Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 110 žaidėjų.

Prisijunge žaidėjai

1
tiger
2
d4rkn1ght
3
nohacksbro
4
dead_gamer
5
sp1ar
6
modelt
7
realhazze
8
n0thing
9
ciripaskaafk
10
mataspro
11
_harman_bgt
12
martynukas1
13
karmalija
14
belekasa
15
fortniteris
16
patrik
17
letapedis
18
fatroleplayer
19
mcdievas
20
dode
21
skyfano
22
papplex
23
pisliukas
24
the_wild_one02
25
girlwarrior009
26
gutaks
27
swetoff
28
kornis2000
29
mcbanditas
30
rajonokalvis
31
death
32
scruffy_puppy
33
nani_hi
34
asnecytinu
35
daugrukau
36
propigeris
37
nelagamescz
38
architektas
39
decoops
40
seksomanas
41
like
42
jonas147123
43
jaikos
44
bezdukas
45
treneris
46
mataslol
47
son_goku
48
gnomasltu
49
bazys
50
ig_bart
51
zxcv
52
dontcheat
53
nopalevkentuxa
54
knitleris
55
jwnfkbwk
56
vytenis
57
ddan
58
kaimietis
59
rj45
60
citavin70
61
ltucruft
62
lukutis
63
exotic420
64
mj_progamer
65
skykidx
66
fanyka_mc
67
darkside065
68
karatistas420
69
arman_das
70
brozer2014
71
gliukoze
72
nepazystamas
73
aronase
74
kebabelis
75
desimteuru
76
drapo111
77
cloudsuck
78
thebriedis
79
m1crolablt
80
huplup
81
impresi0nz
82
bamia
83
southassss
84
pvpstrategy
85
farmfarmas
86
ponasafk
87
juhertasxx
88
snoop_dogg
89
vaidelis29
90
froster1s
91
pandagirlgaming
92
hvhisshit
93
bonkas
94
spirgis
95
vaidelis89
96
kipradgaminggg
97
best420
98
wpangegamesww
99
kalade
100
legend2k_yt
101
gg420
102
prikis
103
rastaman
104
labuka123
105
klrsxjoker
106
vnc
107
nojus_ltuu
108
mantelisz
109
gamermantisss
110
thegindaaa
111
pigerr
112
fizzzis
113
augizz
114
rimis
115
420bych
116
dragonslayer1024
117
burunduks
118
bombinis
119
farmfarmas2
120
moze
121
armanoob
122
tailoras
123
planaspvp
124
filinoss
125
th_admin
126
jonysas1
127
salaga
128
kakarotas69
129
rain
130
medinis_bebras
131
iamgay
132
kaladeafk

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

133 iš 185 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 178

Serverio rekordas: 321

Rekordas pasiektas: 2015-08-02

pi✘

Atranka į ChatMod

Recommended Posts

Anketa:

Jūsų vardas žaidime: Fruktas69

Jūsų tikrasis vardas: Titas

Jūsų amžius: 21

Jūsų Skype & Discord (privaloma): Fruktas#4754

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):Vardas mano Titas, gyvenu Vilniuje, Studijuoju SMK. Esu sunkaus charakterio personažas šiame gyvenime. Esu komunikabilus, ryžtingas, atkaklus, pastabus ir visada stenguosi padėti kuom galiu... Hobiai, žaisti krepšinį, futbolą ir leisti laisvalaikį prie kompiuterio su šeima, bei sportuoti, Visada stenguosi padėti kuom galiu. Esu adekvatus, turiu stiprius nervus, niekada nepasiduodu kol nepadarysiu  darbo iki galo, Greitai mokausi bei pritampu prie kolektyvo. Papildomi hobiai tai MMA, bei Mašinos.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Šiame serveryje trūkstą žmonių, kurie rimtai žiūrėtų į šias pareigas, plius daug ką pašalino dėl neaktyvumo.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Turiu patirties kaip chat modas, prižiurėtojas kitame projekte.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Serveryje būnu apytiksliai 5-7h.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Kiekviena diena skirčiau, netgi svaitgalius.

Kokie Jūsų veiksmai, jeigu pamatytumėte:

a) reklamerį: užtildyčiau visam laikui, pasidarau kaip įrodymą nuotrauką ir perduodu administracijai. 

b) flooderį: užtildyčiau 20min ir pasidarau kaip įrodymą nuotrauką.

c) nelegalią veiklą: užtildyčiau valandai, pasidarau kaip įrodymą nuotrauką, taip pat perduodu administracijai.

d) skundą forume: praneščiau administracijai.

e) /skelbimas nesilaikymą: užtildyčiau 20min arba administracijos nurodytu laiku, taip pat pasidaryčiau nuotrauką kaip įrodymus, kaip jis pažeidė /skelbimas taisykles.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:  Net nežinau, mano manymu dabartinis mc slime kolektyvas yra tikrai geras, tikrai gali padėti bei patarti, kartais net padėti.

Žaidėjas 'SMURFAS' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Duočiau Mute 20 min.

