Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 110 žaidėjų.

Prisijunge žaidėjai

1
aidasonfire
2
rapolas
3
nohacksbro
4
sumsar03
5
limon4ikas_
6
mar5501
7
antibrokas
8
gg_vp
9
wealthy
10
karmalija
11
deimas
12
kajuxsgame
13
deivukas93
14
darksiders121
15
maladoi
16
gamesense
17
mrmr1
18
weedosas
19
pikachuhd
20
uzlietuva
21
doog1123
22
inoiulas
23
toxci
24
grantys420
25
naparukom
26
hgr
27
canapey
28
palesk
29
pvpsunkiukas
30
racas
31
autistas69
32
edgaras1
33
dumai420
34
naglis
35
jenkas69
36
aironasgamerisyt
37
fantazior
38
ant_buksyra_afk
39
brutez
40
aleharkas
41
fooxgamerpt
42
badgirlfan
43
belekas111
44
eastkoma
45
profiesorius
46
gaidziokiausinis
47
8justis8
48
serkas
49
fluixaz
50
zuikis
51
naujokas
52
simukas
53
kaubojus
54
sikee
55
lucasfunny12
56
mileriskng
57
lukenza
58
artistas
59
rimbergas
60
kirvis123
61
enrikassltu
62
emilis153
63
kaimojepis
64
nebevafliuok
65
autistasafk
66
fermonster
67
nolilah
68
zero
69
winston
70
skrubis
71
urviniszmogus
72
00gxd
73
ligitas1
74
karolisbudrys
75
dz1n
76
dievasesu
77
555
78
222
79
mcgameris
80
dinnerbone
81
broski
82
marcius96
83
axion03
84
hafen
85
aidas53
86
pigzombie
87
kyle5055
88
gabrieliius_mine
89
spider1
90
fligzz
91
wrimpie
92
pvpvergas
93
linda
94
acer
95
afk_bot
96
matuxaslol
97
kavabunga
98
somersby
99
bongelis
100
edganetau
101
modutis
102
flashas420
103
mykolas123123123
104
voodoo
105
bot_afk
106
flashasafk
107
mrfram
108
antbuksyra_afk
109
narbybis
110
sukritaiseni
111
fortunejay
112
pvpsausainukass
113
kuklius
114
afk__bot
115
yazanqasem97
116
nojux
117
valgaucepelinus
118
seadlife
119
limon4ikas_1
120
mineris3
121
mentallevel10
122
kamilelele
123
bongas
124
afkbotukas
125
faze_propvpgod
126
gargalis
127
lukaaa

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

126 iš 160 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 129

Serverio rekordas: 321

Rekordas pasiektas: 2015-08-02

tiger

Atranka į ChatMod'us

Recommended Posts

Sveiki, atėjus rudeniui mokslo metų pradžiai, smuko aktvyvumas, dėl ko buvo privalu imtis veiksmų, kurie stabilizuotų 'ChatMod' pareigų darbo našumą. Skelbiame atranką, kuri padės geriau atsirinkti bei nuspręsti, kurie žaidėjai yra verti šio posto.

Primenu,  paimsime 4 žaidėjus, kurie bus pasiryžę padėti mums!

Pagrindiniai reikalavimai: 

•  Amžius nėra svarbus faktorius, tačiau manome, jog bent 14 metų turintis asmuo, galėtų pretenduoti į pareigas.
  •  Būti susipažinusiam su forumo/serverio/discord'o taisyklėmis.
  •  AKTYVUMAS - būtinas.
  •  Atsakingumas bei padorus pareigų žinojimas.
  •  Savęs bei kitų žaidėjų gerbimas.
  •  Motyvacija siekti bei gerinti save, atsižvelgiant į žaidėjus ir administraciją.

Anketos reikalavimai:

•  Rašyti lietuviškomis rašmenimis.
  •  Atsakymus rašyti suprantamai. 
  •  Anketos kopijavimas - DRAUDŽIAMAS.
  •  Redaguoti anketą - DRAUDŽIAMA.

Anketa:

• Jūsų vardas žaidime:
  • Jūsų tikrasis vardas:
  • Jūsų amžius:
  • Jūsų  Discord (privaloma):
  • Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):
  • Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?:
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:
  • Kokie Jūsų veiksmai, jeigu pamatytumėte:
    A) reklamerį:
    B) flooderį:
    C) nelegalią veiklą:
    D) skundą forume: 
    E) /skelbimas nesilaikymą:
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:
  • Žaidėjas 'CIGARA' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:

Ačiū tiems, kurie yra suinteresuoti pildyti į šias pareigas bei prisiima visą atsakomybę. Pildyti anketas galite nuo 2020.09.10  iki 2020.09.15 + 00:00 tema automatiškai užsirakins).

