Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

40 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 140

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
AugisR8

Uzbanino nekalta zmoguti xd

Recommended Posts

Vardas žaidime:  MrDevil91
Jus užblokavo: @ciga
Priežastis: Cheat'er geros dienos :DKadangi aš rašiau, kas 1x1 jeigu nemyžniai, jis paraše: padarom gal patikra? Jeigu nemyžnius, aš parašiau gero vakaro :D, tipo paprikolint norėjau, bet užbanino, nors jis buvo neisitikines kad as cheat'eris., tai Ciga, labai prašau atblokuoti, galesi mane tikrint jeigu aš toks jau čheateris, galesi viska patikrint, istorija ir t.t, aš tik gaudau čheaterius už tad einu tipo kaip 1x1, bet su opais, tai Ciga labai prašyčiau unban, pagarbiai MrDevil91
Įrodymai (Privaloma):

2019-11-16_13.14.37.png

  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Neatsisakiau patikros, jis parase ar nori patikros ? Nu tai nx jam gaist laika :D jeigu vistiek not cheat as


 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, AugisR8 said:

galesi mane tikrint jeigu aš toks jau čheateris, galesi viska patikrint, istorija ir t.t,

Ištrinti viska įmanoma + patarimas su ciga neprikolink apie tokius reikalus, nes jis čyterius nepraleidžia pro akį.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Sakai galės tikrint kai jau ištrynei viską? Very smart kids ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Jeigu jis sakė "padarom gal patikra?" unbaninsiu. Nes jis tik PAKLAUSĖ

 

Laukiam cigos.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Na as paklausiau, ar padarot patikra? Jis palinkejo gero vakaro ir atsijunge, tai jei neturi ko slept, kodel issigandai ir pabegai ?

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×