Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

3 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 9

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
Lankis

Pvp on rese

Recommended Posts

Jūsų vardas žaidime: Lankis
Skundžiamo žaidėjo vardas žaidime:  Efkulis
Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Parašiau i skelbimą kas 1x1 be cheat'ų, jis man atrašė ateiti /tpr toppvp , nes nepatikrinęs /res info nuėjau, ir kol dėjaus visus daiktus i pv 1, jis pradėjo mane žudyti(pinigų pasidėti nespėjau). Turėjau su savim 8,9m jis gražino man set'ą, bet galvos ne.
Įrodymai: 2020-05-05_20_08_39.thumb.png.840e68b6767585a49dd0cc458bce6a85.png

2020-05-05_20_08_54.thumb.png.3c4d1dab754c550980bace546bc26587.png

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

@Canape irgi tas pats buvo, kiek žinau.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Taip. Ėjom be čytų, jo arenoje, kadangi nuejau ikirtau, gryzau i safe zona, tas parbėgo ir pradėjo kapot. Kol buvau pvp spėjo išjunkt pvp safe zonoje. Beto čyteris dar.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 22 minutes(-ių), Canape rašė:

Taip. Ėjom be čytų, jo arenoje, kadangi nuejau ikirtau, gryzau i safe zona, tas parbėgo ir pradėjo kapot. Kol buvau pvp spėjo išjunkt pvp safe zonoje. Beto čyteris dar.

JOJO 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Canapey tu tai vps tylek bl pats kurwa ejau pvp jo pvp arenoj ejau su 1x1 atejo tas nuvergino ir dejo move uz nieka

  • Neigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Jeigu labai reikia, galiu loguose rast, jis man sakė, kad čia jo resas, dabar permetė į kitą acc

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Canape rašė:

Taip. Ėjom be čytų, jo arenoje, kadangi nuejau ikirtau, gryzau i safe zona, tas parbėgo ir pradėjo kapot. Kol buvau pvp spėjo išjunkt pvp safe zonoje. Beto čyteris dar.

Jei ss turi nubausim!


Pinigai už galvą grąžinti! Niekas pretenzijų nebeturi. Efkulis gavo įspėjimą, tokiam dalykui pasikartojus bus baudžiamas griežčiau.
Tema rakinama

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×