Pagarbiai

MCSlime.LT administracija.

• Patinka 8

Jūsų vardas žaidime: Kurw4

Jūsų tikrasis vardas: Dovydas

Jūsų amžius: 14

Jūsų  Discord (privaloma): Dodikas#9015

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Esu iš Klaipėdos. Mėgstu praleisti laika prie kompiuterio ir žaisti Minecraft'a. Minecrafte turiu 7metus patirties teko tureti savo server'į buvo tvarkingas gerai sutariau su visais. Ir bunu on 24/7.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Noriu padėti serveriui prižiurėti serveri nuo hackeriu/spammeriu ir kitų žmonių kurie laužo taisykles.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Teko turėti savo serveri viskas buvo gerai kol nesugadinau kompo. Buves Admin'as , Chat mod'as su visais sutariau :)

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Pražaidžiu serveri 3-7h kasidien būna savaitgaliais iki 14h

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: 4dienas :)

Kokie Jūsų veiksmai, jeigu pamatytumėte:
A) reklamerį: Mute 24h dečiau su irodymais.
B) flooderį: 2h kad paiilsetu :D
C) nelegalią veiklą: Ban'as 7dienas.
D) skundą forume: Prašyčiau pilnu proof'su. Jai nebus pilni atmestas post'as bus
E) /skelbimas nesilaikymą: 30min mute :)

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:Atsiprašau klausimo nesupratau negaliu atsakyt.

Žaidėjas 'CIGARA' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Priklauso koks skelbimas jai ižeidinės administracija 2h jai nesilaikys kitko 30min.

• Teigiamas 3
  • Neigiamas 2
  • Haha 1

Jūsų vardas žaidime: Akasho

Jūsų tikrasis vardas: Dominykas

Jūsų amžius: 19

Jūsų  Discord (privaloma): Domce#1781

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Sveiki,esu Dominykas, dirbu , mokinuosi, serveryje žaidžiu senai , beveik nuo jo pradžios , buvo daug pertraukti, šis Wipe paragino vėl mane gryžti.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Todėl,kad esu jau buvęs, ir visai patiko , ištikrūjų pareigos reikalaujančios proto , nesu eilinis vaikezas , todėl susitvarkysiu pilnai,ana kartą susitvarkiau,padėdavau zmonės,atlikdavau net ir nesavo darbus , manau bus kas atsimins. jeigu kas dar atsimenat , parasykit :D

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Kaip ir minėjau ,esu buvęs ChatMod'u .

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Atvirai tai nedaug , bet po Wipe reikėtų rodyti aktyvuma ,kad pradžioj daugiau pasiekti ,kad poto lengviau būtų ,tuo pačiu pagelbėčiau zmonėms.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: tai aš viską tikriausiai ir skirčiau pareigoms,o ne statyčiau turėdamas pareigas :D

A) reklamerį: Mute'as
B) flooderį: Mute'as
C) nelegalią veiklą: Mute'as , darausi įrodymus ,duodu valdžiai
D) skundą forume: Ramiai viską paaiškinsiu ,kas kaip įvyko ,pateiksiu privalomus įrodymus.
E) /skelbimas nesilaikymą: Mute'as / pranešimas valdžiai.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Klausimas vertas milijono , dabartinė administracija aiškiai visiems žinoma ,nereikia čia gaminti dviračio,draugiški žmonės, nes jiems jau nelabai ir ką naujo pasakysi ,ką žn ,atneščiau dalele aktyvumo prie bendrojo fondo , netik aktyvuma ,bet ir efektyvuma.

Žaidėjas 'CIGARA' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Jeigu skelbimas itin grubus , mute'as ir pranešu aukštesnioms instancijoms.

• Patinka 2
  • Teigiamas 3
  • Haha 1

Jūsų vardas žaidime:

Zakliopke

Jūsų tikrasis vardas:

Titas

Jūsų amžius:

18

Jūsų  Discord (privaloma):

Poškenzas.#3686

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):

Serveryje manau tikrai galėčiau vadintis senbuviu, žaidžiu čia nuo lukoilo laikų, kas buvo jei nesumeliusiu 2015 metai. Gyvenime dabar mokynuosi, dirbu. Serveryje dažniausiai užsiimu buildinimu, mine'inimu, pvp manęs netraukia. Mėgstu savo laisvą laika praleisti žaizdamas kompiuterinius žaidimus. Kaip žmogus esu komunikabilus, atsakingas, draugiškas, bendraujantis, turiu galvą ant pečių, mėgstu padėti. 

