Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

3 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 5

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

MiNkEy

Ar čia idėja?

Recommended Posts

Jųsu  slapyvardis žaidime: Itaq
Kam pasiūlymas skirtas (forumui/serveriui): Serveriui
Kuo šį idėja bus naudinga: Visiems, Suaktyvinti administracija į serverio žvalgą   ir pakelti naują administracija.
Detalus pasiūlymo aprašymas: Aš manau kad atėjo laikas rinkti aktyvesnę administracija tai rinkti viel administracija,bet ir nebetkokia,o sažininga,teisinga ir patikima tai padės visiems Ko geriau bendrauti,nes dabar vasarą atėjo žinau,reikia eiti į lauką žinau,bet reiktu aktyvesnės administracijos siūlau pažieti kas aktyviausias serveryje Ir paduoti Jiems Chat'modu anketą.Bet  yra vienas dalykas pagal ką žieti rinkti 1.Aktyvus 2.Gražiai bendraują su kitais serverio žaidėjais 3.Laikosi taisykliu.Štai mano idėja serveriui, Tema kūrė:Žaidėjas Itaq :)

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Dėkoju visiems kas mane palaiko siunčiu jums <3 Ir  labai tikios tapsit tokie kaip ir aš! Linkiu jums laimės.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Labai gera ideja, nes yra žmoniu tikrai kurie noretu i Chatmod ir jie tikrai daug praleidzia laiko serveryje, Tikiuosi si ideja pataps tokiu dalyku serveryje :), Itaqui tikrai reiketu bent i Pagalba, labai aktyvus ir megsta daryti eventas

Redaguota nario Matzx
  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 2 valandos(-ų), MiNkEy rašė:

Jųsu  slapyvardis žaidime: Itaq
Kam pasiūlymas skirtas (forumui/serveriui): Serveriui
Kuo šį idėja bus naudinga: Visiems, Suaktyvinti administracija į serverio žvalgą   ir pakelti naują administracija.
Detalus pasiūlymo aprašymas: Aš manau kad atėjo laikas rinkti aktyvesnę administracija tai rinkti viel administracija,bet ir nebetkokia,o sažininga,teisinga ir patikima tai padės visiems Ko geriau bendrauti,nes dabar vasarą atėjo žinau,reikia eiti į lauką žinau,bet reiktu aktyvesnės administracijos siūlau pažieti kas aktyviausias serveryje Ir paduoti Jiems Chat'modu anketą.Bet  yra vienas dalykas pagal ką žieti rinkti 1.Aktyvus 2.Gražiai bendraują su kitais serverio žaidėjais 3.Laikosi taisykliu.Štai mano idėja serveriui, Tema kūrė:Žaidėjas Itaq :)

??? Gražiai bendrauji tau tau tikrai nepavyktų tik i msg parašiau ir siunti nachui

  • Teigiamas 1
  • Neigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 minute, EimantasLtu rašė:

??? Gražiai bendrauji tau tau tikrai nepavyktų tik i msg parašiau ir siunti nachui

taip tau ir reikia

 

Prieš 2 valandos(-ų), MiNkEy rašė:

Jųsu  slapyvardis žaidime: Itaq
Kam pasiūlymas skirtas (forumui/serveriui): Serveriui
Kuo šį idėja bus naudinga: Visiems, Suaktyvinti administracija į serverio žvalgą   ir pakelti naują administracija.
Detalus pasiūlymo aprašymas: Aš manau kad atėjo laikas rinkti aktyvesnę administracija tai rinkti viel administracija,bet ir nebetkokia,o sažininga,teisinga ir patikima tai padės visiems Ko geriau bendrauti,nes dabar vasarą atėjo žinau,reikia eiti į lauką žinau,bet reiktu aktyvesnės administracijos siūlau pažieti kas aktyviausias serveryje Ir paduoti Jiems Chat'modu anketą.Bet  yra vienas dalykas pagal ką žieti rinkti 1.Aktyvus 2.Gražiai bendraują su kitais serverio žaidėjais 3.Laikosi taisykliu.Štai mano idėja serveriui, Tema kūrė:Žaidėjas Itaq :)

laikas nuo laiko ir taip renka, jei tu tikrai esi aktyvus, tai nepraleisi anketos kita kart :^

