Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

116 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 140

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

EdvinasG

EdvinasG

Recommended Posts

Vardas žaidime: EdvinasG
Jus užblokavo: SuperGoldas
Priežastis: atsisakymas kazkokios jo patikros
Kodėl turėtum būti atblokuotas: neprivalau kazkokiam mulkiui rodyt savo pc yrodymai forume tegu buna o gaudo zaidime neivienam nerodziau pc ir gyvenime nerodysiu patikros praso nes neuzsoka mano parkour /res tp parkouras ant bloko :DDD ant to kuris yra su sign lentele ir tekstu ant jos
Įrodymai (Privaloma):

banas.png

Redaguota nario EdvinasG
pataisymas yrodymai

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 12 minutes(-ių), EdvinasG rašė:

Vardas žaidime: EdvinasG
Jus užblokavo: SuperGoldas
Priežastis: atsisakymas kazkokios jo patikros
Kodėl turėtum būti atblokuotas: neprivalau kazkokiam mulkiui rodyt savo pc yrodymai forume tegu buna o gaudo zaidime neivienam nerodziau pc ir gyvenime nerodysiu patikros praso nes neuzsoka mano parkour /res tp parkouras ant bloko :DDD ant to kuris yra su sign lentele ir tekstu ant jos
Įrodymai (Privaloma): kokie gali buti yrodymai dar sitoje temoje

Ne asmeninius failus prašo rodyt, mc parodai ir F3. Tikrina ir tai tik kilus įtarimui, o ne random paima. O įrodymai, tavo banned screenas turi būti.

Redaguota nario Flonder13

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

as galiu isvis neatrasyt jam neprivalau pagal viska nekreipt y jy demesio yra banas yrodymu nera viskas tada einam foruma ir ziurim o jis nei delko ar kas nieko net neturi ka pasakyt ant susikto bloko neuzsoka MULKIS

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

dabar dar vienas dalykas tas pydarasto gabalas mano parkoura nutryne puse kad tam lopetai leidimus tokius duoda ACHUJIEL reikalauju kad butu atimtas world edit arba 1 milijonas serverio valiutos nesitaikstysiu su tokiais ziopliais

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Aš norėjau tik pažiurėt, kaip tu be čhytų peršoki jump'ą, kuris esa tau toks lengvas, jog be sprinto peršoki :D:D
 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Tai aš tau sakiau įrodyk, jog gali perbėgti per vaizdą, erelis mat primetiai, jog tau niekas patikros negali padaryt. 

Prieš 19 minutes(-ių), EdvinasG rašė:

as galiu isvis neatrasyt jam neprivalau pagal viska nekreipt y jy demesio yra banas yrodymu nera viskas tada einam foruma ir ziurim o jis nei delko ar kas nieko net neturi ka pasakyt ant susikto bloko neuzsoka MULKIS

kaip šitą suprast? :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

man atrodo ir iš forumo prasišausi baną su tiek įžeidinėjimų, just a quick tip

  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Aj btw, įrodymus pateiksiu, tau juos pateikus :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 10 minutes(-ių), EdvinasG rašė:

kur unbanas gal jau adminai pamirso apie tema? parkouras nugriautas , banas uzdetas , daro ka nori karocia

Žiurėk įskaitomai rašoma pačioje anketoje , Įrodymai [ Privaloma ] , be įrodymu tema pamiršta esi , sėkmės kitą karta.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

kokia turi buti yrodymai? kas tuose yrodymuose turi buti paaiskinimo nera katino plikus kiausius gal ykelt daaaaaa.........

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 33 minutes(-ių), EdvinasG rašė:

kokia turi buti yrodymai? kas tuose yrodymuose turi buti paaiskinimo nera katino plikus kiausius gal ykelt daaaaaa.........

 

Įkelk savo banned screena [https://prnt.sc/r36trt] nes neprivalo pateikti įrodymų, kol tu jų nepateiksi

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Dabar mes kalbam jau, kai įrodymai yra; https://imgur.com/a/NyVkE4r
ir dar nusileisk ant žemės biškutuką, nes labai jau ale mandras, jog niekas patikros negali tau daryt ;/ 

  • Patinka 5
  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Tiema rakienama

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×