Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 110 žaidėjų.

Prisijunge žaidėjai

1
axion01
2
h3rox
3
nerukantis
4
masiokelisz
5
pamparam
6
kehhh
7
meinis
8
mcgameris
9
99s
10
pofkeeexd
11
knuff_
12
m0dii
13
toxy
14
barzdyla
15
itsvilius_yt
16
sidasvandenidas
17
shadowhanzo
18
nighteagle
19
ratuotas
20
silentv16
21
rok2_
22
skeleta1
23
binas323
24
binas
25
fokusmarokus
26
mamukas
27
dumas
28
botas69
29
black
30
blogutisafk
31
kynosaur
32
robizz123
33
dolche
34
bruhgold
35
7ok
36
noonecankillme
37
shaltiena
38
coseen
39
igoris
40
josh
41
tavodievas
42
rokaz

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

42 iš 159 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 104

Serverio rekordas: 321

Rekordas pasiektas: 2015-08-02

ƿɪ✘

Atranka į chat moderatorius!

Recommended Posts

Sveiki, pritrūkus serverio priežiuros, nutarėme, jog reikėtų sustiprinti mūsų serverio chat'o rūpinimąsi, dėl kurio ir skelbiame šią atranką!

Primenu, jog žmonių labai trūksta, todėl iš šios atrankos paimsime 4 žaidėjus, kurie bus pasiryžę padėti mums!

Taisyklės:

• Dalyvauti atrankoje galite tik vienąkart, kitaip anketa bus trinama!
  • Draudžiama kopijuoti kitų anketas!
  • Pildyti anketą galite, jei jums bent 14 metų!
  • Privalote būti susipažinęs su chat moderatoriaus pareigomis!

P.S. taisyklių nėra daug, kad neapkrautume papildomai galvos!

Anketa:

• Vardas žaidime:
  • Jūsų skype:
  • Kiek jums metų?:
  • Trumpai apie save:
  • Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?:
  • Ar turite patirties ties šia sritim?:
  • Kiek laiko per dieną išbūnate servery?:
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?:

Pildyti anketas galite iki Birželio 26 dienos! 

Visiems linkiu sėkmės ir labai tikiuosi, jog mums pavyks atrasti naujuosius chat moderatorius!

Darkart sėkmės!

Pagarbiai,

MCSlime.LT administracija!

• Like 9
  • Thanks 1

Dalintis šiuo pranešimu

Vardas žaidime: Serveryje esu žinomas kaip Limon4ikas_,

Jūsų skype: Skype ernest0187.

Kiek jums metų?: 15 metų

Trumpai apie save: Mano vardas yra Ernestas, man yra 15 metų. Esu moksleivis, mokausi gimnazijoje ir gyvenu Šalčininkuose. Laisvalaikiu būnu su draugais prie kompiuterio, salėje, stadione. Stengiuosi gyvenime kuo daugiau pasiekti, patirti daug įspūdžių, išbandyti kažką naujo, labai patinka bendrauti su žmonėmis. Visuomet būnu geros nuotaikos. 

Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Apskritai viską žinau, nes esu buvęs šitame serveryje Chat Moderatoriu.

Ar turite patirties ties šia sritim?: Taip

Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: 4-6h

Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Būtent mane tai nežinau ar turite paimti, nes čia jau administracija sprendžia ką priimti ką ne, bet yra porą dalyku kurie duoda didelį pliusą tai vienas, kad esu jau buvęs chatmod šitame serveryje, esu senbuvis ir apskritai viską žinau apie servery, lošiu apie 6 metus jau mcslime.

