Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 110 žaidėjų.

Prisijunge žaidėjai

1
flonder13
2
grudasyt
3
nemokupvp
4
dontcheat
5
sp1ke
6
deadmau5
7
karve69
8
tfv8
9
maxaslt
10
racas
11
ninjalt
12
pisiuperbarzda
13
laggxdd
14
dumelis11
15
xxthenojusxx
16
pasakunesek
17
aleharkas
18
ladygaga
19
pripises
20
ernestasdesra
21
zmogyzas
22
lukenzozy
23
loxai
24
dogaslt
25
gorandas
26
brutezalt2
27
brutezalt3
28
dalbasas

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

28 iš 160 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 70

Serverio rekordas: 321

Rekordas pasiektas: 2015-08-02

tiger

Atranka į ChatMod'us

Recommended Posts

Posted (edited)

Jūsų vardas žaidime: SprayusGG

Jūsų tikrasis vardas:Oskaras

Jūsų amžius: 13

Jūsų  Discord (privaloma):Sprayus#8985

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas: Mėgstu sėdėt prie kompiuterio. Gyvenu kaune. Turiu šunyte vardu Tina. Man patinka leisti laika serveryje bendrauti su žmonėm ir jai galima padėt. Mėgstu krepšinį. Mėgstamiausia komanda aišku Žalgiris. Esu nusipirkes hero ant šito serverio. Tikrai nenustosiu donatint šitam serveriui. Kadangi mano manymu čia yra vienintelis lietuviškas serveris kuriame dar galima žaist ir smagei leist laika. (:

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?:Labai nemėgstu matyt kai tik chat'o moderatoriai išeina. Žmonės pradeda keiktis skelbimuose, reklamuot savo Youtube kanalus, naudot /eme tam kad kažka "Roustint". Todėl noriu užpildyt šį tarpa kai nėra kitų moderatorių ir padėti rūpintis chat'u

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Šitam serveryje ne. Tačiau esu chat moderatorius pas Ratmira jis turi Youtube kanala taigi prižiuriu chat su keliais kitais moderatoriais

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): serveryje dažniausiai būnų nuo 8-9 ryto iki 10-11 vakaro. (Su trumpom pertraukėlėm) 

Kokie Jūsų veiksmai, jeigu pamatytumėte:
A) reklamerį: padaryčiau screen shot kad matytųsi kad žaidėjas reklamuoja. Tada uždečiau mute visam laikui. Nusiunčiau screen shot'a administratoriui

B)Flooderį: Vėl gi pasidaryčiau screen shot kad žaidėjas floodina chat ir duočiau mute iki valandos(greičiausiai 20-30 minučių už pirma karta) 

C)Nelegalią veiklą:Padaryčiau screen shot. Uždečiau mute 1-2 valandom nusiunčiau screen shot administracijai kad žaidėjas būtų užblokuotas tam tikram laikui. 

D) skunda forume: bausme žaidėjui duočiau tik tokiu atveju jaigu forume yra tvarkingi įrodymai. 

E) /skelbimas nesilaikymas:Pasidaryčiau screen shot ir uždėčiau mute žaidėjui (greičiausiai 20-30 minučių) 

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Noriu duoti vienam administracijos nariui patarima jaigu matai kad chat'e vyksta chaosas ir žmonės daro ka nori uždėk mute, o ne atvirksčiai skatink juos (: (Jo vardo nesakysiu) Beto Administratorius vardu ciga galėtu gražiau elktis chat'e bet ciga bent atlieka savo pareigas. 

Žaidėjas 'MODELTAS' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Žinoma pasidaryčiau screen shot ir mutinčiau žaideja nuo 10 iki 50 minučiu žiurint ant kiek nesvarbus ir nereikšmingas žaidejo skelbimas ar pranešimas. (:

Dėkui žmonėm kurie dabar skaito šita anketa (:

