Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

0 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 9

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Dumelis

free ban :( Dumelis420

Recommended Posts

Vardas žaidime: Dumelis420
Jus užblokavo: Fruktas69
Priežastis:  tipo res apgaule 
Kodėl turėtum būti atblokuotas: nes as nz kat res ira pvp ijunkta as nusipirkau pvp arena as pasidareu viena res pasidareu subzona ijungeu pvp manes paprase _boy_ fix sakau ateik atejio padareu fix norejau paprasit kat ateitu patikrintu ar pvp ira ijunkta terp pvp arenos bet pasirodo kat safe zonoi buvo ijunkta kaskaip ir jis mane kirto atejio flonder13 _boy_primelavo kat as ji kirtau nors nekirtau ir dejio ban net neklause ka raseu nes mane kirto _boy_ negalejau paiskint nieko 
Įrodymai (Privaloma): tik ft kat bane :( jei labai reiks atsiusiu 

 

Redaguota nario Dumelis

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Prisidedu prie šito kiek mačiau žmogutis buvo ijunges pvp savo rese tai ir kaip priklauso @Fruktas69 Jam dėjo bausme + dar Administracijos ižeidinėjimai :) 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

 sako as ijungeu ir kvieceu man irodimus atsiuskit 

as galvojau kat pvp ijungeu terp pvp arenos o ne terp safe zonos  as nz kat ten ijunkta 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Irodymai pateikti, kad rese ijungta pvp. Pagal taisykles negalima safe zonoj ijunginet pvp, o ypac kaip pats sakai kad fixinai item kitiem zmonem :D

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 45 minutes(-ių), Fruktas69 rašė:

Nubaustas esi teisingai, nesuprantu ko verki per altus ir izeidineji.

Tu ijungei pvp ir kvietei zmones.

tu man atsiusk bent viena ss kur buceu kvietes zmones i ta res as tvarkeu res kat viena zmogus atejio pas mane tpa tai as nekaltas jis pac prase fix bet as nezinojau kad pvp ijunkta  

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, Fruktas69 rašė:

Irodymai pateikti, kad rese ijungta pvp. Pagal taisykles negalima safe zonoj ijunginet pvp, o ypac kaip pats sakai kad fixinai item kitiem zmonem :D

tai gerai ijunkta nes nx nz kat ijunkta terp safe zonos  

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Dumeli, Dumeli...

Visų pirma,  mažiau melo.. Su pažįstamu kalbėjau per dc, tuo momentu,  kuris  man irgi sakė, jog tavo  res'e PVP ON  (/tpr xppvp). Nuėjau pažiūrėti su /pvp ir  jo žodžiai pasiteisino, todėl nemanau, kad esi vertas unbano.

Tuo labiau  iš tavo pusės sklido negražus žodeliai, kuriais įžeidei administracijos narį, šiuo momentu Fruktas69. Nemanau, kad tai geras elgesys, kitą kartą mažiau tu necenzūrinių žodelių ir viskas bus čiki piki. 

Nuomonę savo aš pasakiau, o  tavo jau būsima likimą spręs adminai. Maldauk pasigailėjimo iš administracijos pusės :D

 

Redaguota nario Biordas
  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×