Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

39 iš 180 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 75

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

LeMiniKoneko

Skundžiu Weedosas

Recommended Posts

Jūsų vardas žaidime:  d4
Skundžiamo žaidėjo vardas žaidime:  Weedosas
Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?:  Free mute , kitaip pasakius ne free , bet ir ne išto , žodžiu ėjau su pacu pvp , ir jisai pasirodė , kad čytas man paprašiau ss sakė duoti dc daviau dc , sakė neturi ištrynes , tada sakė duoti skype daviau sakė neranda , sakė ji pakviesi tokio nėra netgi nicko , tada weedosas padarė tp pas OgVersion ir dėjo man mute kai aiškinomės tarpusavyje :) , free mute tai čia totalus , ne iš lempos tp padarė ir šovė mute nors abu aiškinomės , + netinkamas reason :)))) "Zaideju Izeidimai" , nematau kur "zaideju" jeigu tik su vienu zaideju buvau arenoje. :)
Įrodymai: https://imgur.com/a/YGVt7IZ

+ su tuo išsiaiškinom skypei , užka mute nesuprantu :) https://imgur.com/ubB1AjL

Redaguota nario LeMiniKoneko

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

https://prnt.sc/toefbk

Pradėjai žaidėja lavonu vadinti ir jokio tp jis nedare mes su Weedosu ejom pvp 1v1 šioje arenoje. Reasonas irgi teisingas.

Redaguota nario Kajus

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Visu pirma , taip keikiausi , bet kodėl jo mute nėra ?:D jeigu jis ir keikėsi weedosas kaip cm turėjo viska ss pasidaryti , tai lauksim jo atsakymo , ir šeiptais mes tarpusavyje aiškinomės ir kompanijos mums nereikėjo , visus įrodymus sukėliau ir dar per skype aiškinomės :)

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

1. Koks mums skirtumas su kuo tu aiškinaisi ir kokias patikras darei. Žaidėjai neprivalo tau rodyti ekrano ar kažko.
2. Administracija gali matyti viešą [ranged chatą] ir žaidėjų įžeidimai nebus toleruojami.
3. Kiek matau iš aukčiau kito žaidėjo pateiktų įrodymų, kad mute nebuvo free.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Keista weedosas , tu katik jį užmutinai kai jis mane "Sut*iu" išvadino , prieš tai kai keikėsi jis ir aš , negavo anas mute tik aš vienas , faina labai , todėl ir buvo sukurta šita tema , aš gavau mute jisai ne , todėl ir galvojau free mute  tik man vienam.

Redaguota nario LeMiniKoneko

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 3 minutes(-ių), Weedosas rašė:

Visu pirma uz keiksmus chate as mutinu tik jei per skelbimus keikiasi o visu antra nustok free postint jaunuoli :}

Atėjai uždėjai mane vienam mute :D , kai ir jis įžeidinėjo, tada vėl įžeidinėjo ir numečiau tau įrodymus , antra tu atėjai ir tik mane užmutinai :D:D oi pamiršau (Jis tave taigi pakvietė ir tu atėjai tp) , trečia tu atėjas mane įspėjai ir t.t ,kad nesikeikčiau , bet paskui jį įžeidžiau ir gavau mute (Bet tu net nematei , kai jis įžeidinėjo mane) 

Taip freepostinu ,  bet tu mane jaunuoliu nevadinsi 'Snag*l*" , kai suaugsi galėsi jaunaja karta vadinti jaunuoleis :)

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 valanda, LeMiniKoneko rašė:

Free mute , kitaip pasakius ne free

pats skaitai ką rašai? free ir ne free mute

Redaguota nario Patrik

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Nusiskundimas atmestas.
Tema rakinama.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×