• Like 1
  • Haha 4
  • Sad 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Vardas žaidime: Labas rytas, o kam vakaras arba diena. Žaidime mano slapyvardis yra toks pat kaip ir forume "Ish_Smith".
  • Jūsų skype: Iškarto atsiprašau už tokį netvarkingą skype, jeigu jums nepatiks galėsiu laisvai pasikeisti. Skype: mazeikietiskasis@gmail.com.
  • Kiek jums metų?: Man yra keturioliką metų. Žinau, žinau, kad tai mažas skaičius ir galiu dėl jų nepatekti, bet atsižvelgiant į mano patirtį, kiek daug ko žinau, kiek daug čia esu žaidęs manau esu vertas šio moderatoriaus posto.
  • Trumpai apie save: Mano vardas būtų Gintaras, man yra keturioliką metų. Gyvenu mažame Mažeikių mieste.  Baigiau 8 klases, tad būsiu devintokas. Laisvalaikiu būnu su draugais lauke, žaidžiu futbolą, bet didžiają savo dienos dalį praleidžiu prie kompiuterio. Lankau fūle, esu didelis futbolo gerbėjas. Mano gyvenimo tikslas yra išsipildyti visas savo gyvenimo svajones ir gyventi ramiai, kukliai. Esu darbštingas, aktyvus, mandagus, draugiškas, bei rimtas žmogus. Keliais sakiniais apie mane, kad esu linksmas žmogus kuris stengiasi ir bando kažką įrodyti.
  • Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Žinau, kad tai vienas iš rimčiausių pareigų slime serveryje. Kodėl? Nes tu turi prižiūrėti čhatą, tildyti žaidėjus, valyti taršą. Manau, tai tikrai reikalauja patirties ir daug laiko. Pildau  į šias pareigas, nes noriu kažko pasiekti šiame serveryje ne vien tik būti su paslauga arba tiesiog eiliniu, bet ar aš vertas jų? Manau tikrai taip. Atsižvelgiant į mano patirtį, turiu tvirtus žodžius apie save.
  • Ar turite patirties ties šia sritim?: Taip, turiu. Esu buvęs įvairiuose serveriuose čhat moderatorius, pagalba, prižiūrėtojas, administratorius, bei savininkas. Pagrinde, tai užsiimdavau ties čhat moderatoriumi. Kodėl? Nes šia pareiga aš labiausiai nusimanau, moku visas komandas ir esu daugelį kartų buvęs moderatoriaus pareigose. 
  • Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Dabar yra vasara, o kadangi vasara visados bus laiko serveryje pabūti. Planuoju serveryje išbūti minimum šešias valandas būnant čhat moderatoriaus poste, jeigu neisiu į lauką ar daryti kitos veiklos, tai tikrai praleisiu ir daugiau.  O darbo dienomis, tiesiog serveryje prabūnu nuo 3 iki 10 valandų.
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Nes manau tikrai aš esu jau vertas šių pareigų, noriu išbandyti savo jėgas šiose čhat moderatoriaus pareigose. Tad tikrai aš stengsiuos iš visų jėgų, dalyvausiu visur ir rodysiu ką sugebu. Apskritai, šiame serveryje jau žaisdavau ankščiau su nick`ais Ltay, boxmor, tad esu šioks toks senbūvis šiame serveryje. Žinau pagrindines čhat moderatoriaus komandas, kaip jomis naudotis ir taip toliau. Ačiū, kad skaitėte.

Ish_Smith

• Like 2

Dalintis šiuo pranešimu

• Vardas žaidime: AYCM.
  • Jūsų skype: Skype, nusiūsiu į PM, nenoriu dalinti visiems.
  • Kiek jums metų?: 17 metų (2000.10.16).
  • Trumpai apie save: Esu Ugnius, man yra 17 metų esu iš Kelmės, bet šiuo metu sportuoju ir mokausi Šiauliuose, esu draugiškas, bendraujantis, sąžiningas, padedantis žmogus, komunikabilus, darbštus, griežtas, niekada nesakantis ne ir nepasiduodantis. Visuomet atlieku pradėtu darbus.  Žinomą kaip ir kiekvienas turiu minusių, bet pas mane nėra labai daug minusių, pagrindinis minusas yra, kad per greit pradedu pavydėti kitiems. Na o daugiau minusų ar pliusų manau pasakysite jūs man.
  • Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Ką žinau apie CM pareigas? Taigi ,,CM" privalo padėti serverio žaidėjams, bei prižiūrėti chat'o, kad jis nebūtų  teršiamas, būtų prižiūrėtas. Chat moderatorius galiu pasakyti iš patirties, kad tai yra lygiai toks pat žaidėjas kaip ir visi, tik jis turi viena privilegiją daugiau, o ta privilegiją yra prižiūrėti serverio chat'ą. CM negali būti gailestingas bei tinginys, CM visuomet turi būti pasiruošiąs darbui bei geros nuotaikos, bei žinomą griežtas, jis negali atleisti draugams ir netik draugams už savo nusižengimus jis turi bausti visus iš eilės, CM narys turi būti aktyvus, nes dažniausiai kai nėra CM, visi pradeda teršti chat'ą, tad CM nariai turi būti aktyvus ir palaikyti tvarką.
  • Ar turite patirties ties šia sritim?: Taip turiu, esu buvęs CM jau. 
  • Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Nuo 2 iki 5h, bet kai nėra ką veikti yra daugiau laisvo laiko tai nuo 5h ir daugiau būną.
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Kodėl mane? Manau mane turėtumete nes aš esu patyręs šiose pareigose, jau buvau čia CM, tad žinau ką reikia daryti ir kaip daryti, esu tikrai gan aktyvus tuo metu kai visi žaidėjai nori teršti čhat'ą tad aš juos prižiūrėčiau neleisčiau daryti blogą įtaką žaidėjams, Bet yra vienas dalykas, aš manau mes visi esame lygūs ir visi turime tiek pat šansų nesvarbu ar naujas žaidėjas ar senas, čia manau viską sprendžią savininkas kuris rengia šios rinkimus.

Taigi linkiu sėkmės kitiems kandidatam, pagarbiai AYCM(LeBron).

