Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

1 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 9

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
f4lc

filmuotojų b-list

Recommended Posts

Jūsų slapyvardis žaidime:  F4LC
Kam pasiūlymas skirtas (forumui/serveriui): SERVERIUI I GUESS
Kuo šį idėja bus naudinga: Serverį bus mažiau braindeadinių šiukšlių ;)))
Detalus pasiūlymo aprašymas: Tai kaip ir esmė sukurt tokį tam tikrą "black listą" ,baust žaidėjus kurie apsimetinėją ,kad einą be čytų karts nuo karto, bet ištikro pastoviai čytiną , ir dar filmuoją kitus kurie čytiną, sunku paaiškint čiuju nž, pavizdys: 

konkrečiai gaudo žmones kurie jam nepatinką i guess , šis pvž filmuoją kitus kaip pats ale be čytų ,nors kituose postuose jau ir pats su čytais ir dar čytus filmuoją ,suktai suktai čia ,bet turėtumet mintį suprast ,labai daug tokių autistų serve ,no disrespect @y :) tai manau butu gera integracija į servą, nieko neturiu prieš čytus ,pats šeip be čytų žaidžiu ,bet kai pasižiūriu ,kad atsiranda tokių žmonių , vemt verče lmfao

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Man patinka. UZ

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Alchholike klausyk , aš filmuoju su čytais ir save pasigaunu , mano main acc d4 su kuriuo einu pvp be čytu :) , o visi kiti acc einu su čyt ir gaudau kitus "kvaile***"

Tai , kad nusibauščiau save ir kita,  tavo žinai filmuoju save ir kita , jeigu einu be čytu su d4 acc ir mane pacas su čytais užmuša ir nenufilminu ar nespėju, tiesiog su kitu acc su čyt aš jį pagaunu ir kartu įsikeliu save.

Redaguota nario LeMiniKoneko
  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, LeMiniKoneko said:

Alchholike klausyk , aš filmuoju su čytais ir save pasigaunu , mano main acc d4 su kuriuo einu pvp be čytu :) , o visi kiti acc einu su čyt ir gaudau kitus "kvaile***"

tai tu parašei ką aš išaiškinau tiesiog :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Išaiškinau , ir redagavau tema. 

1. Šitas dalykas prieš , nes dabar yra čytai Ghost kur sunku surasti juos jeigu nesikuiti po kito kompiuteri ,o kiti atšauna turiu privacios informacijos ir negali daryti tolemesnės patikros.

2. Ne visi turi ten legendinius pc , eina pvp be čytu  , bet neturi filmavimo programos kuri išvestu kartu , tai filmuoja per telefona kelia į foruma arba , paprašo draugo su čytais pagauna , arba pats draugas su geresniu pc pagauna ta čyteri.

3.Tai tavo tema bus atmesta , nes "mėšla" parašei.

  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, LeMiniKoneko said:

Išaiškinau , ir redagavau tema. 

1. Šitas dalykas prieš , nes dabar yra čytai Ghost kur sunku surasti juos jeigu nesikuiti po kito kompiuteri ,o kiti atšauna turiu privacios informacijos ir negali daryti tolemesnės patikros.

2. Ne visi turi ten legendinius pc , eina pvp be čytu  , bet neturi filmavimo programos kuri išvestu kartu , tai filmuoja per telefona kelia į foruma arba , paprašo draugo su čytais pagauna , arba pats draugas su geresniu pc pagauna ta čyteri.

3.Tai tavo tema bus atmesta , nes "mėšla" parašei.

1. Nefreepostink.

2. Nepyk ,kad tave pateikiau už cancer žaidėjo pavidzį.

3. 

Screenshot_2.png

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Sorry už šita free post , kuris ten pacas rašė gėjus ? tai gal susitikti norėtu jis tegul pasakytu į akis man šita malonei laukčiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
45 minutes ago, Flonder13 said:

Tvarka reik daryt kaip ir buvęs administracijos narys @SPEC1ALXOREdd darė. Pagavo filmerį čytinant ir viso gero. Nereiktu nei listų kurt nei nk.

oficialiau butu tiesiog blistas )))

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 minute, f4lc rašė:

oficialiau butu tiesiog blistas )))

blistas jau kiek suprantu ilgesniam laikui ir per kelis wipe?

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Just now, Flonder13 said:

blistas jau kiek suprantu ilgesniam laikui ir per kelis wipe?

sakyciau wipe'ui vienam uztektu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 26 minutes(-ių), hvhisshit rašė:

eikit jus nahui

Ačiū, supratom. Viso gero iš forumo! :)

  • Haha 2
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Flonder13 said:

Tvarka reik daryt kaip ir buvęs administracijos narys @SPEC1ALXOREdd darė. Pagavo filmerį čytinant ir viso gero. Nereiktu nei listų kurt nei nk.

Tai aišku reikia pastebėti ir juos ar patys nečytina, nes yra tokių kurie gauna ant 1v1 su čytais N kartu, tai pradeda medžiot ir ožint.

  • Teigiamas 1
  • OHO 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Kas čia ne aišku , daugiau ožiu ? Daugiau banu , daugiau banu? Daugiau unbanu , daugiau unbanu ? modei pinigai , modei pinigai? Serveris ilgiau gyvena , todėl tokios temos ir yra totalus "mėšlas" pačiam Savininkui xd

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 13 valandos(-ų), LeMiniKoneko rašė:

Alchholike klausyk , aš filmuoju su čytais ir save pasigaunu , mano main acc d4 su kuriuo einu pvp be čytu :) , o visi kiti acc einu su čyt ir gaudau kitus "kvaile***"

Tai , kad nusibauščiau save ir kita,  tavo žinai filmuoju save ir kita , jeigu einu be čytu su d4 acc ir mane pacas su čytais užmuša ir nenufilminu ar nespėju, tiesiog su kitu acc su čyt aš jį pagaunu ir kartu įsikeliu save.

Kvailesnio dalyko nesu girdėjęs ir tikriausiai neišgirsiu, na nebent atsakysi į šį komentarą. Tu gaudai kitą naudojant cheat'us, kuris taip pat naudoja juos, jog pagauti kitą cheat'erį. I guess it's endless circle. Kaip išvis galima manyti, jog tu esi legit žaidėjas, kai tu turi tą pačią šūdo krūvą, kurią gali pasijungti kada tik nori. Arba aš kvailas, arba man kas nors paaiškinkit, nuo kada galima eiti į alt'ą ir gaudyti per jį cheater'į, naudojant cheat'us.

B-list - didelis, nuobodus darbas administracijai, kuris nebus labai naudingas dėl kelių priežasčių: Jis bus kone dėl grožio, nes alt'ą susikurti, jei ir esi užblokuotas - lengva, o ir tiesiog, administracija pavargs kas minutę vilktis į forumą, kad prie sarašo prirašyti dar vieną cheater'į. Geriausias ir tiesiog paprasčiausias dalykas, kurį galima padaryti šiuo atveju - blokuoti ilgam, ir be jokių b-list rašymų. Kas kad jį įrašysi, jis vistiek juos naudos, gi šuns nuo kaulo neatitrauksi... O ir jis pats per kitą alt'ą žais, tai jau geriau iškart tvarkyt reikalą.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×