Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 110 žaidėjų.

Prisijunge žaidėjai

1
youtubetryhardmc
2
m0dii
3
davainisxd
4
mar5501
5
saudauiliustra
6
djgaming
7
vaiduskaxo
8
pr0jesse
9
sn1per9
10
wolfiuxas
11
matriuska
12
libukas
13
tautviss
14
tautvisltu
15
imback
16
fruktas69
17
swetoff
18
dzeividas
19
play
20
mrrence
21
noiulas
22
159
23
passat
24
deadmau5
25
funasyt
26
tukas123
27
karatistas420
28
brozer2014
29
kastaurup
30
maggie14
31
00g
32
pikachuhd
33
meile
34
tulpiuberniukas
35
myliusavopanele
36
ekspert
37
its_corona_time
38
sprayusgg
39
fakelove2
40
inoiulas
41
eddy
42
wasabis
43
efkulis
44
blokis55
45
canapey
46
pvpsunkiukas1
47
_brb
48
vejukaslt
49
racas
50
haveityourwa3
51
wasabis2
52
vijurkas
53
ciliburokelis
54
undine
55
_brb2
56
itaq
57
420druska
58
itzledo
59
6ixe9ine
60
ninjalt
61
nemesis01
62
laggxdd
63
barocku_
64
depook51
65
kitak
66
nbex
67
afkbotcanapey
68
due1
69
afrikietismeow
70
ukininkas3
71
pasakunesek
72
brutez
73
namecase
74
vysniuke
75
aleharkas
76
m3sk1niukas
77
gangsteris123
78
brutezalt1
79
ohyes
80
tenessor
81
herojinas420
82
astroant
83
pripises
84
m3sk1niukas1
85
mitsiukas
86
tonyb3t

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

86 iš 160 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 92

Serverio rekordas: 321

Rekordas pasiektas: 2015-08-02

Sign in to follow this  
,01111111111

Administratoriaus papeikimas - Qjis

Recommended Posts

Tavo vardas žaidime: 
Peikiamo asmens vardas žaidime: Qjis
Už ką peikiate šį administracijos narį: Paprašiau šito administratoriaus 30,000 eurų ir vietoj to ,kad atsakytų galbūt
                                         · /info.
                                                                                                               ·  Administratoriai nedaliną žaidėjams pinigų.
                                                                               ·  Prašome neprašyti pinigų!
                                                 · Neduosiu!

šis pagrasino tokia citata "draugiškai galiu mute pasiūlyt". Tai aš ir atsišoviau ,kaip ir kiekvienas save gerbiantis online žaidėjas darytų, bet pasirūpinau ,kad neižeiščiau neįtraukčiau į atsakymą jokių "dūchas,pydaras,gėjus,lavonas,grybas,pitūhas,daunas,dalbajobas" ir šis jaunuolis ,man dar drįso dėti užtildymą už "Administracijos įžeid."
ĮRODYMAI

• Patinka 1
  • Teigiamas 1
  • Neigiamas 3
  • Haha 4

šjp tai tu su juo irgi nemandagiai pradėjai rašinėtis tai yo..

Na papeikimas beprasmis. Pats pradedi viska tai jis jog nebūtu dydesnio konflikto užmutino tave ;)

Just now, Swift said:

šjp tai tu su juo irgi nemandagiai pradėjai rašinėtis tai yo..

"tai yo" Čia lietuviškas projektas prašome ir kalbėti lietuviškai ,ką noriu pasakyti tai ,kad šis jaunuolis pirmas pradėjo grąsinti visokiais užtildymais,bet pasikartoju galėjo greitai ir paprastai viską pasakyti iš mano nurodytų punktų,bet jis lyg ir kviete mane į 1v1 bazaro įšūkį tokia agresyvia citata kuria palikau viršuj arba galimą pasižiūrėt įrodymuose per pačią nuotrauką. Ir prašyčiau nekomentuoti bereikalo,nes atsakytį į administratorių nusiskundimus turi tik aukštesnės grandies administratoriai (Savininkas, Pgr.Administratorius) Arba pats nusikaltęs administratorius ,šiuo metu Chat Mod. pasiaiškinti.

