Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

1 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 5

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
WpangegamesW

qjis

Recommended Posts

Vardas žaidime:  WpangegamesWW
Jus užblokavo:  Qjis
Priežastis:  Tycinis administracijos izeidinejimas /yrodimai forume.
Kodėl turėtum būti atblokuotas:  Todėl parašiau jam į msg tokia žinutė todėl nes jis tupėjo afk.  :D Spėju apsiverkė dėl to papeikimo :D   Ir jei buciau parašes gražia 100% būtu mažiau šansu kad priimtu ir jei pagerėjo kad baną šoviai Sveikinu bet   papeikimas dar yra :)

 

2020-07-28_01.06.19.png

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

ir + qjis visi žaidėjai gali paliūditi kad tu mėgsti afk tupėti vanishe ir + kodėl tu melavai ten kad buvai išėjas jog tu man  i msg pisai protą kad tu katik atėjai i serverį  Qjis patarimas mažiau meluok. įrodimai buvo ikelti cia nes qjis tema uzrakino.

2020-07-28_01.03.55.png

Redaguota nario WpangegamesW

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, WpangegamesW said:

ir + qjis visi žaidėjai gali paliūditi kad tu mėgsti afk tupėti vanishe ir + kodėl tu melavai ten kad buvai išėjas jog tu man  i msg pisai protą kad tu katik atėjai i serverį  Qjis patarimas mažiau meluok.

2020-07-28_01.03.55.png

Koks tavo reikalas, žmogau, kad aš afk stoviu vanishe?  Parodai savo išprusimo lygi su tokiomis žinutėmis. Turėjau omeny po petraukos prisijungiau į serverį, o ne kad atsijungiau ir po to vėl prisijungiau.... Prirakinsiu tema nuo free post'ų.

  • Patinka 1
  • Neigiamas 3

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Banas kiek supratau už šitą image.png.f5a6249a0da3260056e8402793ad69b1.png

O dėl Vanisho ir AFK, ADMINISTRACIJA mato, kas įėjo į vanish ir stovėjo afk, ir čia būna atskira kalba su tais kurie piknaudžiauja šia komanda.


Įrodymai yra,

Unbano nėra.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×