Edited by SprayusGG
  • Teigiamas 1

Jūsų vardas žaidime:420druska

Jūsų tikrasis vardas:Robertas

Jūsų amžius:13

Jūsų  Discord (privaloma):Robkius#1191

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):Mano vardas Robertas esu iš Kauno. Esu draugiškas.Esu ryžtingas,atkaklus,padedantis,pastabus,komikalus ir padedantis visada žmonėm.. Esu stipriu nervų niekada nepasiduodu kol nebaigiu darbo.Laisvalaikiais mėgstų būti su draugais,šeimą,augintiniais,ka as labiausiai mėgtu spartuot Teakwondo,krepšinis,.Greitai pritampu prie žmonių ir kitų chat-mode - admin - pagalba -savininkas žmonių.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?:Nes norėčiau išbandyti save šitoja srityja

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Kaškiek ir turiu esu buvęs chat mode bet kitam server gal nereklamuosiu

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): 4-5 valandas [ Atvirai sakau čia ]

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:Maždaug apie 3val

Kokie Jūsų veiksmai, jeigu pamatytumėte:
A) reklamerį:Užtildyčiau visam pasidarau Įrodymą ir perduodu admin
B) flooderį:Užtildyčiau 20min ir pasidarau įrodyma .
C) nelegalią veikląUžtildyčiau 1/h , pasidarau įrodymus ir perduodu admin medžiagą.

D) skundą forume:praneščiau admin
E) /skelbimas nesilaikymą:užtildyčiau 20min taip pat pasidaryčiau ss kaip įrodyma , kaip jis pažeidė skelbimą taisyklė.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:Atneščiau daug kolektyvo/Draukiškumo/Ir pagalbos.

Žaidėjas 'MODELTAS' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:Skirščiau 20min mute.

• Patinka 5
  • Teigiamas 1
  • Neigiamas 2

Jūsų vardas žaidime: HackXDD

Jūsų tikrasis vardas: Arminas

Jūsų amžius: 16

Jūsų Skype & Discord (privaloma): Ko cia ziuri uoboly#9971

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Taigi mano vardas Arminas , kadangi karantinas, tikrai nemažai laiko praleidžiu šiame projekte , labai užkabino dabartinis kolektyvas, ir tikrai su visais turiu bendra kalbą. Norėčiau artimiau bendrauti su šiuo metu esančiu kolektyvu ir senbuviais. Mano mokslai eina neblogai , taip , kad turiu tikrai laiko būti šio projekto dalimi. Stengiuosi būti aktyvus ir forume ir discord'e teikti pagalbą nors ir neesu Administracijos narys. Žaidėjai į mane kreipiasi gan dažnai dėl pagalbos žaidime. Tai tikrai sugebu ir reaguoju su trenksmu. Turiu nemažai reputacijos projekte. Žaidėjai mane prisimena daugiausiai dėl mano atlikto darbo jiems ir pačiam sau.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Tikrai neslėpsiu , norėčiau kažko siekti šiame projekte , jis mane užkabino. Ir smagu būtu tikrai kažką turėti. Norėčiau būtu komandos narys ir įrodyti , kad sugebu daug daugiau nei dabar. Moku išspręsti kiekvieną situaciją , su žaidėjais moku surasti bendrą kalbą ir juos suvaldyti. Nesiviliu į konfliktus esu labai bendraujantis kas manau tikrai turi rūpėti būnant Administratoriumi. Dar vienas argumentas kodėl norėčiau juo tapti, nes noriu kažką palikti šiame projekte iš savęs , kad mane prisimintu ir gerbtu kaip ir dabar tik daug labiau!

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Taip teko būti ir keliuose projektuose administratoriumi tiesą sakant ne tik Minecraft pobudžio projektuose. Teko būti Prižiurėtoju ir Administratoriumi   FiveM projektuose. Su pareigomis tikrai susitvarkiau, buvau gerbiamas ir mylimas visų projekto žaidėju.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Šeip kiekvieną diena eina man įvairiai , bet kiekvieną dieną galimai matote mano sėdinti ir šnekantį discord'o kanale su žaidėjais. Serveryje praleidžiu iki 5-8 Valandų , priklauso nuo dienos planų.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Viską darysiu taip pat kaip ir dabar , bet tikrai su didesnių požiuriu į savo patikėta darbą. Kad galėčiau padaryti įspudį ne tik žaidėjams , bet senbuviams ir šiuo metu esančiai Administracijai.

