Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

0 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 5

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

tautvydassco

Free BAN

Recommended Posts

Jūsų vardas žaidime: tautvydassco
Skundžiamo žaidėjo vardas žaidime: 666
Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Šis Administracijos narys užbanino mane už griefa. Deja problema yra ta, kad adminas įvardijo kaip priežastį svetimo turto niokojimas. Leiskite paklausi gerb administracijos nariai. Nuo kada wild zona yra kažkieno asmeninis turtas? Jo resas liko nepaliestas, o pagal serverio taisykles ten kur nėra apsaugota rezidencija, tai šiuo atvėju buvo už jo reso ribų. AŠ GALIU DARYTI KĄ NORIU. Galiu net ir savo RES sukurti ir ten statyti ką noriu. Taigi reikalauju unbano. Nes BANAS yra neargumentuotas ir nepagrįstas. 

Griefas būtu jeigu būčiau buvęs pridėtas į plotą ir tada sugriovęs namą, šiuo atveju tai visiškai nėra griefas, tai free banas ir tai akivaizdu.

Rezidencija: nedasgeruolis

Rezidencija sveika, žemė iškasta už rezidencijos ribų, prašau unbano. Pateikite įrodymus, kad aš nors vieną jo asmeninį daiktą suniokojau :))))))))))))))))


Įrodymai:

Screenshot (27).png

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Vardas žaidime: tautvydassco
Jus užblokavo: 666
Priežastis: Asmeninio turto niokojimas.
Kodėl turėtum būti atblokuotas: Nes wild zona nėra asmeninis turtas ir juolab kažkokia žemė.
Įrodymai (Privaloma): Aukščiau pateikta.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Griefinti yra draudžiama pačiam rese ir aplink jo jei nori statyt tuos wood blockus eik ten kur nėra resų ir statyk kur problema?įrodymai:https://streamable.com/dto2y  beto norėjau draugiškai viska isprest kai prisijungiai ir paprašyt ,jog viska sutvarkytum ,bet tu tiesiog atsijungei.

Palieku viska sprest @modelt @tiger

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Aš neprieštarauju, tik tada parodykite kur yra parašyta, kad negalima kažko daryti aplink resą? 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, tautvydassco rašė:

Aš neprieštarauju, tik tada parodykite kur yra parašyta, kad negalima kažko daryti aplink resą? 

Tau patiktu jei aplink tavo resą nesamonių pristatytu + koks vpš tikslas statyt nesamones aplink resą ir rašyt ppk?

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

@tautvydassco, o kas čia ? img%5D ir img%5D. Tu dabar nori pasakyti ? iš šito punkto nieko nepadarei ? .

  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, 666 rašė:

Tau patiktu jei aplink tavo resą nesamonių pristatytu + koks vpš tikslas statyt nesamones aplink resą ir rašyt ppk?

Nepatiktu, bet ne už dyką ir buvo. prišnekėjo necenzūrinių, įžeidinėjo su savo draugeliu ir t.t. tai čia dar ez prasisuko.

1 hour ago, tiger rašė:

@tautvydassco, o kas čia ? img%5D ir img%5D. Tu dabar nori pasakyti ? iš šito punkto nieko nepadarei ? .

1x1 bokšto NĖR

Buobės NĖR

Noriu pasakyt, kad griovys 3 block gylio ar wood blockai nėra duobė. Gal ir pagadino kiek estetika, bet čia švelnu buvo tikrai. Ir susitvarkė pats per pora minučių. O man banas.

Nu nežinau chebra, spręsti Jums. Aš savo argumentus pateikiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Ir tiesa pasakius man dzin kas už mano reso dedasi, jis arti spawno, tai ten už jo ribų visko galima rasti. Ir griovių ir duobių ir kitokių dalykų. Bet niekam pretenzijų nepateikinėju, nes tai ne mano valdos.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 50 minutes(-ių), tautvydassco rašė:

Ir tiesa pasakius man dzin kas už mano reso dedasi, jis arti spawno, tai ten už jo ribų visko galima rasti. Ir griovių ir duobių ir kitokių dalykų. Bet niekam pretenzijų nepateikinėju, nes tai ne mano valdos.

13 Punktas (^.^). "Apstatyti". Pagal įrodymus, mes matom, kad tu taip darei. 

Prieš 55 minutes(-ių), tautvydassco rašė:

pagadino kiek estetika, bet čia švelnu buvo tikrai. Ir susitvarkė pats per pora minučių.

Tu pats atsakei.(^.^). Kitą kartą galvok ką darai.

Unbano nėra.

Tema rakinama.

  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×