Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 110 žaidėjų.

Prisijunge žaidėjai

1
strongas
2
99s
3
yuzi
4
bankas
5
nezinosi
6
tituzikasltu
7
kefyras
8
marcas
9
kjartanas
10
mynknaxui
11
blazii0001
12
giselda
13
catcatcat
14
djgaming
15
smaukalius
16
pilietis
17
votka123
18
efka2
19
tjmgamer
20
nesvarbu
21
ciga_
22
pizdx
23
korne
24
bygisdzygis
25
swetoff
26
domasmvp
27
negrasltu
28
miuzore
29
bresserisbesser
30
malacy
31
g_gooz
32
lietuvosfakas
33
europa
34
aidute_
35
babygirl
36
miktorr
37
jankees
38
kila
39
wazez
40
biordas
41
afklaikau
42
ohnaloe
43
lestar
44
jwnfkbwk
45
alldayafk
46
setonas
47
spiritasss
48
zkod
49
darkside065
50
anastasijana
51
00g
52
mrggangster
53
edvinuxas2
54
kefyriukas
55
hackxdd
56
uzlietuva
57
kipradgamingg
58
kipradgaminggg
59
bambukasafk
60
airidaszum_yt
61
inoiulas
62
_theblackvip_
63
toxbet
64
aranito
65
edvinuxas1
66
growtopiaforever
67
wasabis
68
efkulis
69
griobana
70
nolongerbad
71
fluriskurismcc
72
karmalijas
73
mrtuin
74
armuzis
75
haveityourwa
76
zagnu
77
palesk
78
haveityourwa2
79
matzx
80
asiliukas
81
eimyto
82
tukatuka
83
superproprohack
84
kietaszmogus
85
mazoras
86
slederiotevas
87
gokas123
88
narkatanas
89
nespang
90
nelyskpriemanes
91
sapnupuas
92
haveityourwa3
93
heheheboy
94
sprufis
95
bebrastuesi
96
pijussss
97
ganja
98
veiga
99
klaudis
100
nebaninkit
101
xxqw
102
aconitin
103
juodas
104
salsa
105
thekilleris
106
the00creeper
107
lakkel
108
venomskid
109
itsmemario
110
martynaz07
111
nojuszale
112
mamacita
113
crest
114
negrasafk1
115
ganjaalt
116
ztxs
117
gabi
118
nakamura
119
bae
120
kurminis
121
moliugelizz
122
lukasbielskis
123
vilmis
124
paikinas
125
gold
126
willeking
127
wingaar
128
pauliuskil
129
ignasg2
130
guminukaslt
131
forma
132
s1mple
133
naujokelis
134
partyarnas
135
garmalis
136
byrka

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

135 iš 160 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 136

Serverio rekordas: 321

Rekordas pasiektas: 2015-08-02

Mooa

Atranka į ChatMod

Recommended Posts

Posted (edited)

Anketa:

Jūsų vardas žaidime: Zajculis 

Jūsų tikrasis vardas: Titas

Jūsų amžius: 16 metų.

Jūsų Skype & Discord (privaloma): zajcas698#6418
Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):
Kaip minėjau vardas Titas, gyvenu Šiauliuose. esu prikolistas, bendraujantis ir mėgstu naujas pažintis,nors ir kaip bebūtų keista mėgstu rožinę spalvą. Pakankamai laiko praleidžiu prie kompiuterio, o ypač minecraft'o. Man smagiausia mcslime serveryje, čia susipažinau su naujais žmonėmis ir tikrai neatsisakysiu naujų pažinčių. Visada pasiruošęs padėti, nesvarbu ar tai bus naujokas, ar administracijos narys. Minecrafta žaidžiu nuo pat vaikystės,todėl esu taip prie jo prisirišęs,todėl ir noriu padėti šiam serveriui kilti aukštyn. Begalo mėgstu sportuoti, labiausiai man patinka krepšinis, lauke su draugų kompanija. Esu atsakingas, už tai ką darau neteisingai / blogai.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Visiems, kuriems reikia pagalbos, būtų ta pagalba aprūpinti. Taip pat, tvarkyčiau chato problemas, kurios kyla kekvieną dieną. Žinau visas ChatMod'eratoriaus taisykles, įskaitant komandas ir žaidėjų taisykles, todėl nereikės gaišti laiko man jas aiškinant.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Turiu, dauguma iš kitų serveriu. Teko būti kituose projektuose Prižiūrėtoju, taip pat jūsų serveryje ChatMode'ratoriumi, tikrai atsakau už visus savo veiksmus.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): kada kaip, atvirai sakant, būna dienu, kai nuo pat ryto iki pat kito ryto sėdžiu, o būna ir taip, kada net prie kompiuterio neprisėdu, gal kokiom keliom valandom. Vidutiniškai 7-8 valandas per diena.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Praeitame punkte minėjau, kad galiu skirti daug laiko, galimai, net daugiau nei būnant žaidėju. Visvien, užimant tokias pareigas, reikia būti aktyviam, tad tikrai galite pasitikėti, kad nepavesiu jūsų. Čia tai faktas !

Kokie Jūsų veiksmai, jeigu pamatytumėte:
A) reklamerį: žaidėjas už reklamas būtų užmutintas /tempmute ( nick ) 999d reklama ir beabejo būtų pranešta ADMINISTRACIJAI, kad uždėtu IP baną.
B) flooderį: Jeigu žmogus parašo daugiau nei 2 žinutes per 30sec. Duočiau ,,Mute'' nuo 15min. iki 1h
C) nelegalią veiklą:  Mute 2h,pranešimas ADMINISTRACIJAI 
D) skundą forume:  Jai tai yra teisiogiai susiję su /skelbimas, iš savo pusės skiriu Mute, o jei nesusiję su /skelbimas perduodu Administracijai, o ten, jau jų taisyklės ir svarstymai.
E) /skelbimas nesilaikymą: Duočiau mute nuo  20min iki 1h,priklausomai nuo pažeidimo.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Pagalba jei jos prireiktų, bendradarbiauti draugiškai, sutarti, nesipykti. Patarimas būtų - mažiau nuolaidžiauti žaidėjams, aktyviau ir draugiškiau bendrauti su serverio žaidėjais, jai tam yra galimybių

Žaidėjas rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Mano priimti veiksmai būtų: Mute nuo 20min iki 1h.

