Anketa: Jūsų slapyvardis žaidime: 666
Kam pasiūlymas skirtas (forumui/serveriui): Serveriui
Kuo šį idėja bus naudinga: Serveryje atsiras daugiau veiklos ir paįvairins serveri
Detalus pasiūlymo aprašymas: Sveiki visu pirma pradėsiu ,jog mano įdėja yra koth - king of the hill manau daugelis žaidėjų žinos kadangi jau daugelis serverių padare kothą. Tai vieta kurioje kovoja frakcijos tam tikroj vietoj tarkim /warp koth ar kaip tik sugalvotume.Šio evento ar tournamento tikslas yra užgrobti pili ar kokia vieta kurioje galima grobti. Aš manau ši įdėja paįvairintu serveri ir atsirastu daugiau veiklos taip pat žaidėjai būtų daugiau motyvuoti darytis setus, farminti.Kaip viskas vyktu? Aš manau pradžiai jei jau įgyvendinsime šią įdėją galėtume pradžiai padaryti penktadieniais vakare kada daugelis žaidėjų galėtu prisijungti prie serverio vėliau galėtume padaryt ir kiekviena diena. Dėl anti cheato. Kaip žinome pvp be čytų yra gan sunkokas ,bet tai yra pataisoma pastebėjau ,jog dažniausiai žaidėjai buginas kai kertas su kb II kardais. Dėl čyterių. Na manau ir taip aišku ,jog evente atsirastu daug palengvinančias programas naudojančių žaidėjų todėl manau ,jog už čytinimą kothe būtų galima banint perm ban+ ip ban taip sumažintume žaidejų skaičiu kurie naudotu palengvinančias programas. Komentaruose norėčiau sužinoti jūsų visų nuomones.