Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

0 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 5

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
PirroVV

[ Atmesta ❌ ] Qjis

Recommended Posts

Tavo vardas žaidime: PirroVV
Peikiamo asmens vardas žaidime: Qjis
Už ką peikiate šį administracijos narį: Šį nuostabu vakarą nusprendžiau save išbandyti naujame minecraft serveryje (mc.mcslime.lt), serveris pasirodė visai įdomus ir geras. Tačiau nusivyliau susipažinęs su administracijos narių (Qjis). Kaip ir daugelis mūsų žaidimą pradėjau nuo res'o susikūrimo, kadangi buvau naujas norėjau susirast draugų, todėl res'ą kuriau šalia kito res'o, nes norėjau turėti kaimynų. Res'ą pavyko susikurti tikrai paprastai, tačiau vos pradėjus jį grąžinti, buvau užblokuotas 5d už nuosavybės niokojimą, bet juk tai mano res'as tai kaip aš galiu kažkienos nuosavybę niokoti jeigu tai yra mano teritorija ???? 
Įrodymai: https://imgur.com/mUMTxNF

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Gerai draugų ieškai įžeidinėdamas administracijos narius bei grąsindamas ddos atakomis:)  Buvau perspėjas nestatyti ir negriefinti šalia reso, įspejimo nesiklausei. Be to vertėtų pasiskaityt taisyklių skiltį, tikrai praverstų ir žinotum ką galima ir ko negalima daryti:) 

 Įrodymai: https://streamable.com/gsdwsw

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Šiaip kaip naujam žaidėjui galėjai bent įspėjimą duot, gi atėjęs ką tik į serverį, tai nespėjo su taisyklėm susipažint ir iškart baną gavo vargšelis;—((((???

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

O ir šiaip ddosais grasino visai kitas žmogus, TAI VA PRAŠAU PATEIKTI ĮRODYMUS, KAD BŪTENT JIS GRASINO!!!!! 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, Qjis said:

@Mooa o iš kur tu taip viska žinai? Tau aš nieko neprivalau pateikt :) Atsirado “GYNĖJA”

Ta prasme neprivalai?? Tai atsakyk už savo žodžius ir neskleisk dezinformacijos

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Ne dėl to užbaninau?! Prirakinu temą, kad mooa nefloodintu, nuspręs administratorius.

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

img%5D
img%5D

Įrodymai yra.
Papeikimas atmestas. 
 

  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×