A) reklamerį: Žaidėja nubausčiau užtildymų ir išvalyčiau chatą. Įrodymus nusiusčiau , Pagalbai/Administracijai , kad nusikaltelis gautu poilsi nuo projekto :)
B) flooderį: Žaidėją iš pradžių įspėčiau , jei situaciją kartotusi , tektu darytis įrodymus ir žaidėja nubausti tylos bausme.
C) nelegalią veiklą: Žaidėjas gautu mute. Įrodymus siusčiau tiesiai Administracijai , kad jis gautu poilsi nuo žaidimo ir gautu mute nuo manęs už nelegalia veiklą , kad toliau nekiltu pokalbis.
D) skundą forume: Į skundą forume atsakyčiau su visą pagarbą žaidėjui , su visu situacijos paaiškinimu ir mandagu elgesiu. Pateikčiau įrodymus , ir pabandyčiau paaiškinti , ką kitą kartą galėtu daryti kitaip.
E) /skelbimas nesilaikymą: Žaidėjas gautu žodinį įspėjima į /msg su žinute /skelbimas , kuris paaiškina /eme|/skelbti taisykles, jei situacija kartotusi , daryčiausi įrodymus ir žaidėja nubausčiau tylos bausme.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Kaip ir minėjau , kolektyvas šiuo metu yra nuostabus ir norėčiau būti jo dalimi. Tikrai atneščiau stipru įspudi šiuo metu esančiam kolektyvui. Kad galėčiau įgauti jų pasitikėjima.

Žaidėjas rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Pasidaryčiau įrodymus, bandyčiau su žaidėju susikalbėti , kad tai daryti nustotu. Jei kalbos bendros nerandame žaidėjas būtu baudžiamas tylos bausme. Ir jei jo skelbimas neatitinką reikalavimų praneščiau administracijai.

• Patinka 2
  • Teigiamas 5
  • Neigiamas 1
  • Haha 2

Jūsų vardas žaidime: f4lc

Jūsų tikrasis vardas: Tautvydas

Jūsų  Discord (privaloma): hoe u stinky af#3417

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Komunikabilus, kišenėje žodžių neieškantis, pastabus, atidus. Esu iš Klaipėdos (pažystu hotuką :3), vakarais šaunu į kiemą sėmkyčių pagliaudyt yu knouw, fulę paspardau retkarčiais , clout goggles pastoviai kišenėj turiu, ir šeip ,nebijau atvirai pasisakyt savo nuomonę, tai tiek.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Serveryje tikrai stinga tvarkos ,kaip kada, dauguma pastebėjau kaip faktorių ,kad piktnaudžiaują chatmoderatoriaus galiom ir vos įgave pareigas skuba statyt fermas ir sau profitus daryt, man tai gal sakyčiau nelabai yra svarbų, man aktuoliau yra serveryje laikoma tvarka, šeip priežiūra ir positive vibes serve ,kad nebūtų trolių ar šeip kenkėjų. Dar pamiršau paminėti ,kad kartais būtų smagu žaidėjam duoti kokios veiklos , neperdaug jiems pasipelnant paleist kokį spalvų eventą ar šeip hide&seek ,nu mintį pagaunat.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Tekę būt kituose žaidimuose laikyt administratoriaus pareigas, kituose serveriuose taipogi (jeigu reikia pm galiu išvardint), iš dalies esmėj - Taip, patirties turiu daug ,ir administravime ir ,šeip servus prižiūrint (same shit but k)

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Nū tai praktiškai, serveyje 5 val tikrai išbūnų,  no cap.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: 3d.

A) reklamerį: Būtinai pasidarysiu įrodymus ir užtildysiu maksimaliam laikui.
B) flooderį: Būtinai pasidarysiu įrodymus >> Įspėjų >> Jeigų nesilaiko mano nurodymų >> Užtildymas 30 minučių.
C) nelegalią veiklą: Būtinai pasidarysių įrodymus >> Užtildau >> Ir siunčiu įrodymus aukštesniai grandžiai kad susitvarkytu su kitais reikalais (BAN)
D) skundą forume: Kas kiekvieną įvykį daraus įrodymus >> Pateiksiu nuotraukas  >> Laukiu atsakymo iš administratorių.
E) /skelbimas nesilaikymą: Pasidarau įrodymus >> Užtildau.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Atnešt galbūt galėčiau unikalių įdėjų serverio žaidėjams truputį veiklos naujos , visokie eventai ,šeip kažkokie offtopic galbūt renginiai ,nu bet esmėj ,kitokios event veiklos, nes kartais tikrai nusibosta tiesiog grindint patį mc, ir kažko kito nuveikt apart fermų statymo x)

Žaidėjas 'MODELTAS' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Jeigu Modeltas nefloodiną šeip ispėsiu ,o jeigu nesilaiko mano duotų įsakymų tai tada pasidarau įrodymus (f2) ir užtildau.