Edited by Zajculis
Pataisiau pora klaidų. ( raidžių )
  • Patinka 3
  • Teigiamas 4
  • Neigiamas 3

savalka:
vytenis
15
howbehowbe
megstu linksmintis isgerti parukyti.Megstu klausyti lil peep.daznai pabunu su draugais nes neturiu kuo daugiau rupyntis nebent mazuoju broliu ir mama nes mano tevas su ja isiskyre.dirbu darba ir padedu seimai.
turiu patirties tiktais adminu kur buvau draugo serveri tam serveriui su manim tas servas buvo tvarkyngas.
servery praleidziu apie 2-6h jai tapciau chat modu praleisciau daug daugiau laiko nes priziureciau servery.
4-6dienu.
reklameris - 1h mute
flooderis - 20min-1h mute jai nepasmokis
nelegali veikla - mute 1h ir pranesciau serverio administracijai
skunda forume- pasirupynciau kad skundo nebebutu
skelbimo- nesilaikymas 20minmute nepasmoko 1h mute
manau atnesciau biski taikos ir padeciau tvarkyti serveri nors ir taip tvarkyngas
mute - 20min

• Teigiamas 1
  • Neigiamas 1

Anketa:

Jūsų vardas žaidime: 420Bych

Jūsų tikrasis vardas: Mantas

Jūsų amžius: 15

Jūsų Skype & Discord (privaloma): Makruchinis#7087

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Taigi gyvenu šiauliuose.Man yra 15metu Vardas Mantas Mano laisvalaikis žaisti kompiuterinius žaidimus.Idomiausias man labiausiai žaidimas tai yra minecraft.Mėgstu išeiti į lauka su draugais. Pažaist krepšini,futbola ir t.t.Važinėjo keturačiais dviračiais.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Noriu tap ChatMod'eratoriumi todėl  nes kad visi žmones draugautu draugiškai nesipyktu ir nepatirtu patyčiu.O norėčiau buti del to nes dar esu  buves priž chatmod ar builderiu.Tai kad tai yra bent iš šitu tryju tapti bet chatmod yra idomiau esu aktyvus bendraujantis su žmonemis padedantis turiu daug patirties.Todėl manau stoti į šias pareigas.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Taip buvau užėmes tai buvo builderis,prižiurėtojas.Serveriu tikrai nepasakysiu tiktai jei reikės galėsiu asmeniškai.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Maždaug 3h,5h Prabunu per diena nes dabar kaip yra karantinas o kai buna darbo dienos be karantino tai maždaug 3h, ir 4h.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:5Dienas jei reikėtu galėčiau net daugiau.

A) reklamerį:Pirmiausiai nusifotkinčiau irodymus ir dėčiau mute visam laikui ir irodymus nusiusčiau administracijai kad dėtu ban per ip.
B) flooderį:Pasidaryčiau irodymus dėčiau 1h mute ir ispėjima.
C) nelegalią veiklą:Pasidarau irodymus užmutinu 1h nusiusčiau administracijai jog duotu laikina ban.
D) skundą forume: Jei skundas butu skirtas man tai tesiog atsakyčiau į klausimą.
E) /skelbimas nesilaikymą:Pasidarau irodymus 20min Mute.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Neesu administratoriu buves tai nežinau tesiog patarčiau draugiškai bendrauti nesikeikti neižeidinėti žmoniu ir viskas butu gerai.

Žaidėjas rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:20min mute ispėjimas.

• Neigiamas 3

Jūsų vardas žaidime: NaParukom

Jūsų tikrasis vardas: Edvinas

Jūsų amžius: 18

Jūsų Skype & Discord (privaloma): NaParukom#6170

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Taigi 4 sakiniai apie mane. 1. Esu vardu Edvinas gyvenu kaip ir visi kiti žmonės, laisvalaikiu mėgstu išgerti alaus bokšta pažiūrėti kašį ar kokį nors filma. Aišku dar ir megstu pakapoti maikrafta, cesiuka ar MBLL. Savaitgaliais manes nėra dažniausiai serveryje, nes bunu išvykes, arba tiesiog nesėdžiu prie pc.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Tapti norėčiau, nes pastoviai nepatenku, norėčiau įgauti patirties šiame sritį.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Neturiu, bet būtų malonu turėti tos patirties.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Priklauso nuo dienos arba kai nesi užsiėmęs, tai apytiksliai apie 4-5val.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Nu maždaug gal but 2 dienas.

A) reklamerį: Kadangi bučiau CM tai Mute Visam, ištrinu chata , taip pat su įrodymais ir pranešu administratoriui.
B) flooderį: Mute nuo 20min ir pravalau chata.
C) nelegalią veiklą: Mute nuo 6h, pravalau chata, taip pat su įrodymais ir pranešu administratoriui
D) skundą forume: Žiūrint apie ką tas skundas.
E) /skelbimas nesilaikymą: Mute Nuo 20min

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Pasiulyčiau truputį bendravimo iš PAGALBOS žaidėju, nes tikrai yra tokiu, kurie patys keikiasi, įžeidinėja žaidejus ir t.t

Žaidėjas rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Mute nuo 20min.

Sėkmės visiems pildant anketas.

05/05/2020  14:13

• Teigiamas 3
  • Neigiamas 5

Jūsų vardas žaidime: arnatas15

Jūsų tikrasis vardas: Arnatas

Jūsų amžius: 14.

Jūsų Skype & Discord (privaloma): arnatas#2744.

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Mano vardas Arnatas.Gyvenu Vilniuje.Man 14 metų.Mėgstu mėsainį,picą.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Norėčiau tapt ChatMod'eratoriumi , nes noriu prižiurėti tvarką,

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Taip beveik visą dieną praleisiu prie chat tvarkingumo.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Na as praleidžiu 1-2 valandas per diena

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Nu maximum 3-4 dienas

A) reklamerį: Duočiau /mute 20min
B) flooderį: Duočiau /mute 1h
C) nelegalią veiklą: Padaryciau screenshot ir nusiūsčiau Administracijai
D) skundą forume: Jeigu skundas apie Reklamerį,flooderį,nelegalią veiklą tai jai butu screenshot tai padėčiau.
E) /skelbimas nesilaikymą: /MUTE 40 min ir screenshot

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Nesu bendravęs su administracija tai nieko negaliu pasakyti , bet stengčiausi kad visi būtu draugiški ir vienas kitam padėtu

Žaidėjas rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:/mute 30-20 min ir screenshot 

• Neigiamas 1

Posted (edited)

Jūsų vardas žaidime: 00G

Jūsų tikrasis vardas: Povilas

Jūsų amžius: 15,5

Jūsų Skype & Discord (privaloma): sanča pansa#4775; skype nenaudoju, bet jeigu tikrai reikės, įsigysiu.