  • Teigiamas 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

EimantasLTU Aš rašau dėl to nes jus floodinot dėl skelbimu,fix ir pnš,o man nepatinka kai floodiną /msg aš nespėju atrašyti net kai užsiiemes trugdot Aš jum parašysiu kai laisvas būsiu jūs tik rašykit /msg Jai užsiiemes atrašyk veliau kai baigsi,jai taip padarysit aš jus pagirsiu ir  Teiksiu ką reikės.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

00G Sveikas žaidėjau,Ir kas kad praleidau tiesiog brolis užpildė o aš buviau išvykes 3d Dirbti.Tai mano bėda kad reikėjo dirbti ir dabar klaidas taisau kokias brolis pridirbo o kitą karta uždėjau koda nebežino kodo tai dbr Gal spėsiu gal ne jai neužsiiemes būsiu.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

del to aktyvumo irgi abejotina , nes kas antras žmogus afk palieka ir tas laikas eina :D . reiktų tiesiog duoti pildyt anketas ir suteikt geriau daugiau žmonių pradedamas cm pareigas kaip "praktikantas" ar "bandomasis cm" ir tada jau praėjus savaitei ar dviem išsirinkti kelis tikrai tam postui tinkančius žmones.

  • Ačiū 1
  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

xzthebeastzx Tu visiškai teisus duodu tau <3 ir kitiems kas pakomentuos ar gera idėja.Jūsu komentuota ir kitų.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 18 minutes(-ių), MiNkEy rašė:

EimantasLTU Aš rašau dėl to nes jus floodinot dėl skelbimu,fix ir pnš,o man nepatinka kai floodiną /msg aš nespėju atrašyti net kai užsiiemes trugdot Aš jum parašysiu kai laisvas būsiu jūs tik rašykit /msg Jai užsiiemes atrašyk veliau kai baigsi,jai taip padarysit aš jus pagirsiu ir  Teiksiu ką reikės.

 

Seni turiu golda pats fixinod

 

  • Neigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Tada  sumaišiau tada kam rašiai ar parduodi max ar perki? jai aš neinu pvp jau kiek kartu rašyt neinu pvp tu vistiek spaminti.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 54 minutes(-ių), MiNkEy rašė:

Tada  sumaišiau tada kam rašiai ar parduodi max ar perki? jai aš neinu pvp jau kiek kartu rašyt neinu pvp tu vistiek spaminti.

 

As tėsiog tavęs norėjau paklaust ar turi parduot kokį resą už 300k

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

WilsonasLT iš manes nieks neišsipisinieja tie administratoriai tiktais šiaip daro, nes neturi ką veikti EimantasLTU o kam tu man rašiai jai aš statytojas ir vos ne kas 1h užsiiemes o tu rašiai kai aš stačiau. Weedosas tave tuo pačiu <3 You the best

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

"nebetkokia,o sažininga,teisinga ir patikima tai padės visiems Ko geriau bendrauti"
Ne bet kokia sakai, o kas garantuos, kad ji bus sazininga, teisinga, bei patikima? Tokiu atranku, kad iskart rautum i adminus nera, daug laiko turi praeit, kad  igaut pasitikejima is zaidejo, ko pasekoja dazniausiai jie iki to neistempia. Aktyvumas irgi balaganas, kai afk palieki ir playtime kyla, taip pat realaus "aktyvumo" nezinotume.

  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

46 +- dienos praėjo , kai buvo daryta atranka. 5 pateko - liko 2. 

Koks verdiktas ? Joks. Tiesiog žmonės taip rauna į tuos cm, kad pasirodyti prieš draugus ir pažaisti su komandom.

Nežinau. + - variantų turiu, bet tai viską pasakys pats modelt.

  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×