• Patinka 3
  • Teigiamas 4
  • OHO 1

Jūsų vardas žaidime: M3sk1niukas

Jūsų tikrasis vardas: Eimantas

Jūsų amžius: 14 

Jūsų  Discord (privaloma): Eima#9344

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): As puikiai susitvarkau su zmonemis. zmonems as pradedu patikti visada kai as atsirandu. i serveri prisijungia daugiau zmoniu. jei iseinu is kokio serverio jis visada mirsta

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: esu buves ir sedejau kol isejau tas serveris buvo angliskas jame buvo 2k 1k zmoniu serveryje budavo smapindami chatai tai zinot kaip reikia dirpti

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: as senai buvau viename is populeresniu serveriu ir jo sais laikais nebera tai ten buvau kaip ir administracija ne vyr.administraciaj bet administracija nuo chatmodo

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): seip sedeciau nuo 3 4 vakaro kaip ir nuo karscio bet kartais buna taip kad tevuka ledzia ir varau nuo 12 13 arba kartais ir nuo 10 arba 8 ryto del to jei tevuka isvare

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: apie 5 dienas i savaite nes triu fivem projekta su draugu kuriame ir dauk zaidzia zaideju 

A) reklamerį: mutinciau 
B) flooderį: nezinau kas tai yra :(
C) nelegalią veiklą: paciatinciau ir paziureciau ar jie bandys susitvarkyti jei ne tai paimsiu izbaninsiu juos kiek ten laiko reikes
D) skundą forume: nueisiu paziuresiu kokia skunda ir nueisiu padeti
E) /skelbimas nesilaikymą: mutinciau

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: dziauksmo ir prikoliuku kad visi nebutu tokie liudni

Žaidėjas 'MODELTAS' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: parasyciau ispejima jei nepadetu jam susivokti tai mutinciau

• Teigiamas 1
  • Neigiamas 1
  • Haha 1

Jūsų vardas žaidime: AiridasZum_YT

Jūsų tikrasis vardas: Airidas

Jūsų amžius: 15

Jūsų  Discord (privaloma): Beer#3097

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Esu Airidas, man yra 15 metų. Dažnai žaidžiu kompiuterinius žaidimus, mėgstu siekti aukštumų visuose žaidimuose ir tai man pavyksta. Prie kompiuterio praleidžiu daugiausia laiko, bet nepamirštu išeiti į kiemą ir vaikšioti į treniruotes. 

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: ChatMod'eratoriumi noriu tapti, nes noriu prižūrėti tvarką serveryje, užtikrinti, kad būtų kuo mažiau hakeriu event'uose ir t.t.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Nesu įsitikines ar tai yra patirtis, bet esu buvęs taip pat ChatMod'eratoriume nepopuliariuose serveriuose, bet to nepavadinčiau patirtimti.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Serveryje beveik nebūnu, kadangi nemėgstu naudoti hakų ir taip pat kovoti prieš hakus, todėl pildau i ChatMod'eratorių, kad atsirastų veiklos.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: 2d.

A) reklamerį: Pasidaryčiau nuotrauka, užtildyčiau 20minučių.
B) flooderį: Pasidaryčiau nuotrauką, užtildyčiau valandai.
C) nelegalią veiklą: Pasidarau nuotrauka, nusiunčiu adminam.
D) skundą forume: Atsakau su visais įrodymais, nedėstau moralo.
E) /skelbimas nesilaikymą: Pasidarau nuotrauką, užtildau 20minučių.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Daug neatneščiau, atneščiau tik tą ką gali ir paprastas žmogus draugiškumą, aktyvumą.

