Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

0 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 9

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
MasterYi

Tipo Chyteris nes ant pvp prasileido sausai

Recommended Posts

Vardas žaidime: MasterYi
Jus užblokavo: 666
Priežastis: tipo auto clicker kai pc yra auto clicker o ner irodymu kad as ji naudojau
Kodėl turėtum būti atblokuotas: nes auto clickeri as turiu bet ner irodymu kad as ji naudojau
Įrodymai (Privaloma):  https://imgur.com/a/hzpfsko

 

  • Teigiamas 2
  • Neigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

pagalba  prasileidzia ir iskarto deda bana uz nieka be irodimu ir t.t.t 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Prasileidzia ir deda ban for free ne pirmas kartas @modelt @tiger

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Sveikas mano mielas drauguži visu pirma pradėkime ,jog video pradžioje clickai nesigirdi o tu clickini visu antra pas tave buvo kompe rastas autoclickeris:) 

 

  • Teigiamas 1
  • Neigiamas 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 2 minutes(-ių), Sokan rašė:

Prasileidzia ir deda ban for free ne pirmas kartas @modelt @tiger

 

Ir ne paskutinis:DDD

  • Neigiamas 2
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

seni kur pasakyta auto clicker neleidziami? jei zmogus pvz naudoja kitiem zaidimam kaip patikrinsi? niekaip taip kad free ban

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

zek zek tu dar rasei visam servuj radai ghost pasizek imgur skleidi fake info kur pas mane ghost irodyk

pasizek imgur tu tik rasai kad as ghost nors ner niekur irodymu kad as ghost tu toks pagalba kad turi sedet be jos vaikas.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 3 minutes(-ių), MasterYi rašė:

zek zek tu dar rasei visam servuj radai ghost pasizek imgur skleidi fake info kur pas mane ghost irodyk

pasizek imgur tu tik rasai kad as ghost nors ner niekur irodymu kad as ghost tu toks pagalba kad turi sedet be jos vaikas.

tj įmesiu kur matos tavo aim assistas:) pradėkit žiurėt nuo 1min15 sec ant 0.25 patariu  nusisukes ant 1min20sec įkirtai man hita kas tikrai buvo neįmanoma be čytų  :)

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 minute, 666 rašė:

tj įmesiu kur matos tavo aim assistas:) pradėkit žiurėt nuo 1min15 sec ant 0.25 patariu  nusisukes ant 1min20sec įkirtai man hita kas tikrai buvo neįmanoma be čytų  :)

 

kai buginas kb tu atsilini i mane o kai as clickinu nuo 7 iki 10 cps man labai ez i tave pataikyt todel kad del kb tu atsirandi prie pat manes ir vel ir itrenkiu as tau + 1 hit todel taip ir atrodo kad as buvau aim assitas + pagal tavo zodzius tu sakei kad as turiu ghost nors ner jokiu irodymu vps kad as buvau su ghostais @tiger @modelt

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Tau pingas gali buti + jei zmogus moka jitter cia servo bedos su tais kb bugais taip kad pff nk nepasako tavo sitas video ir mesk irodimus kur matysis jo hackai o jei nesiunti tai kokio sudo tu ji banini vps @tiger @modelt 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Dėmesio būtų malonu ,jog abu mato vaizdo įrašai būtų peržvelgti ir išanalizuoti kadangi mes radome pas ji autoclickeri negana to jis man įkirto hitą nusisukes aš patenkintas:)

  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 minute, MasterYi rašė:

kai buginas kb tu atsilini i mane o kai as clickinu nuo 7 iki 10 cps man labai ez i tave pataikyt todel kad del kb tu atsirandi prie pat manes ir vel ir itrenkiu as tau + 1 hit todel taip ir atrodo kad as buvau aim assitas + pagal tavo zodzius tu sakei kad as turiu ghost nors ner jokiu irodymu vps kad as buvau su ghostais @tiger @modelt

 

Taip bet nusisukes tu tikrai negalėjai man hito įkirst

 

  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, 666 rašė:

Taip bet nusisukes tu tikrai negalėjai man hito įkirst

 

zinai kai kb buginasi net matos kaip atsiteleportinai prie pat manes ir vel nuskridai todel as tave ir traginau + as nebuvau nusisuke o maciau tavo koju pirstus todel ir pataginau. nes hit boxas visad padideja kai judi.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 minute, MasterYi rašė:

zinai kai kb buginasi net matos kaip atsiteleportinai prie pat manes ir vel nuskridai todel as tave ir traginau + as nebuvau nusisuke o maciau tavo koju pirstus todel ir pataginau. nes hit boxas visad padideja kai judi.

Nejuokink prašau nusisukes pilnai buvai ir įpist hittą? tu gal iš kosmoso?

 

  • Teigiamas 1
  • Neigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, 666 rašė:

Nejuokink prašau nusisukes pilnai buvai ir įpist hittą? tu gal iš kosmoso?

 

Sitavo tokiais ismanymais kad radai pas mane ghostus atrodo kad tu rimtai esi is kosmoso

 

  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

@tiger

 @modelt

 

Redaguota nario Sokan

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 20 minutes(-ių), Sokan rašė:

seni kur pasakyta auto clicker neleidziami? jei zmogus pvz naudoja kitiem zaidimam kaip patikrinsi? niekaip taip kad free ban

 

Autoclicker yra palengvinanti programa tau nereikia pačiam nei clickint nei nieko tai padidina tavo click per seconds ir tu gali įkirst pirmas tada

taip pat su šia programa yra žymiai lengviau aiminti kadangi tau reikia tik pele valdyti užspaudus ,o clickinas pati:)

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 minute, 666 rašė:

Autoclicker yra palengvinanti programa tau nereikia pačiam nei clickint nei nieko tai padidina tavo click per seconds ir tu gali įkirst pirmas tada

taip pat su šia programa yra žymiai lengviau aiminti kadangi tau reikia tik pele valdyti užspaudus ,o clickinas pati:)

duok irodymu kad su ja yra lengviau aimint tada galesi kalbet

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, MasterYi rašė:

duok irodymu kad su ja yra lengviau aimint tada galesi kalbet

no shit sherlock pačiam nereikia clickint tik pele valdyt...

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 3 minutes(-ių), 666 rašė:

no shit sherlock pačiam nereikia clickint tik pele valdyt...

tai zinai kai kurie zmones zaidzia sitaip auto clicker + butterfly / jitterclicking

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

zinai jitter click butter fly? pabandytum tai vps 4cps vos darytum jei zmogus gerai pvp eina tai ko prisipisi prie jo?

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, Sokan rašė:

zinai jitter click butter fly? pabandytum tai vps 4cps vos darytum jei zmogus gerai pvp eina tai ko prisipisi prie jo?

 

Jitterinu 11 kai pvp einu butterfly clickinu 8-7 kai pvp einu:)

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 minute, Sokan rašė:

zinai jitter click butter fly? pabandytum tai vps 4cps vos darytum jei zmogus gerai pvp eina tai ko prisipisi prie jo?

 

Btw vakar kai ėjom pvp kitam serveryje jis magiškai buvo prigautas kai buvo autoclickeri pasijunges :)

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×