Redaguota nario AYCM
Redaguotą
  • Like 5

Dalintis šiuo pranešimu

• Vardas žaidime: Misha
  • Jūsų skype: miyagiq
  • Kiek jums metų?: 17
  • Trumpai apie save: Sveiki. Esu Modestas, man yra 17 metų. Mano charakteris esu tikrai draugiškas asmuo, linksmas bei komunikabilus. Moku bendrauti su įvairaus tipo charakterio žmonėmis, Nesu pasikėles, ar dar koks arogantiškas asmuo. Esu ganėtinai tvarkingas bei atsakingas. Galiu drąsiai teigti, kad esu žodžio žmogus, tiesiog, jei pasakau, kad šį darbą galiu atlikti vadinasi galiu, jei negaliu tai jo net nesiimsiu. Esu žmogus kuris labai vertina kokybė, todėl pats ją bandau pateikti kitiems. Laisvalaikį. dažniausiai praleidžiu su draugais.
  • Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Apie "Chat Moderatoriu" žinau pakankamai, kad galėčiau juo tapti. Privalo tildyti žaidėjus, privalome padėti žaidėjams, privalome prilaikyti chat'e tvarką ir t.t. 
  • Ar turite patirties ties šia sritim?:  Turiu tikrai didelę patirtį. Jeigu reiktu trumpai aprašyti savo pasiekimus, tai esu daugkartinis Moderatorius, prižiūrėjau vienas pats serverio chata , būdavo, kad ir antras Moderatorius prižiūrėdavo bet aš jo darbo neskaitydavau, nes per diena būdavo aktyvus vos 1 valanda. Per pusę metų kažkur, kurios praleidau tame serveryje prisirinkau daugybę patirties, sužinojau tiek dalykų, kad tikrai geram Moderatoriui to pakanka.
  • Kiek laiko per dieną išbūnate servery?:  5 Valandas bet būna dienų, kad tikrai aktyvumas būna didelis.
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Nes esu atsakingas ir kruopštus. Turiu daug patirties tokiuose pareigose, tad esu matęs visko, tiek šilto, tiek šalto. Taip pat žinau viską apie Chat Moderatoriu, kadangi šios pareigos mano manymų geriausios. Pasirinkę mane, jus užtikrinsiu, kad stengsiuosi išbūti ilgą laiką šiose pareigose, o per tą laiką stengsiuosi dirbti kokybiškai bei efektyviai. Taip žinau, pažadai, pažadai, o iš tų pažadų 0 naudos, bet aš kitoks. Visi esame žmonės, ne robotai, kurie viską idealiai atlieka, tad manau bus visko ir pykčių, nesąmonių, bet visados stengsiuosi savo klaidas ištaisyti į teigiamus dalykus. Manau turiu daugiau motyvacijos bei noro už visus čia pildančius, kadangi jei netapsiu dabar Chat Moderatoriumi, vis tiek nenuleisiu rankų ir stengsiuosi juo tapti ateityje.
  • Like 3
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

Anketa:

• Vardas žaidime: Lmfao
  • Jūsų skype: Jei pateksiu tai parašysiu nenoriu viešinti.
  • Kiek jums metų?: 17,metų
  • Trumpai apie save: Mano vardas Tautvydas. Man yra 17metų. Laisvalaikeis darbu.Laisvalaikei megstu pažaisti su kompiuteriu. Mėgstu pasportuoti,pažaisti krepšinį,futbolą su draugais.
  • Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Chat moderatorius turi būti aktyvus serveryje.Padėti žmonėms jei reikia pagalbos.Turi būti mandagus su kitais žmonėmis neprasivardžiuoti. Turi tvarkyti chat'a.
  • Ar turite patirties ties šia sritim?: Taip turiu,esu turėjas savo serverį.Moku naudotis dauguma komandomis.
  • Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: 2-3h,kaip kartais ir išbūnu ilgiau.
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Tai čia turi jau spręsti administracija,aš nieko negaliu spręsti, administracija jei norės pasirinkti mane tai man bus šaunu.

Su pagarba Lmfao.

• Like 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Vardas žaidime: Chuck
  • Jūsų skype: eimantas.nes...
  • Kiek jums metų?: 14
  • Trumpai apie save: Esu draugiskas, pagarbus, linksmas ir bendraujantis. Megstu krepsini
  • Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: ChatModeratorius turi priziureti chat'a, bendrauti su zmonemis, padeti su komandomis, sutvarkyti chat kad niekas nepazeistu taisykliu (nesikeiktu).
  • Ar turite patirties ties šia sritim?: Turiu
  • Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: 3val bet galiu ir daugiau
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?:Nes esu draugiskas chat'as butu priziuretas moku bendrauti su zmonemis ir galeciau visiems padeti.

Dalintis šiuo pranešimu

Vardas žaidime: Deno

Jūsu skype: Denas Skorka

Kiek jums metų?: 14 (2004-06-07)

Trumpai apie save: Aš esu Dėnas, esu paprastas žmogus, su visais draugauju, megstu kitiem padėti. Savo laisvalaiki praleidžiu su draugais, senai laukiau šios anketos.

Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Žinau, kad chat moderatorius turi būti aktyvus serveryje, atsakyngai žiureti ką kiti rašo. Deti mutė jeigu kažkas  Floodina , Ižeidinėja.

Ar turite patirties ties šia sritim?: Ne, bet esu nusiteikes daug išmokti 🙂

Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: 3-6h Priklauso nuo aktyvumo serverio.

Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Na, čia ne man rinktis bet, tikrai jūsų nenuvilčiau, stengčiausi viska daryti kad užtikrinčiau serveriui saugų chata. 🙂 Ačiū už jūsų dėmesį 

Redaguota nario Deno

Dalintis šiuo pranešimu

• Vardas žaidime:  Buvau LANKIUX, bet kažkas pasisavino tą nick, tai dabar esu Lankis
  • Jūsų skype: LANKIUX
  • Kiek jums metų?: Man yra 14 metų
  • Trumpai apie save: Esu jaunas vyrukas iš Gargždų, mėgstu muziką, sportuoju na ir mėgstu pasėdėti prie kompiuterio. Labai mėgstu suteikti pagalbos žmonėms, nesvarbu ar tai vaikas, ar jau pagyvenęs žmogus...
  • Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Chat moderatorius privalo bendrauti su žmonėmis, tvarkyti chat'a ir tildyti tuos žmones, kurie pažzeidinėja chat'o taisykles.
  • Ar turite patirties ties šia sritim?: Gaila, bet ne, neturiu :( Na bet kaip sakoma visada būna pirmas kartas...
  • Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Sunku pasakyti, bet dažniausiai apie 6-7 val.
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?:  Nes serveryje žaidžiu jau apie 6 metus (su perktraukom) ir per tą laiką tikrai spėjau susipažinti su beveik visomis serverio chat'o ir ne chato taisyklėmis. Na bet čia jau administratoriam spręsti išrink jie mane ar ne...

Dalintis šiuo pranešimu

• Vardas žaidime: Buvau Edvin45, o dbr gryžau prie EdvinasS
  • Jūsų skype: Labiau esu linkęs prie Discord programėlės.
  • Kiek jums metų?: 15
  • Trumpai apie save: Esu jaunas, emocingas, ieškantis naujovių žmogus. Užsiemu muziką, sportu, nu ir nemažą laiko dalį praleidžiu prie kompiūterio. Mokykloje nesu iš tų kurie mokosi gerai. Patinka bendrautys su žmonėmis padėti jiems.
  • Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Chat Moderatorius turi prižiūrėti Chat'ą kas be ko padėti žmonėms.
  • Ar turite patirties ties šia sritim?: Minecraft serveriuose tokių pareigų dar nesu gavęs, bet SA-MP serveriuose teko ir ne vientą kartą.
  • Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Gryžau po pertraukos kurį laiką nežaidžiau, bet prasidėjus VASARAI, manau mažiausiai 2-3val.
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Manau esu gan atsakingas žmogus, daug gyvenimo valandų praleistų McSlime serveryje ir tikrai žinau ką ir kaip reikią padėti žmonės, bet ir juos bausti.

Dalintis šiuo pranešimu

Prieš 21 valandos(-ų), ƿɪ✘ rašė:

• Vardas žaidime: Slunkius
  • Jūsų skype: faustas9871
  • Trumpai apie save: Esu draugiskas, padedantis kitiems zmogus. Uzsiimu sportu, vasara dirbu, taip pat praleidziu siek tiek laiko  mcslime serveryje.
  • Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Chat Moderatorius nuo pavadinimo sako "chat" susirasinejimo "moderatorius" priziuretojas. Tai jis turi priziureti chata. Bei minimali pagalba zaidejams!
  • Ar turite patirties ties šia sritim?: Neturiu, viskam buna pirmas kartas:)
  • Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: tiek pat kiek ir dabar 🙂 isibegejus vasarai siek tiek maziau ~3-7h per diena!
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Na manau todel jog esu ne karta labai padejas zmonems vien bunant HERO, bei bunu daznai ONLINE serveryje ir siunciu dau ScreenShot modei kaip visi keikias ir izeidineja vieni kitus per /eme bei /skelbimas nesilaiko taisykliu ir t.t.
  • noredamas sutaupyt modes laika bei pats isbandyt CM pareiga noreciau tapti CM! 🙂

Dalintis šiuo pranešimu

• Vardas žaidime: 1337HUANIA
  • Jūsų skype: brazzer.v2
  • Kiek jums metų?: 16
  • Trumpai apie save: Na esu mandagus, bendraujantis, bei sugebantis atlikti savo pareigas.  Esu dar jaunas ir kvailas, tad galiu pridaryti ir klaidų, bet kas gi jų nedaro 😛 Laisvą laiką leidžiu prie kompo arba lauke su draugais.
  • Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Tai CM turi, bei privalo padėti serverio žaidėjams, turi prižiūrėti chatą. Tai tikrai atsakingą pareigą, nes tai reikalaują laiko, bei atsokomybės. Turi būti aktyvus bei pasiruošęs betkokiai situacijai.
  • Ar turite patirties ties šia sritim?: Dar neteko susidurti su CM pareigomis, bet manau greit priprasčiau prie šių pareigų.
  • Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Na esu naujokas, tad dabar tikrai galiu prabūti po 3-2h serveryje, kol laiko yra 😛
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Nes esu jaunas, greit mokausi iš savo klaidų, bendraujantis, suprantantis, bei užjaučiantis. Ir esu gan aktyvus pastaruoju laiku, nors ir naujokas 🙂
  • Like 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Vardas žaidime: YourOldFriend
  • Jūsų skype: lmantas35
  • Kiek jums metų?: 15
  • Trumpai apie save: Esu Mantas, draugiškas, benraujantis visada siekiu mokytis iš savo klaidų ir kuo mažiau jų daryti ateityje. Stengiuosi visada tobulėti ir niekada nestovėti vietoje, o kažka veikti ir daugiau pasiekti gyvenime.
  • Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Taip, esu buves Chat Moderatoriumi  kituose projektuose, išviso buvo porą metų. Svarbiausios Chat Moderatoriaus pareigos yra prižiūrėti chatą nuo teršėjų ir jos sudrausminti, aiškus nemažiau svarbus ir kiti dalykai kaip padėti naujokams ir pnš.
  • Ar turite patirties ties šia sritim?: Taip kaip ir minėjau išviso esu išbuves Chat Moderatoriumi pora metų.
  • Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Labai įvariai, bet minimum 3 val.
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Manau mane turėtumet pasirinkti todėl, nes esu draugiškas ir rimtai į savo darba žiūrintis asmuo, turiu patirties šituoje srityje ir tikrai norėčiau prisidėti prie mcslime serverio komandos gretų.