Žaidėjas 'MODELTAS' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Administracijos nemutinu, ką nori tą ir daro administracija.

• Teigiamas 1
  • Neigiamas 1

On 6/30/2020 at 5:34 PM, Migdolas said:

Jūsų vardas žaidime: Valorant
Jūsų tikrasis vardas: Ovidijus

Jūsų amžius: 14 Rugsėjo 1 bus 15 

Jūsų  Discord (privaloma): Ovidijux#0561

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Esu Visai draugiškas po wipe stengiausi visus aprupinsi visokiais iteam patinka labai bendrauti kartais net humoras visada norisi is visu linksmumo

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigasgas užėmėte: Patirties neturiu, bet galiu greit jas tureti  

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Per diena jiegu neinu i lauka nu tai galimai ir visa diena apie 10h-11h per diena tikrai

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Kiekviena 

A) reklamerį: Uždėčiau mute pasidaryčiau screenshoot'a nusiusciau adminams arba pagalbai 
B) flooderį:  Uždėčiau mute vel pasidaryčiau screenshoot'a ir pateikčiau adminam ir pasakyčiau, kad taip negalima daryti ir kad nebedarytu taip daugiau
C) nelegalią veiklą: Pasidaryciau screenshoot'a įrodimus nusiusčiau adminams/Pagalbai
D) skundą forume: Buciau pasidares screenshoot'a ir jei mane apskustu as tuos irodimus pateikčiau ir pasakyciau kad bereikšmis skundas
E) /skelbimas nesilaikymą: pasidarau įrodymus jog žmogus nesilaikė taisykliu tada užmutinu žmogu su reason /skelbimas 20min

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: aš manau kad viskas yra gerai su mūsų administracija visai draugiški ir kartais mėgsta pajuokauti

Žaidėjas 'MODELTAS' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: pasidarau įrodymus jog zmogus rašo nereikalingas skelbima uždėčiau ute  /skelbimas 20min bei parašau i msg kad nerašytu daugiau 

• Patinka 1
  • Teigiamas 1

Anketa:

Jūsų vardas žaidime: Henyte

Jūsų tikrasis vardas: Saulius

Jūsų amžius: 17m

Jūsų  Discord (privaloma): Korumpuotas_Pacanas#4717

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Esu Saulius, esu labai draugiškas su visais žaidėjais, laisvu laiku aš dažnai prisėdu pažaisti koki žaidimuka prie kompo, aišku turiu ir minusų labai nemėgstu naglų žmoniu, arba tokiu kurie nu stumia ar panašiai aišku bandau nekreipti demėsį y tokius bet ne visada išeina, nežinau ką čia ir pasakoti apie save, visad sunkiau apie save papasakoti negu apie kitus.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Nes vasara labai nubodi šita man, tai norėtusi kažkokiu pareigu žaidime ar ką, ir šeip buves su kitu acc cm, ir tikrai faina buvo, bet išmete už neaktyvumą :D nes ana vasara turejau daug darbu, bet šitoj neturiu

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Kaip ir minejau turėjau cm privilegijas šitam projėkte tik su kitu acc

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): nu dabar prie šito žaidimo neleidžiu laiko nes nu neidomu tiesiog be privilegiju ar ko. o šeip jei turėčiau privilegija tai visalaik nuo valandos, blogu oru nuo dvieju valandu

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: nuo triju iki penkiu

A) reklamerį: pasidarau ss, užmutino visam ir nusunčiu kurie gali baninti
B) flooderį: žiurint kaip floodina jeigu tipiškai tai pasidarau taipogi ss užmutinu 20min jeigu baisej tai 30min ir ispejima
C) nelegalią veiklą: pasidarau ss ir nusunčiu kas gali banint, bei užmutino 12h
D) skundą forume:  pasižiuriu nuotraukas už ka mutint, žaidime užmutinu atsakau y tema nubaustas ir viskas
E) /skelbimas nesilaikymą: pasidarau ss ir mutinu 20min

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: nu jau čia niekaip nieko nepakeisim, visokiu yra visokiu reik

Žaidėjas 'MODELTAS' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: pasidarau ss užmutinu 20min bei užmetu ispejima

