Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

52 iš 133 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 75

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
Lf0ur

supergold

Recommended Posts


Vardas žaidime:Lf0ur 
Jus užblokavo: Supergold
Priežastis: tipo apgavau ji ant kazino nors jis taisykliu neskaito o zaide  dejo 1mln ir pralaimejo ir vel nusunte man 1mln dar zoles nenugroves buvau ir sako jis kad buvo nugrauta ir konfiskavau jo pinigus
Kodėl turėtum būti atblokuotas:Nes as darau viska kaip priklauso as nekaltas kad jis taisykliu neskaito
Įrodymai (Privaloma):image.thumb.png.c682296ab6f770b78e594b8b4fa0e435.png

Redaguota nario Lf0ur
  • Neigiamas 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 minute, Lf0ur rašė:


Vardas žaidime:Lf0ur 
Jus užblokavo: Supergold
Priežastis: tipo apgavau ji ant kazino nors jis taisykliu neskaito o zaide  dejo 1mln ir pralaimejs dar zoles nenugroves buvau ir sako jis kad buvo nugrauta ir konfiskavau jo pinigus
Kodėl turėtum būti atblokuotas:Nes as darau viska kaip priklauso as nekaltas kad jis taisykliu neskaito
Įrodymai (Privaloma):image.thumb.png.c682296ab6f770b78e594b8b4fa0e435.png

Nebejuokink dar ir leidima prarast turetum paklausem ar galim lema statyt sakei jo Aš pervedziau mano nick net neparasei ir padejai SUperGold bet'a poto sakiau dek vel manes neparasei ir kaskoki random žmogu.

Manau turetu buti tema rakinama ir atimtas leidimas iž melagystes (scaminimus).

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Nebejuokink - https://imgur.com/a/jR2I6ky
Su savo pisk nesuprasi ką turi omenį, kaip matai, dėjau aš ir MilPro, dar pats parašiai "SuperGold 1M prieš man duodant pinigus, kas reiškia, jog su savo pisk sutikai, kad mes duotume 1m. Trumpai ir aiškiai už ką turėtu būti gavai baną;

  • Leidai dėti 1M, pats chate parašiai "SuperGold 1M" nors pinigų dar nebuvau davęs, daviau po sek tau parašius, nes vedžiau komandą, atėmiai pinigus iš oro, MilPro bet'o neužskaitiai taip ogi "270k ir 1m"

    nu ir dar kartą įrodymai va - https://imgur.com/a/jR2I6ky :) 
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Nesvaikit visu visus uzskaicau ir deje dar nebuvo nugrauta zole kai tu man davai 1mln.

Redaguota nario Lf0ur
  • Neigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 minute, Lf0ur rašė:

Nesvaikit visu visus uzskaicau ir deje dar nebuvo nugrauta zole kai tu man davai 1mln.

SAKYCIAU nebesimazink nes ir taip viskas aisku mano betu net neraisiai nors ir kiek vedziau.

@tiger jo leidimaa gali attimt:)

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, Lf0ur rašė:

ir milpro jis man nedave neikarta 1mln tik tu vienas

https://imgur.com/a/tFXv9zT Akis prasiplauk, arba eik miegot, nes jau nebelaiko tau žvairos akutės čj..
Dar kartą sakau, padėjai mano 1M, nors nebuvau net šaibų padavęs iš kur tu 1m ištraukiai... Kol komandą suvedžiau tu parašiai, jog tipo aš 1m ir padėjai žolę random išvis... 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Vienoje nuotraukoje matome fotkinta per telefona ir kitokius irodymus nei antroje nuotraukoje. 

P.S vienoje nuotraukoje be modu, kitoje su modais, idomiai atrodo. Ir dar SuperGold grąžink žaidėjui 4-5mln.

ĮRODYMAI SUKLASTOTI ŠAUNUOLIS SuperGold.

1. ss1.thumb.jpg.cc6a49ee6f1f0cb3788b99246166a1d7.jpg

2. ss2.thumb.png.267ca0ef48e45413206b53c17c548163.png

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Ką tu dar kaimas juokini ??? viena foto mano, o kita milpro..

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Just now, SuperGold said:

Ką tu dar kaimas juokini ??? viena foto mano, o kita milpro..

"PAGALBA" įžeidinėjimai iškarto, ir kaip Milpro galėjo matyti kaip tu nusiuntei Lf0ur 1 mln?, nes nuotraukose nematau, kad Milpro butu states 1 mln.