Dalintis šiuo pranešimu

• Vardas žaidime: GrandMClithuania
  • Jūsų skype: neviešinu 
  • Trumpai apie save: Nerašau blezvygų, laikausi taisyklių ir rodau pagarbą tiems kurie rodo man. Nesusireikšminu dėl menkniekių.
  • Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Šias pareigas užimantis asmuo privalo prižiūrėti pokalbių sritį serveryje.
  • Ar turite patirties ties šia sritim?: Būtent ChatMod ne.
  • Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: 2-3h
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Išsiskiriu tik tuo jog darau reklamą už dyką ir galiu visada užtikrinti gerą žaidėjų skaičių. Patys administratoriai manau žino jog negalėčiau padaryti kažko blogo ar nesilaikyti taisyklių, nes tai kenktu ir mano reputacijai kaip asmeniui kuris kuria video. Bendrai į šitą klausimą atsako administratoriai, nes aš negaliu spręsti už jus.

57d8ee6288472c6d3d013763d9ccc87e_11235316cd5b_t.png

• Like 1
  • Sad 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Vardas žaidime: furiiK
  • Jūsų skype: furikas1
  • Trumpai apie save: Mano vardas Kšyštof'as, man keturiolika metų. Esu linksmas, sąžiningas ir nuoširdus vaikinas. Mėgstu pažaisti fuliaką (futbolo) ir krepšinį, susitikti su draugais ir su jais kalbėti.
  • Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Chat Moderatorius prižiūri tvarka žaidimo chat'e.
  • Ar turite patirties ties šia sritim?: Turėjau patirties su ChatModeratoriu, bet nelabai daug, komandų taippat žinau, bet nevisų. Bet aš VISADA pasiruošęs įgauti daugiau patirties šioje srityje.
  • Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Na tai sunkus klausimas, kiekviena dieną kitaip, usually nuo 2-iejų valandų kasdien. Bet, kai dabar lauke vasarą, tai norisi išeiti į lauką, pažaisti futbolą/krepšinį, susitikti su draugais, bet 2 valandas tikrai išbusiu
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Nes esu sąžiningas žmogus, laikysiuos taisyklių kurios skirtos visiems. Esu aktyvus, visada padedantys naujokams ir nenaujokams ( kai nera ChatModeratoriu/Pagalbos, visada siūlau visiems savo pagalba, jeigu aš galiu jiems padėti ko jie nori, tai padėdu 🙂 ) Žaidžiu minecraft nuo 1.0.0 versijos, tad žinau beveik viską apie Minecraft'ą ir galiu savo žinios kitiems. Mėgstu tvarka serverio chat'e, todėl galiu įrodyti, kad su manim pokalbių chat'as taps švaresnis nuo keiksmažodžių, flood'o/spam'o, reklamų ir netinkamų skelbimų.
  • Like 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Vardas žaidime:Rafka_
  • Jūsų skype:rojus2003
  • Kiek jums metų?:15
  • Trumpai apie save:Esu išties mandagus . Bendrauju su žmonėmis ir jiems padedu. Ieškau naujovių.
  • Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?:Šių pareigų žmogus privalo prižiūreti tvarka chat'e.
  • Ar turite patirties ties šia sritim?:Chatmodu ne, bet turėjau serverį  kuriame buvau prižiūrėtojas ir man gerai sekėsi.
  • Kiek laiko per dieną išbūnate servery?:Jei para turėtu 25h tai ir tas 25h prabučiau
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?:Na esu išties sąžiningas ir ieškau naujovių. Esu labai aktyvus ir padeda žaidejams, bei stengiuos prižiūrėti tvarka. Ilgai žaidžiu minecraft'a tai manau galėtumėte mane pasirinkti :) Sekmės kitiems! :)
  • Sad 1

Dalintis šiuo pranešimu

Anketa:

• Vardas žaidime: Gimpas
  • Jūsų skype: Privati informacija, ją jau turi Modestas
  • Kiek jums metų?: 16
  • Trumpai apie save: Vardas yra Paulius, gyvenu Utenoje, gražiame mieste, šiuo metu man yra 16 metų. Daug apie save negaliu pasakyti, mėgstu kompiuterinius žaidimus, filmus, SPORTĄ. Esu draugiškas, (kaip atsiliepsi taip atsišauks) bendraujantis, padedantis, ir norintis mokytis ir įgauti patirties. Mano dienotvarkę mokslų metu sudaro, mokykla, parduotuvė, sporto salė, namai. Visą dieną praleidžiu prie kompiuterio, nemėgstu trainiotis mieste, nes tai nėra mano stilius.
  • Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Chat-moderatorius yra tam tikras paskirtas žmogus, į jo pareigas įeina taisyklių laikymasis, tam tikrų manierų ir elgsenos suvaržymas. Žmogus užiamantis šį postą turi prižiūrėti chat, žaidėjų elgesį jame bei ką jie rašo, privalo ir turi mutinti žaidėjus pažeidžiančius taisykles, nežiūrint ar tai draugas, ar nepažystamas. Privalo mutinti reklamuotojus, agresyvius žaidėjus, spammerius, bei visokiausius pažeidėjus.
  • Ar turite patirties ties šia sritim?: Taip, esu turėjęs patirties šioje srityje nemažą laiko tarpą. Taip pat esu užėmęs, bei turėjęs administracijos posto vietą.
  • Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Anksčiau žaisdavau serveryje, bet dabar prisijunginėju kartas nuo karto pastatyti kažką. Nesu labai aktyvus, bet po atrankos tai gali pasikeisti.
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Nesakau jog "pasirinkit būtinai mane", ar "imkit mane aš geresnis už kitus", bet galbūt turiu kažką ko kiti neturi. Ilgalaikę patirtį, dauguma pildančių manau net nesugebėtu išlaikyti švelnios manieros serverio žaidėjams, o tai yra pagrindinis dalykas kodėl dauguma žmonių užimančių šį postą būna pašalinti. Esu gan draugiškas, aktyvus, mėgstantis bendrauti, ir mano atžvilgiu tai yra pliusas šiam postui, kaip ir kitiems. Esu buvęs šioje pozicijoje, ir žinau kaip viskas veikia, žinau pagrindus, ir esu gan tvirtai įsitikinęs jog mane pasirinkus nebūtu nervų ar didelių atsidūsimų jog reikės ieškoti naujo chat-moderatoriaus. Esu pora kartų turėjęs CM ir administracijos postą, tuo tikrai nesinoriu girtis, bet tai ir parodo minusą. Kai kurie skaičiau giriasi jog užimė ten kelis, ar keliolika kartų tą ir tą postą. Bet tai tik parodo, koks netikęs žmogus tai yra, kadangi jeigu užimi postą, tu jį ir išlaikai, o ne "ateini", "išmeta", "ateini", "išmeta". Tai tik parodo koks nekompetetingas žmogus tai yra, aš asmeniškai esu turėjęs 2 kartus chat-moderatoriaus postą, o administratoriumi buvęs gan ilgą laiką. 
  • Jeigu atvirai pasakius kuo būčiau pranašesnius už kitus, tai būtu tikriausiai niekuo, mes visi žmonės. Ką galėčiau iš savo pusės pasiūlyti tai, geras manieras, ir aktyvumą, ir pažadą jog išlaikysiu postą, ir sieksiu aukštesnių rangų.
  • Like 2

Dalintis šiuo pranešimu

• Vardas žaidime: SquishySkrrt
  • Jūsų skype: Naudoju discord'ą.
  • Trumpai apie save: Esu Danielius iš Vilniaus, neseniai gryžau prie Minecraft žaidimo, nes nebuvo ką veikti, "mcslime" serveryje žaidžiu apie 5metus, greitai mokausi iš savo klaidų ir jų nekartoju.
  • Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Žinau, kad reikia prižiūrėti chat'ą ir laikytis tam tikrų taisyklių.
  • Ar turite patirties ties šia sritim?: Neturiu.
  • Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Dabar prabūnu nuo 1-4h, anksčiau būdavau nuo 2-5h, bet jei jūs išrinktumėte mane chat-mod'u, galėčiau buti online ilgiau.
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Nes aš prižiurėčiau serverį ir stengčiausi slopinti toxicity serveryje.
  • Like 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Vardas žaidime: Sherlock
  • Jūsų skype: mantas5326
  • Kiek jums metų?: 19
  • Trumpai apie save: Sveiki visi, Mano vardas Mantas, esų emigrantas jau įlgą laiką, šiuo metų gyvenų norvegijoi, Pradėjau žaisti minecraft'ą kadangi kolegą iš kito žaidimo pasiūlę pažaisti ir šiaip kažką nuveikti
  • Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Ną, apie jas žinau kaip ir daug, kadangi esų buvęs netik minecrafto platybėsę pareigingas žmogus. Chat moderatorius yra duotas vardas pagal jo pareigas, šis asmuo turėtu prižiūrėti kitus asmenis, ir ką jie rašo į chat' ir už nubaudimus bausti tinkamą bausme, visada draudžiama pinkaudžiauti tuom.
  • Ar turite patirties ties šia sritim?: Taip, kadangi esų buvęs netik minecrafto platybėsę pareigingas. Čia nėrą ir sunkus darbas, tiesiog reikia prižiurėti tvarką ir bausti, o tai aš mėgstų.
  • Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: 2-3h įvairiai, kadangi ruošiuos į lietuvą, tad daugiau laiko skirių asmeniniam dalykam.
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Hmm, todėl kad aš esu tas žmogus kuris mėgstą įvesti tvarką, bei įvesti kažką naujo kad būtų ir smagiau ir patogiau žaisti kitiems žaidėjams, ( svarbu ne kokybė o kiekybė, sekmės jums )