• Patinka 1
  • Teigiamas 1

Jūsų vardas žaidime: XxTheNojusxX

Jūsų tikrasis vardas: Nojus

Jūsų  Discord (privaloma): Kondrace#6492

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Realiai paprastas žmogus kuris savaitgaliais baliavoja pirmadieni ant pahmo kokį COD Warzone sumeta o šiaip visas dienas lauke būna ir namie lošia kūbelius ir šiaip ką PC išveža, realiai daug bendrauju, nes gyvenu per tris miestus tai moku greit susibendrauti su žmonėm, galiu ne tik durnom žaidimų temom bazarint, esu gražus tai manau čia didelis pliusas  ir šiaip jo žaidžiu kubelius nuo tų laikų kai per netą žaist tik galėjai o neatsisiuntęs čia kokie 6-9 metai atgal, jei kils klausimų visada galim susiskambint DC su bet kuo pakalbėsiu užjausiu jei boba paliks,  manau būčiau vienintelis iš administracijos kuris taip vėlai prižiūri tvarką, paskutinis dalykas nemėgstų ass kiss'erių belekiek čia mačiau 50% iš anketų buvo, kad šitas serveris jų meilė ir tai geriausias dalykas ever, tai va iš manęs žmonės negautų per daug pagalbos kurios nereik ( itemai, hujo majo)

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Todėl, kad pabosta žaisti tą patį žaidimą jau tiek daug laiko, norisi kažko vėl naujo, plius serveryje pastebėjau, kad ne retai būna jog nėra tvarkos o ypač naktimis, kadangi esu naktinis labiau tai nuo 00:00 iki 06:00 kai nebūna tiek daug administracijos arba ji būna užsiėmus savais reikalais ( kas man irgi kartais atrodo per dažnai būna, bet nvm) išlenda visi " miltų kepėjai ( kazino ) ir kiti labiau toxic žmonės kurie žino jog nebus nubausti.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Kaip ir taip, kubelius normaliau žaidžiau prieš 2-5 metus, esu buvęs prižiūrėtojas Koridoriuje, esu ir savo serverį su draugais kūręs, bet gali būt, kad būčiau pamiršęs kai kurias komandas ar taisykles.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Jeigu yra laisva diena būnu 2h-6h plius visą naktį kas yra  minimum + 4h.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Manau nuo 2 iki 4 dienų, savaitgaliais rečiausiai pasirodyčiau o visos kitos dienos kaip sukristų laikas, bet vidutiniškai gautųsi kaip ir sakiau 2-4 dienos.

A) reklamerį: SS ir mute maksimaliam laikotarpiui
B) flooderį: SS ir įspėjimas, jeigu kažkokiu nepakartojamu būdu bičas nesusipras, prasileis Vido Bareikio "pusvalanduko" mute.
C) nelegalią veiklą: SS, nu čia taip svarstytinai, nes jeigu žmogaus nelegali veikla susijusi su tuo, kad jam reikia naudoti chatą tai tada mute ir perduodu administracijai kuri atsakinga už šiuos dalykus, bet jeigu žmogaus nelegaliai veiklai chatas nieko nepadeda manau tiesiog perduočiau administracijai kuri atsakinga už šiuos dalykus, bet jeigu esu neteisus tiesiog pataisykit mane .
D) skundą forume: SS su kiekvienu įrodymu prieš ar už skundą. Jeigu skundas susijas su mano "pareigomis"  tai tikriausiai mute atsižvelgtinai ką žmogus padarė, pvz skelbimo taisyklių pažeidinėjimas. Bet greičiausiai jei mano pagalbos ten nereikia, tiesiog pasakyčiau administracijai.
E) /skelbimas nesilaikymą:  SS, jeigu žmogus tai daro nežinodamas įspėčiau jį, jei žmogus tai daro specialiai mute 20min. ( pastebiu per dažnai gauna mute žmonės kurie nežino kai kurių dalykų, manau lengviau pirma paaiškint o ne mute ir pnš.. )

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Atnešti tai vaibą nebent ir saldainių, o iš tikro patarimas didžiausias būtų, kad neužtenka tokios mažos komandos jog didžiausias LT serveris ( no ass kissing)  būtų prižiūrėtas. Dar galėčiau padėt eventus daryti, prižiūrėti, kad necheatintų ir pnš...

