Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 110 žaidėjų.

Prisijunge žaidėjai

1
strongas
2
99s
3
bankas
4
tituzikasltu
5
kefyras
6
marcas
7
kjartanas
8
catcatcat
9
djgaming
10
smaukalius
11
pilietis
12
scr1pt
13
legendary
14
votka123
15
efka2
16
karmalija
17
tjmgamer
18
nesvarbu
19
ciga_
20
dbzheroes
21
pizdx
22
bygisdzygis
23
swetoff
24
domasmvp
25
negrasltu
26
miuzore
27
bresserisbesser
28
malacy
29
g_gooz
30
lietuvosfakas
31
europa
32
aidute_
33
babygirl
34
azuolasrez
35
jankees
36
kila
37
afklaikau
38
masterpvpa
39
ohnaloe
40
erlas
41
lestar
42
jwnfkbwk
43
alldayafk
44
setonas
45
spiritasss
46
choqlade
47
zkod
48
darkside065
49
anastasijana
50
00g
51
edvinuxas2
52
kefyriukas
53
hackxdd
54
supremedream
55
uzlietuva
56
nojus_ltuu
57
bambukasafk
58
hariuha
59
ezsupreme
60
sound
61
airidaszum_yt
62
fakelove2
63
inoiulas
64
_theblackvip_
65
toxbet
66
geniukas
67
titanedovile
68
aranito
69
edvinuxas1
70
x03
71
efkulis
72
griobana
73
darius012
74
tajustajus111
75
nolongerbad
76
fluriskurismcc
77
mrtuin
78
canapey
79
armuzis
80
haveityourwa
81
zagnu
82
palesk
83
haveityourwa2
84
matzx
85
eimyto
86
tukatuka
87
superproprohack
88
kietaszmogus
89
mazoras
90
narkatanas
91
nespang
92
sapnupuas
93
haveityourwa3
94
heheheboy
95
sprufis
96
batonasss__22
97
augustyte456
98
klaudis
99
vijurkas
100
nebaninkit
101
aconitin
102
juodas
103
thekilleris
104
the00creeper
105
tavotevotevas
106
lakkel
107
venomskid
108
itsmemario
109
martynaz07
110
nojuszale
111
mamacita
112
notbad
113
negrasafk1
114
rand0mas
115
ztxs
116
gabi
117
sniegius
118
ponasakiniuotis
119
nakamura
120
darekk
121
sp1keafk
122
kurminis
123
moliugelizz
124
karolisminer
125
banancyk
126
paikinas
127
karolisminer1
128
gold
129
willeking
130
wingaar
131
pauliuskil
132
ignasg2
133
guminukaslt
134
forma
135
moliugelizzz
136
s1mple
137
naujokelis
138
byrka

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

139 iš 160 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 148

Serverio rekordas: 321

Rekordas pasiektas: 2015-08-02

Mooa

Atranka į ChatMod

Recommended Posts

Sveiki, pastaruoju metu administracijos aktyvumas sumažėjo, todėl ieškome 3-4 žaidėjų, kurie padėtų palaikyti tvarką serveryje.

Pagrindiniai reikalavimai:

• Pildyti anketą galite, jei jums bent 14 metų!
  • AKTYVUMAS - būtinas.
  • Atsakingumas bei padorus pareigų žinojimas.
  • Savęs bei kitų žaidėjų gerbimas.
  • Patirties turėjimas panašiose pareigose būtų privalumas.

Anketos reikalavimai:

• Rašyti lietuviškais rašmenimis.
  • Anketos kopijavimas - DRAUDŽIAMAS!! (Už šį nusižengimą būsite nušalintas bei uždraustas dalyvauti tolimesnėse atrankose)
  • Atsakymus rašyti suprantamai. 

Anketa:

Jūsų vardas žaidime:

Jūsų tikrasis vardas:

Jūsų amžius:

Jūsų Skype & Discord (privaloma):

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?:

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:

Kokie Jūsų veiksmai, jeigu pamatytumėte:
A) reklamerį:
B) flooderį:
C) nelegalią veiklą:
D) skundą forume: 
E) /skelbimas nesilaikymą:

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:

Žaidėjas rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:

Pildyti anketas galite iki 2020.05.16. (2020.05.16 00:00 tema automatiškai užsirakins)

Visiems sėkmės! 🙂

• Patinka 17
  • Ačiū 4
  • Teigiamas 4
  • Haha 2
  • Supykęs 1

Jūsų vardas žaidime: BMWE46

Jūsų tikrasis vardas:Modestas

Jūsų amžius:17

Jūsų Skype & Discord (privaloma):Modis🌱#3836 ; frosteriss

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):Esu draugiškas žmogus mėgstu tvarką bėja prižiurėti serverį

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Patinka daryti tvarką, kad žmonės gražiai bendrautų

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Esu buvęs ChatMod ir kituose serveriuose bėja esu buvęs ir admin.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):serveryje žaidžiu dažnai ir mėgstu statyti

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: 3-4 Tai tikrai.

A) reklamerį: dėčiau mute, tada praneščiau administracijai.
B) flooderį:mute 20 minučių
C) nelegalią veiklą: dėčiau mute, tada praneščiau administracijai.
D) skundą forume: atsakyčiau su atsakymu.
E) /skelbimas nesilaikymą: mute 20 minučių

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Padėčiau žmonėms bendrautis be keiksmažodžių ir linksmai leisti laiką serveryje

Žaidėjas rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:mute 20minučių.

• Teigiamas 1
  • Neigiamas 4

Anketa 

Jūsų vardas žaidime: Fruktas69

Jūsų tikrasis vardas: Titas

Jūsų amžius: 21

Jūsų Skype & Discord (privaloma): Cosa Nostra#4754

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Vardas mano Titas, gyvenu Vilniuje, Studijuoju SMK. Esu gero charakterio personažas šiame gyvenime. Esu komunikabilus, ryžtingas, atkaklus, pastabus ir visada stenguosi padėti kuom galiu... Hobiai, žaisti krepšinį, futbolą ir leisti laisvalaikį prie kompiuterio, But su šeima, bei sportuoti, Visada stenguosi padėti kuom galiu. Esu adekvatus, turiu stiprius nervus, niekada nepasiduodu kol nepadarysiu  darbo iki galo, Greitai mokausi bei pritampu prie kolektyvo. Papildomi hobiai tai MMA, bei tvarkyt garaže savo auto.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Nes norėčiau išbandyt save šitoje srityje,Bei buti naudingam serveriui,Prižiūrėti chato tvarka, kad nebūtu pažeidėjų.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Turiu patirties, Anksčiau buvau kitame projekte prižiurėtoju, bei tvarkiau serverio pluggin.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Serveryje būnu apytiksliai 3-4 valandas per dieną.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Serveryje būnu kiekvieną dieną kartais net po ganėtinai daug valandų.

a) reklamerį: užtildyčiau visam laikui, pasidarau kaip įrodymą nuotrauką ir perduodu administracijai. 

b) flooderį: užtildyčiau 20min ir pasidarau kaip įrodymą nuotrauką.

c) nelegalią veiklą: užtildyčiau valandai, pasidarau kaip įrodymą nuotrauką, taip pat perduodu administracijai.

d) skundą forume: praneščiau administracijai.

e) /skelbimas nesilaikymą: užtildyčiau 20min arba administracijos nurodytu laiku, taip pat pasidaryčiau nuotrauką kaip įrodymus, kaip jis pažeidė /skelbimas taisykles.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Net nežinau, mano manymu dabartinis mc slime kolektyvas yra tikrai geras, tikrai gali padėti bei patarti, niekada nepaliks bėdoje.