Dalintis šiuo pranešimu

• Vardas žaidime: Mano vardas žaidime yra Butter_314
  • Jūsų skype: Kacperdavid1
  • Kiek jums metų?: 14 metų.
  • Trumpai apie save: Sveiki, Mano tikrasis vardas yra Kacperas. Gyvenu Sostinei, mėgstu pažaisti kompiuterinius žaidimus. Taipat mėgstu susitikinėti su draugais ir su jais pažaisti Krepšini arba Futbolą. Esu labai malonus ir nuoširdingas žmogus. Mėgstu padėti žmonėms. Minecraft žaidžiu jau keletą metų, Aišku kad dariau aš pertraukos nuo Minecraft'o nes atsibosdavo. Bet ateidavau žaisti  vėl ir vėl i Minecraft'a. 
  • Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Chat moderatorius, turi tvarkyti chata, Ir jei prašo žmonės pagalbos, Padėti žaidėjams. 
  • Ar turite patirties ties šia sritim?: Būtent Chatmodu neesu dar buvęs. 
  • Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Serveryje žaidžiu apie 2-3val per diena. 
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Nes esu labai tvarkingas ir sąžiningas žmogus. Labai mėgstu padėti Žaidėjams kai iškyla kažkokia problema. Minecraft'a žaidžiu jau ne pirmus metus, Taigi apie minecraft'a žinau labai daug. Ir galėsiu lengvai padėti Žaidėjams kai nėra online Pagalbos. Labai nemėgstu kai spamina į chatą, arba siaip sau naudoją keiksmažodžius. 

Dalintis šiuo pranešimu

• Vardas žaidime:Axion01
  • Jūsų skype:Axion01
  • Kiek jums metų?:17
  • Trumpai apie save:Esu emigrantas is Lietuvos, esu futbolininkas, kai man sutaps 18 metu pasirasysiu kontrakta su Mansfield FC komanda. McSlime.lt  zaidziu gana ilgai daugiau nei 4 metus. Bet del to ,kad emigravau kai man buvo 3 metai turiu akcenta kalbant Lietuviu kalba. Labasi myliu Rusu literatura.
  • Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas? Chatmod, yra chat moderatorius ,jis turi priziuret chata nuo Spam, keiksmazodziu.
  • Ar turite patirties ties šia sritim?: Ne 
  • Kiek laiko per dieną išbūnate servery?:4-5 valandas
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?:AS labai stengiuosi atlikt savo darba puikiai, senai zaidziu serveri ir esu labai patikimas zmogus.

Dalintis šiuo pranešimu

• Vardas žaidime: Mano vardas žaidime yra ItsNoaher.
  • Jūsų skype: Mano "Skype vartotojas" yra privatus, jei prireiks galiu pateikti į až, bet ir turiu viešu, kuri taip pat pateiksiu į až.
  • Kiek jums metų?: Man yra keturiolika metų.
  • Trumpai apie save: Esu 14 metų, mano vardas Nojus. Esu ryžtingas, tiksliai žinantis savo tikslus ir svajones. Žinau, kad tai varikliukas, kuris mane stumia į priekį. Gyvenime noriu eiti į priekį, tobulėti ir siekti savo tikslų. Tikiu, kad turiu savybių būdingų geram "Chat.Moderatoriui", tikiu, kad galiu suburti žmones, suteikti jiems pasitikėjimo manimi, paskatinti juos sekti jų tikslų. Kiekvieną žmogų galiu išklausyti individualiai, spręsti jų problemas, bei padėti siekti jų tikslų. Turiu savotiška humoro jausmą, kuri supranta ne visi. Kur gyvenu manau turi reikšmės, todėl tą dalyką nuslėpsiu. Galiu bendrauti per visiškai bet kokią programą TS, skype, discord, žaidime, forume, ir kur tik prireiks. Pristatymo nesu sukūręs, nes man atrodo, kad viešintis labai apie save nėra labai gerai, juk tai mūsų gyvenimas ir apie jį nepažįstami žmonės turi žinoti kuo mažiau, ypač tiek kietuliai kurie sėdi prie kompiuterių ir grasina visiems, jog atvažiuos nušaus ir panašiai. Šiam kartui apie save tiek, o kam bus įdomu visada galėsime pabendrauti, tiesiog susisiekite.
  • Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Apie šias pareigas suvokiu taip. Reikia būti atsakingam už savo veiksmus, sąžiningam, padėti žmonėms kuriems reikia pagalbos,  prižiūrėti visa serveri nuo teršėjų, reklamerių ir visu kitų pažeidėjų kurie nesilaiko forumo taisyklių. Sutarti su savo komandos nariais visados, kiekvienam padėti jeigu reiktu pagalbos dėl kažko. Toliau būtu, rodyti gerą pavyzdį serverio žaidėjams, bei forumo nariams, nesipykti su savo priešais, kadangi nesvarbu priešas tavo ar ne tiesiog, kiekvienam turi padėti ir neatsukti nugaros, nes toks yra chat moderatoriaus darbas. Nesivelti į įvairius konfliktus, tiesiog taikiai ir gražiai viska išspręsti. Ir aišku pačiam moderatoriui laikytis forumo/serverio taisyklių, bei nurodymų žmogaus kuris vadovauja moderatorių komandai.
  • Ar turite patirties ties šia sritim?: Taip esu buvęs daug kur chat moderatoriumi, bet ilgai nesitęsdavo projektai. Na negaliu sakyti jog taip trumpai esu buvęs tuose projektuose, viename projekte esu išbuvęs chat moderatorius 320 dienų. Ir sakau sąžiningai tikrai be įspėjimų.
  • Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Negaliu pasakyti tiksliai, kiek išbūnu serveryje, bet apytiksliai prasideda nuo 300 iki 420 minučių.
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Į šias pareigas turėtumėte mane pasirinkti dėl šių priežasčių: Esu griežtas, sąžiningas, aktyvus forumo narys, padedantis, draugiškas, rodantis gera pavyzdį, kaip reikia tinkamai elgtis forume ar žaidime, turėdamas pareigas nesėdžiu kaip kiti jog tik praleisti laiką ir tiek, aš tiesiog visad galvoju kaip paįvairinti veiklą forume ar žaidime ir visa kita. Taipogi esu žmogus kuriam atsiranda gan nemažai idėjų kaip galima būti suaktyvinti pačius žaidėjus, kad ir neturėdami pareigų serveryje ar žaidime. Dar kaip ir minėjau esu žmogus su idėjomis. 