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Esu iš Gargždu, klaipėdos rajono. Esu gan įprastas paauglys, per pamokas mokausi, po pamoku pasedžiu prie kompiuterio,  kartais vakare išeinu į lauką su draugais.Muziką klausau pagal nuotaiką, chill, Hip Hop, kartais drum n bass. Taipogi, mėgstu keliauti. Vasarą, anksti ryte einu pabėgioti, nueinu ant skersinio, grįžes nusinešu pusryčius prie kompiuterio ekrano, o vakare einu i lauką. Žiema mėgstu slidineti ir kadangi oras nera tinkamas sportui, praleidžiu daugiau laiko prie kompiuterio.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: 3 dalykai. 1.Pastebėjau, kad ryte labai retai buna prisijungusi administracija, ir praleidžiama gan nemažai pažeidimu. 2. Šitame projekte žaidžiu jau 3, gal ir 4 wipe, kadangi kai tik gryžtu i minecrafta, gryztu i McSlime serveri tai nusprendžiau, jog ši kartą gryšiu ilgam. 3. Noriu buti tas administratorius, kuris su daug kuom sutaria, bet laikosi savo pareigų. 

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Dirbau chatmodu keliuose serveriuose (neminėsiu, nes butu reklama)

+ turiu pvp arena, iš kurios gavau daug patirties prižiūrėti žaidėjus ar laikosi taisyklių, ir jei nesilaiko greitai rašyti, kickinti, movinti iš arenos. Paskiau rašo kodėl aš buvau movintas ir t.t,  prie to pačio turiu paaiškinu jiems koki nusižengima jie padarė.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Ši wipe žaidziu apytiksliai mėnesi, padalinus iš /pt valandu, tai 5-5.5 valandas per dieną (+ altai). Nei vienos nakties nebuvo palikta afk.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Kuo įmanoma daugiau, tai 4 galiu garantuoti (žinoma jei neisvyksiu i užsienį, ar nesu labaaai užsiėmes).

A) reklamerį: Dedu /mute (žaidejo vardas), nusiscreenshotinu ir nusiunciu aukštesnei valdžiai, bei clearinu chat.
B) flooderį: screenshot, /mute 1 valandai
C) nelegalią veiklą: screenshot, siunčiu aukštesniai valdžiai
D) skundą forume: Jeigu skundas neteisingas, parodysiu įrodymus, jog skundas neteisingas, jeigu jis yra teisingas, priimsiu skundą ir pasitaisysiu.
E) /skelbimas nesilaikymą: screenshot, ir užtildyčiau žaideja 20 min

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Manau jog galiu atnešti įdeju. Musu administracija yra tobula, bet nemanau kad įdeju kažkada bus per daug.

Žaidėjas rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: spaudžiu F2  del screenshoto, ir  /mute žaideją tam tikram laikui (žiūrint koks nusižengimas)

Edited by 00G
  • Teigiamas 3
  • Neigiamas 1

Jūsų vardas žaidime: Lempinis (daug acc turiu)

Jūsų tikrasis vardas: Karolis

Jūsų amžius: 15tj 16

Jūsų Skype & Discord (privaloma): (𝖝_𝖝)#9256

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Esu moksleivis,gyvenu Marijampolėje, esu draugiškas, linksmas, užsiminėju sportu gatvės gimnastika. Taip šiuo metu nėra veiklos ką būtų galima veikti, tai bandau laimę. Esu šitam serveryje pražaidęs žiauriai daug, esu kažkada laimėjęs atranką čhatmodų, bet tuo metu man dar 14 nebuvo, tai negavau. Mėgstu kažką palošti su draugais online, tai manau būtų gerai, čhat modą laimėt, manau jei pavyktų viskas, pamatytumėt koks esu iš tikrųjų.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Nes labai daug laiko praleidęs šitame serveryje ir norėčiau jau kažką aukščiau užsiimti negu paprastas žaidėjas.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Slime nesu,bet senei esu buvęs čhat modas mc.craftmc.lt serveryje buvęs,bet jau senei ten nelošiu:).

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Šiuo metu nedaug,nes ner hype lošti serveryje paprastu žaidėju:).

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:Kiekvieną dieną, loščiau jūs patikėkit:)

A) reklamerį: Mute ir čhat valymas,pranešimas administracijai,
B) flooderį: mute 10/30min.
C) nelegalią veiklą: Pasėmęs įrodymus, mute ir praneščiau administracijai.
D) skundą forume: Jeigu skunde esu ir aš pateikčiau įrodymus ir aš visada filmuočiau video, tai visada turėsiu įrodymus.
E) /skelbimas nesilaikymą:Įrodymai ir mute 20min.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Esu bendravęs su administracija slime discorde ir manau visų pirma reikia būti draugiški vieni kitiems ir kiti bus tau draugiški,bendrauti tartis padėti vieni kitiems ir problemų nebus:).

Žaidėjas rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Kaip visada įrodymai, mute 20min ir parašau už taisyklių nesilaikymą:)

• Neigiamas 1

Jūsų vardas žaidime:Cosmicas_

Jūsų tikrasis vardas:Rokas

Jūsų amžius:15

Jūsų Skype & Discord (privaloma):discord:Cosmicas_#1048 jeigu labai būtina susikurti skype tai be problemu susikursiu

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Kaip ir minėjau mano vardas Rokas.Gyvenu prie Kauno.Žaidžiu vaizdo žaidimus.esu linksmas,draugiškas žmogus.gegužės 9 bus mano gimtadienis.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?:na visada norėjau tapti administracijos dalimi

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:taip turiu patirties bet nesu profas buvau vienam serveryje priž.galėčiau ir chatmod būti

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):na dabar pradėjau žaisti daugiau 3-6 valandas

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:ilgai net aktyvumas padidėtu skirčiau visą savaite

A) reklamerį:nufotografuočiau kas reklamavo ir užtildyčiau 1 valandai.
B) flooderį:visada išsisaugočiau įrodymus ir užtildyčiau 25 minutėm
C) nelegalią veiklą:pasidaryčiau įrodymus ir užtildyčiau 1 valandai ir 30 minučiu
D) skundą forume:na tai visu pirma pažiurėčiau ar žmogus turi įrodymus ir jeigu turi tai užtildyčiau skirtam laikui. o jeigu neturi įrodymu ignoruočiau
E) /skelbimas nesilaikymą:Pasidaryčiau įrodymus ir užtildyčiau 25 minutėm

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: atneščiau daugiau taikos nors šitam serve ir yra daug tvarkos bet jeigu tapčiau chatmod tai būtu tvarkos daugiau.

