Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

66 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 105

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Legend2k_YT

Legend2k_YT

Recommended Posts

Vardas žaidime: Legend2k_YT
Jus užblokavo: Bananiukas
Priežastis: Administracijos ižeidinėjimai
Kodėl turėtum būti atblokuotas: Na tai visų pirmą. būvau idėjas ten kelis stone blockus per vadintus "Velnias Fruktioras"  Velnias - yra kaip ir pasikėlusių žaidėjų / žmonių kaip ir priežodis kuri naudoją prieš per daug pasikėlusius žmones.
Įrodymai (Privaloma): https://prnt.sc/t27o2v

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Vadini administracijos narį "Velniu" ir tikiesi unbano? :DDDDDDDDDDDDDDDDDD

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, Patrik rašė:

Vadini administracijos narį "Velniu" ir tikiesi unbano? :DDDDDDDDDDDDDDDDDD

Pratęst tokiam reiktų :D

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

@Fruktas69 kaip nesupratai sakydamas Velnias aš turėjau omeny kaip ir Pasikėlusi žmogų "Tave" tai prie ko čia Ižeidinėjimas? Jei Žodis Į žodi velnią įeiną tokia savybė? jei nesupranti ka norėjau pasakyt tai galėjai į pms parašyt ir pasiklausti apie kokią fraže aš turėjau omeny. laukim Vyresnių administracijos narių sprendimo. :)

  • Supykęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

o daba fruktai ciaupk zaptus mane duhu pidariu geju vadini per dc o sia zmogui prikaisai dc?db  uz tokius prikolus ismestas 100% busi

  • Haha 4

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

kitiem prota pisa kad ji izeidineja per dc o kad kitus izeidineji per dc  tai pom ?  net patrik girdejo ir 666  ir legend2k_yt  ir dar kaskokie ten

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

@Fruktas69 Seniukai , neprikaišiok tu man to discordo. Jokubas sakė kad discordas yra atvirą vietą ir nors ir ižeidinėji ten kažka nelabai ka ir keičia tai neprikaišiok tu man to discordo bičę.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Įrodymų net nesiruošiu dabar mesti, nes pats viską paaiškinai. Taip jau yra, kad  kiekvienas žodžius interpretuojam skirtingai, todėl ypač svarbu tiksliai pasakyti savo mintį. Pasikėlęs žmogus ar ne - tokius dalykus galima pasilaikyti ir sau. :)

Temą rakinu. Laukiam adminų nuosprendžio.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Jei fruktas69, tai prieme kaip izeidima, bana paliekam, jei ne, galim atblokuot. 
Lemiamas balsas is @Fruktas69 pareactink mane.
Teigiamas = paliekam bana,
Neigiamas = atbaninam. 
Deja @Legend2k_YT nebusi atblokuotas, fruktas pasirinko, sau tinkama varianta.

  • Patinka 1
  • Teigiamas 3

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
On 6/18/2020 at 9:46 PM, Legend2k_YT said:

@Fruktas69 Seniukai , neprikaišiok tu man to discordo. Jokubas sakė kad discordas yra atvirą vietą ir nors ir ižeidinėji ten kažka nelabai ka ir keičia tai neprikaišiok tu man to discordo bičę.

Ka tu čia rašai, nesvarbu mc serve ar discord serve, įžeidinėji gauni ispejimus, ban. O dėl to, kad vadini administracijos narį velniu, tai žiūrėk ar pats nesi velnias.

Unbano nebus.

  • Teigiamas 1
  • Neigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×