Edited by Fruktas69
  • Patinka 3
  • Teigiamas 3

Jūsų vardas žaidime: Mancius01

Jūsų tikrasis vardas: Mantas

Jūsų amžius: 14

Jūsų Skype & Discord (privaloma): Mantas#1984

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):Esu Iš Marjampoles Greit Bus 15 esu draugiskas ir padedantiems kitiems

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?:Nes Noriu Kad Serveris tobuletu ir  Noriu padeti Žmonems

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:Patirties Tiek daug neturiu, bet jeigu papulčiau i chatmod manau viska Įgyčiau

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):Praleidžiu serveryje beveik kiekviena diena 

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:Manau Stenkčiausi kiek galečiau bet manau kad tikrai butu 3-4 

A) reklamerį:Pirmas Kartas Butu Įspejimas, Antras Butu Mute 2h
B) flooderį:Mutinčiau žaideja 2h
C) nelegalią veiklą:Padaryčiau Įrodymus ir nusiusčiau tas kuris tai užsijima
D) skundą forume: Bandyčiau isprest problema
E) /skelbimas nesilaikymą:30min

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:Administracija Puiki darbo vieta bet visko dar puikiai nemoku

Žaidėjas 'SMURFAS' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:Duočiau įspejima, o antras kartas butu mute 20min

ūsų vardas žaidime: JaikoS

Jūsų tikrasis vardas: Mantas

Jūsų amžius: 16

Jūsų Skype & Discord (privaloma):  Discord ArabiaBLT#5290

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Esu paprastas vaikinukas, mėgstu linksmintis, praleisti laiko su draugais. Esu profesionalus imtyniu kovotojas taigi kai kada laiko gali ir nebūti prisijungti prie serverio ir t.t Šiaip esu draugiškas bet nervai gali ir trūkti.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Tiesiog padėti serveriui kiek galiu ir pasiimti iš to kažkokios patirties.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Turėjau bet tai buvo labai seniai ir dabar lyg naujas.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): 4h-5h per diena.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: maksimaliai 4 dienas.

A) reklamerį: IP banas.
B) flooderį: mute
C) nelegalią veiklą: pasitarčiau ka daryti su kitais aukštesnio ranko žmonemis
D) skundą forume: sureguočiau i problema ir kartu ja spręstume
E) /skelbimas nesilaikymą: mute maksimum 20min

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: manau serveryje yra įvesta gera tvarka bet norėtusi didesnio bendravimo

Žaidėjas 'SMURFAS' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: mute 1h poto banas.

• Teigiamas 1

Jūsų vardas žaidime:RoksMClithuania

Jūsų tikrasis vardas:Rokas

Jūsų amžius:14

Jūsų Skype & Discord (privaloma):Rokas_Boom#9034

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):Esu draugiskas , patikimas , maladiec minecrafta losiu jau nuo 5 metu , megstu rizikuoti del visokiu svarbiu dalyku , esu patyres , megstu kekviena vakara prisest prie kompiuterio , ir pageimint ,

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?:Noreciau padet serveriui su visais klausimais ir noreciau kaska pasiekti daugiau kaip paprastas zaidejas.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:Esu turejas serverio savininka// admina //  ir daug ka zinau apie tokias pareigas nes  kaip ir sakiau esu patyres visokiais atvejeis // kaip trolais // dosinimais // ir Vagyste .

Kiek laiko  praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): AS serveriui suteikiu  120 min iki 360min  (2h-6h)

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:Drasiai kadir visas bet jei butu reikalu tai apie 2-3 dienas .

A) reklamerį: /ban Nick 6 mens
B) flooderį: /Mute nick 5-15 min
C) nelegalią veiklą: /ban nick 24h
D) skundą forume: Atsakau ir pritariu 
E) /skelbimas nesilaikymą: /mute nick 30min 

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:Del administracijos neturiu  juokiu nusiskundiu  dirba savo puiku darba / bet ir butu neprosali prisijunkti ir gerinti toliau serveri ir administracija  .

Žaidėjas 'SMURFAS' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: /mute  o jei nepades tai ir reikes jimtis griestesniu priemoniu .

• Neigiamas 1

Nebedalyvauju , atsitiko labai sunki padėtis su sveikata.

Edited by LeMiniKoneko
  • Patinka 2
  • Teigiamas 1
  • Neigiamas 2
  • Liūdnas 1

Anketa:

Jūsų vardas žaidime: Rokenzo

Jūsų tikrasis vardas: Rokas

Jūsų amžius: 16

Jūsų Skype & Discord (privaloma): Discord: Rokas#3430

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Esu Rokas, man yra 16-liką metų. Gimiau ir gyvenu Kaune. Esu draugiškas, atsakingas, komunikabilus. Dažniausiai savo laisvalaikį praleidžiu žaisdamas kompiuterinius žaidimus[CS:GO, Minecraft, SA-MP, PUBG] ar būnant su draugais lauke. Dar be šių dalykų užsiimu ir sportu. Jau ketverius metus sportuoju kovinį sportą.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Ties šiomis pareigomis turiu daug patirties, esu ne viena ir ne du kartus buves CM tiek vienuose, tiek kituose serveriuose. Žinau kaip viskas turi atrodyti būnant CM. Dar mėgstu tvarką serveryje todėl ir noriu prižiūrėti "chat'o" tvarką.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: CM 4x, band.priž 3x (Serverius galėsiu išvardinti privačiai)

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Nuo 1 iki 3 valandų, priklauso nuo mano užimtumo.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Kiekvieną dieną prisijungčiau į serverį ir stengčiausi praleisti nuo 1 iki 3 valandų per dieną.

A) reklamerį: Pasidarau įrodymus, užtildau amžinai bei įrodymus nusiunčiu valdžiai.
B) flooderį: Pasidarau įrodymus ir užtildau iki 1 valandos.
C) nelegalią veiklą: Pasidarau įrodymus ir nusiunčiu valdžiai.
D) skundą forume: Įkeliu įrodymus ir atsakau už savo veiksmus.
E) /skelbimas nesilaikymą: Pasidarau įrodymus ir užtildau žaidėją.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Kolkas nieko, nes dar neesu susipažines/bendravęs su serverio administracija.