Žaidėjas 'MODELTAS' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: /msg MODELTAS ( paaiškinu jog ne tam skirtas /skelbimas ir paprotinu, kad nustotų, jeigu neklauso mute 20 minučių.

• Patinka 1
  • Teigiamas 1

Jūsų vardas žaidime:BrewBear

Jūsų tikrasis vardas:Paulius

Jūsų amžius:14

Jūsų  Discord (privaloma): PauliusP#1740

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Aš Paulius Man 14 metu mėgstu sporta gyvenu Ukmergeje

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Serveris yra geras Bet norisi buti serverio pažiba ir paversti ji dar geresniu

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Nesu buves 

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): kaip galiu tiek ir bunu

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:  jejgu patekciau i cm tai kekvienda diena buciau serverija

A) reklamerį: Pasidariciau irodimus nusiusciau administracijai ir ji uzmutinciau visam laikui kol administracija nuspres ka su juo daris
B) flooderį: pasidariciau irodimus ir duociau ispejima ir mute nuo 20min iki 1val
C) nelegalią veiklą: pasidariciau irodimus nusiusciau administracijai o kol administracija  viska padaritu uzmutinciau ta zmogu 1val
D) skundą forume:  atsakiciau su visais imanomais nurodimais ir viskuo
E) /skelbimas nesilaikymą: Pasidariciau irodimus tada pasakiciau kad pasiskaititu /skelbimas taisykles ir duociau mute 20min

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: nu kad visi butu labiau draugiski o ne pikti nes vieni kalba kitas prisijungia ir pradeda stumti

Žaidėjas 'MODELTAS' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: pasidarau irodimus duodu mute 20min ir parasau mute priezasti /Skelbimas Taisykliu Nesilaikimas

• Haha 3

Jūsų vardas žaidime: BygisDzygis

Jūsų tikrasis vardas: Matas

Jūsų amžius: 13

Jūsų  Discord (privaloma): Matufaa#0733

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):Mano vardas yra Matas. Gyvenu nedideliame miestelyje - Pasvalyje. Esu paprasto tipo žmogus, mėgstu aktyvią veiklą, nepatinka sėdėti namie ir nieko neveikti. Lankau krepšinį, po biškį tobulėju, laisvalaikį praleidžiu žvejodamas su broliu. Turiu draugų su kuriais taip pat praleidžiu laiką lauke. Esu draugiškas, mėgstantis padėti, kantrus, pasiruošęs bausti serverio nusikaltėlius ir padėti naujokams!

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Tiesiog noriu užimti didesnę rolę serveryje, padėti serveriui tobulėti( jei ir taip jis yra vienas geriausių Lietuvoje nors ir serverio administracija tikrai yra gera. Noriu padėti ar patarti pradedantiesiems, sudrausminti nusižengimus darančius žaidėjus. 

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Ne, tai būtų mano pirmas kartas, bet aš manau, kad tikrai lengvai susitvarkyčiau ir lengvai priprasčiau prie to. Nes šiame serveryje laiko esu praleidęs nemažai( tik šį wipe nežaidžiau labai daug) esu patyręs ir matęs kaip chatmod'ai tvarkosi su žaidėjais.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Serveryje galiu būti 3-4-5h nes turiu krepšinio treniruotes ir dažnai būnu lauke su draugais, bet mano manymu tiek valandų skiriama serveriui nėra mažai.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Net negaliu pasakyti, nes nežinau ką tomis dienomis aš veikčiau, gali būti man stovykla, ar išvykčiau poilsiauti, bet mažiausiai būtu 3 dienas.

