Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

2 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 3

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
Canape

Ah scamai Canapey

Recommended Posts

Vardas žaidime: Canapey
Jus užblokavo: 666
Priežastis: Ah scamai.
Kodėl turėtum būti atblokuotas: Kažkada pirkau iš ah labai pigiai pervardintus cow spawner, pati to nežinojau, kad jie pervardyti, prikau kažkur 5-8k sumos, dabar pagalvojau nedarysiu cow fermos, imečiau i ah po 20k, man parašė tirliskis kad pervardyti, pati pamačiau, kad turi būt geltoni, kadangi nespėjau išimti, ciga dėjo baną. Na jeigu netikit, ant spawnerio kažkaip eitu patikrint kas pervardyjo, nenorėjau scamint, pati brokuota pirkau, nepagalvojau kad geltona turi būt, tai ir pati pasigavau.  Na čia nuo jūsų priklauso. pasitikėsit ar ne. TIesiog galėjo ciga parašyt, pasiklaust, perspėt, iškarto jis savo daro.
Įrodymai (Privaloma):https://www.part.lt/perziura/a9823b431dd1ee50b102d9105c6a0a53326.png

 

Redaguota nario Canape
sumaišiau kas užblokavo.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

@666 tai čia viskas gerai, šito nežinojau kad jie brokuoti, būčiau išėmus sužinojus, man tiesiog parašė iškarto kad jau pervardyti. Pirmas atvėjis toks, kad jie pervardyti, sakau, buvau pirkus seniai, nenaudojau, tiesiog supirkau spawnerius iš ah, pasitaikė pigus variantas po 7k žinojau kad parduosiu brangiau, nes cow. Prisipažystu kad imečiau, nežinojimas neatleidžia nuo atsokomybės, bet šito pati nežinojau kad brokuoti.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Unbanintas.

Tema rakinama.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Aciu, kad mane apkaltinot ir gi patys matot, kad tekstas pasvires, kur jums ant org spawneriu bus pasvires, nepasimaukit taip lengvai..

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×