Žaidėjas rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Šiam žaidėjui skirčiau Mute 20 min

• Patinka 8
  • Teigiamas 6
  • Neigiamas 7
  • Supykęs 2

Jūsų vardas žaidime: asa

Jūsų tikrasis vardas: Tadas

Jūsų amžius: 15

Jūsų Skype & Discord (privaloma): asa#4184

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Sveiki, kaip ir minėjau esu Tadas, laisvalaikiu mėgstu žaisti krepšini galima sakyti tai vienas iš pagrindiniu mano hobiu, taipogi profesionaliai užsiiminėju Rankiniu ir gyvenime siekiu būti profesionaliu Rankinio žaidėju, o baigęs karjėra būti treneriu. Prie to pačio pasakysiu kad mėgstu keliauti Pati įdomiausia šalis kurioje esu buvęs yra Norvegija, Tie kalnai yra kažkas nepakartojamo tikrai rekomenduoju.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Manyčiau esu tam pagaliau pasiruošęs, nuo pat savo karjeros minecrafte pradžios svajojau užimti nors maža dalelyte šitame dideliame kolektyve. 

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: tikrai esu nekarta buvęs prižiūrėtojas smulkiuose projektuose taip pat ir chatmod.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): 3-5h bet jai patekčiau tikrai be abejones praleisčiau daugiau.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Kiek įmanoma daugiau kad užsitikrinti garbinga vieta administacijoje

A) reklamerį: Mute visam laikui /valyti nusiųsti pagalboms/admin ir jie jau susidoros su teršėjais

B) flooderį: Mutinu 20min

C) nelegalią veiklą: Mute iki 2h

D) skundą forume: Jai tai ppk man atsakau ir pateikiu įrodymus, jai skundžiamas žaidėjas pvž:cheats  tai nėra mano pareigos į tai turėtu reaguoti pagalba/admin

E) /skelbimas nesilaikymą: Mutinu 20min

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: pirma reikėtu įsijausti į savo pareigas, susipažinti su kolektyvu, susibendrauti su komandos nariais o su tais kurie manęs nemėgtu palikti neutralius santikius

Žaidėjas 'SMURFAS' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Pasidarau įrodymus perspėju, jai neklauso duodu mute 20min

• Patinka 2
  • Teigiamas 2

Anketa:

Jūsų vardas žaidime: Edvinuxas2

Jūsų tikrasis vardas: Edvinas

Jūsų Skype & Discord (privaloma): FckTheSystem#7764

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Esu atsakingas žmogus žiūrintis rimtai į pareigas, suprantu ką reiškia laikytis taisyklių. Esu geras žmogus toleruoju kiekviena, išklausau nuomones, bei noriu padėti kaip mano jėgomis įmanoma. Šiaip sportuojantis esu, bet karantinas tai sale užsidarę, laisvalaikiais kai turiu laisvo laiko pabūnu su draugais bei artimaisiais.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Esu aktyvus ir noriu palaikyti serveryje tvarka, nes dabar per darbo dienas iš pačio ryto kiek pastebiu retai kas būna iš Chatmoderatoriu prisijungę.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Buvau prižiūrėtojas viename sename minecraft serveryje tai padėjau tvarkytis su blogiukais serveryje.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Galima sakyti kaip eina mano diena kartais darbo dienomis nuo 8:00-16:00 o savaitgaliais nežinau čia jau ne nuo manęs priklauso bet stenkčiausi išbūti kokias 4 valandas serveryje, gal net ir ilgiau.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: 3-4.

A) reklamerį: Jeigu galėčiau užbluokuoti tai iškarto "banas".
B) flooderį: Duočiau iš pradžių įspėjimą jeigu jis to nesilaiko tai užtildyčiau.
C) nelegalią veiklą: Užtildyčiau.
D) skundą forume: Gilinčiaus kas kokia problema ir bandyčiau ja išspręsti.
E) /skelbimas nesilaikymą: Užtildyčiau. Jeigu vistiek po "mutes" nesilaiko tai praneščiau aukštesnių pareigų atstovams kurie tuo pasirūpintu kaip /skelbimo taisyklės reikalauja.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Draugiškumo, bendravimo, pagalbos vieni kitiems, tolerancijos, mandagumo.

Žaidėjas rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Užtildau žaidėja.

• Patinka 1
  • Teigiamas 1
  • Neigiamas 1
  • Supykęs 1

Jūsų vardas žaidime: thedov1s

Jūsų tikrasis vardas: Dovydas

Jūsų amžius: 16

Jūsų Skype & Discord (privaloma): DOVIS#0587

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Aš mėgstu žaisti kompiuterinius  žaidimus. Man patinka krepšinis, futbolas. Esu labai kantrus. Man patinka padėti žmonėms.  ir žaidimus žaidžiu labai ilgai.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?:nes noriu padėti serverui dar labiau plisti, kad būtų dar labiau populeriasnis. ir, kad butu dar įdomiau žaisti. Ir, kad žmonės gauti pagalbos.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: patirties nelabai turiu, bet manau su laiku gausiu.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): aš laiko serveryje praleidžiu apie 2-3 Valandas.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: prie šito serverio prisijungiu kiekviena miela diena.

A) reklamerį: uždėčiau tam žmogui mute, tada padaryčiau  Screenshot ir viska palikčiau spręsti Administracijai.
B) flooderį: uždėčiau mute 20 minučių ir padaryčiau  Screenshot( kaip įrodymą).
C) nelegalią veiklą: uždėčiau mute 1 valandai ir praneščiau administracijai.
D) skundą forume: iškart praneščiau Administracijai.
E) /skelbimas nesilaikymą: uždėčiau mute 20 minučių ir padaryčiau   Screenshot( kaip įrodymą) , kad tas žmogus pažeidė skelbimo taisykles.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: nu aš manau, kad šiuo metu Administracija labai gera ir nuoširdi ir visiem padedanti.

Žaidėjas rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:aš tam žmogui duočiau mute 20 minučių.