Žaidėjas rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:kaip visada pasidaryčiau įrodymus ir dėčiau užtildymą 25 minutėm

• Neigiamas 1

Jūsų vardas žaidime:Legend2k_YT

Jūsų tikrasis vardas: Lukas

Jūsų amžius: 14

Jūsų Skype & Discord (privaloma): _Žverys_#3953

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):Taigi esu iš Kauno , man yra 14 metų , kaip ir dauguma laisvų metų laikų esu ipratęs žaisti kompiuterinius žaidimus , pasivaikščioti , pasportuoti , kartais kaip reikia bunu užsispyręs , vienatvėja būti nuobodų nepalaikau vienatvęs labiau linkęs i veiksmą.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Na kaip ir daugumos žaidėju svajonė / ar net išsipildžiusi svajonė yra ar būvo tapti ChatMod'eratoriumi, ir tiesiog norėčiau padėti atlaikyti tuos žaidėjus kurie bando ižeisti pažeminti kitus.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Na kolkas nesu turėjas jokių rimtesnių pareigų jokiamę serveryje. bet manau kad tai pasikeis.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):Na Dažniausiai kažkur 5-7valanda i dieną gal truputį mažiau ar daugiau.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Na dažniausiai tai kaip ir nelabai turių ka veikti laisvalaikių kaip turėtum ir suprast dėl karantino , o taip tai 4-5 dienas.

A) reklamerį: Kaip ir visadą pasidaryčiau įrodymus , užmutinčiau visam laikui , praneščiau vyršesniem pvž V - ChatMod'eratoriui , Pagalbai , bei Administracijai
B) flooderį: Užmutinčiau iki 20minučių.
C) nelegalią veiklą: Pasidaryčiau įrodymus , užmutinčiau 1 val , bei nusiuščiau įrodymus Pagalbos ar Administracijos nariui , gautų baną.
D) skundą forume:  Aiškinčiaus bei bandyčiau įrodyti tiesą.
E) /skelbimas nesilaikymą:  Pasidaryčiau įrodymus , bei užmutinčiau 20minučių

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Galėčiau atnešti tinkamo bendravimo bei pagarbą Administracijos , Pagalbos bei  ChatMod'eratoriu nariams.

Žaidėjas rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Pasidaryčiau įrodymus , užmutinčiau 20minučių dėl /skelbimas nesilaikymą.

• Neigiamas 10
  • Haha 1

Anketa:

Jūsų vardas žaidime: spoyled

Jūsų tikrasis vardas: Eimantas

Jūsų amžius: (√121+3^2)/(-2)+28

Jūsų Skype & Discord (privaloma): Spoyled#9607 ; spoyled

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Žaidime vadinuosi nick'u spoyled, pirmą kartą į mc slime projektą užsukau 2016 metais. Esu visiškai niekuo neišsiskirianti nuo kitu ir negaliu vadintis geresniu už kitus, nes esu paprastas paprasčiausias kaimietis iš Šiaulių. Minecraft'a pradėjau žaisti nuo labai neatmenų laikų, gal 2010-2011. Greitai baigsiu gimnazija ir žygiuosiu į kitą gyvenimo etapą į Olandiją studijuoti IT, 'computer science'. Šiuo momentu žaidžiu žaidimus, kaip Gta V roleplay, angliškuose serveriuose, kartais cesiuką pora match'ų, taip ir gyvenam. Mėgstu nusigerti ir prisirukyti, su panelėm padūkti.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Užsukęs čia neperseniausiai į forum'a užėjo nostalgija didžiulė mc, norisi prisiminti senus gerus laikus, kai su chebra vaikus apipisinėdavom. Šiaip kiek prisimenu fun buvo chat mod'u būt.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: 2018 metais buvo chat mod'as, kokius 3 mėnesius, pasakykit kas 3 mėn ar daugiau yra išbuves tik chat mod'u paprastu ah? Motyvacijos stoka ir pareigų neaukštinimu per tą nelemta neaktyvumą praradau mod'ą ir leavinau mc metams. Buvo viskas zajabys, chebra buvo gera ir t.t.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Nesu tas kompų žiurkė, kuris sėdi ir grajina all the day, mėgstu prisijungti ir pachillinti, discord'e su chebra pabazarinti ir šiaip ką nors fun padaryti. 1-2 val max

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Kiek dienotvarkė leis, po egzu daugiau galėsiu savo širdies atiduoti :d. O šiaip, jei laisvo laiko yra tai ir sėdžiu 3-5 d.

A) reklamerį: ss ir siunčiu adminams, kad bana šautu perma.
B) flooderį: dedu mute valandžikei
C) nelegalią veiklą: darau ss ir siunčiu adminams, o jie žinos ka su juos daryt, o šiaip pats mute uždėčiau valandžikei
D) skundą forume: žiūrint kas tame skunde bus, jei turėsiu pasidaręs įrodymus į kažką, tikrai atsikirsiu į tą skundą.
E) /skelbimas nesilaikymą: 20 min mute kaip priklauso

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Nežinau ką aš čia ir begalėčiau jums atnešti, kai jus ataip ataip cool esat, stipri administracija ir viskas. Atėjus man būtų daugiau žmogučių, kurie suprastų, kad chat modas ne vien dėl tu kit'ų skirtas ir t.t. Šiltas bendravimas geriausias.

Žaidėjas rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: 20 min mute

• Teigiamas 2
  • Liūdnas 1

Posted (edited)

Jūsų vardas žaidime:Fly

Jūsų tikrasis vardas:Ignas

Jūsų amžius:17

Jūsų Skype & Discord (privaloma):[FTB]#5222

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):Mėgstu žaisti,retkarčiais išeinu į lauka,dažniausiai žaidžiu kompiterinius žaidimus,esu geraširdis bendraujantis.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?:Nes noriu progos kada galėsiu išbandyti šias pareigas,jau senei laukiau tokios progos ir  man bųtu nauji pasekimai serveryje,daugiau patirties turėčiau.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:Turiu esu jau buves ir tikrai dar norėčiau išbandyti šitame serveryje.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):Praleiščiau jeigu ir visa dieną,bet jeigu taip tai apie 7,6h į diena.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:Per dieną skirčiau 7,6h,nes tikrai reiktu ir kitiems padėti.

A) reklamerį:Mute 2h ir išvalyčiau Chat.
B) flooderį:Mute 20m už /skelbimas
C) nelegalią veiklą:Pasidaryčiau video,poto nusiuščiau admin arba pagalbai.
D) skundą forume: Jeigu skundas bųtu man tai aš ,atsakyčiau į visus klausimus ir ikelčiau įrodimus kur žaidėjas buvo nusiženges.
E) /skelbimas nesilaikymą:Pasidarau įrodimus ir užtildau 20min.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:Taigi daug nesu bendravęs su admin'istracija,bet tikrai padėčiau kitiems išilus bėdai,ir stenkčiaus kad nebūtu konfliktu,ir padėtu viens kitam pėdoje.

