Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 110 žaidėjų.

Prisijunge žaidėjai

1
d4rkn1ght
2
nohacksbro
3
dead_gamer
4
sp1ar
5
modelt
6
kefyras
7
n0thing
8
aukstaipizdon
9
ciripaskaafk
10
mataspro
11
vibracija3000
12
martynukas1
13
fortniteris
14
patrik
15
letapedis
16
lukisbtw
17
fatroleplayer
18
mcdievas
19
skyfano
20
pisliukas
21
styman
22
xaugisx
23
pikabu
24
gutaks
25
swetoff
26
kornis2000
27
mcbanditas
28
devito
29
rajonokalvis
30
kanedgy
31
asnecytinu
32
voras
33
kolera
34
aurisltu123
35
daugrukau
36
propigeris
37
nelagamescz
38
architektas
39
decoops
40
seksomanas
41
like
42
jonas147123
43
jaikos
44
bezdukas
45
treneris
46
son_goku
47
bazys
48
thunder
49
ig_bart
50
zxcv
51
dontcheat
52
nopalevkentuxa
53
knitleris
54
jwnfkbwk
55
vytenis
56
ddan
57
kaimietis
58
citavin70
59
ltucruft
60
visadajudesi
61
lukutis
62
n4rk0m4n4s
63
exotic420
64
dumai
65
skykidx
66
fanyka_mc
67
darkside065
68
karatistas420
69
arman_das
70
gliukoze
71
earthisflat
72
nepazystamas
73
aukseliskrw
74
aronase
75
kebabelis
76
desimteuru
77
drapo111
78
thebriedis
79
m1crolablt
80
huplup
81
bamia
82
southassss
83
armaiskarma
84
pvpstrategy
85
farmfarmas
86
psichas420
87
ponasafk
88
juhertasxx
89
snoop_dogg
90
vaidelis29
91
pandagirlgaming
92
spirgis
93
vaidelis89
94
best420
95
wpangegamesww
96
hahahahaa
97
kalade
98
legend2k_yt
99
gg420
100
shadow3cc
101
prikis
102
ninja123
103
rastaman
104
nyduskinas30
105
labuka123
106
klrsxjoker
107
mantelisz
108
pigerr
109
fizzzis
110
rimis
111
420bych
112
dragonslayer1024
113
burunduks
114
bombinis
115
farmfarmas2
116
moze
117
armanoob
118
planaspvp
119
th_admin
120
lukas_tac
121
jonysas1
122
1x1botaskrw
123
salaga
124
kakarotas69
125
rain
126
kakarotas55
127
kaladeafk
128
gogopvp
129
karpis

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

129 iš 185 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 178

Serverio rekordas: 321

Rekordas pasiektas: 2015-08-02

pi✘

Atranka į ChatMod

Recommended Posts

Sveiki, atėjus šiltesniems orams smuko aktvyvumas, dėl ko buvo privalu imtis veiksmų, kurie stabilizuotų 'ChatMod' pareigų darbo našumą. Skelbiame atranką, kuri padės geriau atsirinkti bei nuspręsti, kurie žaidėjai yra verti šio posto. 

Pagrindiniai reikalavimai:

• Amžius nėra svarbus faktorius, tačiau manome, jog bent 14 metų turintis asmuo, galėtų pretenduoti į pareigas.
  • Aukštas AKTYVUMAS - būtinas.
  • Atsakingumas bei padorus pareigų žinojimas. 
  • Savęs bei kitų žaidėjų respektavimas.
  • Patirties turėjimas panašiose pareigose būtų privalumas.
  • Motyvacija siekti bei gerinti save, atsižvelgiant į žaidėjus ir administraciją.

Anketos reikalavimai:

• Pateiktus atsakymus nuspalvinti kita spalva.
  • Rašyti lietuviškomis rašmenimis.
  • Anketos kopijavimas - DRAUDŽIAMAS.
    (Už šį nusižengimą būsite nušalintas bei uždraustas dalyvauti tolimesnėse atrankose)
  • Atsakymus rašyti suprantamai. 

Anketa:

• Jūsų vardas žaidime:
  • Jūsų tikrasis vardas:
  • Jūsų amžius:
  • Jūsų Skype & Discord (privaloma):
  • Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):
  • Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?:
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:
  • Kokie Jūsų veiksmai, jeigu pamatytumėte:
    A) reklamerį:
    B) flooderį:
    C) nelegalią veiklą:
    D) skundą forume: 
    E) /skelbimas nesilaikymą:
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:
  • Žaidėjas 'SMURFAS' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:

Ačiū tiems, kurie yra suinteresuoti pildyti į šias pareigas bei prisiima visą atsakomybę. Pildyti anketas galite iki 2020.02.29!

• Patinka 11
  • Ačiū 1
  • Teigiamas 4
  • Haha 1

Jūsų vardas žaidime:Capa

Jūsų tikrasis vardas:Nedas

Jūsų amžius:19

Jūsų Skype & Discord (privaloma):  skype -nedas1171;  dc-Capa#5657

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):Esu iprastas žmogus, kartais užspaudžia abitura bet laikaus normaliai, šeip tai sportos žmogus esu, jau gana sena pradejau ir vis tesiu, nors karjeros iš to nežadu daryt. Dar mėgstu praleist laiką su draugais lauke ir suktinemes, Esu griežtas ir piktas tam tikrose vietose o kai reikia dažnai linksmas.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?:Turbūt nes seniau daug metu atgal pagrindinė veiklą būdavo kelt šaibas ir kuo daugiau maxu turėt, o dabar kažkaip nelabai to potraukio yra vel vaikščiot per pvp arenas ir gaut banus, nebe tie laikai.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: gta rp farai ir kaimelio buves adminas daugiau kaip ir nieko

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Kaip ir minėjau nebėra to noro, eit daužytis kaip seniau, bet i serva vis prisijungiu nes to potraukio vistiek yra sugryšt, bet kažko lyg ir trūksta tai, kolkas dvacoka minučių kol veiklos atsiras.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:Pildomosios pareigos pačios įdomiausios yra tai realiai daug galiu.

Kokie Jūsų veiksmai, jeigu pamatytumėte:
A) reklamerį:žinučių ištrinimas ir ip banas
B) flooderį; žinučių ištrinimas ir mute
C) nelegalią veiklą: banas iki dešimt dienų
D) skundą forume: Atsakyčiau ir toliau spresčiau kame problema
E) /skelbimas nesilaikymą: galimai skelbimo atimimas ir mute

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:Turbūt kiekviena diena vis labiau bendraujantis žinutemes, ir rodomas pavyzdys kaip bendrauti be keiskmažodžių.