Pagarbiai ItsNoaher

• Like 1

Dalintis šiuo pranešimu

Guest Alfgutis69
  • Vardas žaidime: Algutis.
  • Jūsų skype: algis.ner...
  • Kiek jums metų?: 17.
  • Trumpai apie save: Esu iš labai gražaus miesto, esu draugiškas,sąžiningas,atlaidus,grižetas,rimtai žiūrintis į savo darbą,
  • Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Apie šias pareigas žinau ką reikia žinoti. 
  • Ar turite patirties ties šia sritim?: Žinoma turiu ir labai daug ir suprantantis savo darba labai gerai.
  • Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: 2-4h
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Todėl, nes jau esu buvęs šio serveiro admnistracijoje, esu vienas patikimiausių šio serverio žaidėjų, turiu daug patirties, esu tiesiogine žodžio prasme nuostabus žmogus, pasirinkite mane ir nepasigailėsite parodysiu ką reiškia serverio administracija.

Dalintis šiuo pranešimu

• Vardas žaidime: Fer0lex
  • Jūsų skype: pauliuks136
  • Kiek jums metų?: 18
  • Trumpai apie save: Baigiau mokyklą, laisvas žmogus, laisvalaikis prie pc, kiemas, kmr. Kašioką persimest kieme visad sutinku. Ant stalo visada stovi neptūno ar akvilės (kitokio nepripažįstu) bonkė, jei labai ištrokščiau, kad nenumirčiau. Pažvairuoju prie progos.
  • Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Atsakingas dalykas. Prižiūri chatą (nuo reklamų, įžeidimų ir t.t.), padeda naujokams ar čiuvams kuriems reikia pagalbos.
  • Ar turite patirties ties šia sritim?: Ne
  • Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: 3-5h
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Rimtai žiūriu į tokius dalykus, todėl stengiuos atlikti pareigą kuo geriau. Taip pat griežtumo ir sąžiningumo man netrūksta, ir šiaip norisi kažką gero nuveikti serveryje.
  • Like 1
  • Thanks 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Vardas žaidime: konas
  • Jūsų skype: what..nick
  • Kiek jums metų?: 19
  • Trumpai apie save: Serverio nickas konas tikras vardas Eivinas.Man 19 metų. Esu kilęs iš nedidelio miestelio Šiaulėnų (netoli Radviliškio, nežinot? Tuomet netoli Šiaulių), tačiau šiuo metu esu apsistojęs Kaune. Mokiausi Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijoje, o šiuo metu mokausi, Kauno Technikos Kolegijoje. Mokykloje buvau vienas aktyviausiu klasėje.Labai mėgstu muziką, esu draugiškas, paslaugus ir perdaug punktualus...(taip, taip, man tai nepatinka). Minecraft žaidžiu jau 4 metus ,  mcslime serveri ižengiau 2015 metais.
  • Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Pagrindinios pareigos kurias chat moderatoriai užsiema tai chato prižiurėjimas nuo spameriu , reklamuojančiu žmonių , ar dar kaip norst nesilaikančiu chato taisyklėms, manau kad chat moderatorius turi būti labai atidus ir atsakingas.
  • Ar turite patirties ties šia sritim?: Ne
  • Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Nuo dviejų iki keturių valandų,kartais daugiau kaip nėra ka veikti, kadangi niekur nedirbu tai galėčiau pražaisti ilgiau.
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Manau, kad aš esu raštingas, moku bendrauti su žmonėmis, esu aktyvus žaidime, norėčiau užimti kažkokias tai pareigas ir išbandyti save.
Redaguota nario konas
Pakeistos spalvos
  • Like 1

Dalintis šiuo pranešimu

Guest
This topic is now closed to further replies.