@tiger išsiaiškink viska, nes turi daugiau komandu.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

A tu irgi pradėsi durniuot ar kas tau?

Pirma foto yra mano, kitas 2 man atsiuntė Milas, o jis kas su savo tlf išsiuntė, nes jis irgi milą dėjo..

Pradedi pist protą, kai nieko nežinai konkrečiai.. gėda už tave man

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Just now, SuperGold said:

A tu irgi pradėsi durniuot ar kas tau?

Pirma foto yra mano, kitas 2 man atsiuntė Milas, o jis kas su savo tlf išsiuntė, nes jis irgi milą dėjo..

Pradedi pist protą, kai nieko nežinai konkrečiai.. gėda už tave man

Mažiau keikis, gėda tau pačiam turėtu būti, neatsakingas PAGALBA švaistos visiems matant keiksmažodžiais.

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Ojojoj neturiu ką slėpt nardune tu šventasis.. axionas paliko komandą iškart permetiai ir pradėjai rimtą primest... kur db nusiskeikiau? Ir išvis, kas tave čia kalbino šitoj temoj, nes dabar apie baną kalbam, o ne apie keiksmus, bandyk nuversk mane ar pažemint mane, vistiek toli nenunersi 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 11 minutes(-ių), Lf0ur rašė:

Bet milpro negalijo deti 1mln nes tu tik klausai ar galiu mila !!!!!!!!!!

Skaityk kitą kartą, kas money duoda, nes šiuo atvėju, iš mnęs milą konfkskavai, nors aš tik komandą rašiau, kuomet tau davė MilPro pinigus, o tu padėjai mano vardu.. neatidus esi matau. @Tiger 1/3 prašauk, gal apsauginis nusiramins, nes dabar į paregas susitelkęs jis mat, ir man zapadlo daro ❤

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

gal ir mano klaida kad nemacau kas dave bet tu turejai duoti nes tu tik galejai !!!!!!!!!!!!!

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Tai gerai, reikėjo jo kinfiskuoti, o ne mano ? čia dabar pripažinai klaidą, bet kitu sakyniu ją vėl neigi ??

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Tai nafik tas milpro siunte tas saibas, jei tik lfour sutiko su supergold? 

  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Dabar klausyk čia vps kažkokia nesamone taigi milpro negalejo duot 1mil nes negavo leidimo statyt o is taves buvo konfiskuota nes tu davei pinigus kai nebuvo zole dar  nugrauta.

O is milpro buvo irgi pinigai konfiskuoti nes jis duoda kai negali tiek statyt, čia jau ne Lf0ur kalte kad milpro davė ta 1mil

Tik nespejo parasyt kad konfiskuoti milpro pinigai.

Redaguota nario Lynchas

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

 ir kai milpro dave ta 1mln ir delto ce viskas ir acitiko nepastedejau kad jis dave o parasau supergold jie mane suklaidino.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Ojj dramos tos, nesuvalgykit tik vienas kito del tos vyr pagalbos :DDDD draugai draugai kol konkurencijos ner kazkur :DDDDD

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

@Lf0ur Dabar viską atsukim nuo galo, kaip prasidėjo.
Iš pradžių, tu pas MilPro kazike žaidžiai iš milų, pakėliai biški milų ir pabėgai, atėjom mes pas tave, žinojai, jog esam dviese... Žaidėm iš paprastų sumų, paklausiau ar aš galiu 1M, tu sutikai, bet, kaip matau, tu biški chato neskaitai ir man rašant komandą pinigus gavai nuo MilPro ir žolę padėjai mano vardu, o kas įdomiausia, jog kol davęs pinigus normaliai likau be jų... 

@DoviiLTU pareigos tai pareigos, bet, kad Specialas tik Axionui palikęs mane permetė ir pasidarė rimtas, kai dabar su juo net nebegalima pašnekėti apie nieką, tai čia jau matos, kas neria, o kas ne. Kaip matai aš išlikau toks pats, darau viską, ką dariau ir seniau.. 

@tiger manyčiau antrą šanšą galima duoti, tik lai normaliai susikuria taisyklęs, nes pas kitus parašai ar milą galima ir visiem tai galioja, o pas jį čia taisyklės savaip perdarytos. 

Redaguota nario SuperGold

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×