• Teigiamas 2
  • Neigiamas 2
  • Haha 2
  • Liūdnas 1

Jūsų vardas žaidime: JuanCr Jūsų tikrasis vardas: Nojus Jūsų amžius: 15m Jūsų Skype & Discord (privaloma): Nojus#5532 Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Na kaip ir jau sakiau esu Nojus. Gyvenu panevėžyje,vis dar esu progimnazistas, Esu tikrai gan atsakingas ir malonus. Žaidimuose per visą dieną praleidžiu apie 9-11H. Karantino metu sportuoju. Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Šį servėrį žaidžiu jau kelerius metus,bet vis nedrįsdavau išmėginti kažko naujo, galvoju reikia pabandyt, juk nieks per galva neduos Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: CM Pareigų niekad neturėjau,todėl ir noriu tai išmėginti Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Įvairiai, būna 2-4h būna ir daugiau ir mažiau .(priklauso nuo nuotaikos) Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: į dieną po 2-3 valandas Kokie Jūsų veiksmai, jeigu pamatytumėte: A) reklamerį: Užtildyčiau jį iki 2h ir SS atsiusčiau aukštesnėm pareigom. (adminam) B) flooderį: 30Min C) nelegalią veiklą: Užtildyčiau 2h ir SS nusiusčiau aukštesnėm pareigom. D) skundą forume: Nesupratau klausimo, nes as manau,kad užtildyt galima tik tuo atvėju jeigu žaidėjas nusižengia chato taisyklėm. E) /skelbimas nesilaikymą: Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Manau jog galėčiau atnešti gerą nuotaiką ir puikų laiko praleidimą serveryje :), taip pat padėti jeigu ko iš manęs reikės. Žaidėjas rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: 1. Įspėju,kad taip nedarytu. 2 Jeigu įspėjimo nepakanka- Užtildau.

• Patinka 1
  • Teigiamas 1
  • Neigiamas 2
  • Supykęs 1

Posted (edited)

Jūsų vardas žaidime: Formattings

Jūsų tikrasis vardas: Domas

Jūsų amžius: 15 metų.

Jūsų Skype & Discord (privaloma): Šiuo metu naudojuosi tik "Discord" platforma, bet esant būtinybei galiu susikūrti ir "Skype". Hypnify#0100

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Sveiki tie kurie skaito mano anketą, tai pradėsiu nuo to, kad mano vardas yra Domas kaip ir minėjau viršuje. Man yra penkioliką metų, gyvenu Kaune. Esu linksmas ir nemėgstantis veltis į konfliktus. Turiu savo nuomonę bei savo įsitikinimų laikausi, nedažnai nusileidžiu. Nesu nervingas žmogus. Esu paslaugus, niekada nepalieku žaidėjo bėdoje, kai matau, jog jam reikia pagalbos, visuomet padėsiu tiek kiek galėsiu ir nenuleisiu rankų spręsdamas problemą. Mėgstu paprastus žmones, tokius kuriais galima pasitikėti ir pajuokauti drauge. Ilgo prisistatymo nežadu daryti, nes man tai atrodo yra nenaudinga.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Į šias pareigas pildau, nes esu įsitikines, kad sugebėsiu atlikti savo darbą. Esu susipažinęs su visu serverio veikimu, taisyklėmis, komandomis ir kt. tai pat, trūksta apkrovos, norėtusi platesnių galimybių. Suprantu, kad šias pareigas turėti yra nelengvas dalykas, bet esu tam pasiryžęs.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Atvirai tai pačiame Minecraft'e turiu patirties ties serverio kūrimu. Neseniai uždariau savo serverį kuris buvo hostintas Minecraft Bedrock platformoje (MCPE), šiame serveryje buvo ne mažas žmonių skaičius t.y. nuo 50 iki 100 žaidėjų per dienos laikotarpį. Pačiame SlimeMC serveryje patirties ties administravimu neturiu, bet tikiuosi atsiras šansas jos įgauti.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Atradęs šį serveri nesitikėjau, kad praleisiu tiek daug laiko, nes pilna žmonių kurie naudoja neleistinas modifikacijas, bet paėmė šiokia tokia motyvacija juos pravalyti, tad serveryje dažnai praleidžiu nuo 4 iki 9 valandų.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Galiu skirti  bent 4, 5 dienas laisvai.

A) reklamerį: Pasidarau vaizdinius įrodymus ir užtildau žaidėją neribotam laikotarpiui, išvalau chat'ą, o poto siunčiu įrodymus administratoriam su didesnėm privilegijom, kad užblokuotu žaidėją.
B) flooderį: Pasidarau vaizdinius įrodymus ir užtildau pasirinktinai iki 1 valandos atsižvelgiant į situaciją.
C) nelegalią veiklą: Pasidarau vaizdinius įrodymus ir nusiunčiu administratoriam su didesnėm privilegijom, kad uždėtų užblokavimą iki 10 dienų atsižvelgiant į situaciją.
D) skundą forume: Jeigu šis skundas susijęs su užtildymu tai užtildau skundžiamą žaidėją ir atsakau į skundą.
E) /skelbimas nesilaikymą: Pasidarau vaizdinius įrodymus ir užtildau žaidėją iki 1 valandos atsižvelgiant į situaciją.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Manyčiau viskas šiuo metu yra puiku, administracija šauni ir dirbą savo paskirtą darbą.

Žaidėjas rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Pasidarau vaizdinius įrodymus ir užtildau žaidėją iki 20 minučių atsižvelgiant į situaciją.

Edited by Formattings
Pataisiau vieną klaidą.
  • Patinka 4
  • Teigiamas 6
  • Neigiamas 5
  • Haha 1
  • Supykęs 1

Anketa:

Jūsų vardas žaidime:Exotic420

Jūsų tikrasis vardas:Arimidas

Jūsų amžius:14

Jūsų Skype & Discord (privaloma): Vygantas_Ganja#4817

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):Realiai mėgstų sportuoti. Eiti su draugais ir pnš į lauka. Nu aišku žaisti su kompiuteriu įdomius žaidimus. Išklausau visų nuomonęs. Padedu daug kam ir kaip galiu. 

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Nes tiesiog kai buvau kitame servery chatmod patiko.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Turėjau kitam servery chatmod.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Nu ankščiau tai gan daug realiai, bet dabar tai nedaug nuo 1h iki kokių 4 ar kartais daugiau mažiau.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: realiai gan daug.

A) reklamerį:Nu aišku užmutinčiau padaryčiau chata /valyti jeigu eitu ir pranešiau pagalbai arba administracijai, kad užbanintu.
B) flooderį: mute 20min.
C) nelegalią veiklą: Užmutinčiau ir praneščiau administracijai.
D) skundą forume: Tiesiog jeigu  būtu įrodymai užmutinčiau, o jeigu dėl cheat tai nieko nedaryčiau nebent praneščiau administracijai, nes tai ne mano darbas būtu.
E) /skelbimas nesilaikymą: 20min mute.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Visi būtu draugiškai, tolerantiškais, padėtų vieni kitiems ir pnš.

Žaidėjas rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Užmutinčiau.