Žaidėjas 'SMURFAS' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:ispėčiau, kitu atveju tai mute 

Edited by Capa0
  • Patinka 1
  • Neigiamas 4

Jūsų vardas žaidime: Niuhai

Jūsų tikrasis vardas: Irmantas

Jūsų amžius: 16

Jūsų Skype & Discord (privaloma): ProstoIrmantasNiznaju#2274

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Mano vardas Irmantas man 16metų . Gyvenu mieste :Vilnius. Megstu vaikšioti lauke su draugais, Užsiemu sportu. Taipat turiu broli kuriam 16 metų . Mano hobis yra važinejimas su mociklais ir kiek suprantu taisymas :)

Esu draugiskas, turiu pagarbą suaugusiems, padedu žmoniem jaigu galiu kažkuom jiems padėti. Taip pat žaidžiu kitus žaidimus kaip Rust, cs 1.6 , LOL (naujokas)

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Nes noriu užimt aukštesnes pareigas ir prižiureti chata, nes turiu daug laiko 

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Gaila bet neturiu 

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Ilgai apie  5-6h tikrai 

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Kiek reikės tiek ir skirsiu

A) reklamerį: Mute 1h
B) flooderį: Mute 20min
C) nelegalią veiklą: Padarysiu įrodymus ir nusiusiu adminam 
D) skundą forume: Atsakysiu i ta skunda
E) /skelbimas nesilaikymą: Mute 20min

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Patart-buti labiau aktyvesniems serveryje atnešti- dažnai busiu online tai galėsiu prižiurėti serverio chate tvarką

Žaidėjas 'SMURFAS' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Pasidarai įrodymus ir dedu mute 20min

Edited by pecka
  • Neigiamas 10

Anketa:

Jūsų vardas žaidime:YouWillCry

Jūsų tikrasis vardas: Augustas

Jūsų amžius: 14

Jūsų Skype & Discord (privaloma): Siera#5740 skype nenaudoju 2020.

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Mano vardas yra Augustas.Gyvenu Tauragės apskrityję.Turiu 1 šunį.Turiu brolį kuriam yra 12 metų.

Mėgstu žaisti krepšinį.Dažnai sėdžiu prie pc ir nolaifinu minecraftą.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?:Norėčiau įgauti naujos patirties šiose pareigose.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:Ne, neturiu.Bet noriu įgyti naujos patirties šiose pareigose.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):Dažnai apie 2h-4h į dieną.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Taip kaip susiklostys tos dienos.

A) reklamerį:1.Užmutinčiau.2.Pasidaryčiau fotke su įrodymais.3.Nusiūstčiau žmogui kuris turi didesnes pareigas.
B) flooderį:Užmutinčiau jį dėl to , kad jis per ! be perstojo siuntinėtu tą patį sakinį.
C) nelegalią veiklą:Užmutinčiau 2 valandoms.
D) skundą forume: Ne mano valiai.
E) /skelbimas nesilaikymą:Užtildyčiau.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:Pasiūlyčiau kokių naujovių su kuriomis gal sutiktu.

Žaidėjas 'SMURFAS' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:parašyčiau per /eme /skelbimas eigu nesustotu rašyti nereikšmingų žodžių aš jį užtildyčiau.

• Teigiamas 3
  • Neigiamas 8
  • Haha 2

Jūsų vardas žaidime:RangerBow

Jūsų tikrasis vardas: Pijus.

Jūsų amžius: 17 metų.

Jūsų Skype & Discord (privaloma):  Discordas : Pijukas326#0688

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):  Esu paprastas vaikinukas, draugiškas,bendraujantis ir didelis filosofas, laisvalaikiu sedžiu prie pc arba dirbu jei išeina. Mėgstu sportuoti, iškeliu dažnai sau didelius tikslus, esu geras patarėjas ir psichologas :D. Kartais esu ir renginių organizatorius. Myliu gyvūnus ir mažus vaikus :D.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Nes serveryje nieko kito neveikiu, ir man patinka daryti tvarka  :D.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Dėja neturiu patirties, kaip aš ją galėčiau įgauti, jeigu niekados nebuvau išrinktas chat modu ?

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:  Kiek tik įmanoma būtų, po mokyklos ar treniruočių. 7h per dieną tikrai atsiduočiau šitam darbui.

A) reklamerį: žinučių ištrinimas ir ip banas
B) flooderį: Tiesiog mute.
C) nelegalią veiklą: banas iki dešimt dienų ir žinučių ištrinimas.
D) skundą forume: Jeigu tai paliestu chat-modą tai atsakyčiau ir toliau spreščiau kame problema
E) /skelbimas nesilaikymą: galimai skelbimo atemimas ir mute

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Viskas su tuo bendravimu, puiku, tik mažiau dramatizuoti reikia dėl visokių bereikšmių dalykų, o atnešti net nežinau, neturiu įspūdingu idėjų.

Žaidėjas 'SMURFAS' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: įspėčiau, kitu atveju tai mute.

• Teigiamas 1
  • Liūdnas 1

Anketa:

Jūsų vardas žaidime: P4P3R1S

Jūsų tikrasis vardas: Algis

Jūsų amžius: 16 metų.

Jūsų Skype & Discord (privaloma): DC: P4P3R1S#2186

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Sveiki, esu 16 metų vaikinukas, mėgstantis pažaisti kompiuterinius žaidimus. Siekiu savo užsibrėžto tikslo betkokia kaina. Esu gero charakterio, mėgstu pajuokauti, priimu kritika, juokus. Realiame gyvenime užsiimu sportu, t.y rankų lenkimu. Na kaip ir viskas tam kartui.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Chatmod noriu tapti todėl, kad tai būtų mano pirmosios pareigos šitam projekte. 

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:  Patirties turiu, kitame projekte užėmiau serverio prižiūrėtojo vietą.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Per diena serveryje praleidžiu apie 6-10h. Nebent jeigu turiu kitos veiklos, tada mažiau, 3-6h. 

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Kiek įmanoma daugiau.

A) reklamerį: Užmutinčiau visam laikui už reklamavimą ir išvalyčiau chata.
B) flooderį: Užmutinčiau žaidėja už spam/flood.
C) nelegalią veiklą: Na dėl nelegalios veiklos chatmodas nelabai ką gali padaryt, tai pasidaryčiau įrodymus ir perduočiau žmogui, kuris užima aukštesnes pareigas neigu aš, pvz pagalba, admin.
D) skundą forume:  Jeigu skundas dėl mute arba skelbimo, tada reaguočiau kiek įmanoma daugiau.
E) /skelbimas nesilaikymą: Gautų mute už /skelbimas, ir įspėjima prie skelbimo atėmimo.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Amm, manau šie administratoriai, pagalbos ir CM turi viska ko jiems reikia.

Žaidėjas 'SMURFAS' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:  Jeigu jis pažeidžia taisykles chate, tiesiog jį užmutinu su įrodymais.