Žaidėjas rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?Pasidarau įrodimus dedu užtildyti 20m už /skelbimas.

Edited by DedeIgnas

Jūsų vardas žaidime:GeniukasVudis

Jūsų tikrasis vardas:Mantas

Jūsų Skype & Discord (privaloma):Turiu tik discord Manta$#9148

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):+Esu malonus,Gan darbštus,Neižeidinėju Žmoniū,Neisidirbinėju ir jaigu buna problemu sprendžiu jas ramei be skandalu.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?:Iškart sakau nesu buves,tai noriu i chatmoderatorius nes noriu sužinot kaip tai veikia esu buves kitam projekte buves serverio prižiurėtojas 'Serverio pavadinimo nesakysiu nes už tai nenoriu but nubaustas'

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:Šitam serveryje nebuvau nieko užėmes bet buvau samp žaidimo serveryje Prižiurėtojas,Direktoriu prižiurėtojas ir buves 3darbū direktoris bei pavaduotojas.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):Kadangi dabar man kažkodėl serverio nerodo ir neina ijungt jo tai nieko,bet tai serveris man veikia nemeluosiu beveik puse dienos netgi gali būt daugiau.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:4-5 jeigu nekiltu nesklandumu.

A) reklamerį:Dėčiau mute ir praneščiau Aukštesnėm pajegom
B) flooderį:Užmutinčiau tam tikram laikui.
C) nelegalią veiklą:Praneščiau savininkui,arba viresniom pajegom.
D) skundą forume: Pabandyčiau žmogui padėti
E) /skelbimas nesilaikymą:Užtildičiau žaidėja

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:Tai kažinau neižeidinėti vienas kito,nesipykti ir su kolegom.

Žaidėjas rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:Mute paskirtam laikui.                                                                                                                                                                                                                                                      Gero žaidimo,Dėkui už dėmesi.

• Neigiamas 1

Posted (edited)

Anketa:

Jūsų vardas žaidime: Augizz.

Jūsų tikrasis vardas: Augis.

Jūsų amžius: 19 metų.

Jūsų Skype & Discord (privaloma): Trash.mgd#6246

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Sveiki esu Augis man yra 19 metų. Nesenai gryžau į mc pasaulį. Esu Vilnietis, abitūrijentas. Pomegiai: Photshop'as, video montavimas, beat'ų kurimas. Taip pat be kompiuterio užsijimu boksų, gaila dabar pasportuoti netenka dėl pandemijos. Taip pat megstu piešti, klausytis muzikos. Šiuo metu labiau esu pasinėręs į fotografiją. Esu kantrus žmogus mėgstu pajuokauti, humoras - styprioji mano pusė.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Daug praleidžiu laiko serveryje po truputi pradeda atsibosti pats nieko neveikimas, tai nusprendžiau mcslime.lt. padaryti kokią nors naudą, ir atsidėkoti už senus gerus praleistus laikus serveryję. Taip pat turėčiau daug veiklos - naujos veiklos kuri padės galbūt ne tik man, bet tiek šiam serveriui. Nesistengsiu sužavėti jūsų kad esu tobulas mokų viską ir pnš. Esu tam kad gerint visiem žaidimą ir jei duosit progą galėsite stebėti procesą kaip su viskuo susitvarkau. Esu suaugęs subrendęs manau šios pareigos atitinka patį mane, esu pasiruošęs ir susipažinęs su ChatMod. Amatu. Tapęs CM. su nekantrumu imčiausi taisyti spragas.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Deja neesu šiame serveryje žinomas, ir niekada nebandžiau siekti kokių nors pareigų serveryje. Manau serveriui butu naudinga mane priimti į mcslime,lt komandą nes kaip sakiau nenuvilsiu. 

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): na serveryje praleidžiu įvairiai, jei turiu veiklos praleidžiu visą dieną, o jei neturiu ateinu pažaisti bet pats žaidimas būna varginantis ir nemalonus. Todėl lankydavausi forume ir stebėdavau kas, ką veikia..

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: kadangi esu bedarbis, mokslams skiriu mažai laiko, į dieną galėčiau skirti nuo 3-6h.

A) reklamerį: Kaip visiems ne keista svarbiausia yra įrodymai tai be abejo pasidaryčiau ss uždėčiau mutę. Gavęs pritarimą administracija užblokuotų asmenį ip ban'u.
B) flooderį: mutę iki 60min.
C) nelegalią veiklą: mano darbas būtų duoti mute iki 60min padarius įrodymus pranešti kenkėjus administracijai.
D) skundą forume:  Na priklauso nuo situacijos kiekvienas atsakome už save ir savo darbus. Kam būtu skirtas skundas tas ir turėtu atsakyti. taip pat pažiūrėčiau ar skundas atitinka lūkesčius nėra keiksmų ir t.t.
E) /skelbimas nesilaikymą: mute iki 20min,.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Gera nuotaiką. Esu lengvai sukalbamas turiu daug istorijų, esu spalvinga asmenybė, su manimi bus visada linksma ir ne liūdna.

Žaidėjas rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: 20min mutę.

Edited by Augizz
redaguota
  • Patinka 1
  • Teigiamas 2

Jūsų vardas žaidime:RajonoArastas

Jūsų tikrasis vardas:Danielius

Jūsų Skype & Discord (privaloma):pizetryhardas#8515

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):Mano vardas Danielius,gyvenu Pasvaly.Megstu zaisti kompiterinius zaidimus tai kaip visi :D. Minecrafta zaidziu 4-5 metai.Sportuoju,megstu iseiti i laukasu draugais.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?:Nes nesinori kad serveryja butu daug zmoniu kurie tesiog raso nesamones,patinka man toks darbas,kad butu tvarka chate

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:Turejau,buvau adminas kitame serveryja,patiko,tada ten buvau chatmoderatoriu.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):Serveryja zaidziu 2-1 metus

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Visas dienas

A) reklamerį:butu uzmutintas,rasyciau administracijai
B) flooderį:uzmutinciau 20min
C) nelegalią veiklą:uzmutinciau pranesciau adminisrtacijai
D) skundą forume: Atsakyciau su irodymais ka blogai dare
E) /skelbimas nesilaikymą: 20min mute

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:Stengtsiaus kad butu tvarka jokiu konfliktu,butumem draugiski.

Žaidėjas rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:mute,priklauso koks /skelbimas.o jei paprastas bereiksmis 20min mute,o jei administacijos izeidinejimai 12val,priklauso nuo izeidinejimo.

