Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

0 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 3

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
Canape

Reso scamai

Recommended Posts

Jūsų vardas žaidime: Canapey, bet keliu įrodumus, kuris man pranešė apie scamus. Jo nickas tomas456
Skundžiamo žaidėjo vardas žaidime: Bau3Bas ir snowyshadowss
Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Kadangi man pranešė sako tpa, nuėjau, sakė padėt, prašė 10k kiek pasakojo, po poros minučiu atėjo bau3bas ir pradėjo žudyt vėl.

 Resas priklauso SnowyShadowss /tpr legendarypimpa Žinau aš jį, scameris, neviena karta sakė tpa, ir bandė užmušt, tiek savo resuose, tiek warp pvp i duobe.
Įrodymai: https://imgur.com/a/WwMXSZp

Btw ir chytas dar, būčiau turėjus isijungus filmavimo programą, būčiau nufilmavus.

Redaguota nario Canape
papildau

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 valanda, Canape rašė:

Jūsų vardas žaidime: Canapey, bet keliu įrodumus, kuris man pranešė apie scamus. Jo nickas tomas456
Skundžiamo žaidėjo vardas žaidime: Bau3Bas ir snowyshadowss
Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Kadangi man pranešė sako tpa, nuėjau, sakė padėt, prašė 10k kiek pasakojo, po poros minučiu atėjo bau3bas ir pradėjo žudyt vėl.

 Resas priklauso SnowyShadowss /tpr legendarypimpa Žinau aš jį, scameris, neviena karta sakė tpa, ir bandė užmušt, tiek savo resuose, tiek warp pvp i duobe.
Įrodymai: https://imgur.com/a/WwMXSZp

Btw ir chytas dar, būčiau turėjus isijungus filmavimo programą, būčiau nufilmavus.

Mane irgi skemino per ji praradau savo kelis maxus tesiog parašo i msg ateik tpa padesi nu aš geraširdis ir padedu bet nužudo tesiog norejau pasakyti kad jis skemina netik jį (dėl maxų neverksiu galiu nusipirkt)

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 10 minutes(-ių), Henyte rašė:

:DDD juokingi jus tai naxoi einat kurva?, mastykit galva maziau verksit

ėjau padėt jam, nieko nepraradau, tiesiog pakvietė, gavau įrodymų kad vyksta reso scamai :) Klausimas kas čia verkia :)

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Reikėjo ss padayt pelytę užvarius ant RESO flagų, tada būtų aišku ar PVP on rese ar ne.
Atmesta. Tema rakinama.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×