Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

9 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 9

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
Domantas69

Pasisavinimas kzn leidimu,deliojimas free.

Recommended Posts

Jūsų vardas žaidime: Sexius
Skundžiamo žaidėjo vardas žaidime: Elitesmert
Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: 1.Veda kazino be leidimo nu pas Dziga o ten nupirktas tik vienas leidimas 2. Stačiau 1.5m pas Dziga Dziga atsijungė Elitesmert pastatė bonemeal iškrito raudona gėlė,išgriovė ir sako ,kad nieko nestatė,suprasčiau nestatytu elite td būtu prisijungęs Dziga pastatytu ir bučiau laimėjęs bet statinėja bonemeal kai pastatau.
Įrodymai: 2019-11-07_22_54_55.thumb.png.e96316e07a50f90c9006c6972ca4b6a0.png2019-11-07_22_54_27.thumb.png.6095cb21d366f85ee933bd073edc8a57.png

2019-11-07_22.51.38.png

  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Visų pirma, Dziga nei leido tau statyt 1.5mln, nei ka. Antra, Dziga neparase taves chate kad pastatei 1.5mln, del ko bet koks statymas ant zoles netraktuojamas kaip laimėjimas ar pralaimėjimas. Trečia, gryžęs iš afk Dziga tau gražino 1.5mln ir pats pasake kad neleido statyti. Niekas ant dzigos laukelio bonemealu ar kazkokiu geliu , nugriovimu nedare. nuotraukose matosi kaip aš dedu bonemealus išvis kitame laukeli, o ne Dzigos. 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Just now, Elitesmert said:

Visų pirma, Dziga nei leido tau statyt 1.5mln, nei ka. Antra, Dziga neparase taves chate kad pastatei 1.5mln, del ko bet koks statymas ant zoles netraktuojamas kaip laimėjimas ar pralaimėjimas. Trečia, gryžęs iš afk Dziga tau gražino 1.5mln ir pats pasake kad neleido statyti. Niekas ant dzigos laukelio bonemealu ar kazkokiu geliu , nugriovimu nedare. nuotraukose matosi kaip aš dedu bonemealus išvis kitame laukeli, o ne Dzigos. 

Visu pirma,dziga leido sake px statyk ir dar kart paklausiau ar galiu staty sake jo permečiau ir pradėjo savo prikilus parašė ty ir atsijungė aš žinojau,kad prisijungs bet tu td uždėjei bone meal buvo įškrite raudona gėlė ir nugriovei,o jeigu nebūtum statęs,dziga būtu pastatęs ir bučiau laimėjes,bet dziga tsg atkdave mano statytus pinigus "1.5m" ir įšėjo pabūt afk

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 3 minutes(-ių), Elitesmert rašė:

Visų pirma, Dziga nei leido tau statyt 1.5mln, nei ka. Antra, Dziga neparase taves chate kad pastatei 1.5mln, del ko bet koks statymas ant zoles netraktuojamas kaip laimėjimas ar pralaimėjimas. Trečia, gryžęs iš afk Dziga tau gražino 1.5mln ir pats pasake kad neleido statyti. Niekas ant dzigos laukelio bonemealu ar kazkokiu geliu , nugriovimu nedare. nuotraukose matosi kaip aš dedu bonemealus išvis kitame laukeli, o ne Dzigos. 

nenoriu kištis, bet į pirmą jo pateiktą skundą neatsakei 1.Veda kazino be leidimo nu pas Dziga o ten nupirktas tik vienas leidimas. kaip į šitą atsakysi?

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, Domantas69 said:

Visu pirma,dziga leido sake px statyk ir dar kart paklausiau ar galiu staty sake jo permečiau ir pradėjo savo prikilus parašė ty ir atsijungė aš žinojau,kad prisijungs bet tu td uždėjei bone meal buvo įškrite raudona gėlė ir nugriovei,o jeigu nebūtum statęs,dziga būtu pastatęs ir bučiau laimėjes,bet dziga tsg atkdave mano statytus pinigus "1.5m" ir įšėjo pabūt afk

Įrodymus pateik prieš pateikiant tokius argumentus kad dėjau Dzigos laukelyje kažka, žaidėt pas Dziga ne pas mane. Į Dzigos laukelį nieko nedėjau. 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, Tobbe said:

nenoriu kištis, bet į pirmą jo pateiktą skundą neatsakei 1.Veda kazino be leidimo nu pas Dziga o ten nupirktas tik vienas leidimas. kaip į šitą atsakysi?

Bus atsakyta :)

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Yep, sadd yra.. Bet nieko mes nepakeisim.

Kiek girdėjau, tau viską jau grąžino @Domantas69. ? 

Šį kartą atleisim nuo įspėjimų(^.^)

 

 

Nusiskundimas atmestas.

Tema rakinama.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×