• Patinka 2
  • Teigiamas 2
  • Neigiamas 1

Posted (edited)

Anketa:

Jūsų vardas žaidime:_Harman_BGT

Jūsų tikrasis vardas: Justas

Jūsų amžius: 17

Jūsų Skype & Discord (privaloma): Tempie#5402

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Man yra 17 metų užsiminėju Krepšiniu ,  mėgstu pabazarinti lauke su hebra kartais einam išgerti , lošiu kaše apie 11 metų gryždamas namo iškart jungiu pc ir varau mcslime visa likusį laiką.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Kad padėčiau šitai nuostabiai komandai pravalyti visus ten tuos flooderius ten nesamones i skelbimus ir nelegales veiklas.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Taip , Buvau koridoriuja serveri adminas , pažinojau daug adminų arba prižiūrėtoju kaip c4tmomm ir t.t buvau labai mėkstamas adminas iš visų mėgau kurti visokius spawn ir mėgau pakurti ten tų pluginų .

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): 5h-15h.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:  Savaitę visa turečiau laisva skirčiau gal 4-5 dienų žiūrint ką veiksiu savaitgalį.

A) reklamerį: užmutinčiau žaidėja komanda /tempmute žaidėjo vard 15d Reklama, tuomet numeščiau įrodymus administracijos nariams ir gautu baną.
B) flooderį:  užmutinčiau o jeigu būtų daugiau nei 2 žinutės per 30 sec. gautų mute nuo 15min-1h.
C) nelegalią veiklą: Mute iki valandos ir paimčiau ss ir nusiūščiau adminam ir gautu apie 7 d bana.
D) skundą forume: Jeigu žmogus pažeidė skelbimo taisykles ir parašė ant jo skundą forume, turi nubausti jį mute, nebent tai susyje su čytais, tokiu atvėju perduodama administracijai.
E) /skelbimas nesilaikymą: jeigu pamatyčiau jog žmogus nesilaiko skelbimas taisyklėmis duočiau mute  30min.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Nieko netrūksta administracijai visi draugiški ir t.t tik paprikolna pakalbetume.

Žaidėjas rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Mute duočiau nuo 20-30 min ir vsio.

Edited by Tempie_Ow
Pakečiu savo game nick i kita nes neseniai pasikeiciau i _Harman_BGT
  • Patinka 2
  • Teigiamas 4
  • Neigiamas 1

15 minutes ago, Mooa said:

Jūsų vardas žaidime: FANYKA_MC

Jūsų tikrasis vardas: Pasha

Jūsų amžius: 20 pilnu.

Jūsų Skype & Discord (privaloma): Pasha#5026        Skype: PavlikJurik

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Esu  dailininkas, megstu druozti mediena dariti skulpturos belenkokios, megstu keliauti, pasedeti su draugais alucio isgerti, nesu agrisivus, naudoju savo zodine trupuciuka keksmazodziu, patinka paneles. Esu draugiskas, sportoju-kelnoju stanga, begioju. Moku 4 kalbas: Rusu, Lietuviu, Anglu-normaliai.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Norisi pabanditi kasko noujo, esu prazaides jau 4 vaipus po sito laiko supratau kad galiu kaskaip padet serveriui. 

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Nu kalbedamas nu kitais adminais per ds seniau tai klausidavau kaip ka dariti uz ka bana uz ka kick deti, mute. 

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): darbo dienomis 3-5 v. savaitgaliais 5-6 val.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: 5-7 d. ziurian jeigu dabar karantinas tai nereikia i darba tai zaisiu kiekviena diena, karantinui pasibaigus vaiksiusiu i darba tai po 16:00 galesiu iki vakaro prabut serverija.

A) reklamerį: Žaidėjas už reklamas būtų užmutintas komanda /tempmute nick 999d REKLAMA. dar butu perduota administracijai kad jam duoti ip-ban.
B) flooderį: Jeigu zaidejas rašo daugiau nei 2 zinutes per 30 sekundziu yra baudziamas uz flooda nuo 15min iki 1val.
C) nelegalią veikląUz nelegalia veikla zaidejas baudziamas 2h mute, o jo veiksmai perduodami administracijai, kurie uzbanina iki 7 dienu.
D) skundą forume: Jeigu skundas susyjęs su /skelbimas zmogus gauna mute, jeigu tai susyję su cytais, perduodama pagalbai ir pagalba toliau tapi sprendzia ka dariti su juo.
E) /skelbimas nesilaikymą: Zmogelis gautų mute už skelbimo taisyklių pažeidima 20min 

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Ispradziu reikia pakalbeti suzinnoti is arciau ta administracija nu toliou galesiu  bendradarbiauti.

Žaidėjas rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: /tempmute Заебал хуйню писать .

• Patinka 3
  • Teigiamas 5

Anketa:

Jūsų vardas žaidime: Niurka

Jūsų tikrasis vardas: Justas

Jūsų amžius: 14

Jūsų Skype & Discord (privaloma): Kalade`#1633

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Esu Justas, man 14. Gyvenu prie Baltyjos jūros. Lankau krepšinį. Esu mandagus bei draugiškas. Su visais gerai sutariu. 

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Noriu todėl nes esu nekartą buvęs chatmod bet serveriuose būdavo 9~10 žmonių todėl daug veiksmo nebuvo. Todėl norėčiau patirti didesnį žmonių kiekį serveryje.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Turiu 7 metų patirti ,,Minecraft'' žaidime. Esu Administratorius keliuose serveriuose, bei esu buvęs Vyr.ChatMod.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): ,,Minecraft'' žaidime aš praleidžiu beveik visą dieną tiksliau 8h+-

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Galiu skirti 5 ~ 6 dienas. 

A) reklamerį: Pranešiu kad vėliau to nekartotu. Ir atliksiu šiuos veiksmus  užmūtinsiu nusifotksiu kaip įrodymus.
B) flooderį: Duosiu įspėjimus 3-įspėjimas mūte.
C) nelegalią veiklą: Pranešiu aukštesnėm pareigom per nusiūsi nuotrauką (screenshotą)
D) skundą forume: Tos klaidos nekartočiau atsiprašyčiau aukštesnių pareigų kad, tai padariau.
E) /skelbimas nesilaikymą: Užmūtinčiau bei praneščiau kad, kitą kartą nepasikartotu

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Labai mandagumą susirašinėjime, bei draugiškumą serveryje. Patarčiau didinti cheat apsaugas.