• Patinka 1
  • Neigiamas 1

Jūsų vardas žaidime:Th3Day

Jūsų tikrasis vardas:Gabrielius

Jūsų amžius:15

Jūsų Skype & Discord (privaloma):Friendly#4097

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):Taigi , esu Gabrielius iš  Biržų , pradėkim nuo to kad labai daug sėdžiu prie kompiuterio ir žaidžiu video žaidimus.Taipogi vaikštau į sporto sale.Leidžiu nemažai laiko ir su draugais.Lankau futbolą,bei tinklinį.Esu mėgstantis padirbėti ir užsidirbti sau :) Prie kompiuterio meginu kurti įvairias programas žiūrėdamas pavyzdžius.Norint kažko daugiau iš manęs sužinoti reikia su manim pabendrauti :)

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Noriu išmeginti save pareigose kuriose nesu buvęs! Juk visi norėtų pabūvoti ChatMod'eratorium , bet ne visiems pavykstą

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:Esu maždaug susipažinęs su tai ,bet pareigų kaip "ChatMod" nesu užėmęs.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):Dieną dažnai bunu serveryje , tai apytiksliai 5-6h per dieną serveryje , meluoti negražu meluoti negarbinga.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:5 , bet tai priklauso kaip viskas vyks.

A) reklamerį:Pasidaryčiau įrodymūs ir tildyčiau laikas nesvarbu bet minimumas kad būtų bent 1h tada praneščiau aukštenėms paslaugos , kad užblokuotu ,išvalau "chata"
B) flooderį:Pasidaryčiau įrodymūs ir tildyčiau 20-30min priklauso nuo floodo ir jo žinutės
C) nelegalią veiklą:Pasidaryčiau įrodymūs ir tildyčiau 3-9999h, išvalau "chata"
D) skundą forume: Pasimčiau įrodymūs iš forumo, žaidėją užtildyčiau ir padėkočiau žaidėjui kuris parašė skundą
E) /skelbimas nesilaikymą:Pasidaryčiau įrodymūs ir tildyčiau nuo 15 iki 30 minučių priklauso nuo skelbimo jei skelbimas su keiksmais "mute" laikas pailgėją

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:Reiktu pirmą pabendradarbiaut ,bet manau šilumos ir džiaugsmo jums netrūktu 

Žaidėjas 'SMURFAS' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:Pirmiausia žaidėja "Smurfas" ispėju per "/msg" komandą , jeigu jjis toliau nesilaiko , tai aš imuosi veiksmu , pasidarau įrodymūs ir tildau žaidėja nuo 15-30 minučių jei jis keikiasi,grasiną,įžeidinėja ar meginą įbauginti kitus serverio žaidėjus "mute" laikas prasitesia , priklauso nuo žinutės ar skelbimo!

Edited by Meh
Neuždėjau spalvų
  • Teigiamas 3
  • Neigiamas 6
  • Haha 3
  • Suglumęs 1

Jūsų vardas žaidime: Cigarete

Jūsų tikrasis vardas:Karolis

Jūsų Skype & Discord (privaloma): 𝖝_𝖝)#9256

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Esu sportiškas žmogus, domiuosi sportu, mėgstu leisti savaitgalius su draugais, bei šiaip palošt kažką tarkim mc, šitam srw esu jau senas žiauriai žaidėjas, jau daug lošiu jūsų serveryje, esu tamsiaplaukis, 184cm, esu iš Marijampolės.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Juo norėčiau tapti dėl to ,nes esu jau senas žaidėjas ir tiesiog žiauriai pabodo tos durnystės, norėčiau tapti čhatmodu o poto žesim kaip likimas duos, jau seniai galvojau, kad norėčiau čhatmodą gaut, nes tiesiog atsibodo paprastai žaist. :)

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Patirties nesu turėjas, bet daugely dalykų žinau.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Šiuo metu praleidžiu serveryje mažokai laiko, o jeigu gausiu čhatmodą, tai žaisiu ir žaisiu:) 

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Visas 7dienas, nebent savaitgalis būtų užimtas.

A) reklamerį: ištrinu žinutes, ip banas.
B) flooderį: ištrinu žinutes, mute 1-2h.
C) nelegalią veiklą: banas 7-10dienų.
D) skundą forume: atsakyčiau į skundą ir spreščiau reikalus jei prireiktų, kreipčiausi aukščiau iš pareigų.
E) /skelbimas nesilaikymą: mute, ir įspėjimai, 1/3 ir pnš.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Viskas gerai, tiek šiek tiek mažiau įžūliai elgtis ir nesikeikt.

Žaidėjas 'SMURFAS' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Mute ir įspėjimai. 1/3.

• Neigiamas 1

Jūsų vardas žaidime: Edvin45

Jūsų tikrasis vardas: Edvinas

Jūsų amžius: 16

Jūsų Skype & Discord (privaloma): PyzdijuTacylas#9260

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Nu tai sveiki, esu Edvinas iš kupiškio rajono. Gyvenime mokaus, sportuoju, po biški konsertuoju, padedu vesti renginius, ar šeip stumiu laiką renginiuose. Laisvalaikiu, sportuoju daugiau :D, gryžau į minecraft'ą po kelerių wipe'ų pertraukos, kaip paaiškėjo šitas accountas buvo užregistruotas 2018m. bet lošiau dar atrodo metais ankščiau, bet nerimtai, ir net nesinaudojau forumu.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Žaidžiu šiame projekte ilgai, išbandęs visas paslaugas, ir noriu po tiek laiko tapti didesne dalimi šio projekto.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Minecraft'o serveriuose rimtuose nieko pasiekes, esu buvęs C****mc band. prižiūrėtojas, supratau, kad ne koks projektas palikau pareigas, kaip ir patį projektą. Ir kas be ko SA-MP projektuose adminas, drk ir pnš.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Šį wipe'ą esu pagavęs minecrafto wibe, ir esu pražaidęs 5d ir 17h, bet ir protu suvokia šie skaičiai taip greit nebekils, nes esu 10 klasėje, Kalbėimai PUPP ir pnš, bet per diena apie 1,5-3h stengsiuos palaikyt

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:  Tai kaip ir sakiau praaitame klausyme, stengsiuos palaikyt aktyvumą t.y 1,5-3h.

A) reklamerį: Manau,  ištrinu chat'ą užmutinčiau pora h, ir praneščiau vyresniai administracijai kad užbanintu.
B) flooderį: Ištrinu chat'ą ir mute 20min
C) nelegalią veiklą: Pranešu administracijai
D) skundą forume: Jeigu skundas susijęs, su chato nusižengimais, atsakau ir nubaudžiu. jeigu ne su chat, palieku arba pranešu administratoriam.
E) /skelbimas nesilaikymą: Mute 20min

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:  Manau dabar skelbimo ir cheat ieškojimo darbas labai sustiprintas. Šiuo metu neturių jokių pasiūlymų, ir nenoriu specialiai galvot, jei kažkas užklius ar sugvalvosiu pranešiu. 

