Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

47 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 86

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
Doctapwnx

minecraftx12345 banas uz nieka

Recommended Posts

jūsų vardas žaidime: Doctapwnx1 ir  ZdrwSepetyV2
Skundžiamo žaidėjo vardas žaidime: MinecraftX12345
Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Zodziu viskas prasidejo mes normaliai snekejom su zmogum klausinejau kodel ban tada prasidejo nuo to kad jis parase ateik i dc nemyzk nemyzk tada sakau nesu mcslime grupei ir mane pradejo vadint triohala as pasakiau jam viena izeidima ir jis mano 2acc isbanino perma
Įrodymai: 

2020-05-06_18.12.27.png

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

@Doctapwnx, parodyk, kad rašė" ateik i dc nemyzk nemyzk". Ir kokie  ACC "2acc isbanino perma"

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

@tiger irodymu neturiu nes in game vyko msg mano jis padare foto apkirpo mano izeidinejimus sake bailys as sakau ok einam daviau dc ir dave bana perma ant ZdrwSepetyV2 o Doctapwnx1 10dienu o turejo but mute 12h

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Seni,susinervinai,kad gavai ban'ą iš forumo,visi įrodymai pateikti buvo,poto susijungiai kelis antrus acc ir užsišokai labai jau naglai,siūliau tau įrodyti,kad nieko nenaudoji tada atbaninu,o jeigu pamatau kažką dedu IP BAN. Pradėjai iškart mėtytis,mazintis ir toks jausmas iš inercijos važiuot ant manęs :D prasidėjo įvairūs įžeidinėjimai,dėjau perma baną,poto perbaninau į trumpesnį laiką ir tau vėl blogai,vėl užsišokai ir gavai IP BAN už įžeidinėjimus/melavimus/chytinimus. Gero Vakaro! :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

@Kentukas As jam parasiau kad seniai naudojau hackus jis pradejo sakyt kad as esu melagis ir taip toliau tada sakau kad dabar cheatu nenaudoju ir neuzsiroviau ant jo tada pradejau rasinetis toliau per ZdrwSepetyV2 jokio izeidimo nebuvo dave kicka sakau pailsek tada uzignorinau per kita acc pasakau kodel uzignorinau as klausineju taves tik tada pradejau rasyt daug jis sako sok i dc sok i dc pabazarinsim isiliesi parasiau kodel taip netinkamai rasai ir td pavadino triohala bailiu tada as ji noobu pavadinau nuejau i res pamazino unban laika nuejes i res parasiau mano dc ir dave perma ban

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

@Kentukas as taves normaliai klausinejau daviai kicka ZdrwSepetyV2 tada per doctapwnx1 placiau bandziau isiaiskinti kodel gavau bana per Doctapwnx ir tiesiog pradejai stumt as tau pradejau sakyt tu nufotkinai iskirpai visas foto reikejo mute duot nes 3ispejimai yra iskarto ip banas o tik parasiau 1izeidima

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 3 minutes(-ių), Doctapwnx rašė:

1izeidima parasiau perma banina mute 12h turejo but

Kokie acc ? 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 minute, Doctapwnx rašė:

ZdrwSepetyV2 Doctapwnx1 @tiger

ZdrwSepety - unbanintas. 
Tema rakinama.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×