Žaidėjas rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Praneščiau kad, kitą kartą jei pamatysiu mūte. Tiksliau (įspėjimas)

Pildyti anketas galite iki 2020.05.16. (2020.05.16 00:00 tema automatiškai užsirakins)

• Teigiamas 1
  • Neigiamas 1

Jūsų vardas žaidime: Beniukslis

Jūsų tikrasis vardas: Benas 

Jūsų amžius: 17

Jūsų Skype & Discord (privaloma): skype:  benasv11      discord:  Benas#6608

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):  Esu Benas man yra 17 metų, neseniai grįžau į šį projektą, laisvalaikį mėgstu praleisti su draugais. Esu sportuojantis, draugiškas, komunikabilus, siekiantis savo užsibrėžtų tikslų. Niekada nepalieku neužbaigtų darbų, visus man paskirtus darbus stengiuosi atlikti iki galo, visą laiką mėgstu bendrauti ir palaikyti gerą ryšį su kitais žmonėmis.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?:  Patinka palaikyti tvarką, norisi labiau pažinti serverio žaidėjus, palaikyti bendrą ryšį. Susipažinti su serverio administracija, prisidėti labiau prie serverio tvarkos.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Taip, ėjau administratoriaus pareigas, palaikiau serveryje tvarką.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): 4-6 h

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:  3-4 dienų.

A) reklamerį: Dedu perma mute, pasidarau screen pranešu pagalbai, admin.
B) flooderį: 20 min. mute
C) nelegalią veiklą: Mute pasidarau įrodimus siunčiu pagalbai, admin.
D) skundą forume: Gaudamas skundą, atsakau su tam tikrais įrodimais, kad įrodičiau savo teisybe.
E) /skelbimas nesilaikymą: Dedu mute, jei toliau nesilaiko duoto įspėjimo pateikčiau įrodimus  pagalbai, admin, kad jį sudrausmintu tam tikrais būdais

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Šiuo metų jokiu idėjų kaip ir neturiu serverio pagalba darbą atlieka gerai, su laiku ir patirtimi gal ir galėčiau kažką patarti.

Žaidėjas rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Mute 20 min.

• Patinka 1
  • Teigiamas 4
  • Neigiamas 1

Jūsų vardas žaidime: ProfasPVP

Jūsų tikrasis vardas: Domantas

Jūsų amžius: Man yra 17 metų.

Jūsų Skype & Discord (privaloma): Skype: domas12233 dc:Tony`Drift#9401

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Sveiki, esu Domantas, man 17 metų, esu iš Šiaulių. Esu geimeris. Labai mėgstu tvarką, mėgstu bendrauti, esu labai draugiškas, greitai randu kalbą su visais žmonėmis. Prie minecrafto praleidžiu daug laiko, jį  žaidžiu nuo 8 metų. Mėgstu tvarką tiek žaidime, tiek pačiame gyvenime.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Kaip paminėjau žemiau esančiame klausime turiu šitoje srityje patirties, esu labai aktyvus žaidėjes, ir galiu padėti su daugeliu serverio žaidėjų užduodamais klausimais.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Taip turiu daug patirties šiamia darbe, esu buvęs respawno (nereklama)  administratorius, tuose pareigose praleidau labai daug laiko t.y. apie metus laiko gal ilgiau. Paskuj esu turėjęs savo projektų tai su flooderiais, reklameriais  ir kitų taisykliu pažeidėjeis galiu ir moku susitvarkyti. Esu buvęs daugelių samp serverių nemokamas administratorius tokiuose kaip Sfg, sfgyvenimas, bayside, angel pine (nereklama_ .

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Laiko praleidžiu tikrai daug, Nuo kokių 10 valandos ryto iki 12valandos nakties, jai yra galimybė.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Kaip ir sakiau esu labai aktyvus tai manau daug laiko skičiau tam reikaluj. Tai apie 5 dienas tikrai.

A) reklamerį: /mute ir pranešu administratoriuj apie jo reklamą, aišku su įrodymais. 
B) flooderį:  /mute iki 1 valandos
C) nelegalią veiklą: Žaidėjuj skiriu /mute iki 1 valandos, pasidarau ss ir  pranešu aukštesnei valdžiai.
D) skundą forume: Jeigu sundas yra dėl neleistinų programų tai pranešu administratoruj, o jeigu dėl įžeidinėjimų ar kažko panašaus /mute
E) /skelbimas nesilaikymą: /mute iki 1 val, .

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Atneščiau naują veidą įvaldžia, paskuj padėčiau daug su žaidimu, o tam turiu tikrai daug patirties.

Žaidėjas rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksma Duodu pirmą įspėjimą, jai vėl kartojasi /mute iki 45min

• Teigiamas 1

Posted (edited)

Jūsų vardas žaidime: Sokan

Jūsų tikrasis vardas: Danielius

Jūsų Skype & Discord (privaloma): EnderBoy#1517

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Esu gameris mėgstu žaisti mc patinka tvarka ir ramus žaidimas  

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Norėčiau palaikyti tvarka serverįje ir galėti nubausti tuos kurie nesilaikys /taisykles 

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Esu buves adminas kituose serveriose

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Kasdiena kokias 6-7h, Kol karantinas aisku be karantino tai kaskur 4-5h

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: 5-7d

A) reklamerį: /ipban (nick) 999d, /mute (nick) 999d, /ban (nick) 999d
B) flooderį: /mute (nick) nuo 15min iki 1h
C) nelegalią veiklą: /mute (nick) 2h
D) skundą forume: Jeigu skundas susijes su /skelbimas, /eme  tai gauna /mute o jei su hackais susije perduodu informacija Pagalbai ir jie turetu issprest ka su juo daryt
E) /skelbimas nesilaikymą: /mute (nick) 20min

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Pirma reiktu susipažinti su kolektyvu ir tada jau galvočiau ka galima gero patart

Žaidėjas rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai? /mute (nick) 20min nebent jei ižeistu administracija tai mute 1h-2h

Edited by Sokan
  • Teigiamas 1
  • Neigiamas 6
  • Haha 1

Jūsų vardas žaidime:3Rn1S

Jūsų tikrasis vardas:Ernestas

Jūsų amžius:18

Jūsų Skype & Discord (privaloma): Gvidas#6234

Papasakokite išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Sveiki, mėgstu sportuoti, leisti laiką su draugais, laisvalaikiu praleidžiu nemažai laiko prie kompiuterio.  Greitai mokaus.Mėgstu tvarką ir draugiškus žmones:)

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Norisi viska išbandyti, kažko pasiekti. Kaip ir sakiau mėgstu tvarką, taigi būtų smagu prisidėti prie tos tvarkos, o ne tik gyventi tvarkoje:)

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Šitoje srityje patirties neturiu, bet visada būna pirmas kartas ir nevisada pirmas blynas būna prisviles.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Na paprastai 2-3h bet būna dienų, kai praleidžiu mažiau. Taip pat būna kad ir puse dienos praleidi serveryje, nes ant "užsikablioji" ant kažkokio tai statinio ar dar kažko.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:1-2d.