Žaidėjas 'SMURFAS' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:  Jei rašo ne po 00:00 tai mutinu už /skelbimas 20min

• Teigiamas 1
  • Neigiamas 5
  • Liūdnas 1

Jūsų vardas žaidime:SkyeeD

Jūsų tikrasis vardas:Renatas.

Jūsų amžius:16

Jūsų Skype & Discord (privaloma): Skype:renatas.renatas15 DC:A.U.D.I__#8728

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Sveiki, aš esu Renatas, man yra 16 metų esu 9-tokas, iš nedidelio kaimelio. Laivalaikiui užsiemu programavimu, žaidžiu žaidimus, arba chill lauke su draugais. Mėgstu padėti žmonėms kai reikia pagalbos arba nesupranta ko nors, nemegstu atsukti nugarą, visada ištiesiu pagalbos ranką. Mėgstu bendrauti, kalbėtis su visais jei tik yra bendra kalba. Mano silpnoji vieta yra tai, kad greitai susinervuoju.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?:Serveryje yra daug žmonių, kurie be jokios priežasties spamina chat, rašo bereikšmias žinutes global chat'e ir trukdo kitiem žmonėm žaisti. Norėčiau pamokyti tokius žmones, kad taip daryti negalima, jog daugiau nepažeidinėtų taisyklių.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:Šiame serveryje nesu buvęs administracijoje, bet juk tam ir ieškomi ChatModai ir pnš. Todėl stengsiuos prisidėti prie serverio gerovės. Bet esu buvęs kituose serveriuose administracijoje, sekėsi išties puikiai, išbuvau gan ilgą laiką be nusiskundimų, bet dėja teko pasitraukti nes turėjau išvykti.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Serveryje išbūnu išties gan daug laiko, 5-6 valandas per dieną, išskyrus jeigu reikia išvykti kažkur tada kiek mažiau pasėdžiu, bet manau tai nebėda.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:  3-4 dienas per savaite manau tikrai skirčiau, jeigu nedaugiau, bet negaliu prižadėti perdaug :)

A) reklamerį: Visų pirma greitai pasidaryčiau įrodymus su F2 tada užtildyčiau (Reklamerį) visam laikui ir kuo greičiau praneščiau Pagalbai jog užblokuotų.
B) flooderį:  Pasidarau įrodymus ir užtildau pažeidėją 30min už flood/spam
C) nelegalią veiklą: Padarau įrodymus ir pateikiu juos Pagalbai jog užblokuotų pažeidėjus.
D) skundą forume: Praneščiau Pagalbai jog pažiūrėtų skundą.
E) /skelbimas nesilaikymą: Pasidarau įrodymus ir užtildau žaidėją 20min už /skelbimas.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Perdaug minčių neturiu, bet manau tikrai sugalvočiau kažką stengčiaus prisidėti.

Žaidėjas 'SMURFAS' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Padarau įrodymus ir užtildau Smurfą 20min už skelbimo taisyklių nesilaikymą.

• Teigiamas 1

Jūsų vardas žaidime:Qner

Jūsų tikrasis vardas:Nedas

Jūsų Skype & Discord (privaloma):myshenka#4263

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):Tai esu neišskirtinis dažnai būnu su draugais. Karts nuo karto nuvarau į treniruotes kai nesityngi.Taipogi nemažai laiko praleidžiu prie kompo žaisdamas įvairius žaidimus.Esu griežtas kai reikia ir taipogi turiu nebloga humoro jausmą:).

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?:Kad išmokint erelius bendraut gražiau ir palaikyti tvarką serveryje bet padėti kitiems žaidėjams serverio klausimais arba šiaip kokiais dalykai.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:Neturiu patirties.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):Praleidžiu tikrai nemažai serveryje laiko po mokyklos daugiausiai :) 

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:3-4h paprastom dienom savaitgaliais priklauso nuo veiklos arba mažiau arba daugiau negu įprastom dienom

A) reklamerį:ištrinčiau žinutes ir užmutinčiau ir praneščiau administratoriui kad užbanintu
B) flooderį:užmutinu
C) nelegalią veiklą:padarau ss ir pranešu pagalbai 
D) skundą forume:Stengčiaus išsprest problema 
E) /skelbimas nesilaikymą:Užmutinu 

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:Tai stengčiaus atnešt kuo geresne nuotaika į serveri ir gražesni bendravima :) ir parodyt kad galima bendraut ir gražiai nesipykstant.

Žaidėjas 'SMURFAS' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:Padarau ss užmutinu ir nusiunčiu adminui kad pasvarstytu ar atiimt skelbima :)

• Neigiamas 1
  • Haha 2

Jūsų vardas žaidime: Passat

Jūsų tikrasis vardas: Džiugas

Jūsų amžius: 17

Jūsų Skype & Discord (privaloma): Discord-Spalvotas#4011, Skype-dziugas951357

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):Esu iš Kapsuko, kitiap sakant iš Marijampolės. Laisvalaikiu, kai būna daugiau laiko bandau programuoti, nes tai yra mano hobis. Kas žino, gal kažkas iš to išeis. Esu gan šmaikštus, kitaip sakant "klounas".  Sportuoju, 6 mėnesiai kaip gym'e pumpuoju raumenis. Patinka keliauti, aplankęs gal 28 šalis, kas buvo labai įdomu, daug ko sužinojau, ir atradau. Iš manęs galima tikėtis bet ko, esu nenuspėjamas, bet geros širdies tiems, kurie man parodo pagarbą, ir pasitikėjimą. 

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Na visų pirma tai manau yra savęs išbandymas, parodymas ką tu sugebi. siekimas tavo tikslo/svajonės. Manau būtų įdomu tikrai patirti šį išbandymą šiame populiariame serveryje. Tu nežinai kas tavęs lauks, su kokiomis problemomis tu susidursi, ar iššūkiais leidžiančiais tau įgauti daugiau samprotavimo šioje srityje. Tiesiog yra atsibodę žaisti čia 8 wipe iš eilės, ir būti su kažkokia tai paslauga, ar tiesiog su paprastu /rankup, norisi tiesiog įvairovės..

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Na seniau esu buvęs administracijos, pagalbos postuose, kuriuose labai gerai sekėsi atlikti pareigas, ir pelnyti savininkų pasitikėjimą. Tas labiausiai ir džiugina, kai žmogus stengiasi ir nori pasiekti kažko, jis rankų nenuleis, ir bet kokiu atveju bandys gauti tą pasitikėjimą, kad ir kiek tai laiko atims, ir kiek nervų bus pralieta. 