Just now, Yakuza said:

ž

Ar jus tuom tikrai isitikines esate, rekomenduoju dar kartą perskaityti mano visą anketą gerasis Giedriau. :)

Prieš 3 minutes(-ių), ,01111111111 rašė:

Ar jus tuom tikrai isitikines esate, rekomenduoju dar kartą perskaityti mano visą anketą gerasis Giedriau. :)

Koks tolkas man skaityti pirmas dalykas atėjes į serverį privalai susipažinti su serverio taisyklėmis ;)

Just now, Yakuza said:

Koks tolkas man skaityti pirmas dalykas atėjes į serverį privalai susipažinti su serverio taisyklėmis ;)

Dėja gerb. Giedriau aš jau susipažinęs su taisyklėmis nuo 2014'ų metų kai pirmą kart įžengiau į šį serverį )) amaterasu

Mano manymu yra kaltės ir iš @Qjis pusės , bet kam taip provokuoti ir prikibti aš nesuprantu , ir kai ne tik tu pinigų gi prašai , visi čia stengiasi kažką patys gaut , o dalinti ypač tokias sumas nelabai sąžininga ;)

• Supykęs 1

Prieš 2 valandos(-ų), ,01111111111 rašė:

Tavo vardas žaidime: 
Už ką peikiate šį administracijos narį: Paprašiau šito administratoriaus 30,000 eurų ir vietoj to ,kad atsakytų galbūt
                                         · /info.
                                                 · Neduosiu!

šis pagrasino tokia citata "draugiškai galiu mute pasiūlyt". Tai aš ir atsišoviau ,kaip ir kiekvienas save gerbiantis online žaidėjas darytų, bet pasirūpinau ,kad neižeiščiau neįtraukčiau į atsakymą jokių "dūchas,pydaras,gėjus,lavonas,grybas,pitūhas,daunas,dalbajobas" ir šis jaunuolis ,man dar drįso dėti užtildymą už "Administracijos įžeid."
ĮRODYMAI

Tu durnas pats pradejai pats gavai ko norejau atlepausi mazas. Negali prasyti pinigu taip, kad pisk nxj is cia verkiantis sude. Kaip as nekenciu tokiu kaip tu tipo pats lenda sudus daro dar skundziasi.

• Haha 2

1 minute ago, Gucci gang gang said:

Tu durnas pats pradejai pats gavai ko norejau atlepausi mazas. Negali prasyti pinigu taip, kad pisk nxj is cia verkiantis sude. Kaip as nekenciu tokiu kaip tu tipo pats lenda sudus daro dar skundziasi.

Gerb. šių laikų (2020, 21a.) fortnite žaidžiantis atmata, geriau eik užsisakyti su savo mamos VISA kreditine kortele v-bucksų, bene komentavęs čia nuveik kažko gero ir gauk nuo tėvų pizdi, ačiū už dėmėsi ir nefreepostinam ,kaip ir minėjau čia atsakyti gali tik administratoriai.

Atsakymas bus pateiktais už 10/20min ( nebent norės pasakyti @Qjis , @Mooa)

Jeigu esi susipažinęs su serverio taisyklėmis, kodėl jos yra pažeidinėjamos? Draugiškai paklausei, draugiškai ir atsakė, nematau čia problemos, o naujokams kažkokių palengvintų sąlygų netaikome. Visi pradeda nuo nulio. Siūlyčiau dar kartą persiskaityti taisykles, nes akivaizdžiai esi primiršęs. 'Gerbiantis online žaidėjas' neprašytų jokių pinigų arba daiktų, o už įžeidinėjimus yra baudžiama.

• Patinka 1
  • Teigiamas 4
  • Neigiamas 1

3 hours ago, ,01111111111 said:

Tavo vardas žaidime: 
                                         · /info.
                                                 · Neduosiu!

ĮRODYMAI

Gerbiamasis, šiame serveryje, kaip ir pats minėjote, žaidžiate nuo 2014 metų, ir vis dar nežinote taisyklių? Manau turėtų jums būti aišku, ką galime sužinoti paraše /info?! Aikivaizdus taisyklių pažeidimas. Atsakiau draugiškai nieko neįžeidžiant, bet žinoma pradėjot “šakotis” , tai ir gavot tai ko buvote nusipelnęs:)

• Teigiamas 1
  • Haha 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this