Žaidėjas 'SMURFAS' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Pasidarau įrodymus, žaideją įspėju, jeigu ignoruoja įspėjimus užtildau.

• Teigiamas 1
  • Neigiamas 1

Jūsų vardas žaidime: EdvinasS

Jūsų tikrasis vardas: Edvinas

Jūsų amžius: 17

Jūsų Skype & Discord (privaloma): 2020m 21 amžius skype nenaudoju, o dc -  3dvina55#1969

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Esu Edvinas, 17metis, dar meteliai ir tas vadinamas ,,PILNAMETIS,, :D ir gyvenantis Vilniuje, kuklus, bendraujantis, ir linksmas, nebijantis juoko formoj  iš kitų pasišaipyti vyrukas, karts nuo karto pažaidžiantys krepšini, Ikybau i moklus, kadangi noriu rimtai studijuoti informatikos mokslus, Laisvalaikiu leidžiu laiką su draugais, plotuose ar šejp maldamas atsiprašant šudą. Po kelerių metų pertraukos nusprendžiau grįžti i minecraft;ą į pirmą ir galymai paskutini žaidžiama serverį, apsišiukštinėti ir linksmai praleisti laiką, kai nėra blaivių draugų ar prastas oras. Ir štai pataikiau butent į atrankas ir bandau savo laime, tapti administracijos dalimi.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Nesu dar užimęs kažko panašaus minecrafte, noriu išbandyti kažką naujo, išbandyti savo valią prižiūrint serverio chat'ą, padėti serverio žaidėjams (kas man iš tiesų patinka, pafixint parašyt skelbimą ar atsakyt į klausymus). Tiesiog jau žaidžiant tą patį žaidimą, ne vieną wipe'ą tik su paslaugomis iš tiesų atsibosta ir norisi tapti kažkuo daugiau, šiuo atveju ChatMod'eratoriumi. :)

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:  Minecraft serveriuose t.y tik MCslimei kaip ir minėjau nesu turėjas,  bet teko turėt kituose žaidimuose, t.y CS 1.6 admin viename serveryje, SA-MP serveryje teko pačiam pirktis administraotių, to pasekoje Moderatorių akimis dirbau gerą darbą, padėdavau žaidėjams, ir gaudydavau cheat'erius, gavau pasiūlyma prisijungti prie Anticheat grupuotės.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Kaip minėjau, gryžau į servery, nepersenokai, tai pražaistų minučių nėra išpasakytas skaičius, bet užsikabliavau, ir tos minutės manau kils nenomaldomai, tai prasidėjus mokslų savaitėms, manau per diena sieks, 2-3h, o gal ir daug daugiau, tačiau neatleiskime išimties, kad gali būti dienų kaip užspaus mokslai, ar kažkas nutiks, ir nebus galimybės prisijunkti.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:  Esu iš tų žaidėjų kuris nevengia bendrauti, tai kai žaidžių sau neišsijungiu chat'o ir nuolat jį stebiu, jei kas ko paklausia, atsakau ir panašiai, tai manau kiek žaiščiau tiek ir bausčiau nusidėjusius žmones. t.y 2-3h per diena, o kartais ir daug daugiau.

A) reklamerį:  1. Pasiradau įrodymus 2. Užmutinu neribotam laikuj 3. Parodau įrodymus administracijai, ko pasekoje jis gauna IP BAN'Ą
B) flooderį: 1. Pasidarau įrodymus 2. Užmutinų  iki valandos
C) nelegalią veiklą:  1. Pasidarau įrodymus, 2. Nusiunčių administracijai kuri turi /ban komandą, ir jie jau baudžią
D) skundą forume:  Jeigu skundas susijęs su mano turimomis komandomis aš į jį atsakau ir nubaudžiu, jei ne juo pasirupins kitą administracija.
E) /skelbimas nesilaikymą: 1. Pasidarau įrodymus 2. Užmutinu 20min už /skelbimas

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:  Kaip ir esu minėjas gryžau į serverį po nemenkos pertraukos, tai iš administracijos nepasikeitę tik piXx, tiger, bitter, ir savaime aišku modelt, tai manau reikėtu visų pirmą su jais susipažinti, ir daugiau pabendrauti, esu bendraujantis žmogus, tai nemanau, kad kils rimtų pykčių su esamos komandos nariais, o menkus galime greitai išspręsti, nes gyvenimas draugiškai yra tvirtesnis, ir daugiau geresnis serverio žaidėjams gyvenimas.

Žaidėjas 'SMURFAS' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:  Pastebėjau kad po 24h valandos nakties, žaidėjai gali bendrauti per skelbimo komanda, tai jei jis rašo nereikšmingus pranešimus tuo tarpu, jam nieko nedaryčiau, o jeigu diena tai bauščiau 20min mute, už /skelbimas nesilaikyma. :)

Edited by EdvinasS
Gyvenimo vieta, dabar be klaidos
  • Patinka 3
  • Teigiamas 1

Jūsų vardas žaidime: Bienko

Jūsų tikrasis vardas: Benas

Jūsų amžius: 16 metų.