A) reklamerį: Išvalyčiau chata, mute, ir su ss keliaučiau pas administracija.
B) flooderį: 20min mute. ss
C) nelegalią veiklą: Mute 1h, ir su įrodymais pas administracija. ss
D) skundą forume: Priminčiau administracijai, kad yra neatsakytų skundų.
E) /skelbimas nesilaikymą: duočiau ispėjima, jei tai testusi piktybiškai toliau mute 20min. ss

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Manau galėčiau patarti iš žaidėjo pozicijos, kad būtų maloniau žaisti ir kitiems. Padėčiau palaikyti tvarką ir draugišką bendravimą.

Žaidėjas rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Duočiau ispėjima, jei piktybiškai tai karotų, mutu 20min. ss

• Teigiamas 1
  • Neigiamas 1

Jūsų vardas žaidime: BabyGirl

Jūsų tikrasis vardas: Adriana

Jūsų Skype & Discord (privaloma): discord: adrisoo#8683

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Tai esu iš Kėdainių. Laisvalaikiu dažnai būnu su draugais mieste, žaidžiu kompiuterinius žaidimus, piešiu arba bendrauju su žmonėmis. Lankau tinklinį, badmintoną ir šokius. Esu baigusi dailės mokykla bei žadu dar ir muzikos mokyklą baigti. Esu draugiška ir bendraujanti mergina, visada visiems padėsiu kuo tik galėsiu.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Norėčiau prisijungti prie administracijos bei padėti palaikyti tvarką serveryje.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Neturiu, bet visada yra pirmas kartas.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Seniau ganėtinai daug nuo 1h iki 4h, o šiuo metu nuo 1h iki 2h.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Kiekvieną dieną, nebent būčiau labai užsiėmusi.

A) reklamerį: Dėčiau mute, išvalyčiau chat'a bei padarius ss perduočiau administracijai.
B) flooderį: Mute iki 20min.
C) nelegalią veiklą: Padarau ss ir perduodu administracijai.
D) skundą forume: Praneščiau administracijai, kad žaidėjui reikia pagalbos ir kad patikrintu forumą.
E) /skelbimas nesilaikymą: Mute iki 20min.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Draugišką bendravimą, nes yra maloniau, kai žmogus draugiškai bendrauja. Dažnai padėčiau kitiems žaidėjams kuo tik galėčiau.

Žaidėjas rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Mute iki 20min, jeigu tai tęstusi toliau dėčiau įsp. ir mute 30min.

• Patinka 9
  • Teigiamas 9
  • Neigiamas 4
  • Haha 3
  • Supykęs 4

Jūsų vardas žaidime:triusikas_gamer

Jūsų tikrasis vardas:setas

Jūsų amžius:11

Jūsų Skype & Discord (privaloma):setux#8877

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):aš esu draugiskas esu padedantis zmonėm mano hobis ira youtubuinti mano blogėji prozai ira kat jei kaskas pradeda ape mane stumti tai iš karto supikstu nors ir tai buna jokelis

Kodėl norite tapti ChatMod'eraturiu:nes noriu belekuo padeti kuo tik galesiu zmogui    ir noriu buti gerbemas o ne izeidinejimas ir taip mano mekstameuses projektas ir noreceu padeti serveriui 

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:turiu buvau savaite buves vieno projekto biulderiu 

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):nu jei bunu uzsijemes 30min 1h  jei ne tai 3 4h

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:tada stenkceus ilgeu ilgeusei 5 6h

A) reklamerį:mutinceu 20 30min ziurink kek ir parasiceu apširamink
B) flooderį:mutinceu 20min ir parašiceu taip daugeu nedarik
C) nelegalią veiklą:baninceu 3d
D) skundą forume: patikrinceu pvz cheatas tai 3d nu su irodimais :)
E) /skelbimas nesilaikymą:20 30 min ziurink ar didelis nusizengimas

• Patinka 2
  • Teigiamas 1
  • Neigiamas 3
  • Haha 5

Posted (edited)

Anketa:

Jūsų vardas žaidime:Nojus_Ltuu

Jūsų tikrasis vardas:Nojus

Jūsų amžius:14

Jūsų Skype & Discord (privaloma):Nojuxas#7246

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):Esu linksmas mėgstu padėt žmonem puse daugiau dienos praleidziu prie kompiuterio;D

mėgstu žiūrėt serijalus ;D 

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Dar neesu niekada buves noriu išbandyt save ir labai įdomu pabandyt.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Ne niekad neesu buves.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): kartais buna 4-7h bet kaip būna karšta diena lauke tai mažiau biskį 2h kokias  

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Manau kiekvieną diena

A) reklamerį: dėčiau mute išvalyčiau chata ir praneščiau administracijai.
B) flooderį: mute 20minučių
C) nelegalią veiklą: pranešu administracijai
D) skundą forume: jeigu susije su /eme arba /skelbti duočiau mute jeigu su kažkuo kitu kas ne mano pareigom praneščiau Pagalbai arba administracijai.
E) /skelbimas nesilaikymą: /mute 20minučiu ir pasidarau įrodymus.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: net nežinau visi geri padedantįs draugiški nusiskundimu neturiu :)

Žaidėjas rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Duodu 1 įspėjima jeigu tesiasi toliau mute 30min ir pasidarau įrodymus.

Edited by Nojus_Ltuu
Pakeičiau discordo nicka :)
  • Teigiamas 2
  • Neigiamas 1

Jūsų vardas žaidime:Dovas

Jūsų tikrasis vardas: Narkase

Jūsų Skype & Discord (privaloma): Narkase#6270

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Taigi kaip jau žinote esu Dovydas. Gyvenu Vilniuje mėgstu sportuot.Esu draugiškas, malonus ir patinka būti atsakingu už kažką.Man labai patinka gyvunai ypač katinai.Mėgstu pajuokauti turiu humorą.Dabar kai yra karantinas daugiau galiu pažaisti su kompiuteriu ir ilgiau pabūti jūsų nuostabiame projekte. Laisvalaikiu būnu lauke su draugais važinėjamės dviračiais, darom visokius linksmus dalykus.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?:Todėl nes man kaip jau ir minėjau esu draugiškas malonus ir man patinką būti už kažką atsakingu tai manau tikčiau jūsų projektui :)

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Taip turiu esu Minecraft serveryje buves ChatMod'as poto paaukštino iki Pagalbos mc.StoneCraft.lt

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):Serveryje kas dieną galiu praleisti 3-5h bet taipogi žaidžiu legaliuose serveriuose.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:  5-7dienas

A) reklamerį: /mute visam laikui pasidarai ss išclearini čhat'ą  poto kai ateina aukštesnės pareigos numeti jiems ss ir jie užbaniną žaidėją pagal reikalavimus.
B) flooderį: mute nuo 10-30min 
C) nelegalią veiklą:/mute 3h pasidarai ss ir nusiunti aukštesnėms žmonėms ir jie  atliktu savo pareigas.
D) skundą forume: aiškinčiaus kodėl ir jei būčiau neteisus įrodyčiau ta :)
E) /skelbimas nesilaikymą: /mute  20-30min

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Nežinau ko jums trūksta galėčiau padėti kiek pats galėčiau ir kiek ko reikėtu.