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Na jei atvirai kalbant tai 4-5 valandas, savaitgaliais iki 6-7 valandų, na o jei išrinktų mane eiti Chat Mod pareigas, manau raščiau daugiau laiko prisėsti, ir prižiūrėti serverį.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Tikrai stengsiuosi kuo daugiau atiduoti savęs, ir praleisti daugiau laiko prie tai.

A) reklamerį: Įrodymai, ir mute visam laikui, tada administracija pasirūpins juo, suteikdama jam IP - BAN
B) flooderį: Pasidarau įrodymus, na ir dedu mute iki 1 valandos.
C) nelegalią veiklą:Na čia jau administracijos darbas, už nelegalią veiklą skiriamas /ban
D) skundą forume: Na žiūrint su kuo šis skundas bus susijęs,jei su manim, aš privalėsiu atsakyti.
E) /skelbimas nesilaikymą: Mutinu žaidėją už pažeidimą. 20 minučių.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Ojetau... Žinokit visų pirma tai reikia susipažinti su administracijos nariais, aišku kelis pažįstu, gan malonūs žmonės, bet su kitais vertėtų pakalbėti, pasipasakoti vienas kitam apie save. Tada kai pažinosime vienas kitą kaip administracijos "Draugą" manau galėsime megzti dialogą apie bendradarbiavimą kartu, ir nesipykimą viens su kitu. Nemanau, kad pyktis atneš daugiau laimės, nei paprastas pokalbis su savo kolega. Su pykčiu mes problemų tikrai neišspręsime, jas tad tik pasunkinsime. Bet išvien būdami kartu, kaip galima sakyt viena, bendra "šeima", mes galime padaryti ir sutvarkyti daug ką.

Žaidėjas 'SMURFAS' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Visų pirma aišku pasidarau įrodymus, tada įspėjamasis žodis žaidėjui, jeigu jis neklauso, na tada mes priversti reguoti, ir užtildyti žaidėją,

Edited by Passat
Pamiršau įrašyti gyvenamą vietą, bei pakesti šrifto spalvą.
  • Patinka 11
  • Ačiū 2
  • Teigiamas 3
  • Neigiamas 3
  • Haha 1

Jūsų vardas žaidime: Catoline121 

Jūsų tikrasis vardas:Loreta

Jūsų amžius: 16

Jūsų Skype & Discord (privaloma): Skype ntr:) kai reikės galėsiu susikurti. Dc _IAngel#6453

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): gyvenu Vilniuje esu kruopšti ir niekada ne pasiduodu. Mano ūgis 1.68 biški žema bet tai serveriui nepakenks. Siekiu tikslo buti ChatMod'eratoriumi šitame serverį. Būtų fainei jai svajonės išsipildytų ir būčiau laiminga. 

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?:Noriu patirties su administracija ir pnš noriu sužinoti kašžko naujo. 

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Esu buvus  tik paprastas žaidėjas. Turėčiau dabar nauja paslauga chatMod'eratoriumi  būtų fainai 😊

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Kartais net visa diena galiu būti prisijungus. O taip po 5h į diena nuo ryto iki vakaro arba per naktinė parą kokia 3h😊

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: buciau visada prisijungus nuo pirmadienio iki penktadienio 16h ir iki nakties o šeštadienį sekmadienį iš ryto 😊

A) reklamerį: įrodimai ir mute  o administracija jau pasirūpintų tuo durneliu. 
B) flooderį: Užmutinu  jai yra įrodimai (1h)
C) nelegalią veiklą: nū čia nelegalus veiksmas administracija skiria /ban
D) skundą forume: Jai ant manęs  kažką sakytų tai priimčiau tam tikrus poreikius. 
E) /skelbimas nesilaikymą: Mutinčiau už skelbimą tam tikra laiką. 

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Oi net nežinau bet iš pirmo reikėtų susipažinti su visais nariais o vėliau kažką spręsti pagal bendravimą. 

Žaidėjas 'SMURFAS' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: įrodymai visų pirma tada  siunčiu administracijai ir sprendžia ką daryti. 

Edited by MeNica_
  • Patinka 1
  • Haha 3
  • Suglumęs 2

Anketa:

Jūsų vardas žaidime: Konkretus

Jūsų tikrasis vardas: Pijus

Jūsų amžius: 15 metų

Jūsų Skype & Discord (privaloma): Skype - Pijuz. Discord - wonderful life#8257

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Laba diena, tai vat šiek tiek papasakosiu apie save. Esu Pijus, 15-kos metų vaikinukas kuris mėgsta aktyviai sportuoti. Jau virš metų užsiimu kovos menu - kickboksu. Taip pat mėgstu klausytis muzikos, mėgstamiausi žanrai: repas, POP.  Esu paprastas, linksmas vyrukas, sugebantis lengvai susibendrauti su žmonėmis, taip pat esu labai bendraujantis. Minecraft jau žaidžiu nuo 2012-tų su pertraukomis, o MCSlime projekte nuo 2017-tų taip pat su pertraukom.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Praeitais metais jau atiteko tokia garbė, deja jos neišnaudojau - atbuvau nepilnas tris savaites ir nieko rimto beveik neparodžiau dėl aktyvumo stokos, todėl šį kartą pildau motyvuotas ištaisyti senas klaidas ir parodyti ką iš tikrųjų sugebu.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Šiame serveryje jau kaip ir minėjau esu buvęs chatmod'u.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Šiuo metu iki 1.5val., bet gavus pareigas aktyvumas žymiai padidės.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Visas septynias dienas, aišku vis kiekviena diena aktyvumas bus kitoks, bet pasistengsiu minimaliai po valandą kiekvieną dieną.

A) reklamerį: Pasidarau įrodymus, užtildau kuo ilgesniam laikui ir nusiunčiu įrodymus aukštesniems, kad užblokuotų žaidėją.
B) flooderį: Pasidarau įrodymus ir užtildau žaidėją.
C) nelegalią veiklą: Pasidarau įrodymus ir juos pateikiu aukštesniesiems komandos nariams.
D) skundą forume: Įkeliu svarius įrodymus ir juos pateikiu skundo temoje.
E) /skelbimas nesilaikymą: Pasidarau įrodymus ir užtildau žaidėją.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Tai kaip ir minėjau sugebu susibendrauti su kitais žmonėmis manau problemų nebūtų ties bendradarbiavimu.

Žaidėjas 'SMURFAS' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Pasidarau įrodymus ir užtildau SMURFĄ 20-čiai minučių.