Jūsų Skype & Discord (privaloma): live:343dc06b7638df9b , Bienko#6122 

Papasakokite išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Kaip ir aukščiau minėjau esu vardu Benas, einu į dešimta klase, bei gyvenu netoliese Pakruojo miesto. Kaip žmogus esu ganėtinai kalbus, mėgstantis pajuokauti, išklausyti, pažiūrėti į situacija iš kitos pusės. Nemėgstu pasikėlusiu žmoniu arba tu kurie vaizduoja pasaulio bamba, o kaip kažkas atsitinka ne taip kaip planavo dingsta kaip į vandeni. Žmonėms kurie elgiasi su manimi pagarbiai, bei maloniai atsakau taip pat maloniai. Didžiąja dienos dali praleidžiu mokykloje, bei grįžus namo prie kompiuterio žaidžiant žaidimus, klausant muzikos ar žiūrint vaizdo įrašus youtube platformoje. Seniau mėgdavau kurti visokius logotipus, bannerius, avatarus su Photoshop ir Iliustrator programomis bet galiausiai truko idėjų ir kūrybiškumo todėl mečiau tai į šoną. Labai mėgstu muzika, dabartiniai mėgstamiausi žanrai būtu repo, rocko stiliaus. Mėgstu ir kompiuterinius žaidimus kuriuos jau žaidžiu nuo pat mažens, labiausiai mėgstu sandbox, roguelike tipus bei tuos kurie suteikia galimybe žaisti multiplayer.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: O kas gi nenori? Gerai, juokus atidėjus į šalį pildau į chatmod'eratoriaus pareigas todėl nes atsibodo būti paprastu žaidėju serveryje, norisi užimti kažkokias tai pareigas, paįvairinti veikla nes atsibosta tiesiog kalti pinigus ir statyti fermas. Esu mėgėjas prižiūrėti tvarka projektuose ar tai būtu gaudant čyterius, bandant mažinant prekyba žaidimo valiuta už realius pinigus ar pranešant klaidas kuriomis susidūriau bežaidžiant. Na ir visa tai sudėjus galime sudaryti priežastį kodėl noriu tapti chatmod'eratoriumi.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Esu užėmęs keliuose mažuose serveriuose ''Admin'' pareigas, bet tai buvo tikrai labai senai.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Per diena galiu praleisti 2-4 valandas, bet gali svyruoti kadangi reikia ruoštis kalbėjimui kuris jau tikrai man yra  neužkalnų, bei egzaminams. 

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Bandysiu skirti papildomos pareigomis visas 7 savaites dienas. Žinoma gali gyvenime atsitikti visko todėl negaliu užtikrinti jog gausis taip kaip esu įsivaizdaves.

A) reklamerį: Pasidarau įrodymus, užtildau visam laikui bei pranešu aukštesnes pareigas einantiems asmenims jog su juo atitinkamai susidorotu. 
B) flooderį: Pasidarau įrodymus, užtildau pažeidėja iki 1 valandos.
C) nelegalią veiklą: Pasidaryčiau įrodymus. Jeigu nelegali veikla vyksta serveri, bandyčiau tam užkristi kelia užtildant pažeidėja 2 valandoms ir toliau palikčiau spresti administracijai dėl tolimesnio baudimo. 
D) skundą forume: Jeigu skundas ketinasi į mane tvarkingai pateikčiau turimus įrodymus ir laukčiau administracijos verdikto.
E) /skelbimas nesilaikymą: Pasidarau įrodymus, bei užtildau pažeidėja 20 minučių su priežastimi ''/skelbimas''.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Realiai nežinau ką galėčiau įnešti į komanda, kadangi nežinau kokie yra komandos trukumai išsamiau ir ar aš juos galėčiau užpildyti. Kalbant apie bendradarbiavimą nelabai turiu ką patarti kadangi pats mėgstu dirbti vienas.

Žaidėjas 'SMURFAS' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Pasidarau įrodymus ir užtildau 20 minučių.

• Patinka 2
  • Teigiamas 2
  • Suglumęs 1
  • Liūdnas 1

Anketa:

Jūsų vardas žaidime: Ceburaska

Jūsų tikrasis vardas: Rokas

Jūsų amžius: 18

Jūsų Skype & Discord (privaloma): Mahmudas#3658, Na skype nenaudoju kolkas, nes manau discord populiaresnis, bet esant reikalui bus ir skype.

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Aš Rokas, esu gan įdomi asmenybė, Mėgstu labai bendrauti su žmonėmis,esu linksmas, bet tuo pačiu ir griežtas. Mėgstu sportuoti, lankau sporto klubą. Taip pat esu ir prie meno toks. Krepšinis yra viena mėgstamiausia sporto šaka. Dažnai praleidžiu laisvalaikį prie kompiuterio, mėgstu prie jo pasedėti tikrai gan ilgai, ypač žaidžiant Minecraft laikas tikrai prabėga greitai. Kiekvienas turim tam tikrų pliusų ir minusų ir kiekvienas randam jų kituose. Vienas iš mano pliusų yra, kad mėgstu daug bendrauti, esu komunikabilus, mandagus gal net ir tikrai norintis kitiem tik gero, o minusas, turbūt ,kad savo tuo bendravimu, gal net nervinu žmonės, per daug bendravimo jiems. Nemėgstu asmenybių kurie šoka aukščiau bambos, įsivaizduoja esą dievai ir t.t. Tai tiek apie mane trumpai ;d.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Todėl, nes šitame serveryje esu praleidęs daug laiko per visą serverio istoriją tikrai. Esu gan aktyvus naktį, ir tikrai norėtųsi kažko daugiau, nei būt Eiliniui serveryje, tas nėra blogai aišku, bet čia tik norai. Taip pat noriu, todėl, nes manau, kad tikrai susitvarkyčiau su visais serverio nenaudėliais ir piktadariais kurie susiję chat ir pnš.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Šitame serveryje nesu pasiekęs kažko jau tokio, rimtesnių pareigų nėra tekę turėti, bet tikrai esu susipažinęs kaip tai veikia ir ką reiškia juo būti, todėl, manau verta pabandyti. 

