip narkotikas, kuris padeda pabėgti nuo depresijos, nerimo priepuolių, nemigos, vaistų overdosenimo...

Ai... beto jeigu tau nepatinka serverio update'u stoka ar paslaugų galimybės, Tu visą laiką gali siūlyti savo įdėjas ir patarimus serveriui. Sekmes tau ;)

OMG! Ką tu šneki. Gali siūlyti savo idėjas, dar galėjai parašyti jos bus įgyvendinamos.  Kiek rašiau? Vis randa kažkokia pasiteisinimo priežasty. Taigi niekas nieko nedaro, pats serveris nedirbs be šaibu. Žaiskim be naujovių juk taip paprasčiau ir pigiau. Ačiū tikiuosi prireiks.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 13 minutes(-ių), tort926 rašė:

Žinok nlb aiškiai.... Kiek bandžiau iššifruoti, tai paleavinai, tik dėl to, nes tau parašė "pisk iš serverio" ir tu išėjai?

Dėl to nes serveryje savartynas, čia savininkui vienodai. Nes už naujinimus ir naujovės  jis atsako.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 8 valandos(-ų), Pofkeee rašė:

@soccer_boy200Tesiog išaugai minecraftą tik tiek galiu pasakyti :)

@Pofkeee Tiesiog tau pirmas gyvenime minicraft'o (slime) šis serveris tik tiek galiu pasakyti :) 

Išaugau? jo jo. Skaityk kas parašyta, o ne ką nori matyti..

Minecraft žaisiu toliau kitame serveryje, nesidžiauk neišaugau ;) 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 9 valandos(-ų), Tautrimas rašė:

Mažiau verkt ir mažiau minecrafto tau žaist

Aš labai džiaugiuosi kad tau patinka šis serveris. [Bet kažkam ir nepatinka] "Keik žmonių tiek nuomonių" .

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, soccer_boy200 rašė:

Aš labai džiaugiuosi kad tau patinka šis serveris. [Bet kažkam ir nepatinka] "Keik žmonių tiek nuomonių" .

Neturiu nei noro, nei laiko, nei tam tiek jegu sedet 24h ir stebeti chata kas vyksta naktimis. Taip pat logu tikrinti, kuriu susidaro per 24h apie 200000 eiluciu. (http://prntscr.com/ozj6d9). Zodziu, nesiruosiu issiplesti, bet kaip sauksi - taip ir atsilieps. Jeigu taip bendravimau serveryje, tai pateik nuotruka.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Seni, jai ne @modelt @M0dii ir visa kita likusi ištikima šeima šitas serveris jau vasaros pradžioje būtų nebūtų toks aktyvus žaidėjų skaičiumi,nes visi siūlėme savo idėjas,jas aptardavome ir galiausiai įgyvendinome.Jai tu naujokas serveryje,kaip ir minėjai pradėjai žaisti tik vasarą ir ''sugaišai savo vasarą žaisdamas,kubelius'' , tu nematei kaip serveris atrodė be atnaujinimų prieš ir kaip atrodo dabar :) Jai susidarai tokią nuomonę apie savininką ir visą likusią administraciją tada lasivas esi,tęsk savo kubelių karjierą Pas danieliaus vaikų šaiką,o ten tai tikrai pamatysi kokie chaosai vyksta. Ai be to,neveltui šis serveris yra pats populiariausias ir laikosi TOP LT serverių viršūnėse pagal visus kriterijus,nes kiek teko pračekint kitus serverius tai 40% +- Nukopijuota iš šio projekto, so pasilik savo nesubrendusią ir neargumentuotą nuomonę sau,PEACE! ?‍♀️

  • Patinka 4
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

ždž paskaičiau pusę, ir pradėjau nebesuprasti ką rašai.. Toks jausmas, jog skaitau 13-mečio memory, kaip jis praleido savo vasarą minecrafte..

  • Teigiamas 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

E soccer boy tai gal tu eik į tokį serva kaip KRD? Ten apaksi žmogeli kaip ten nieko nesirūpina ir ko tu nori? Tam serve kur paminėjau nei bugu netvarko nieko savininkai a.z net nepaskaito į metus 1 buga sutvarko idėjas atmestinai atmeta parašai koki komentarą iškart ištrina tema jei tau slime nepatinka tai gal tau ten geriau butu? Jei apscamina ar kokį acc nupis žinok tu jo nesusigrazinsi ir tikrai kokiu itemu negrąžintų o mode čia gan gerai stengiasi prižiūri serva ir jum dar kažkas nepatinka? Prieš kelias dienas nupiso acc mano kuris buvo unregister mode ji grąžino :) taip kad nelokit čia atsižvelgia į viską ir idėjas ir į kiekvieną žaidėją kas jums dar nepatinka nei vienas servas taip nesirūpina servu kaip mode. 