Žaidėjas rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Duoti mute 20-30minučiu.

• Teigiamas 2
  • Neigiamas 1

Jūsų vardas žaidime: BlazingGamer

Jūsų tikrasis vardas: Karolis

Jūsų Skype & Discord (privaloma): PGX#0826

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Esu iš Kauno. Mėgstu praleisti laiką prie kompiuterio, su draugais ir šiaip kokias nesąmones daryti. Didžiausias pomėgis yra sportuoti. Dabar mokausi groti gitara. Esu bendraujantis, draugiškas, žodžiu, žiūrint kokia nuotaika. 

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Tikiu savo jėgomis, kad įstengčiau prižiūrėti serverį, daryti tvarką jame. 

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:

Esu buvęs prižiūrėtojas ''Kaimux.lt'' projekte. Bet buvau pašalintas nes turėjau problemų dėl mokyklos. Ir negalėjau sugrįžti, nes jie jau turėjo kitą prižiūrėtoją.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Į dieną galiu praleisti nuo 1-4  valandų(žiūrint kokia nuotaika, diena).

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Duočiau tikrai daugiau, nebent diena būtų apkrauta/užimta.

A) reklamerį: 1) Reklamuotojas gautu mute 2) Padaryčiau Screenshot( kurį išsiųsčiau administracijai ). 3) Po padaryto Screenshot išvalyčiau chat'ą.
B) flooderį: Dėčiau mute iki 20 min.
C) nelegalią veiklą: Dėčiau mute iki 1 h.
D) skundą forume: Parašyčiau žinutę administracijai kad dar yra neatsakytų skundų forume.
E) /skelbimas nesilaikymą: Dėčiau mute iki 20 min.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Būtų daug draugiškesnis serveris. Jeigu kas panaudotu komandą ''/helpop'' stengčiaus padėti kuo greičiau kiek įmanoma.

Žaidėjas rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Tai būtų netoleruojama ir gautu mute iki 20 min., o jei toliau neklausytu, tai gautu mute iki 1h. ir gautu įspėjimą.

• Teigiamas 2

Prieš 3 valandos(-ų), Mooa rašė:

Sveiki, pastaruoju metu administracijos aktyvumas sumažėjo, todėl ieškome 3-4 žaidėjų, kurie padėtų palaikyti tvarką serveryje.

Pagrindiniai reikalavimai:

• Pildyti anketą galite, jei jums bent 14 metų!
  • AKTYVUMAS - būtinas.
  • Atsakingumas bei padorus pareigų žinojimas.
  • Savęs bei kitų žaidėjų gerbimas.
  • Patirties turėjimas panašiose pareigose būtų privalumas.

Anketos reikalavimai:

• Rašyti lietuviškais rašmenimis.
  • Anketos kopijavimas - DRAUDŽIAMAS!! (Už šį nusižengimą būsite nušalintas bei uždraustas dalyvauti tolimesnėse atrankose)
  • Atsakymus rašyti suprantamai. 

Anketa:

Jūsų vardas žaidime:VideTanki

Jūsų tikrasis vardas:Eitvidas

Jūsų amžius:13

Jūsų Skype & Discord (privaloma):discord:Eitvidas#1230 Skype:Eitvidas

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):Megstu zaisti ypac savaitgaliais,nelankau bureliu galeciau prisijung beveik kasdiena patikrint kad serveri vyksta

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?:Nes ilgai laukiau buti chatmoderiu

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:Taip

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):Praleidziu apie 5val i diena

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:Sekmadieniais

A) reklamerį:Uzblukuociau
B) flooderį:mute daryciau
C) nelegalią veiklą:Ban
D) skundą forume: Ban 5-3d
E) /skelbimas nesilaikymą:Mute

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:Nieko negaleciau patart nes viska gerai darot

Žaidėjas rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:Daryciau mute ar ispejima duociau

Pildyti anketas galite iki 2020.05.16. (2020.05.16 00:00 tema automatiškai užsirakins)

Visiems sėkmės! 🙂

• Teigiamas 1
  • Haha 3

Jūsų vardas žaidime:  Kefyras.

Jūsų tikrasis vardas:  Aironas

Jūsų amžius:17.

Jūsų Skype & Discord (privaloma): Kefyras#7929, skype nenaudoju.

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Esu Aironas, man yra 17 metų. Gyvenu Kėdainiuose arba būnu Vilniuje.  Pradedant kalbėti apie mano hobius, tai Mėgstu žaisti laisvalaikiu krepšini,futbola, bei mėgstu žaisti kompiuterinius žaidimus, bei sportuoju kita sporta.Pradedant kalbėti apie mano charakterį tai esu gan kuklus žmogus, nemėgstu dideliu susiburimų ar šiaip kažkokio veiksmo, nemėgstu  lįsti  nelegalias veiklas, bet manau tai nėra mano yda, esu gana draugiškas ir mėgstu labai būti su draugais, labai neapkenčiu vienatvės, esu įdomaus charakterio žmogus, kas susiję su bendravimu tai nevisad prisileidžiu žmonės kurie man iš šalies atrodo pikti ar savaip neįdomus, pabendravęs su žmogum, kelias dienas galiu nespręsti  ar aš su juo bendrausiu ar ne, nes prisileidžiu tikrai  ne visus žmones  prie savęs ir ne su visais sugebu rasti bendrą kalbą, bet kurie nori tai manau su manimi gali tikrai susibendrauti bei tapti mano geru draugu, o šiaip pačių draugu neskirstau į lygius kuris geresnis kuris, nes manau kiekvienas yra savaip įdomus.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?:  Na tai manau čia mano svajonė buvo taipti komandos nariu šitame serverį,ir nenoriu jau būti paprastas žaidėjas, kuris turi  tiesiog paslauga, bei noriu save išbandyti šitame soste, bei noriu prisidėti prie mcslime administracijos, bei padėti kitiems serverio žaidėjams.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Ne, tai būtų pirmas kartas.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Žiūrint į situacija ar užsiemės ar ne, tai manau 5-7h (Jei niekur nevaryčiau).

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:  Kiekviena diena nebent būčiau labai užsiemės.

A) reklamerį: Dėčiau mute, bei išvalyčiau chat'ą, ir parašyčiau pagalbai, administracijai.
B) flooderį: Mutinu iki 20 minučių.
C) nelegalią veiklą:  Už šitą dalyka administracija atsakinga, tai perduočiau administracijai.
D) skundą forume:   Čia irgi administracijos darbas, tai perduočiau jiems.
E) /skelbimas nesilaikymą:  Mute 20 minučių

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Draugiška bendravima  nes yra maloniau, kai žmogus draugiškai bendrauja.

Žaidėjas rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Dėčiau mute 20 minučių, jei jis taip darys dėsiu mute 30 minučių, bei uždėsiu įspėjima 1.

