Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

0 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 3

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

MrShelmis

Peikiu LafaMarino

Recommended Posts

Nick'as žaidime: Gimpas

Peikiamo administratorio nick'as žaidime: LafaMarino

Už ką peikiate šį administratorių?: Už tai jog neatlieka savo pareigų ir savivaliauja. Neužmutino žmogaus už nelegalią veiklą, ir toliau pats rašinėjo chate. 
Taisyklės teigia jog galima susirasti donorą, (nuperka paslaugą už žaidimo valiutos/item keitimą). Šiuo atvėju Ish_Smith pardavinėjo savo paskyrą už LMG lemus, tai yra nelegali veikla.

Įrodymai (būtini, kitaip papeikimas bus atmestas): 

ss1.png

ss2.png

ss3.png

Kaip teigia 13-toji taisyklė:
13. Draudžiama pardavinėti  savo žaidimo accounta, money, itemus už tikrus pinigus  ( IP ban ir su pilnom  teisem  atimti  parduodama turtą ) !

Redaguota nario Gimpas

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

@modeltKą aš ten atsiminsiu. Lošė gal 100 žmonių ir aš vienintelis iš administracijos on buvau. Tai pats gali isivaizduoti koks ten floodas man parėjo(nes wipe pradžia)

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 4 minutes(-ių), LaFa rašė:

@modeltKą aš ten atsiminsiu. Lošė gal 100 žmonių ir aš vienintelis iš administracijos on buvau. Tai pats gali isivaizduoti koks ten floodas man parėjo(nes wipe pradžia)

Afk šis žmogus nebuvo, nes nebuvo pasižymėjęs ./afk komanda, kiek žinau ji galima tik pagalboms. + Pats modestai sakei jog afk negalima būtu serve jokiais būdais, tam reikia atsijungti. 
Tavo pasiteisinimas jog floodas belekoks buvo yra tikra nesąmonė, kadangi po minutės kažkur pats rašei į chatą. Jeigu kiekvieną kartą "didelis flood, servo pradžia juk" mazinsiesi kiekvieną kartą tokiems atvėjams nutikus manau nekažkaip atrodis.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Mano pagrindinė užduotis yra padėti žmonėms (nes aš pagalba) , o poto tik chat prižiūrėjimas

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, LaFa rašė:

Mano pagrindinė užduotis yra padėti žmonėms (nes aš pagalba) , o poto tik chat prižiūrėjimas

čia tai tikra tiesa, pagalbos padeda žaidėjams čhatmodai čhata

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Šiuo atvėju atmazintis tik nepradėk, chat-modų sserve nebuvo tad tau priklauso ta pati garbė ir chatą prižiūrėti. Žaidėjui tikrai nepadėjai kadangi chate rašinėjai jog kažką ten pardavinėji. + Kiek? 1 žaidėjas į dieną paklausia klausimėlio vieno? Tik nereikia jog 24/7 "padedu žaidėjams". 
 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, Gimpas rašė:

Šiuo atvėju atmazintis tik nepradėk, chat-modų sserve nebuvo tad tau priklauso ta pati garbė ir chatą prižiūrėti. Žaidėjui tikrai nepadėjai kadangi chate rašinėjai jog kažką ten pardavinėji. + Kiek? 1 žaidėjas į dieną paklausia klausimėlio vieno? Tik nereikia jog 24/7 "padedu žaidėjams". 
 

@Gimpas gana verkt

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Tiesiog pripažink jog esi kaltas, tu galvoji gavai savo komandas, paslaugą Legendos šiaip? Tu turi dirbti, ir kažką daryti serveryje. Tau ne šiaip sau uždėtas "pagalba tagas". Esi Administratorius, tad ir elkis kaip vienas iš jų.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 4 minutes(-ių), Gimpas rašė:

Šiuo atvėju atmazintis tik nepradėk, chat-modų sserve nebuvo tad tau priklauso ta pati garbė ir chatą prižiūrėti. Žaidėjui tikrai nepadėjai kadangi chate rašinėjai jog kažką ten pardavinėji. + Kiek? 1 žaidėjas į dieną paklausia klausimėlio vieno? Tik nereikia jog 24/7 "padedu žaidėjams". 
 

Gal buvai pagalba, jog taip viską gerai žinai? Kiek man žmonių rašinėja ir t.t

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, LaFa rašė:

Gal buvai pagalba, jog taip viską gerai žinai? Kiek man žmonių rašinėja ir t.t

Nekreipk temos, kaltas esi ir tiek. Buvau chat-mod ir gerai žinau kiek žmonių per dieną rašydavo į ./helpop dėl pagalbos, ir kartais su pagalba esančiu tagu žmonės nepadėdavo, ir paskui pradėdavo vėl rašinėti į ./helpop ir įžeidinėti jog nepadedam.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 minute, Gimpas rašė:

Nekreipk temos, kaltas esi ir tiek. Buvau chat-mod ir gerai žinau kiek žmonių per dieną rašydavo į ./helpop dėl pagalbos, ir kartais su pagalba esančiu tagu žmonės nepadėdavo, ir paskui pradėdavo vėl rašinėti į ./helpop ir įžeidinėti jog nepadedam.

Teisybe sakai, išviso kam tos pagalbos? Jei nieko nepadeda.. Čia dugumos žodžiai :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Esat abu teisingi. Gimpas, turi buti ir supratingumas. Zinai, kaip visi raso i msg masiskai. Sunku persiplesti kiekvienam. Nemanau, kad is kart atsiradus bet kokiai progai reikia rasyti papeikima.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 minute, modelt rašė:

Esat abu teisingi. Gimpas, turi buti ir supratingumas. Zinai, kaip visi raso i msg masiskai. Sunku persiplesti kiekvienam. Nemanau, kad is kart atsiradus bet kokiai progai reikia rasyti papeikima.

Supranti jie čia grupelėmis mėgina, užversti, kas jiems nepatinka, dabar pastebėk iš pradžių Dzyga, po to Edv1szz, dabar Lafa..

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, modelt rašė:

Gal apie tavo darba pakalbekim ? Koks nuostabus cm buvai? 

Kalbėjom jau, kad nekoks, jau nebereikia dar karta. Skype visas chat'as yra gali pažiūrėti ką rašiau :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Bepramiskus papeikimus kuria. Graudu skaityti. Pucia burbula is sud*...

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×