Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

2 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 4

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

M0dii

Serverio restartas 2019-09-25

Recommended Posts

Parasysiu trumpiau ir aiskiau, nes dauguma vis tiek neskaito. Paslaugos islieka nuo 2019.09.11, o legend islieka nuo: 2019.09.04 iki dabar.

  • Teigiamas 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Visi atnaujinimai manau tikrai įdomūs ir padarys projektą idomesniu. Gaila, kad už balsavimą top 3 prizai gan silpnoki, vis gi žmonės visą wipe stengėsi palaikyt top 3 o gaus tik 14d paslaugas, mano nuomone turėtū gaut visam wipe (Tik mano nuomonė). Dar manau, kad būtų įdomu pamatyt Playtime milestone's - už tam tikrą pražaistą laiką būtų teikiami prizai, pvz : 5d playtime - P5 Set'as ( čia tik pavizdys). Čia tik mano porą pastebėtų Pakeitimų pasiūlymų, o šiaip nekantrauju pamatyt restartą !

  • Patinka 1
  • Teigiamas 3

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, Calijero rašė:

Visi atnaujinimai manau tikrai įdomūs ir padarys projektą idomesniu. Gaila, kad už balsavimą top 3 prizai gan silpnoki, vis gi žmonės visą wipe stengėsi palaikyt top 3 o gaus tik 14d paslaugas, mano nuomone turėtū gaut visam wipe (Tik mano nuomonė). Dar manau, kad būtų įdomu pamatyt Playtime milestone's - už tam tikrą pražaistą laiką būtų teikiami prizai, pvz : 5d playtime - P5 Set'as ( čia tik pavizdys). Čia tik mano porą pastebėtų Pakeitimų pasiūlymų, o šiaip nekantrauju pamatyt restartą !

Will see. Might be able to do smth.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

mc juda :D

 

 

  • Teigiamas 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 minute, Luk16 rašė:

Finally its wipe day boiiiiiiss

yee boi!

 

  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Waaooow.. nice? Šaunu jog pridėjot naujų komandų, kurios padarys žaidimą patogesnį, įdomesnį.

@M0dii Dekui už įgyvendintą įdėją :classic_rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Wait what, tik dabar pamačiau, jog wipe darot ponai ? :D
Never mind, tik dabar temą paskelbė, my bad :D
"Pagalbos nariai nuo šiol žaidėjams galės uždėti ir nuimti [P] - patikimas - ženkliuką."
gal geriau tik adminai? pagalbos kai kojnes keičias. draugeliai duos poto bus bėdų.

Redaguota nario SuperGold
  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Rašom tik "normalius" klausimus! 
 



Prašau be reikalo "NefreePostint'į"

  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Tikiuosi sis wipe bus idomesnis !! 

  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Uhh, smagu prisimint tuos senus gerus maikrafto laikus :D Tie naktiniai sedėjimai išvarvėjusiom akim, tie ištinę vedai mokykloj.. Tai jei, kas prisiminsit mane iš seniau, parašykit :P Šaunu matyt serverį, vis dar gyvuojanti. <3 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×