• Patinka 1
  • Teigiamas 3
  • Haha 2

Jūsų vardas žaidime: LuckyNedas

Jūsų tikrasis vardas: Nedas

Jūsų amžius: 16

Jūsų Skype & Discord (privaloma): discord: Klyčka#0001 , skype susikursiu veliau ,jeigu reikės.

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Tai esu iš Šiaulių miesto. Laisvalaikiu susitinku su draugais ,bet dabar karantinas tai to padaryti negalima, žaidžiu žaidimus per kompiuterį t.y. CSGO, Minecraft. FIVEM, Valorant, dar laisvalaikiu mėgstu pasiklausyti muzikos t.y. Repo arba Pop. Lankau Boxą bei Crossfitą. Esu draugiškas, komunikabilus bei nuoširdus, niekada greit nesupykstu ir labai nemėgstu veltis į neišsprendžiamus konfliktus. Turiu brolį bei šunį. Visada padedu tevams jei reikia jiems pagalbos. Visada padedu seneliams su ūkio darbais ,jei reikia pagalbos. Mėgstu krepšinį laisvu laiku ,jeigu tingiu sėst prie kompiuterio jungtis y MCSlime, bet stengiuos kuo daugiau laiko būti MCSlime serveryje.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Norėčiau prisijungti prie administracijos ir padėti prižiurėti žaidėjus bei juos nubausti tam tikram laikotarpiui priklausomai nuo jų padarytų bausmių.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Tai esu turėjęs prižiurėtoją žinomame serveryje CubeCraft ir turėjau savo servą ,kuris tikrai turėdavo nemažai žaidėjų tai yra nuo 20 iki 45 per dieną ,kartais būdavo ir daugiau.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Tai nuo 3-5h paprastom dienom, o savaitgaliais labai įvairiai būna nuo 5 iki 10h arba mažiau.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Kiekvieną dieną nuo 3-5h, savaitgaliais 5-10h, bet stengsiuos kuo daugiau kiek galėsiu.

A) reklamerį: Visų pirma dėčiau mutę, išvalyčiau chatą bei padaręs įrodymus nusiūsčiau serverio administracijai.
B) flooderį: Dėčiau mutę dvidešimčiai minučių.
C) nelegalią veiklą: Padarau įrodymus ir juos nusiunčiu administracijai arba pagalbai.
D) skundą forume: Jeigu skundas susijęs su /skelbimas arba /eme tai dedu mutę ir siunčiu įrodymus, o jeigu su čytinimu tai pranešu administracijai ir jie sprendžia ką su juo daryti.
E) /skelbimas nesilaikymą: Dedu mute dvidešimčiai minučių ir pasidarau įrodymus ir juos siunčiu administracijai.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Galėčiau atnešti į serverį draugiškesnio bendravimo, nes jo tikrai trūksta serveryje ir draugiškumo tarp administracijos bei serverio žaidėjų

Žaidėjas rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Dėčiau mute, jeigu neapsiramintų duočiau įspejimus ir paskui mute ilgesniam laikotarpiui.

• Patinka 1
  • Teigiamas 1
  • Neigiamas 6
  • Haha 1

Posted (edited)

Jūsų vardas žaidime: Patrik

Jūsų tikrasis vardas: Deividas

Jūsų amžius: 15 metų.

Jūsų Skype & Discord (privaloma): Skype: live:.cid.33cdaa804e910dda Discord: Patrik#7098

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Taigi norėčiau pradėti jog esu iš šiaulių. Mano vardas Deividas, man yra 15 metų. Turbūt kaip ir visi aš mėgstu laisvalaikiu žaidžiu kompiuterinius žaidimus, dažniausiai minecraft'ą. Mėgstu išeiti ir į lauką, pabūti su draugais, pažaisti krepšinį. Kalbant apie mano charakterio savybęs. Tai esu linksmas žmogus, mėgstantis bendrauti su žmonėmis, manau esu mandagus, serveryje pasižymiu dideliu aktyvumu, nepalieku draugo bėdoje, bei pasitikintis savimi. O kalbant apie blogąją mano charakterio pusė. Tai esu užsispyręs bei griežtas. Manau daugiau apie mane turėtu papasakoti draugai. Tai tiek apie mane.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Apie šias pareigas jau senai galvojau, ilgai laukiau šios dienos kai atsiras galimybė tapti Chat Moderatoriumi. Tai būtų man lyg pasiekimas, kažkas naujo. Esu pasirengęs šioms pareigoms visais atvėjais todėl su manimi neturėtu būti jokių bėdu. Kadangi pasižymiu serveryje dideliu aktyvumu, tai serverio chat'e bus visiška tvarka. Turiu daug patirties šiuose pareiguose todėl manau jog esu tinkamas kandidatas į šias pareigas.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Taip, turiu daug patirties šiuose pareiguose. Esu buvęs kelis kartus prižiūrėtojas. Esu išbuvęs nemažai laiko Chat Moderatoriaus pareiguose kitam serveryje. Serverių pavadinimus viešai neatskleisiu, jei reikės pasakysiu asmeniškai.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Dažniausiai praleidžiu nuo 4 iki 6 valandų per dieną. Kadangi karantinas tai galiu praleisti daug laiko serveryje. Gavus Chat Moderatorio pareigas stengsiuos jog aktyvumas mano nepamažėtu o kaip tik padaugėtu.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Tikrai stengsčiaus skirti kuo daugiau laiko praleisti šioms pareigoms. Manau tikrai apie 5 dienas skirčiau. Arba net daugiau, nemanau jog būtų pas mane laisvadieniai. Kaip sakoma darbas žmogų puošia.

A) reklamerį: Kas be ko pasidaryčiau įrodymus, ir duočiau mute visam laikui, bei susisieksiu su kokiu administracijos nariu jog gautuo reklameris ip ban'ą visam laikui.
B) flooderį: Pasidaryčiau įrodymus, ir duočiau mute iki 1 valandos.
C) nelegalią veiklą: Pasidaręs įrodymus duočiau mute 1 valandą, bei nusiųsčiau įrodymus pagalbos arba administracijos nariui, jog žaidėjas gautų laikiną ban.
D) skundą forume: Jeigu skundas būtų skirtas man, tai atsakyčiau į skundą su įrodymais kuriuose matytusi jog žaidėjas buvo nusižengęs.
E) /skelbimas nesilaikymą: Pasidarau įrodymus ir užtildau žaidėją 20 minučių.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Neesu daug bendravęs su administracija todėl nieko dar negaliu pasakyti. Bet tikrai stengsčiausi jog nebūtų jokių konfliktų, stengsčiausi jog būtume draugiški ir vienas kitam padėtumeme bėdoje.

Žaidėjas rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Taigi pasidarau įrodymus, ir uždedu žaidėjui mute 20 minučių, už /skelbimas nesilaikymą.

Edited by Patrik
Pataisiau porą klaidų.
  • Patinka 6
  • Teigiamas 7

Guest
This topic is now closed to further replies.