Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

48 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 86

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
WpangegamesW

Nesamonės pvp arenoje

Recommended Posts

Tavo vardas žaidime:  WpangegamesWW
Peikiamo asmens vardas žaidime: Biordas spėju nes jo arena.
Už ką peikiate šį administracijos narį:  /res tp Owpvp Ejau žudyt žmogu ir dėjo move kai pasakė bėga.
Įrodymai:  

 

Redaguota nario WpangegamesW

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Reikia mažiau vergauti. Move dėjau aš, kadangi nuverginai setus, kai su žmogum ėjom 1x1 duobėje.
P.S Move uždėjau tau būnant safe zonoj, patikrinus logus viską rastumėt.

Redaguota nario SuperGoldas

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 8 minutes(-ių), SuperGoldas rašė:

Reikia mažiau vergauti. Move dėjau aš, kadangi nuverginai setus, kai su žmogum ėjom 1x1 duobėje.
P.S Move uždėjau tau būnant safe zonoj, patikrinus logus viską rastumėt.

Nu ir kada verginau?

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 9 minutes(-ių), SuperGoldas rašė:

Reikia mažiau vergauti. Move dėjau aš, kadangi nuverginai setus, kai su žmogum ėjom 1x1 duobėje.
P.S Move uždėjau tau būnant safe zonoj, patikrinus logus viską rastumėt.

Pradėkim kalbėti apie video medžiaga.

Mes matom, kas žaidėjas yra pasiruošęs eiti pvp. Jis nušoko ir bėgo prie taikinio - res'ę iš komandos nariu mačiau Yuzi ir Biorda, tavęs nebuvo. Kova vyksta - viskas okey. Staiga, jis bėga ( kaip ir nieko nepadaręs ), bats move uždėtas jam ??.

Pagal tavo pasakojimus, aš vergavimo ar kažko pnš nebuvo. Jeigu nori gražiai kalbėtis - prašom. Jeigu ne, tai į dc.

 

Bet pagal dabartinė situacija, Biordas yra kaltas.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, tiger rašė:

Pradėkim kalbėti apie video medžiaga.

Mes matom, kas žaidėjas yra pasiruošęs eiti pvp. Jis nušoko ir bėgo prie taikinio - res'ę iš komandos nariu mačiau Yuzi ir Biorda, tavęs nebuvo. Kova vyksta - viskas okey. Staiga, jis bėga ( kaip ir nieko nepadaręs ), bats move uždėtas jam ??.

Pagal tavo pasakojimus, aš vergavimo ar kažko pnš nebuvo. Jeigu nori gražiai kalbėtis - prašom. Jeigu ne, tai į dc.

 

Bet pagal dabartinė situacija, Biordas yra kaltas.

Supranti, jog viskas vyko prieš tai, aš tau papasakosiu, kaip viskas buvo.
Su žaidėjo sutarėm, jog einam 1v1 į duobę, be jokių cheatų, su 2 opais ir vienu setu. Okey aš kovą laimėjau, kai į duobę įšoko porą žmonių, kurie mane užmuše.
Kaip supratau, viskas baigės tuom, jog tu laimėjai, kadangi gavai mano galvą ir pradėjai flexint. Parašiau, jog esi pamoinas, kas reiškia Paaiškinimas ir uždėjau move f rese. po kelių minučių, kaip tavo video matosi ( po mano žodžių ) tu išbėgai į pvp areną..
 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

@tiger esu ir aš ten - 

Nežinau, kokiom jis magijom nebeimė damage, bet išgyveno.

Redaguota nario SuperGoldas

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 3 minutes(-ių), SuperGoldas rašė:

@tiger esu ir aš ten - 

Nežinau, kokiom jis magijom nebeimė damage, bet išgyveno.

Ir kodėl tu pažėjai  /res info owpvpon  o ne /res info owpvp

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

nes tu negavai damage, patikrinau ar tikrai pvp on res'e..

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 30 minutes(-ių), SuperGoldas rašė:

Supranti, jog viskas vyko prieš tai, aš tau papasakosiu, kaip viskas buvo.
Su žaidėjo sutarėm, jog einam 1v1 į duobę, be jokių cheatų, su 2 opais ir vienu setu. Okey aš kovą laimėjau, kai į duobę įšoko porą žmonių, kurie mane užmuše.
Kaip supratau, viskas baigės tuom, jog tu laimėjai, kadangi gavai mano galvą ir pradėjai flexint. Parašiau, jog esi pamoinas, kas reiškia Paaiškinimas ir uždėjau move f rese. po kelių minučių, kaip tavo video matosi ( po mano žodžių ) tu išbėgai į pvp areną..
 

Paaiškinimas gal ir geras ( :: ) . Bet reikia faktų, o aš jų nematau +  į mano atsakymą nebuvo dar atsakytą. 

 

Prieš 36 minutes(-ių), tiger rašė:

Staiga, jis bėga ( kaip ir nieko nepadaręs ), bats move uždėtas jam ??.



Pasakau taip, arba @SuperGoldas, @Biordas randate įrodymus, arba papeikimas bus užskaitytas , Kaip:  

Cituoti

NEPADORUS ELGESYS, TYČIA ŽMOGUI UŽDRAUDŽIAT UŽBAIGTI KOVA ( ARBA SAUGIAU ) NUBĖGTI Į SAUGIĄ VIETĄ.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 8 minutes(-ių), SuperGoldas rašė:

Supranti, jog viskas vyko prieš tai, aš tau papasakosiu, kaip viskas buvo.
Su žaidėjo sutarėm, jog einam 1v1 į duobę, be jokių cheatų, su 2 opais ir vienu setu. Okey aš kovą laimėjau, kai į duobę įšoko porą žmonių, kurie mane užmuše.
Kaip supratau, viskas baigės tuom, jog tu laimėjai, kadangi gavai mano galvą ir pradėjai flexint. Parašiau, jog esi pamoinas, kas reiškia Paaiškinimas ir uždėjau move f rese. po kelių minučių, kaip tavo video matosi ( po mano žodžių ) tu išbėgai į pvp areną..
 

Jeigu būtu buve tikrai    taip pagal jo paaiškinimą. tai kodėl nedėjot move ir   /res kick  kaip visi daro ?

  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 4 minutes(-ių), WpangegamesW rašė:

Jeigu būtu buve tikrai    taip pagal jo paaiškinimą. tai kodėl nedėjot move ir   /res kick  kaip visi daro ?

Move aš tau uždėjau, o res kick ne. 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Tema rakinu. Issiaiskinsiu su supergoldu ir WpangegamesWW asmeniskai. :)

  • Patinka 1
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×