  • Patinka 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 6 valandos(-ų), Kentukas rašė:

Seni, jai ne @modelt @M0dii ir visa kita likusi ištikima šeima šitas serveris jau vasaros pradžioje būtų nebūtų toks aktyvus žaidėjų skaičiumi,nes visi siūlėme savo idėjas,jas aptardavome ir galiausiai įgyvendinome.Jai tu naujokas serveryje,kaip ir minėjai pradėjai žaisti tik vasarą ir ''sugaišai savo vasarą žaisdamas,kubelius'' , tu nematei kaip serveris atrodė be atnaujinimų prieš ir kaip atrodo dabar :) Jai susidarai tokią nuomonę apie savininką ir visą likusią administraciją tada lasivas esi,tęsk savo kubelių karjierą Pas danieliaus vaikų šaiką,o ten tai tikrai pamatysi kokie chaosai vyksta. Ai be to,neveltui šis serveris yra pats populiariausias ir laikosi TOP LT serverių viršūnėse pagal visus kriterijus,nes kiek teko pračekint kitus serverius tai 40% +- Nukopijuota iš šio projekto, so pasilik savo nesubrendusią ir neargumentuotą nuomonę sau,PEACE! ?‍♀️

Būtu idomu suzinoti kas tas danielius ir koks ip serverio, nes as isejau ne is danieliaus serverio o is manto. Kas ten ką kopijuoja tegul, bet gal ten pas ta Danieliu nereikai gauti leidimu, daiktus vos spet susirinkt nuo zemes, ir bugus žiuret  kaip filma, sakau nereikia net cytu, actually COOL. Nežinau apie ta servery negailu sakyti bet jei sakai kad taip pat, tai toks ir serveris stumi ant savo serverio , nes daug kas kopijuota kaip ir sakei.  Idėju tikrai neigyventinat. Serveris ne nuo žaidėju skaičiaus populiarus (ač dievui paskutinį karta parašysiu). O NUO VEIKSMŲ.

Tai ir sakau nemandagūs. Ir vaikiškai elgiasi jei tu tai aš. Kur populiarumas, greičiau lygis nei ...  .

Redaguota nario soccer_boy200

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 4 valandos(-ų), Insidious rašė:

E soccer boy tai gal tu eik į tokį serva kaip KRD? Ten apaksi žmogeli kaip ten nieko nesirūpina ir ko tu nori? Tam serve kur paminėjau nei bugu netvarko nieko savininkai a.z net nepaskaito į metus 1 buga sutvarko idėjas atmestinai atmeta parašai koki komentarą iškart ištrina tema jei tau slime nepatinka tai gal tau ten geriau butu? Jei apscamina ar kokį acc nupis žinok tu jo nesusigrazinsi ir tikrai kokiu itemu negrąžintų o mode čia gan gerai stengiasi prižiūri serva ir jum dar kažkas nepatinka? Prieš kelias dienas nupiso acc mano kuris buvo unregister mode ji grąžino :) taip kad nelokit čia atsižvelgia į viską ir idėjas ir į kiekvieną žaidėją kas jums dar nepatinka nei vienas servas taip nesirūpina servu kaip mode. 

Ačiū kad kažką pasakoji, bet nepasipasakot ateina žaidėjai ;) 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 5 valandos(-ų), SuperGold rašė:

ždž paskaičiau pusę, ir pradėjau nebesuprasti ką rašai.. Toks jausmas, jog skaitau 13-mečio memory, kaip jis praleido savo vasarą minecrafte..

Aš juk sakau ne kiekvienas supranta, kai akys VOS KAD NE 24h/7. Tai skaityt net keista, akys bijo balto fono. Ir labiau norisi žaist nei skaityt pritariu. O metu nesvarbu gali būt ir 100. Bet sakau jau priklauso kiek akys išvarvėjo.

Redaguota nario soccer_boy200
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 7 valandos(-ų), modelt rašė:

Neturiu nei noro, nei laiko, nei tam tiek jegu sedet 24h ir stebeti chata kas vyksta naktimis. Taip pat logu tikrinti, kuriu susidaro per 24h apie 200000 eiluciu. (http://prntscr.com/ozj6d9). Zodziu, nesiruosiu issiplesti, bet kaip sauksi - taip ir atsilieps. Jeigu taip bendravimau serveryje, tai pateik nuotruka.