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Darbo dienomis 4-5h, bet labiau vakare, naktį. Būna išimčių ir praleidžiu ilgiau. Savaitgalį arba laisvom dienomis, manau tikrai ~7h irgi priklauso nuo aplinkybių ar nesu išvykęs.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: ~70% nuo tiek, kiek praleidžiu prie Minecraft būdamas serveryje. Manau tikrai didžiąją dalį.

A) reklamerį: Perspėčiau žaidėją, jeigu tai pasikartotų mutinčiau visam laikui, pasidaręs įrodymus, nusiųsčiau aukštesniom pareigom, kad atliktų savo darbą.
B) flooderį: Mute 1h. ( Ištrinu chat )
C) nelegalią veiklą: Tai yra administracijos darbas su jais susitvarkyti, bet jei tai vyktų prie manęs, pasidaryčiau įrodymus ir nusiųsčiau, kas galėtų žaidėją/žaidėjus sustabdyti.
D) skundą forume: Jeigu, skundas būtų susijęs su manimi, skirtas man arba tam skundui reikėtų manęs, žinoma atsakyčiau ir žinoma bandyčiau išspręsti problema, kad skundo nebūtų.
E) /skelbimas nesilaikymą: Mute 20min.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Na, manau nesu pažįstamas su visais, taip, kad reiktų susipažinti ir susibendrauti, kaip ir sakiau esu gan bendraujantis, tai nebūtų problema, o kiek žaidžiu serverio administracija tikrai mandagi ir maloni, visada padės, atrašys, neignoruos ir pabendraus. Manau tikrai pritapčiau prie viso to administracijos bendravimo ir būtų tikrai smagu.

Žaidėjas 'SMURFAS' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Pasidarau įrodymus, įspėju, jeigu tai ir toliau vyksta, užtiltau nenaudėlį.

P.S Nebuvo taisyklės, kad forumo nick ir žaidimo nick turi sutapti, o mano el.paštas buvo užimtas ant naujos registracijos, nemanau, kad tai problema, kad rašau iš šio forumo. Jeigu, tai problema praneškite.. 

Sekmės pildantiems ir tie kurie jau užpildė :)

• Patinka 2
  • Teigiamas 1

Jūsų vardas žaidime: Elegancija

Jūsų tikrasis vardas: Arnas

Jūsų amžius: 18 

Jūsų Skype & Discord (privaloma): Skype neturiu, tik discorda : g888#9282

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Mano vardas Arnas, gyvenu Radviliškio rajonė, mokinuosi 12-Klasei, esu draugiškas, linksmas, atsakingas, bendraujantis, komunikabilus, aktyvus, bei geležinių nervų žmogus, visada ieškantis sprendimo kaip išspręsti bet kokia problemą. Laisvalaikiu mėgstu su draugais pasivažinėti dviračiais, bei užsiminėti įvairiausiomis sporto šakomis, vasarą dažniausiai žaidžiu tinklinį, bei daug laiko praleidžiu prie kompiuterinių žaidimų. Į serverį prisijungiau ne per seniausiai, bet ankščiau žaisdavau irgi, bet nebuvau niekuo pasižymėjęs, tad žinau, kad turiu mažai pasitikėjimo.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Šias pareigas noriu užimti, nes turiu gan didelė patirtį su šiomis pareigomis, esu buvęs kitam projekte, kurio nenoriu minėti viešai, trejus kartus Chat moderatoriumi, ir sekėsi gan puikiai :), ir be abejo norėčiau labai pasiekti viena iš aukštesnių pareigų šiame serveryje, kadangi esu aktyvus žaidime ir forume, o tai manau yra labai didelius pliusas atliekant pareigas. Taipogi man būdavo įdomu kaip dirba kiti buvę šio serverio administraciją todėl manau, kad būtu labai įdomu pabūti jų vietoje, ir patirti su kokiais sunkumais bei iššūkiais jie susidūrė atlikdami Chat moderatorių darbą.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Šiame serveryje, ne.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Per dieną, 2-4H.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Tiksliai, negaliu pasakyti, nes kadangi esu 12tokas, tai reikia kartas nuo karto, ruoštis egzaminam, bet pasistengčiau būtį kuo aktyvesnis.

A) reklamerį: Visu pirmą, pasidaryčiau įrodymus, tik tada užtildyčiau žaidėja visam laikui su komanda /mute [Slapyvardis], ir tada nusiųsčiau į AŽ kažkuriam, tai administratoriui įrodymus, jog ta žaidėja užblokuotų visam laikui.
B) flooderį: Pasidaryčiau įrodymus ir užtildyčiau pažeidėja 15 minučių, su komandą, /emute [Slapyvardis] 15min Flood
C) nelegalią veiklą: Pasidaryčiau įrodymus, užtildyčiau pažeidėja /emute [Slapyvardis] 1h Nelegali veiklą
D) skundą forume: Jei parašytas skundas forume man, tai pasistengčiau atsakyti, į jį per 24h su pateiktais, konkrečiais įrodymais, už ką jis buvo prasižengęs ir nubaustas. Ir bandyčiau stengtis nesivelti į tolimesni konflikta, kad nesusidarytu nereikalingas "spamas".
E) /skelbimas nesilaikymą: Pasidaryčiau įrodymus ir užtildyčiau pažeidėja, su komanda /emute1 [Slapyvardis]. 

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Kol kas manau, nieko, nes neesu susipažinęs su, komandą, bet bandyčiau atnešti, vieningumo, kad komandą, būtų, kaip vienas kumštis, jog nebūtų jokių konfliktu.

