Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

69 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 86

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
Dumelis4220

[ Atmesta ❌ ] Dumelis420

Recommended Posts

Tavo vardas žaidime: Dumelis420
Peikiamo asmens vardas žaidime:  Vanagas
Už ką peikiate šį administracijos narį: kai buvo cm jis tai jis dedavo free mute buvo dar taip as su biordu vienas ant kito stumem ir  vanagas dejio mum abiem mute 6h as turejau laukti o biordui nujeme mute po 10 20min tai ar ce normalu o daba gaves pagalba vps atejio tp pasmane ir dejio parikta is lempos suprantu buceu ejes pvp ar pns bet nejau nei pvp neika  nz darik balsavima del to degrado kas mano ar gerai butu ji ismesti is pagalbu as tai 100% duodu kat dauguma sutiktu kat ismesti ji is pagalbu 
Įrodymai: ft turiu jei reiks atsiusiu 

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Pats save peiki, įrašydamas savo nicką, vietoj mano ?:D Papeikimai be įrodymų yra atmetami

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
41 minutes ago, Dumelis4220 said:

Tavo vardas žaidime: Dumelis420
Peikiamo asmens vardas žaidime:  Vanagas
Už ką peikiate šį administracijos narį: kai buvo cm jis tai jis dedavo free mute buvo dar taip as su biordu vienas ant kito stumem ir  vanagas dejio mum abiem mute 6h as turejau laukti o biordui nujeme mute po 10 20min tai ar ce normalu o daba gaves pagalba vps atejio tp pasmane ir dejio parikta is lempos suprantu buceu ejes pvp ar pns bet nejau nei pvp neika  nz darik balsavima del to degrado kas mano ar gerai butu ji ismesti is pagalbu as tai 100% duodu kat dauguma sutiktu kat ismesti ji is pagalbu 
Įrodymai: ft turiu jei reiks atsiusiu 

Kur lietuviu kalba pametei?

Redaguota nario Frddiz

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Nesąmoningas papeikimas. Visi įrodymai galioja tik 24h. Nepateikei jokių įrodymų.

ATMESTA
TEMA RAKINAMA.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×