Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

0 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 9

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
Yakuza

Spawneriai

Spawneriai  

25 nariai(-ų) prabalsavo

  1. 1. Spawnerių pirkimas



Recommended Posts

Anketa:

Jūsų slapyvardis žaidime: Yakuza
Kam pasiūlymas skirtas (forumui/serveriui): Serveriu
Kuo šį idėja bus naudinga: Sunkesnė ekmonomika, sunkesnis būdas gauti spawnerių, mažiau x-rayerių ir t.t.
Detalus pasiūlymo aprašymas: Taigį ši kartą pagalvojau, jog būtu gana geras dalykas kitam wipe padaryti, kad neitu iškasti spawnerių, o tik nusipirkti iš shopo. Kodėl manau jog tai būtu gera įdėja tai, nes visi prisikasa su "Cheat" ir vėliau verkia, jog viską turi, nebeįdomu žaisti ir t.t

Jeigu esate prieš prašyčiau paargumentuoti kodėl prieš.

  • Patinka 5
  • Teigiamas 4

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Gal ir mintis nėra bloga sąžiningam žaidėjui. Yra per /paslaugas spawneriai (kurių manau) niekas neperka, nes neapsimoka. Taip pat, matosi spawnerių nuvertėjimas, shope spawneris 40k, o pas žmones 10-15k. Su hopperiais nėra tokio didelio skirtumo, nes jų pasigaminti ar rasti neina! Aš esu už!

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Aš kaip ir už, bet tuo pačiu ir prieš, nes tikrai serveryje sumažėtų žaidėjų, visgi daugiau negu puse - čytina. Jeigu būtų padarytas toks dalykas žmonės kurie čytina tesiog negaištų laiko ir eitu žaisti kur nors kitur. Be to jau šita idėja buvo siūlyta kiek atsimenu?

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 21 minutes(-ių), ??? rašė:

Aš kaip ir už, bet tuo pačiu ir prieš, nes tikrai serveryje sumažėtų žaidėjų, visgi daugiau negu puse - čytina. Jeigu būtų padarytas toks dalykas žmonės kurie čytina tesiog negaištų laiko ir eitu žaisti kur nors kitur. Be to jau šita idėja buvo siūlyta kiek atsimenu?

Gal tu tarpu padaugetu ne cheateriu zaideju, nes didzioji dauguma zmoniu ateja, i serveri, susidaro nuomone, kad cia tik cheateriai ir tezaidzia.. Nes ju cia kiekis, beelekaip baisus.. PvP cheat, kasimas xray cheat, tai koks tikslas daryt, kaip cheateriams geriau.. As uz. 

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

UŽ, no question asked belekai geras dalykas ! 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Bet tada būtų šaunu jei išeitų gauti daugiau pinigų iš įvairių darbų arba akcentuotų veiklų. Pavyzdžiui žvejojimas, turbūt serveryje nei vieno nepamatytume žaidėjo su meškere. Tarkim žuvies pardavimo kaina būtų tokia, kad apsimokėtų žvejoti. Sumažėtų serveryje cheaterių ir tuo pačiu žaidėjų skaičius nekistu, gal net padaugėtų. Akcentuoju, tai tik pavyzdys:)

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 18 minutes(-ių), Qjis rašė:

Bet tada būtų šaunu jei išeitų gauti daugiau pinigų iš įvairių darbų arba akcentuotų veiklų. Pavyzdžiui žvejojimas, turbūt serveryje nei vieno nepamatytume žaidėjo su meškere. Tarkim žuvies pardavimo kaina būtų tokia, kad apsimokėtų žvejoti. Sumažėtų serveryje cheaterių ir tuo pačiu žaidėjų skaičius nekistu, gal net padaugėtų. Akcentuoju, tai tik pavyzdys:)

Gaila, kad net cheateriams toks budas butu priimtinas zvejojant, nes yra auto fish.. ?

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Esu siūlės bet sakė mode kad ne. 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 33 minutes(-ių), JustDoEdwa rašė:

Esu siūlės bet sakė mode kad ne. 

 

Išmėginti 2 karta visada reikia :D

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×