Žaidėjas 'SMURFAS' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Visu pirma pasidaryčiau įrodymus su "F2" mygtuku, užtildyčiau žaidėja Smurfą su komanda, /emute1, nes Smurfas pažeidinėja, /skelbimas taisyklę, joją rašoma, jog "Nerašyti nesamoniu, nereikšmingu dalyku".

• Patinka 5

Anketa:

Jūsų vardas žaidime: DoviiLTU

Jūsų tikrasis vardas: Dovile

Jūsų amžius: 17

Jūsų Skype & Discord (privaloma): Turit

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Esu Dovydas iš Vilniaus. mėgstu žaisti kompiuterinius žaidimus t.y Minecraft ir CSGO. Apie savo charekterio būdą galėčiau pasakyti, kad esu atsakingas, nieko nepraleidžiu pro pirštus, visada padedu kiek galiu žmonėms bėdoje, esu sąžiningas bei griežtas.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Visai fun būtų vėl gryžti, pavergauti iks d.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Buves cm ir pagalba.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):1-3h.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: 5

A) reklamerį: mute visam laikui ir pranešti administratoriam.
B) flooderį: mute 20 min. 
C) nelegalią veiklą: mute visam laikui ir pranešti administratoriam.
D) skundą forume:  Nieko.
E) /skelbimas nesilaikymą: /mute1 nick

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Viskas čiki piki 

Žaidėjas 'SMURFAS' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: /mute1 nick

• Patinka 10
  • Haha 2

Jūsų vardas žaidime: Biordas.

Jūsų tikrasis vardas: Dominykas.

Jūsų amžius: 16 metų.

Jūsų Skype & Discord (privaloma):  Dc -  Biordas#5227

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Taigi kaip žinote mano vardas Dominykas, šiuo momentu gyvenu Vilniuje, mokausi 10-toje klasėje.  Kaip ir dauguma čia esančių žmogelių, aš neesu išskirtinis. Žmogus esu paprastas, draugiškas, bendraujantis, mėgstantis padėti tiek naujiems tiek patyrusiems žaidėjams. Laisvalaikio laiką skiriu kompiuteriniams žaidimams, t.y. Minecraft ir pnš..  Šiaip  turiu porą įdomių hobių, kaip krepšinis,  geru oru mėgstu pasivažinėti dviračiu.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Turbūt kaip ir dauguma šio serverio žaidėjų nori užimti aukštesnes pareigas ir prižiūrėti jį, bei tobulinti,  kiek įmanoma intensyviau.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Pareigas esu turėjas vienam projekte, kuris su laiku žlugo. Šia pareigą atlikti sekėsi tikrai neblogai, todėl savo patirtimi nesiskundžiu.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Serveryje apytiksliai būnu 2-3valandas dienos metu, beabėjo prisijungiu vakare ir praleidžiu 1-2 valandas.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Na, kaip ir visi administracijos nariai turim realų gyvenimą, bet drąsiai galiu sakyti, jog skirčiau į savaitę 2-3 dienas, beabėjo ir savaitgalio 1 su pusę.

A) reklamerį: Na tokį neklaužadą reikėtų mutinti visam, įrodymus pasidaryti ir pranešti viską administracijos nariams.
B) flooderį:  Čia jau būtų skirta 20min mute, pertraukėlė.
C) nelegalią veiklą: Mute 1h, o įrodymai būtų perduoti administracijai, kuri spręstų šio žaidėjo likimą.
D) skundą forume:   Čia jau aš tik sugebėčiau pranešti administracijai, nebent tai būtų susyje su mute.
E) /skelbimas nesilaikymą: Veikėjas gautų mute už neteisingą skelbimą, bei pasidaryčiau įrodymus, jeigu kiltu nesklandumai.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Šiam kolektyvui tikrai nereikia nieko naujo, visi šitam kolektyve yra begalo bendraujantis, bei padedantis kai reikia. Džiaugiuosi tokiu išrinktu kolektyvu!

Žaidėjas 'SMURFAS' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Šitas veikėjas gautų 20min mutą.

• Patinka 2
  • Teigiamas 2

Jūsų vardas žaidime:ShawMax

Jūsų tikrasis vardas:Aronas

Jūsų Skype & Discord (privaloma):ShawMax#9080

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):Gyvenu kaime netoli mažo miestelio Skuodo. Dažnai neturiu veiklos tad žaidžiu šį projektą nuo 2017 m.

Mokausi Skuodo Bartuvos Progimnazijoje. Esu draugiškas , padedu tiems kuriems reikia pagalbos.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?:Norečiau juo tapti ,nes aš kaip prisijungiau į šį nuostabų serverį išskart norejau užimti kokias nors aukštesnes pareigas šiame projekte.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:Patirties neturiu tačiau gerai žinau taisyklės

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):2-6 valandas

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:Skirčiau kiekviena dienos laisvajį laika

A) reklamerį:Užmutinčiau ilgam ir padaryčiau ss ir nusučiau administracijai
B) flooderį:Užmutinčiau 20min ir ss nususčiau administracijai
C) nelegalią veiklą:Užmutinčiau valandai ir praneščiau administracijai su ss
D) skundą forume: Apie skundą praneščiau pagalbai/adminui per discorda .
E) /skelbimas nesilaikymą:Užmutinčiau 20 min

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:Patarčiau dirbti iš vien nes taip būtų pasiekiamas didesnis rezultatas .

Žaidėjas 'SMURFAS' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:Užmutinu 20 minučių ir siunčiu informacija administracijai apie tai kad atimtu skelbimą arba nubaustu ji kitaip.