A) reklamerį: Pasidaryčiau įrodymus, užtildyčiau žaidėją /mute, nusiųsčiau Pagalbai ar Adminui, kad šį žmogų užblokuotų. 
B) flooderį: Pasidaryčiau įrodymus, duočiau įspėjimą ir užtildyčiau žaidėja 20min. 
C) nelegalią veiklą: Įrodymai ir siuntimas Pagalbai ar Adminui, kad susidorotų su šiuo žaidėju.
D) skundą forume: Jei skundas yra susijęs su skelbimais užtildau žaidėją 20min.
E) /skelbimas nesilaikymą: Įrodymai ir duočiau mute žaidėjui.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Tiesiog bučiau pamaina, senesniems chatmodams, kurių nebėra administracijoje, ir nemanau, kad yra ką čia patarti, gal tiesiog skleisčiau pozityvą, nes šis serveris yra tiesiog puikus :) 

Žaidėjas 'MODELTAS' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Staigiai pasidarau įrodymus, ir dedu mute. :P

• Teigiamas 1

Jūsų vardas žaidime: 1337HUANIA

Jūsų tikrasis vardas: Arijus

Jūsų amžius: 18

Jūsų  Discord (privaloma): sigučio filmuok driftinsiu#9496

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Taigi nieko įdomaus negaliu aš čia prirašyt apie save, bet pamėginsiu. Tai esu Arijus, man yra 18 metų. Esu draugiškas, labiau mėgstantis pabendrauti nei žaisti :) Esu mandagus ir tikrai visad galiu padėti ištikus bėdai. Nelabai noriu čia apie save rašyti, nes gal tik aš taip galvoju, kad esu draugiškas ir panašiai :) 

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Tai noriu padėti žaidėjams žaisti geresnį žaidimą, kad viskas eitus kaip per sviesta :) 

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Kol kas nesu buvęs, nes žaisdavau labiau kitokius žaidimus, bet sugebu greit prisitaikyti.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Na tai atsižvelgiant į tai, jog neseniai vėl pradėjau žaisti tai tikrai dar nedaug, nes nepraleidžiu visą laiką prie kompiuterio, bet gavęs pareigas tikrai padidinčiau aktyvumą.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Na tikrai visad nebūčiau serveryje, bet 4-5 dienas.

A) reklamerį: Tai mutinu iškart žaidėja, pasidarau screenshotus ir siunčiu įrodymus administracijai.
B) flooderį: Tai manau tokspat procesas būtų, kaip ir su reklameriu, tik flooderi bandyčiau įspėti iš pradžių, jei situacija pasikartotu, užmutinčiau iki 1 valandos.
C) nelegalią veiklą: Užmutinu, pasidarau screenshotus ir siunčiu įrodymus administracijai.
D) skundą forume: Tai pagal situacija priklauso, bet iš karto atsakyčiau su savo argumentais ir įrodymais jei turėčiau, ir tuomet laukčiau administracijos verdikto.
E) /skelbimas nesilaikymą: Užmutinu 20 minučių už skelbimo nesilaikymo. 

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Na tai atsinešt galėčiau manau daug pozityvo ir gero humoro :) Na, o administracijai patart galėčiau gal, kad daugiau pozityvo būtų pas pačius ir daugiau turėt draugų nei priešų serveryje :) 

Žaidėjas 'MODELTAS' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Na pasidarau scrennshotus ir užmutinu žaidėja.

• Teigiamas 1

Jūsų vardas žaidime:LeeAiris

Jūsų tikrasis vardas:Airidas

Jūsų amžius:18

Jūsų  Discord (privaloma):Airidas#7971

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Esu Airidas, patinka nuvertinėti kitus administratorius iš jų pareigų jeigu jie neatlieka tam tikro jiems skirto darbo. O daugiau viska apie mane žinos administratoriai tad nematau čia tikslo skelbtis.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Noriu išbandyti savo jėgas, nes tikriausiai tai labai sunkios pareigos būti CM.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Turėjau šiokias tokias.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Atvirai pasakius nedaugiau 10min per diena.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Kiek jums reikėtu.

A) reklamerį: 
B) flooderį:
C) nelegalią veiklą:                                        TINGIU ČIA RAŠYT VISKA, ŽINAU KĄ REIKĖS DARYT.
D) skundą forume: 
E) /skelbimas nesilaikymą:

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Nepriimt vaikų, kurie po 10d jau verks kaip nori but pagalba. Iš asmenines patirties sakau :DD

Žaidėjas 'MODELTAS' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:       Tai tikriausiai mute dėčiau, kadangi i cm pareigas pretenduoju. (Durnoki klausimai)

• Patinka 1
  • Haha 6

Guest
This topic is now closed to further replies.