Edited by konkretus
  • Patinka 1
  • Neigiamas 1
  • Haha 1
  • Liūdnas 1

Anketa:

Jūsų vardas žaidime:  domaks
Jūsų tikrasis vardas:  Titas
Jūsų amžius: 15 metų.
Jūsų Skype & Discord (privaloma): Šiuo metu daugiausiai naudojuos discord - Aleksandras#6496
Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Net nežinau nuo ko pradėti , mano vardas Titas , man yra 15 metų , gyvenu užmiestyje , turiu daug laisvo laiko , mokslai sekasi puikiai , domiuosi kompiuteriu rinkimais ir programavimu , norėčiau kažko išmokti dirbant komandiškai , iš girdėtu gandų , šiuo metu kolektyvas yra tiesiog nuostabus , norėtusi susipažinti artimiau. Laisvalaiki praleidžiu lauke arba prie kompiuteriniu žaidimu , mcslime.lt , žaidžiu jau tikrai seniai , labai mėgstu šį projektą.
Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Kaip ir minėjau nuostabus kolektyvas , norisi išmokti komandiško darbo , susipažinti su naujais veidais , dar neteko šiame projekte būti kažkuo iš administracijos , dabar kadangi sužinojau apie kolektyva tikrai norėčiau save išbandyti. Tikrai esu žmogus kantrus ir mandagus , su žaidėjais bendraučiau nuoširdžiai.
Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Teko būti administratoriu kituose projektuose , bet ten nemanau , kad skaitosi dėl to , kad mažai žaidėju ir t.t , bet su pareigomis mano manymu susitvarkiau.
Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Priklauso nuo savaites dienos , [Darbo dienomis 3-4valandas] , [Savaitgaliais 5-7valandas], aktyvumas tikrai nuostabus. 
Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Tikrai laiko negailėčiau , nes mėgstu tiesiog jame žaisti. 24/7 kaip sakoma. 
A) reklamerį: Pasidaryčiau įrodymus [SS], žaidėja mutinčiau arba 99999h arba /ipmute , išvalyčiau chat'ą , praneščiau administracijai dėl ban'o.
B) flooderį: Pasidaryčiau įrodymus [SS], žaidėja mutinčiau iki 1h.
C) nelegalią veiklą: Pasidaryčiau įrodymus [SS], žaidėjus užmutinčiau iki 2h , praneščiau administracijai dėl ban'o.
D) skundą forume: Į skunda tuoi pat atsakyčiui su įrodymais ir pilnai paaiškinta situaciją. Jei kažkas bus nesuprasta , atsakysiu papildomai.
E) /skelbimas nesilaikymą: Pasidaryčiau įrodymus [SS], mutinčiau pradžiai iki 20minučiu , o jei tęsis neteisingi skelbimai mutinsiu iki 1h , ir pranešiu administracijai dėl skelbimo atemimo.
Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Šiuo metu administracija mane tikrai stebina, komanda yra stulbinanti , dėl to ir norėčiau čia ateiti ;)
Žaidėjas 'SMURFAS' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Pasidarau įrodymus [SS] , žaidėjas gautu /tempmute iki 1h už /skelbimas taisyklių nesilaikymą.

• Patinka 2
  • Teigiamas 1
  • Neigiamas 8
  • Haha 1
  • Liūdnas 1

Jūsų vardas žaidime:Hugrify

Jūsų tikrasis vardas:Karolis

Jūsų amžius:14

Jūsų Skype & Discord (privaloma): Discord karolisss#9461 skype nesinaudoju

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):Esu iprastas žmogus, kartais užspaudžia abitura bet laikaus normaliai, šeip tai sportos žmogus esu, jau gana sena pradejau ir vis tesiu, nors karjeros iš to nežadu daryt. Dar mėgstu praleist laiką su draugais lauke ir suktinemes, Esu griežtas ir piktas tam tikrose vietose o kai reikia dažnai linksmas.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?:Turbūt nes seniau daug metu atgal pagrindinė veiklą būdavo kelt šaibas ir kuo daugiau maxu turėt, o dabar kažkaip nelabai to potraukio yra vel vaikščiot per pvp arenas ir gaut banus, nebe tie laikai.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: gta rp farai ir kaimelio buves adminas daugiau kaip ir nieko

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Kaip ir minėjau nebėra to noro, eit daužytis kaip seniau, bet i serva vis prisijungiu nes to potraukio vistiek yra sugryšt, bet kažko lyg ir trūksta tai, kolkas dvacoka minučių kol veiklos atsiras.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:Pildomosios pareigos pačios įdomiausios yra tai realiai daug galiu.

A) reklamerį:žinučių ištrinimas ir ip banas

B) flooderį; žinučių ištrinimas ir mute

C) nelegalią veiklą: banas iki dešimt dienų

D) skundą forume: Atsakyčiau ir toliau spresčiau kame problema

E) /skelbimas nesilaikymą: galimai skelbimo atimimas ir mute

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:Turbūt kiekviena diena vis labiau bendraujantis žinutemes, ir rodomas pavyzdys kaip bendrauti be keiskmažodžių.

Žaidėjas 'MasterPvP' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:ispėčiau, kitu atveju tai mute

• Haha 9

Jūsų vardas žaidime:Indominus

Jūsų tikrasis vardas:Deividas

Jūsų Skype & Discord (privaloma):Lawonas#1423

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):Mandagus,Akktyvus ir Nesikeikiantis

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?:Padaryti ką nors gero ir prižiurėti serverį

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:Nesu turėjas pareigų ,bet patirties šiektiek turiu

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):Nežinau kaip kada 3-4Val. per dieną gal net ilgiau

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:Skirčiau tiek kiek reikėtų

A) reklamerį:IP-Ban arba Ban 30 Dienų
B) flooderį:Mute-20Min
C) nelegalią veiklą:Ban-7D
D) skundą forume: Nežinau tikriausiai ban-2D
E) /skelbimas nesilaikymą:Mute 15-20Min

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:Net Neišsivaizduoju 

Žaidėjas 'SMURFAS' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:įspėjimas

• Haha 3

Jūsų vardas žaidime: MilkySausage

Jūsų tikrasis vardas: Domantas

Jūsų amžius: 17

Jūsų Skype & Discord (privaloma):  MilkySausage , Goblin#4085

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):  Šiek tiek apie mane. Daug laiko praleidziu prie pc . Nesenai grįžau prie šio serverio . Turiu daug ideju serveriui. Padedu kiteim zmonėms kai reikia pagalbos.  Esu draugiškas bet griežtas. Mėgtsu pažvelgti į problemą iš keliu pusių.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Daug praleidžiu laiko žaisdamas serveryje , todėl norečiau pabandyti pabuti chamodu 

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Ne neturiu būtu primas kartas

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo) : Per dieną min 2h

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: nuo 5 iki 7

A) reklamerį: Pirma įspėjimas , jei pasikartos ir antra karta mute 4 h
B) flooderį: Pirma įspėjimas , jei pasikartos ir antra karta mute 15min
C) nelegalią veiklą: Praneščiau administratoriui
D) skundą forume: Išsamiau išsiaiškinčiau kokia problma ir bandyčiau išspresti problema o jeigu neišeitu  pasitarčiau su  administratoriumi
E) /skelbimas nesilaikymą: Pirma įspėjimas , jei pasikartos ir antra karta mute 4h