Edited by ShawMax

Jūsų vardas žaidime: darkevic

Jūsų tikrasis vardas: GaL nEsAkYsIu nEs PoTo PrAdĖs GaUdYt ReAlYbĖjE jEi UžMuTiNsIu.

Jūsų amžius: Aštunta klasė. (14m.)

Jūsų Skype & Discord (privaloma): Skype? Gal dar teamspeaką pradėkime naudot))? d6#0356

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): (1)Kaunas city, (2)  mėgstu porn stars w/ big titties juodais plaukais ir pabalusias bsk(fetiš)(google -> Skylar Vox), (3) žaidžiu dažniausiai mainekrafta prie kompiuterio, (4) i kiema išeinu pagarint druskyte kartais jei atsibosta mainekraftas.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Nes tam turiu daug patirties bagažo noro ir jėgų !!

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Taip čia buvau žinomas administratorius izi izi bestlt pagalba, chatmodas ,kažkada gal tarpininkas , bet geriausia trapint kai pagalba esi niekas nevadovauja))

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Nūū kad jau jei atvirai apie 8-12 valandų prisėdžiu prie kompo lašiniai prilipę prie odinės kėdės.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Kaip ir minėjau 8 val minimum,

A) reklamerį: "/ac (screenshot linkas) REKLAMUOJA BANINKIT!" Jeigu esi chatmodas, o jeigu pagalba ,užtildai 9999d. ir greit rašai /valyti.
B) flooderį: Įspėju vieną kartą, jei toliau siaučia tada 15min mute.
C) nelegalią veiklą: Rašau administratoriams ,kad isiaiškintų o šeip tai užmutinu 1val už nelegalią veiklą.
D) skundą forume: Susikrapštau įrodymus ir įkeliu ,kad atsimušt kaltę)
E) /skelbimas nesilaikymą: 20min mute.!

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: be komentaru

Žaidėjas 'SMURFAS' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: tai smurfui įkrečiu i kepala muta dvitešimties minučių už bereikšmus skelb.

• Teigiamas 1
  • Haha 8

Anketa:

Jūsų vardas žaidime: Eimas25

Jūsų tikrasis vardas: Eimantas

Jūsų amžius: 14

Jūsų Skype & Discord (privaloma): Discord: Eimas25#2005

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Taigi esu Eimantas.Esu 14 metų jaunuolis.Mėgstu sportuoti ir pažaisti žaidimus. Pasižimių aktyvumu,esu draugiškas visalaiką ieškantis teisingo sprendimo.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Norėčiau tapti ChatMod, nes jau per kitus žaidimus irgi esu ChatMod ir jau kaip ~5metus žaidžiu „Minecraft“

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Taip turiu pareigas žaidime „Rust“  esu ChatMod

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Žiūrint pagal dieną savaitgali galiu praleisti 2-5H o darbo dienomis galiu praleisti 2-3H 

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Bandyčiau serveryje praleisti kuo daugiau, nes reikia prižiūrėti tvarka

A) reklamerį: IP BAN
B) flooderį: MUTE 20 MINUČIŲ
C) nelegalią veiklą: BAN 7 DIENOMIS
D) skundą forume: Stengčiaus kuo greičiau padėti 
E) /skelbimas nesilaikymą: MUTE 20 MINUČIŲ

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Pasitikėjimą ir švaru žaidimo chatą

Žaidėjas 'SMURFAS' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Mute 20 minučių

Anketa:

Jūsų vardas žaidime:Miinecraft

Jūsų tikrasis vardas:Daimonas

Jūsų amžius:Šiuo metu 18 greitu metu bus 19 

Jūsų Skype & Discord (privaloma):Skype: live:daimonas159 Discord:Daimonas#7137

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):Taigi esu Daimonas, šiuo metu man yra 18 metų greitu metu sukaks 19, šiuo metu lankau dar vis gimnazija paskutinei metai, laisvalaikiu mėgstu keliauti savuoju automobiliu, leisti laika su draugais, bei kas be ko tai žaisti kompiuterinius žaidimus, minecrafta's visada yra tas žaidimas kuris neatsibos jame visada randu ką nuveikti ką pastatyti, esu kūrybingas, kupinas įdėju, sąžiningas, mėgstu bendrauti bei kalbėtis su įvairiais žmonėmis pakalbėti apie įvairius dalykus, na dabar galbūt pakalbėkime apie mano minusus tad jų keletą turiu kad greitai supykstu jeigu kažkas sunervina, o kitas minusas tai geraširdiškumas kartais būnų per daug kažkam geras ir tiesiog naudojasi žmonės. 

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?:Kaip ir kiekvienas manau žaidėjas siekia kažko aukščiau serveryje, tad aš kupinas motyvacijos ir pozityvo nusiteikęs pilnai šioms pareigoms, tad norėčiau išbandyti savo jėgas ir nustebinti galbūt savo darbu serverio administracija, man norėtusi prisidėti prie serverio tvarkos palaikymo skirti savo laiką serverio chat'o priežiūrai, atsakyti žaidėjams į jiems kilusius klausimus.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:Taip, turiu patirties šiuose pareiguose tik gailą kad ne šiame projekte, esu buvęs pradžiai chatmoderatoriumi tada pabuvus gan ilgą laiką paaukštino iki superchatmod tad tikrai buvau visiškai atsidavęs šiom pareigomis tad norėtusi ir vėl pabandyti, prisiminti, bendrauti su žmonėmis, padėti jiems. 

