Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

0 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 9

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Aistis32112

[ Atmesta ❌ ] Ciga_

Recommended Posts

Anketa:

Tavo vardas žaidime:  Speedlol123
Peikiamo asmens vardas žaidime:  Ciga_
Už ką peikiate šį administracijos narį: Dbr viska išeilės papasakosiu pasiimkit popkornu ir skaitykit :) Aš palikau įjungta pvp rese , nežinau kodėl. atsiteleportavo kažkoks molis ir pradėjo daužyt, taigi manrodos biordas mane užbanino kad buvo paliktas pvp on rese,man užbanino 3d, šis laiko tarpas praėjo ir šiendiena 9:00 sugalvojau pažaisti mcslime :) Ir žiūrių laikinai užbanintas ciga_  Už- Duchas,Scameris jibanutas. ( Žinau ciga_ yra mldc bachuras bet būna kad ir pasimaišo protelis jam.
Įrodymai:  Nežinau kaip padaryti foto bet galėsit per console ar per logo pažiurėti

 

  • Haha 5

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Cigaretė duoda vaizdų, like always :DDD

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Aistis32112 rašė:

Tai gerb.Modestai ar aš būsių atblokuotas?

 

 

Reikia palaukti cig'os, kol jis kokį nors paaiškinimą pasakys.

Jeigu to nebus ( po 24h, būsite unbanintas ).

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Aciu uz grazius zodzius, bet pamirsai savo popcornu istorijoje prideti, kad bana gavai uz scam'a, pakvietei zaideja i resa ir ji nuzudei, nusikalstama veikla padarei su "apsimyzelis" acc, sitas tau labiausiai tinka. {ha ha} Kadangi du nusizengimai, tiek pvp junginejimas rese, tiek kvietimas ir zudymas, gavai ip bana.. Pats matai po kiek laiko baigsis banas.
7bc68ccfac409c7a750ece9f84a33f31904.PNG
 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 10 valandos(-ų), ciga rašė:

Aciu uz grazius zodzius, bet pamirsai savo popcornu istorijoje prideti, kad bana gavai uz scam'a, pakvietei zaideja i resa ir ji nuzudei, nusikalstama veikla padarei su "apsimyzelis" acc, sitas tau labiausiai tinka. {ha ha} Kadangi du nusizengimai, tiek pvp junginejimas rese, tiek kvietimas ir zudymas, gavai ip bana.. Pats matai po kiek laiko baigsis banas.
7bc68ccfac409c7a750ece9f84a33f31904.PNG
 

Reasonas :DDDDDDDD

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Įrodymai yra.

Unbano nėra.

Papeikimas atmestas .

Tema rakinama.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×