Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

20 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 140

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Doctapwnx

Bananiukas Banas uz griefinima

Recommended Posts

vardas žaidime: ZdrwSepety
Jus užblokavo: bananiukas
Priežastis: griefinimas zmogaus namo
Kodėl turėtum būti atblokuotas:  Zodziu vakar  su draugu padarem prikola apgrifinant zmogaus nama tada sakem kad pajokavom biski ir buvo nuobodu ir daviau nauja savo modernu nama su daiktais mano ir 20k pinigais jo sese ir jis atleido mum uz viska ka padarem ir dar padekojo bananiukas nieko nezinojo ir uzbanino mane
Įrodymai: Irodymai galit pasiklaust ju paciu /tpr res

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Kitu zmoniu res griefinimas = banui, nesvarbu ar tu juokauji, ar kazka atiduodi uz griefinima..

  • Supykęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Draugas is mokyklos ten buvo jis mane rese nuzude su visais daiktais nieko nebuvo as jam nauja nama daviau net nesisukunde jis laimingas buvo

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Nu zodziu as nebebandysiu jei norit patis pasiklauskit kad drauge mano is mokyklos galit neunbanint pasiduodu as cia jau nieko neiseina cia nei prikolu uzmuse vakar su daiktais mano

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

bet zinok nemanau, kad bananiukas taip is oro, pas ta ciuva nuejo ir pamate griefa, tai 100% tas tavo "draugas" pasiskunde del griefo..

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

ne ciga ne draugas nepasiskunde siandien prie mokyklos  sutikau ji sako ne as niekada taip nedaro jis  jis mane nuzude vakar su daiktais nieko nesakom mes gal taprasme supranti kitas ciuvas atejo pamate ir sake kad grief cia

Redaguota nario Doctapwnx

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

"siandien mokykloj sutikau" tai, kad atostogos jums, kokia dar mokykla

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Nu mum reike daryt 5zmonem vasaros darbus nes tokio ten tasku negavom kaip visi nezinau kaip cia tau pasakyt reik padet valyt tvarkyt mokykla

Redaguota nario Doctapwnx

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Kaip ir pats sakei, kad : 
 

Cituoti

 su draugu padarem prikola apgrifinant zmogaus nama

Manau, įrodymų iš Banan'o nereikės.

Unbano nėra.
Tema rakinama.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×