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):Šiuo metu pradėjau aktyviai gan žaisti minecraft'a tai nemeluojant kokias 4-5 valandas per dieną manau galėtu būti nes kai žaidi laiko neskaičiuoju o jis bėga žaibiškai.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:Na man geriausiai būtų skirti penkias darbo dienas per savaitę kadangi savaitgaliais būna išvykstu į kaimą pabūti, padirbėti bet ne visada tad garantuotai galėčiau pildomoms pareigoms atsiduoti 5 dienas per savaitę.

A) reklamerį:Užtildau visam laikui šį žaidėja bei pasidarau įrodymus perduodu administracijai kad užblokuotu visam laikui.
B) flooderį:Užtildau iki 1 valandos pasirinktinai nuo situacijos
C) nelegalią veiklą: Nedelsiant pasidarau įrodymus tada su administracija kad nedelsiant jį nubaustu atitinkama bausme.
D) skundą forume: Jeigu skundas, kai žaidėjas pažeidinėja chat'o taisyklęs aš į jį atsakau jeigu žaidėjas neužtildytas dar, jį nubaudžiu.
E) /skelbimas nesilaikymą:Užtildau žaidėja iki 1 valandos pasirinktinai.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:Aš pilnai pasiruošęs su jumis bendradarbiauti iš pilnai pasinerti į chat moderatoriaus pareigas, būti aktyvus tas dienas kurias skirsiu pareigoms ir pilnai ir darbingai praleisti laiką nubausti bei prižiūrėti chat'o tvarka.

Žaidėjas 'SMURFAS' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:Užtildau žaidėja iki 45 minučių.

• Patinka 8
  • Teigiamas 2

Jūsų vardas žaidime: RektSwitch

Jūsų tikrasis vardas: Rytis

Jūsų amžius: 17

Jūsų Skype & Discord (privaloma): Jasonas#3303 jei reiks skype galesiu susikurt

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):Mano varda Rytis, esu iš Vilniaus, megstu dažnai but su draugais ir žaist kompiuterinius žaidimus.
Išties esu malonus, komunikabilus, draugiškas, greitos reakcijos ir linksmas bachuriukas:) Beto lankau krepšini šits bachuriuks ne vien prie pc buna ir pajuda :D

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Norečiau išbandyti ir pajausti ką reiškia buti Chat-modu nes minecrafte dar neesu buves joks adminas ar pagalba ir t.t

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Minecrafte ne, bet esu buves kituose žaidimuose adminas ir chat modas kaip Rust, FiveM

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): savaitgaliais nuo 4-7h darbo dienomis apie 5h

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Stengčiausi kuo daugiau

A) reklamerį: IP banas ir žinučių ištrinimas
B) flooderį: Duočiau ispejima jei jis toliau floodintu Mute
C) nelegalią veiklą: Užbluokavimas 7D
D) skundą forume: Jeigų skūndas būtų susijęs su pareigomis kuo greičiau stengčiuosi į skundą atsakyti.
E) /skelbimas nesilaikymą: Mute 20min

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Atneščiau aktyvumo ir stengčiausi, kad visi laikytusi chato taisykliu. Ir kartais matau kaip administracija padaro klaidu

Žaidėjas 'SMURFAS' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:mute

• Neigiamas 1
  • Suglumęs 1

Jūsų vardas žaidime:BorJomi

Jūsų tikrasis vardas:Klaudijus

Jūsų Skype & Discord (privaloma)Abby#7139:

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):Tikrai esu draugiškas bėdoje niekad nepaliksiu.Lankau futbolą nuo 8metų.Gyvenu Šiauliu rajone.Tikrai mėgstu su žmonėm tartis gražiuoju.Kai reikia būnu ir griežtas.Mėgstu ir kitus žaidimus pvz:csgo rust. bet dabar labai uzsivedęs ant minecrafto tai manau ilgai nepaliksiu.Mėgstu pajuokauti.Esu išdykelis :)

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?:Norėčiau išmeginti savo jėgas.Ir kilti kuo aukščiau.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:Taip turiu mc.mcraft,lt isbūvau 7mėn Vyr.Priž bet kadangi zmoniu labai dingo tai leavinau.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):Tikrai laiko praleidziu ne mazainuo 5 iki      10h 

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:Stengčiausi tikrai kuo daugiau.Ir manau būnu kiekviena diena per sav.

A) reklamerį:Mute išvalau chata ir numetu adminam kad užblokuotų
B) flooderį:20min mute
C) nelegalią veiklą:Mute išvalau chata ir numetu adminam kad užblokuotų
D) skundą forume: Bandyčiau išsiaiškinti dėl ko skundas.
E) /skelbimas nesilaikymą:20min mute

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Bandyčiau padėti kuo galėčiau ir prižiūrėti labiau serveri.

Žaidėjas 'SMURFAS' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:Mute 20min

Edited by BorJomi
  • Neigiamas 2
  • Suglumęs 2

Dėkojame , kad pildėte atranka į Chat Mod'us. Visi pasirodė gerai !! Šaunuoliai ! 

Atsakymą gausit šiandien iki 20h!

Sėkmės ! 

• Patinka 5
  • Ačiū 2
  • Teigiamas 6

Džaugiamės, kad tiek norinčiu buvo tapti mūsų komandos narių!!!
Šį kartą į
 Chat Moderatoriaus pareigas eina: 

Per 24h turite pristatyti  skypei mcslime.lt arba Discord Bomzas#3685

Nepergivenkite, kitą kartą jums tikrai pasiseks 🙂 .

• Patinka 1
  • Ačiū 4
  • Neigiamas 3
  • Haha 7
  • Liūdnas 1

Guest
This topic is now closed to further replies.