Posted (edited)

Jūsų vardas žaidime: Deltuva

Jūsų tikrasis vardas: Erikas

Jūsų amžius:17

Jūsų Skype & Discord (privaloma): Deltuva#8690

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Esu įdomus gan žmogus, draugiškas bei žmogus kuris i darbą žiūri rimtai. Taipogi mėgstu sportuoti laisvalaiki mėgstu eiti pažvejoti labai esu apsėstas anime. Ilga savo gyvenimo laika sėdžiu prie kompiuterio žaisdamas kompiuterinius žaidimus. Taipogi labai domiuosi kompiuteriais bei kitais elektroniniais daiktais.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Noriu tapti ChadModeratoriumi nes pastebėjau, kad trūksta jų ir su mielu noru norėčiau padėti palaikyti serverije tvarka nes esu gan labai jau senas žaidėjas.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Esu buvęs labai senai šitam serve chat mod, bet buvau labai aktyvus, ir ilgai sėdėdavau, bet padariau pertrauka gan didelė dėl mokslų.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Kaip minėjau buvau padaręs ilga pauzė nuo daugelio žaidimų bet aš vėl grįztu ir čia tikrai busiu aktyvus nes daug ką esu praleidęs ir ilgai jo nežaidžiau,, ir vėl kietinu sėdėt ilga laika prie mc.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Manau kai jau atsirado laiko pradėčiau labai daug manau kiekvieną dieną nebent bus kokiu problemų.

A) reklamerį: Už reklavamina užmutinčiau žmogų 999d (visam laikuij) taipogi iškarto pranešiau administracijai.

B) flooderį: Už floodinima užmutinčiau 15-20 min ir parašyčiau privačią žinutė už ka jis gavo mute.

C) nelegalią veiklą: Tai pirmiausia užmutinčiau 1-2h taipogi duočiau įspėjimą.

D) skundą forume: Jeigu tai yra įmanoma su Chat modo pagalba padėčiau ko galėčiau o jei ne pranešiau administracijai.

E) /skelbimas nesilaikymą: Užmutinčiau 20 min ir parašyčiau privačią žinutė už ka gavo mute.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Manau viskas dabar yra gerai ir nemanau kad kažką reikėtų keist visi moka dirbt savo darbą va dar pasipildys chat modu bus visiems lengviau.

Žaidėjas rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Aš asmeniškai neskubečiau mutint parašyčiau asmeninė žinutė kad baigtų jeigu ne tai 20min mute.

Visiems bandantiems sėkmės :)

-Deltuva

Edited by Wolfiukas
  • Teigiamas 1

Anketa:

Jūsų vardas žaidime: Konkretus

Jūsų tikrasis vardas: Pijus

Jūsų amžius: 15 metų

Jūsų Skype & Discord (privaloma): Skype - Pijuz., discord - high#6967

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Esu toks žmogus, kuris savo niekada nepaliks bėdoje. Visad padedu, esu malonus, draugiškas, bendraujantis, sugebu greit susibendrauti su žmonėmis, patinka pažintys. Jeigu žmonės man linki gero, visada jiems atsakysiu tuo pačiu. Esu toks žmogus kuriam patinka azartas, mėgstu lažintis iš bet ko, pvz, kad ir dabar galėčiau lažintis ar žaidėjas x gaus chat moderatoriaus pareigas, o žaidėjas y jų negaus. Patinka įvairi muzika, dažniausiai klausau ramios, nes kai jaučiuosi ramus, galiu padaryti daug dalykų, kitu atveju kai esu piktas, liūdnas, etc.. tiesiog nesusikaupiu. „Minecraft“ žaidimą žaidžiu nuo 2012 metų, iš pradžių žaisdavau vadinamuoju „Singeplayer“ režimu, o po poros metų pradėjau žaisti jau ir serveriuose, tad manau patirties ties Minecraft'u turiu. MCSlime serveryje žaidžiu nuo 2017 su pertraukomis. Aš žmogus sportiškas, lankau kovos menus, konkrečiau kikboksą, greitai bus du metai.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Jau kartą buvau šiame serveryje Chat Moderatorius, išbuvau neilgai, pakišo koją rutina ir aktyvumas, pildau dar kartą, kadangi šį kartą noriu įrodyti, jog esu ne iš kelmo spirtas. Pildau, kad pasiekt kažką aukščiau negu Chat Moderatorius, noriu sau duoti išbandymus pvz ar galėčiau karštomis dienomis žaisti ir pnš.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Šiame projekte, kaip ir minėjau, teko užimti Chat Moderatoriaus pareigas, išbuvau berods 17 dienų, įgavau daug patirties tokio tipo pareigose. Teko būti ir administratoriumi kitame projekte, bet asmeniškai neužskaityčiau tai kaip patirties įgavimu, kadangi serverio žaidėju vidurkis buvo ~10 žaidėjų.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Šiuo metu serveryje išvis nežaidžiu, norėjau sugrįžti į projektą ir pamačiau atranką į šias pareigas, pamaniau jog galima išbandyti progą. Šiaip serveryje pražaidžiu ~2 valandas per dieną.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Pilnu pajėgumu šešias (6) dienas, o sekmadienį leisčiau sau kažkiek pailsėt, bet jei užmatyčiau pažeidimus - bausčiau. 

A) reklamerį: Pasidaryčiau vaizdinę medžiagą - įrodymus, jog buvo atliktas pažeidimas, užtildyčiau žaidėją kuo ilgesniam laikotarpiui, išvalyčiau susirašinėjimo langą - chat'ą bei nusiųsčiau įrodymus aukštesnei administracijai.
B) flooderį: Pirmiausia įsitikinčiau ar žaidėjas iš tikrųjų flood'ino tada pasidaryčiau įrodymus bei užtildyčiau žaidėją.
C) nelegalią veiklą: Pasidaryčiau įrodymus užtildyčiau žaidėją ir nusiųsčiau įrodymus administracijai, kad užblokuotu pažeidėjus.
D) skundą forume: Žiūrint kokio tipo yra skundas, jei jis yra mano galiom - nubausčiau žaidėją.
E) /skelbimas nesilaikymą: Pasidaryčiau įrodymus ir užtildyčiau žaidėją 20min.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Manau galėčiau atnešti savo aktyvumą, o patarti turėčiau daug ką, kadangi esu idėjų žmogus.

Žaidėjas rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Užtildau žaidėją ir jei jau labai grubūs pažeidimai nusiunčiu administracijai ir jie galbūt atima galimybę rašyti skelbimus.

• Patinka 1
  • Teigiamas 1
  • Haha 2

Posted (edited)
On 2020-05-01 at 13:22, Mooa rašė:

Sveiki, pastaruoju metu administracijos aktyvumas sumažėjo, todėl ieškome 3-4 žaidėjų, kurie padėtų palaikyti tvarką serveryje.