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:  Taip greit  nesugalvosiu . Bet su laiku atsirastu ir idėjų kaip patobulinti serverį, ar patari adminams

Žaidėjas 'SMURFAS' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Pirma įspėjimas , jei pasikartos ir antra karta mute 20 min

Edited by MilkySausage
  • Teigiamas 1
  • Neigiamas 1

Anketa:

Jūsų vardas žaidime: Dumelis420

Jūsų tikrasis vardas: Deividas

Jūsų amžius: 14

Jūsų Skype & Discord (privaloma): deividas147#9858

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): esu deividas gimes esu 2005-04-12 esu draugiskas esu kantrus sportuoju esu kantrus jei pradejau darit kaska visada baigiu laisvalaikeis bunu kieme su draugais 

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: noriu padeti serveri tvarka prilaikiti 

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: nebuves bus pirmas kartas 

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): nu seip zaiziu daznai ir labai ilgai bunu naktim visaip bet daznai bunu 

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: nu seip bunu kiekviena diena terp minecraft tai visomet galiu 

A) reklamerį: istrinceu cheat deceu ban 
B) flooderį: istrinceu cheat ir mute 
C) nelegalią veiklą: ban 7d
D) skundą forume: jei butu apgaule grazinceu viska nuketejusem ir tam kas apgavo ban 5d
E) /skelbimas nesilaikymą: mute 20min

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: nz stenkceusi prilaikiti tvarka kat niekas nieko nedarito blogo 

Žaidėjas 'SMURFAS' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:  mute 20min

• Neigiamas 1

Jūsų vardas žaidime: Platon87

Jūsų tikrasis vardas: Matas

Jūsų amžius: 17

Jūsų Skype & Discord (privaloma): raikiriki1(skype platformoje) Kalašnikov#1047(Discord platformoje)

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Mano vardas Matas, kaip ir ankščiau anketoje buvau paminėjas, taigi esu kilęs iš Kauno miestoarba kitaip (laikinosios sostinės). Išties esu malonus vyrukas greitai surandu bendra kalba su kitais asmenimis įvairiais klausimais žinoma kaip ir daugelis mano bendraamžių užsiemu sportu na ir laisvalaikiu su draugais,pažystamais sužaidžiam kelias krepšinio ar futbolo partijas,bet tikrai negaliu slėpti,jog nežaidžių ir kompiuterinių žaidimų tai galima sakyti man kaip ir hobis, nes tai tiesiog yra geras laiko praleidimas arba tiesiog kai nori ramiai prastūmti laiką. Žaidimu žanrai tai (Open world),(MOBA),(Veiksmo žaidimai) arba dar (MMORPG) tai OSRS.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Nemeluosiu, Minecrafte man tai būtų pirmos pareigos ir norėtusi išmėginti savas jėgas ir išsikelti sau įšūkį ir išbandyti kažką naujo ir galbūt bandant kažka ir pasiekti manau , jog chat moderatoriaus pareigos man būtų gera pradžia gero tikslo link.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Minecraft žaidime tai man būtų pirmosios pareigos, bet esu buvęs administratoriumi (SA-MP) žaidimo tipo serveriuose ir negaliu meluoti iš pradžių buvo kėblu, bet su laiku ir pastangom įsivažiavau į darbo tempa tai manau, jog tai galėsiu pritaikyti ir čia.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Taigi laisvu laiku praleidžiu nuo 1-3 valandų savaitgaliais netgi ir daugiau.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Ištikrūjų dar nežinau, tačiau gavęs pareigas suraščiau ir laiko pareigom.

A) reklamerį: Manau jog visiem žaidėjam nepatinka kai teršia serveri tai ištinčiau žinutes ir skirčiau IP adreso užblokavima.
B) flooderį: įspėčiau žaidėja apie jo poelgi jeigu jis nesiliautu naudočiau bausmes 20 min /mute
C) nelegalią veiklą: užblokavimas iki dešimties dienų.
D) skundą forume: Jeigų skūndas būtų susijęs su pareigomis kuo greičiau stengčiuosi į skundą atsakyti.
E) /skelbimas nesilaikymą: /mute dvidešimčiai minučių

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Galėčiau pasakyti, jog kartais žaisdamas serveryje pastebiu ,jog administratoriai nesilaiko formalaus etiketo ir pradeda keiktis ar dar kitaip išreikšti savo nuomone ir tai mano manymų skandina administracija žaidėjų akyse.(Administratorius Modii) bent kiek pastebėjau iš šono galbut per daug laisvai išreiškia savo nuomonę dėl tam tikrų dalykų. Aš stengčiausi palaikyti santarve serveryje galbūt dėl to ir gausiu šiek tiek neapykantos nuo kitų asmenų, tačiau taisykles visiem yra taisykles ir tapęs chato moderatoriumi stengčiausi bent kiek sudrausminti serverį , kad visiem žaidėjam būtų kiek geriau žinau jog galbūt skambu, kad chata noriu padaryti (PG), bet patikėkite manimi,Ne. dar kaikas iš mano pusęs tai manau jog administratoriai yra per daug atsipalaidavę ir tikrai norėčiau pasitaręs su serverio sąvininkais aptarti klausimą dėl administratorių mūtinimo ir kitokių bausmių jiems, nes ištikrūjų visi serveryję turi būti lygūs ,administratorius turi būti kitų žaidėjų autoritetas, aš nežinau ar man tai pavyks nes tai yra gana sunkus projektas, bet su pagalba kitų žmonių ir mano pasiryžimu manau viskas įmanoma.

Žaidėjas 'SMURFAS' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: /mute dvidešimčiai minučių

Edited by Platon87
Pridėjau nuomonę
  • Patinka 1
  • Teigiamas 2

Jūsų vardas žaidime:Esmodijus

Jūsų tikrasis vardas:Edvinas

Jūsų amžius:21

Jūsų Skype & Discord (privaloma):Esmodijus#8933,Esmodijus

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):Esu paprastas zmogus studijuoju informatika Vilniuje.Kiles is Vysniunu (kaimas). Dirbu vasara turiu broli ,Suni,kate kaip visi normalus zmones.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?:Nu ilga laika zaidziau mcslime ir noriu visai tapti chatmoderatoriumi.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:Turiu patirties nes pats buvau savininkas serverio,ir kituose serveriuose padejau statyti spawnus ir pns.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):Neseniai prisiregistrinau nes buvau padares pertrauka mc tai kolkas po 4 - 3 priklauso savaitgalis ar ne .

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:Kiek reiketu tiek ir bandyciau skirti.

