Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

0 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 9

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
Name556

Asmeninės informacijos atskleidimas

Recommended Posts

(vardas žaidime)_______

(žaidėjo dėl kurio skundžiamasi vardas žaidime) Tiger (manau) (owneris)

(priežastis) Rodo asmenine žaidėju informaciją (jų privačius pokalbius) neautorizuotiems asmenims. Nežnau ar tai pažeidžia taisykles, bet  nesiruošiu jų skaityti ir tai labai nepadorus poelgis kitų asmenų atžvilgiu.

 

https://prnt.sc/t9bf3a

Redaguota nario Name556

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

@Name556, kur čia matai, kad viešinu žinutes?  

Saudauiliustra: jis nieko "asmeniško" neparašė.
 

333: Pasakė man, kokią klaidą žmogus padarė.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Gražus video tik tu nežinai kiek man metų tai gali būti biški netinkamas mano amžiui, o dėl info tai tu rodai kitų žmonių pokalbius ir matau kad man teks save "Nežnau ar tai pažeidžia taisykles, bet  nesiruošiu jų skaityti ir tai labai nepadorus poelgis kitų asmenų atžvilgiu"

P.S. tiesiog pisu tau protą

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Asmens duomenys – tai informacija, kuri yra susijusi su jumis kaip asmeniu, ir leidžia jus identifikuoti. Šie duomenys atskleidžia faktus apie jūsų asmenybę ir privatų gyvenimą, pavyzdžiui, jūsų gimimo data arba išvaizda. 

 

Toliau visa informacija yra susijusi su mcslime.lt ir serverio administracija turi pilną teisę ją paviešinti prireikus.

  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Žmonės jūs nesiklausot pirma tai vistiek nepadorus elgesys antra nx dar kart sakau AŠ TIESIOG PISU JUMS PROTA

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 3 minutes(-ių), Name556 rašė:

Gražus video tik tu nežinai kiek man metų tai gali būti biški netinkamas mano amžiui, o dėl info tai tu rodai kitų žmonių pokalbius ir matau kad man teks save "Nežnau ar tai pažeidžia taisykles, bet  nesiruošiu jų skaityti ir tai labai nepadorus poelgis kitų asmenų atžvilgiu"

P.S. tiesiog pisu tau protą

Tu kalbi apie pačia ./msg ar ką ? .|
Jeigu apie ./msg - tai ten nieko asmeniško nebuvo :D , o jeigu ir būtų, tai kažin ar rodyčiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, tiger said:

Jeigu apie ./msg - tai ten nieko asmeniško nebuvo :D , o jeigu ir būtų, tai kažin ar rodyčiau.

nu žinoma, kad rodytum, kodėl ne?

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Jus kelkit tik teisingus Įrodimus,nes paskui administracija susimaišo ir nebežino ką daryti su melagingais skundais/papeikimais.Poto ir nardykis iš bėdų kurių pats prisivirei nuo administraijos.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Nusiskundimas atmestas.
Pagrįstų faktų -
nėra.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
8 hours ago, Name556 said:

Žmonės jūs nesiklausot pirma tai vistiek nepadorus elgesys antra nx dar kart sakau AŠ TIESIOG PISU JUMS PROTA

Už toki išsireiškima tau bana reikėtu užmest.

1. Administratoriaus kaltinimas ir po to teigdamas, kad p*si prota..

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×