Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

57 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 80

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
StatytojasAkaTriharderr

Bambukas

Recommended Posts

As TriHarderr su Edgelord turime resa prie kazkokio bambuko fermos. Mes sateme nama savo rese, kai netiketai is bambuku fermos atbego bambukas su bambuku pagalba, jie pasinaudoje savo bambuku privilegijomis uzmutino mane ir mano drauga, mes negalejome nieko skraidanciam bambukui pasakyti :( , fermos bambukas pradejo loti kad musu su draugu statoma chata yra slyksti ;( ir jam gadina jo bambuku fermos krastovaizdi ;(, taciau taip nebuvo, kadangi mes juk stateme savo rese, savo nama kuris nebuvo toks jau ir didelis ir jam neuzime per daug jokio vaizdo kuris jam maisytu. Galbut butume susitare jei ne skraidantis bambukas kuris abusina savo galiomis ir uzmutino mus su draugu ir atemes musu kalbejimo teise uzbanino mano drauga 5 dienoms nieko neklauses ;(, as jam bandziau parodyti kad atmutintu mane, taciau jis ir man dave 5 dienu bana uz statyma paprasto, nedidelio namo prie bambuko fermos. Nuo kada negalima per mc statyti namo ir tuo labiau abusinti zmones bambuku pagalbos galiomis del tokiu nesamoniu???

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Bambukas net neturi jokiu privilegiju kad galetu kazka jums daryti

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

ne yra bambukas is fermos kuris pasikviete bambuku pagalba del musu statomo mazo namo prie jo bambuku fermos  ir bambukas kuris skraide aplink musu chata, uzmutino ir uzbanino mus su draugu is servo 5 dienom nieko nepaklauses ir abusinantis savo galiom

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

yra tokia taisykle kad kiekvienas resas turi buti 25 blocku atsumu nebent tau leidzia statyti prie reso

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Pildyk pagal anketą.

Vardas žaidime: 
Jus užblokavo: 
Priežastis: 
Kodėl turėtum būti atblokuotas:
Įrodymai (Privaloma):

 

Tema rakinu, nes neužpildai pagal anketą.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×