A) reklamerį:Ispejimas ,Ip ban
B) flooderį:20 min mute.
C) nelegalią veiklą:Ban iki 7 dienu
D) skundą forume: Stengciausi greiciau atsakyti i skunda.
E) /skelbimas nesilaikymą:mute iki 20 min.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:Kad administracija gerai elktusi o ne kaskur nesamones isdirbineti.

Žaidėjas 'SMURFAS' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:Mute iki 20 min

Edited by Esmodijus

Jūsų vardas žaidime:BMWE46

Jūsų tikrasis vardas:Modestas

Jūsų Skype & Discord (privaloma):tievas#3836

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):Esu iš Klaipėdos, mėgstu kalbėtis su žmonėmis, taip laisvalaikiu dažniausiai žaidžiu Minecraft arba kitus žaidimus, nemėgstu kai žmonės pykstasi, esu malonus, mėgstu tvarką.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?:Kaip ir minėjau, mėgstu tvarką tai norėčiau kad žmonės mažiau pyktūsi, nesikeiktų.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:Seniau buvau ChatMod kitame serveryje, esu turėjas pats serverį.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):Apie 5-6 valandas per dieną.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Neprieštaraučiau ateiti jei ko reikia, nes dažniausiai esu prisijunges.

A) reklamerį:IP užblokavimas.
B) flooderį:20 minučių užtildymas.
C) nelegalią veiklą:Ban 7d.
D) skundą forume: Priklauso ką padaro žmogus, jei apgaulė tai 5d užblokavimas iš serverio.
E) /skelbimas nesilaikymą:užtildyti 20 minučių.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:Esu matęs kaip administracija irgi susinerviną nuo kitų žaidėjų kai juos keikia, ir uždeda /mute, tai manau jie todėl išeina iš serverio.

Žaidėjas 'SMURFAS' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: užtildymas 20 minučių.

Edited by BMWE46
Pamiršau pakeisti spalvą.

Jūsų vardas žaidime:DemonInDeath

Jūsų tikrasis vardas:Domas

Jūsų Skype & Discord (privaloma):DemonInDeath#0442

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):Gyvenu Siauliuose Megstu Daryti Tvarka, Padeti Zmoniems,labai nepatinka zmones kurie nesilaiko taisykliu.Nemazai laiko praleidau zaisdamas mcslime, laisvalaikiu zaidziu Minecraft,Dazniausiai Per Diena Prazaidziu mcslime po 3-4h.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?:Nes Labai Norisi Padaryti Tvarka Mcslime,Nepatinka Zmones Kurie Nesilaiko Taisykliu.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:Neikarto Nebuves Chatmodas Bus Pirmas Kartas

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):Kaip ir sakiau dazniausiai po 3-4h,buvo paemes 2-3menesiu break nuo Minecrafto Todel nezaidziau tiek daug Mcslime.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:3-6Dienas Per Savaite.

A) reklamerį:Perm Mute
B) flooderį:20min Mute
C) nelegalią veiklą:5 Dienu Bana
D) skundą forume:Bandyciau Kuo Greiciau Padeti Zmogui.
E) /skelbimas nesilaikymą:20Min Mute

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:Esu Mates Kelis Administracijos Narius Darant Nebudingus Administracijai Dalykus, Patarciau Daugiau Skirti Demesio Hackeriams Ir t.t

Žaidėjas 'SMURFAS' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:Kuo Greiciau Susitvarkyti Su zmogumi.

Edited by DemonInDeath

Anketa:

Jūsų vardas žaidime: ErfasYT

Jūsų tikrasis vardas: Deimantas

Jūsų Skype & Discord (privaloma):ErfasYT#0878

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):Tai esu linksmu plauciu virukas. Mekstu su draugas išeit i lauka panas ciesint. Mekstu zaist ivairius game.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: nes idomus darbas ir gaunama pagalrba

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:taip turiu . Buvau bulderiu priziuretoju 1 menesi kituose serveriuose

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): 4h tikrai

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:tiek kiek reiketu

A) reklamerį:ipban
B) flooderį:20min mute
C) nelegalią veiklą: 5 dienor poilsio (ban)
D) skundą forume: atsakyciau
E) /skelbimas nesilaikymą:20min mute

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: nezinau visa komanda puiki :D

Žaidėjas 'SMURFAS' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: sutvarkyciau padeti jei neapsiramintu 20min mute

Jūsų vardas žaidime: veron704

Jūsų tikrasis vardas: Nojus

Jūsų amžius: 16. Greitu bus 17:)

Jūsų Skype & Discord (privaloma): Skype nenaudoju. Discordas : Pukelis#3706

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Taigi esu Nojus , kaip sakiau man yra 16-lika. Esu iš Šiaulių rajono. Esu paprastas vaikinukas , tikrai draugiškas ir linksmas , taip pat esu labai bendraujantis žmogus. Kai buvau 6metų pradėjau užsiminėti sportu ir iki dabar tai tęsiu , lipu karjieros laiptais;) Esu tas kuris labai nemėgsta žmonių kurie kelia save į aukštumas ir save giria tiesiog man tokie žmonės krenta akyse. Laisvalaikiu mėgstu išeiti pasibūti su draugais , pažaisti ar futbolą ar krepšinį , bet ir aišku kartais praleidžiu laiką prie kompiuterio , nes tiesiog tai yra kaip hobis.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Nes noriu būti daugiau negu paprastas žaidėjas , kuris tiesiog turi paslaugą. Noriu save išbandyti , prisidėti prie mcslime administracijos ir padėdi kitiem kuom tik galiu:)

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Patirties dar neturiu , bet jeigu patekčiau  į ChatModus , manau su laiku tikrai viską išmokčiau.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Serveryje būnu įvairiai , nes kartais būna ką veikti , kartais ne. Bet dažniausiai praleidžiu 3-4h.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:  Tikrai stengčiausi kiek tik galėčiau praleisti daugiau dienų serveryje , nes norėčiau padėdi žaidėjam ir atlikti savo pareigas. Ir nenorėčiau nuvilti administracijos.

A) reklamerį: Pirmą kartą duočiau įspėjima , o jei antras kartas būtu mūtinčiau 3h.
B) flooderį: Tiesiog mūtinčiau žaidėją 1h
C) nelegalią veiklą: Pasidaryčiau įrodymus ir nusiūčiau tam , kas užiema aukštesnias pareigas negu aš.
D) skundą forume: Pasidaryčiau įrodymus. Bandyčiau išsiaiškinti ir spręsti problemą:)
E) /skelbimas nesilaikymą: Mūtinčiau 20min

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Kiek matau administracija daro puikų darbą. Dėl to būtu tikrai didelis noras prisijungti prie jūsų kolektyvo ir irgi užimti kokias pareigas šiame serveryje.

Žaidėjas 'SMURFAS' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Perspėju žaidėja SMURFAS ir mūtinčiau 20min.

• Teigiamas 1
  • Haha 3

Guest
This topic is now closed to further replies.