Pagrindiniai reikalavimai:

• Pildyti anketą galite, jei jums bent 14 metų!
  • AKTYVUMAS - būtinas.
  • Atsakingumas bei padorus pareigų žinojimas.
  • Savęs bei kitų žaidėjų gerbimas.
  • Patirties turėjimas panašiose pareigose būtų privalumas.

Anketos reikalavimai:

• Rašyti lietuviškais rašmenimis.
  • Anketos kopijavimas - DRAUDŽIAMAS!! (Už šį nusižengimą būsite nušalintas bei uždraustas dalyvauti tolimesnėse atrankose)
  • Atsakymus rašyti suprantamai. 

Anketa:

Jūsų vardas žaidime: martynukas1

Jūsų tikrasis vardas:Martynas

Jūsų amžius:

Jūsų Skype & Discord (privaloma):𝓜𝓲𝓷𝓪𝓽𝓸#3557 

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): as Martynas man 14 metu. As daug zaidziu kompiuteriniu zaidimu einu i mokykla ir gorju trimitu. daugiausiai zaidziu mcslime . Nes tai geriausias serveris Lietuvoj.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?:nes noriu priziureti serveri nes yra tikrai negeru zmoniu kurie spamina ir pns .

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:csgo projekte buves adminu gan ilgai gal 1men .

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): gan daug nuo 2h kartais iki 5h

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: na 3-4

A) reklamerį: mute .
B) flooderį: mute paprasyciau pagalbos kad dotu ispejima atimimui /skelbimas,
C) nelegalią veiklą: nusiusciau kitam auksteniu  pareigu zmogui nusiusciau irodimus kad uzblokuotu
D) skundą forume: atsakyciau ir stnkciaus pasitaisyti
E) /skelbimas nesilaikymą: mute ir ispejima uz /skelbimas netekima.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:gal kad pasiskirstyt kad vienas stebetu cyterius kitas chata o kiti tiesiog priziuretu visa serveri 

Žaidėjas rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: mute ir ispejimas prarast /skelbimas

Pildyti anketas galite iki 2020.05.16. (2020.05.16 00:00 tema automatiškai užsirakins)

Visiems sėkmės! 🙂: beje atsiprasau kad nerasau lietuviskom raidem nes pasmane ju nera klavetura redragon kumarak552 :)

Edited by martynukas1
  • Patinka 1

Sveiki, pastaruoju metu administracijos aktyvumas sumažėjo, todėl ieškome 3-4 žaidėjų, kurie padėtų palaikyti tvarką serve

Anketa:

Jūsų vardas žaidime:Th_admin

Jūsų tikrasis vardas:deivis

Jūsų amžius:14

Jūsų Skype & Discord (privaloma):Th_admin7031

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):esu gan draugiskas zmogus padedantis kitiems.megstu  zaisti kompiterinius zaidimus.dometis  jais.dar megstu dometis kompiuteriu specivikacija

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?:nes pastebejau kad serve truksta ju. tai pamaniau butu gan idomu buti chatmodu ir priziureti servero tvarka.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:neturiu

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):4-5 valandas

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: kad ir kiekviena diena.

A) reklamerį:padaryciau ss ir nusiusciau adminams kad ji uzbanintu nes tai yra negalima.
B) flooderį:isitikinciau kad zmogus  tikrai floodina ir ji uzmutinciau
C) nelegalią veiklą:suzinociau irodymus ir jos pateikciau adminams.
D) skundą forume: Ziurint kokio tipo yra skundas.
E) /skelbimas nesilaikymą:uzmutinciau zaideja 20min /skelbimas.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?Manau galėčiau atnešti savo pareiguma

Žaidėjas rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?uzmutinciau zaideja. 

Posted (edited)

Jūsų vardas žaidime: MrPotatoGuy

Jūsų tikrasis vardas: Laurynas

Jūsų amžius: 16

Jūsų Skype & Discord (privaloma): žč#1083, skype neturiu, bet jei labai reikės, galėsiu su susikurti.

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Visų pirmiausia pradėsiu nuo savo teigiamų savybių, ir kaip visada užbaigsiu blogosiomis. Esu žodžio žmogus, jei pasakau tai ir padarau, nemėgstu melagių ir žmonių kurie laužo duotą žodį. Antra, viena iš man asmeniškai svarbesnių teigiamųjų savybių yra pasitikėjimas bei atsidavimas darbui. Niekada apsiimdamas darbą jo nemesiu. Jeigu jau noriu tai  ir nepabaigęs jo tikrai nemesiu į šalį. Neslėpsiu, kartais tai parodau iš blogosios pusės, kad kartais mane patį vedą į nepatogią situaciją ir vis tenka iš jos suktis. Per daug pasitikiu savimi. Antroji  neigiama savybė būtų, jog esu degtukas, kartais galiu greiti susinervuoti ir pasakyti kažką labai įžeidžiančio, bet tai yra gana retas atvejis,

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Yra daug faktorių, kodėl nusprendžiau pildyti į šias pareigas. Viena iš tų, jog noriu padėti šiai komandai susitvarkyti žaidėjus, nuo necenzūrinių žodžių (visgi ChatMod'eratorius tą ir turi daryti), padėti spręsti visokias iškilusias problemas, padėčiau serverio žaidėjams.Na ir paskutinę priežastį, kurią paminėsiu, tai kad tai bus man puiki proga plėsti save, kaip asmenybę projekte. Ant šio teiginio neišsiplėsiu, kadangi manau beveik kiekvienas siekia šių pareigų, kad vėliau turėtų didesnį šansą gauti aukštesnes pareigas. Na, žinoma, ta priežastį aš irgi paminėsiu, nes prisipažinsiu tai nebus mano paskutinis siekis serveryje.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Taip, esu turėjęs tokias pat 2 pareigas, bet ne šitame serveryje. Prieš pradedant žaisti šiame serveryje, žaidžiau kitokius žaidimus, turiu nemažai motyvacijos, turiu gan daug vadovavimo patirties,

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Kadangi vėl nesenai pradėjau žaisti Minecraft'ą, mano aktyvumas tikrai pagerės, nei koks yra dabar, apie 2-3 valandas per dieną, be to, vis dar yra karantinas ir į lauką nereikia labai eiti, todėl praplėsčiau savo aktyvumą iki 5-7 valandų.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Gaunant betkokias pareigas keičiasi ir atsakomybė, stengsiuosi tikrai išbūti gana ilgą laiko tarpą šiuose pareiguose, bei dirbti visu pajėgumu, nebent ištiks kažkas tokio gyvenime jog turėčiau greitai nutraukti savo darbą.