 

Ne aš jau temoje minėjau tai nereiškia kad jums reikia sedėti pamainomis ir būdėti. Supranti beda po viena nevaikšto jei kažkas chate vyksta tai dar kažkur slypi problema ir taip jos kas kažkiek laiko išlenda, ta diduma nuraminat ir vsio vel ramu. Tik taip atrodo neramu neikiek. Nuotraukas man daryt video, ir paskui dar pradirbt sekretoriumi, neapsimoka nes nespeciau del kiekvieno pirstelėjimo. Kaip kazi irodyt reiktu kas iš ploto dingta daiktai (chest). Niekaip juk nepaliksi per nakti acc.

Yra tam tikros frazes simboliu isdestymas, kad neleistu reklamuoti ir chatint tarp pusavio. Bet cia irgi reikia daug darbo ideti nes irgi klaidu nuo to atsiranda. Bet kiek dabar tu klaidu serveryje tai nepakenktu dar viena.  

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 minute, soccer_boy200 rašė:

Ne aš jau temoje minėjau tai nereiškia kad jums reikia sedėti pamainomis ir būdėti. Supranti beda po viena nevaikšto jei kažkas chate vyksta tai dar kažkur slypi problema ir taip jos kas kažkiek laiko išlenda, ta diduma nuraminat ir vsio vel ramu. Tik taip atrodo neramu neikiek. Nuotraukas man daryt video, ir paskui dar pradirbt sekretoriumi, neapsimoka nes nespeciau del kiekvieno pirstelėjimo. Kaip kazi irodyt reiktu kas iš ploto dingta daiktai (chest). Niekaip juk nepaliksi per nakti acc.

Yra tam tikros frazes simboliu isdestymas, kad neleistu reklamuoti ir chatint tarp pusavio. Bet cia irgi reikia daug darbo ideti nes irgi klaidu nuo to atsiranda. Bet kiek dabar tu klaidu serveryje tai nepakenktu dar viena.  

Ką tu čia pjauni :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Atnaujinimų nedaro, sako pacas :DDDDDDDDDDDDD

Aš, prieš 2 metus čia atėjęs su 0 postų į idėjų skiltį parašiau porą idėjų, kurias Mode įgyvendino savaitės bėgyje ir dabar praėjus visiems tiems metams, mano idėjos dar vis išlikusios yra serveryje. Tai tu net nebandęs siūlyti savo vaikiškų idėjų, nepisk čia proto visiems.

Tu pateik kokių nors argumentų, kad atnaujinimų nebūna ir, kad čia nėra "populiariausias serveris Lietuvoje".

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, soccer_boy200 rašė:

Aš juk sakau ne kiekvienas supranta, kai akys VOS KAD NE 24h/7. Tai skaityt net keista, akys bijo balto fono. Ir labiau norisi žaist nei skaityt pritariu. O metu nesvarbu gali būt ir 100. Bet sakau jau priklauso kiek akys išvarvėjo.

Kokios dar kurwa akys išvarvėjo, tu matai ką rašai ? :D per visą vasarą gal tik 24h yra pražaistos išvis.. dirbau visą vasarą, o šitas apie akys šneka.. džibil..

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Labas.

Kadangi jau prapliupo kalba apie atnaujinimus, norėčiau svaresnių argumentų, kodėl sakai, kad jų (vos) nėra. 

Padariau tikrai nemažai darbo ir praleidau daug laiko atnaujinimų pusėje. Kai kurie gal ir minimalūs, bet ne aš, galų gale, nusprendžiu ar atnaujinimas bus priimtas ar ne. Itin didelių atnaujinimų neįmanoma daryt, nes bus daug nepatenkintų žmonių ir čia faktas. Ir kitas dalykas tas, kad nebeturiu laiko visam tam, kadangi prasidės studijos ir didžiąją dalį laiko skirsiu joms.

 

Toliau, nelabai supratau ką norėjai pasakyt. Visa likusi temos dalis yra somewhat tik kažkoks keistas nepasitenkinimas kažkuo. Jeigu jau rašai apie tai malonėk parašyt ir išdėstyt viską aiškiai ir tvarkingai. Ir nesuprantu kodėl atrašinėji į kiekvieną komentarą. Jeigu jau palieki tai go ahead and do it. Why do you care? Live your life.

 

Nekiekvienas administracijos narys turi laiko sedėt prie kompiuterio kiaurą parą ar naktim, kad viską sumatyt. Galų gale čia minecraft serveris. Chill out. Nesitikėk šimta-procentinio profesionalumo. Peace.

  • Patinka 1
  • Teigiamas 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×