A) reklamerį: jeigu žaidėjas reklamuoja betkokį kitą Minecraft projektą ar serverį, užtildyčiau jį visam laikui, bei praneščiau administratoriams ar pagr. administracijai apie šį žaidėją, kad galėtų jį užblokuoti.
B) flooderį: žiūrint į žinutės sudėtį, mastą t.y. ar ji rašinėjama su necenzūriniais žodžiais ar tiesiog paprastas tos pačios žinutės rašymas nuo keturių kartų ar daugiau. Užtildyčiau iki 1 valandos.
C) nelegalią veiklą: užtildymas ir pranešimas administratoriams.
D) skundą forume: jei skundas yra skirtas ChatMod'eratorio jėgoms, tai jį patikrinčiau.
E) /skelbimas nesilaikymą: žiūrint koks yra skelbimas, ar rašoma necenzūriniais žodžiais, ar skelbiama visokius linkus, pirmam kartui užtildyčiau žaidėją, pasikartojus panašiai situacijai gal net ir atimti tokią komandą.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Nesu susidaręs labai didelės nuomonės apie administratorius, bet ateinant laikui tikrai manau, jog mes sutartume.

Žaidėjas rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Vėlgi, ta pati situacija, žiūrint į skelbimo turinį, pagal jį spręsčiau kiek laiko užtildyti žaidėją.

Edited by Žygimantas

Jūsų vardas žaidime:HackerisLT

Jūsų tikrasis vardas: Šarunas

Jūsų amžius:14

Jūsų Skype & Discord: TheSadRap#2786

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):Einu daug pvp. Mėgstu padėt. nesu toxic. mėgstu žaisti jusu severyje

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Kad padėti administracijai bei žaidėjams.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:Patirties kaip ir neturiu.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):Per dieną jūsu serverije praleidiu visą dieną,

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:Visą savaitę.

Kokie Jūsų veiksmai, jeigu pamatytumėte

A) reklamerį:mute
B) flooderį:mute
C) nelegalią veiklą:ban
D) skundą forume: išsiaiškinčiau
E) /skelbimas nesilaikymą:mute

• Haha 1
  • Liūdnas 1

Anketa:

Jūsų vardas žaidime: qvanza. 

Jūsų tikrasis vardas: Deividas.

Jūsų amžius:  17. 

Jūsų Skype & Discord (privaloma): Th_admin#7031

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Taigi mane daug kas žino iš preitų wipe žaisdavau čia , o jeigu ne esu žinomas kaip qvanza vardu Deividas kai tik pradėjau čia žaisti (Wipe pradžioja sugrįžau) McSlimas man pasidarė kaip priklausomybė nes taip patiko čia tai manau, kad daug praleidžiu laiko čia ir galime sakyti jog mano hobis žaisti čia . 

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Tiesiog prisipažinsiu šokia tokia svajonė yra tapti Chat moderatoriumi na , bet ir dėl chat tvarkos mačiau daug kas naudoja pavienius keiksmažodžius tai manau reikia truputi tvarkos nors ir dabartinė komanda labai gerai susitvarko su viskuom na , bet norėčiau dasidėti prie komandos . 

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Taip , turiu patirties šiose pareiguose buvau kitame serveryja taipat chat moderatoriumi.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Pradėjau nesenai su nauju accountu, o šiaip 5-7 valandas per dieną.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: 5-7 Dienas.

A) reklamerį:  Įspėju jai nepaiso ir toliau reklamuoja /res arba serverius užtildau nuo 10 iki 60 minučių su komanda /mute ir priežastimi reklama ir pasidarau įrodymus F2 (Screenshotus).
B) flooderį:  Įspėju jai nepaiso ir toliau spamina po 6 - 8 žinutes užtildau 10 minučių su komanda /mute ir priežastimi flood ir pasidarau įrodymus F2 (Screenshotus)
C) nelegalią veiklą: Įspėju jei nepaiso užtildau 60 minučių ir pasidarau įrodymus taipat keliu į forumą.

D) skundą forume: Su surinktais įrodymais atsakau į skundą.

E) /skelbimas nesilaikymą: Mutinti 20 minučių nusikaltusį žmogų bei pasidaryti įrodymus F2.

Jūsų vardas žaidime: Karmalija

Jūsų tikrasis vardas:Domas

Jūsų Skype & Discord (privaloma): Karmalija#4820

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Esu Domas iš Žemaitijos, Plungės man yra 15metų esu draugiškas, mėgstu sportuoti, mėgstu Istoriją. Laisvalaikiu mėgstu sportuoti, žaistį krepšinį ar šėip sėdėti prie kompiuterio. Nesu labai socialus, tai karantinas man pasaką. Priimu dažniausiai visus draugauti nesvarbu koks tu.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Esu turėjas daug paslaugų, žaist serverį pradėjau prieš 3-4 wipe'us tiksliai nepamenu. Na ir manau norėčiau patapti didesnia serverio dalimi.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Esu buvęs savo draugo serverio mod'u kuris averegino apie 30 žaidėju.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Kaip jau sakiau žaidžiu apie 3-4 wipe'us foruma acc kurtas neseniai ,kadangi senajį pamiršau.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:Kiek turėsiu laiko tiek ir skirsiu, galiu averegint apie 3-4h prie slime'o.

A) reklamerį: Nuscreenshotinčiau, ir duočiau admin'ams ir dėčiau 2h mute
B) flooderį:Dėčiau mutę tarp 20min - 2h Žiūrink koks floodas, ir aišku per kur.
C) nelegalią veiklą: Tai pirma parašyčiau pagalbai, administracijai, paskui uždėčiau 2h mute. Kad daugiau neberašynėtų kitiems žaidėjams.
D) skundą forume: Uždėčiau 20m mutę
E) /skelbimas nesilaikymą: Uždėčiau 20m mutę

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:Atneščiau draugiškumą, padėčiau spręst ginčus, kadangi kaip sakiau tikrai draugiškas esu.

Žaidėjas rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Įspėti žaidėja, jei jis tą daro ir toliau 20min mute'ą

Dėkojame , kad pildėte anektas  į ChatMod'us. Visi pasirodė gerai !! Šaunuoliai ! 

Atsakymą gausit per 24h ! 

• Ačiū 2
  • Teigiamas 5
  • Liūdnas 3

Džaugiamės, kad tiek norinčių buvo tapti mūsų komandos narių!!!
Šį kartą į 
ChatMod'us pareigas eina: 

Per 24h turite parašyti į Discord modelt#3685

• Patinka 1
  • Ačiū 3
  • Teigiamas 2
  • Haha 4
  • Supykęs 1
  • Liūdnas 1

Guest
This topic is now closed to further replies.