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?:

Gryžau po ganėtinai ilgos pertraukos čia, pamačiau, kad vyksta atranka i chat modus, tai nusprendžiau pamėginti trečią kartą juo tapti, o kalbant kuo jis mane traukia, tai esu ganėtinai aktyvus, galiu suteikti pagalbą bei prižiūrėti chatą, ne tik galiu, bet man tas taipogi patinka.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:

Neturiu.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):

Šiuo metu nepraleidžiu, nes vyksta wipe serveryje ( tuo metu kai pildau anketą ) šiame wipe nežaidžiau, nes jau buvau kurį laiką pamiršęs apie minecraft, bet pasibaigus vasarai vėl trūksta veiklos tai nusprendžiau vėl pradėti žaisti. Kalbant apie patirtį serveryje čia žaidžiau apie 3-4 metus su pertraukomis, buvau žinomas seniau kaip justwar12 bei k.t

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:

Dienų manau minimaliai 5 per savaitę, bet valandomis išeis daug.

A) reklamerį: 

Reklama lygi ip banui, tai manau uždėčiau mute, kad toliau nereklamuotu ir numesčiau įrodymus su reklamavimu administracijai.
B) flooderį:

Mute iki 1val.
C) nelegalią veiklą:

Priklausant kokia nelegali veikla, bet vadovaučiausi logika ir serverio taisyklėmis.
D) skundą forume: 

Priklauso nuo skundo turinio ir ar aš įgaliotas į juos reaguoti.

Atsižvelgiant į situaciją kokios taisyklės tai pažeidimas ir ar tas pažeidimas vertas įspėjimo.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:

Virtuvės iš arti nemačiau todėl nežinau kokie puodai kaba joje, atnešti gal kažką ir galėčiau, bet tai išeitu ekspromtu.

Žaidėjas 'CIGARA' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:

mute iki 1val.

• Patinka 1
  • Teigiamas 1
  • Haha 2

Jūsų vardas žaidime: Racas

Jūsų tikrasis vardas: Paulius

Jūsų amžius:Dabar 17 (11-29 bus 18)

Jūsų  Discord (privaloma): LaRacas#2975

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Esu sažiningas vaikinas. Lankau imtynių burelį 6 metus. Esu aktuvus Mc.SlimeMc.Lt žaidėjas serveryje, Mėgstu sportą ir kompiuterinius žaidimus. Dažnai būnu namuose, nes man nereikia eiti į mokykla (Mokinuosi nuotoliniu bunu, einu y vakarine mokykla 12-tokas) Tad dažnai žaidziu Minecraft žaidimą. Esu mandagus savo šeimos nariams ir kitiems žmonėms. Visada padėsiu jei kaškam reikės pagalbos. Esu dalyvaves daugelyje mokyklos būrelių kaip Vedėjas. (Žygiuose, Pradiniu klasių "Karinėse pratybose") Esu vedęs renginius. Ir tikrai moku pristatyti žmones. projektus, darbus, ir kitus dalykus.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Todėl nes dažnai matau necenzūriškai šnekančių žaidėjų. Ir tai gali nepatikti kitiems žaidėjams. Todėl norėčiau tapti ChatModeratoriumi kad galėčciau padėti sudrausminti nepagarbius žaidėjus, ir padėti kitiems žaidėjams žaisti be problemų ar patyčiųĄ

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:Patirties neturiu. Bet stebėjau kai kiti ChatModai atlieka savo pareigas, ir kaškiek žinau apie mute ir t.t 

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Tik atsikėlus pradedu žaisti McSlime serveryje. Šitame serveryje praleidžiu nuo 8 iki 9 Valandų per diena.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: 24-7. (Kiekviena diena visa savaite)

A) reklamerį: Mute visam laikui / IP BAN.
B) flooderį: Mute 15 min iki 45 min.
C) nelegalią veiklą: Jeigu užsiemama buginimu, glichinimu  ar kitais  nelegaliais būdais gauti daiktų, pinigų Ip Banas. Rengti dropus ar  konkursus būtinas leidimas forume Mute iki 12h/Banas iki 2 d.
D) skundą forume: Jei skundas nereikšmingas ir neatitinka daugeliui taisykliu, jis bus rakimamas. Jei skundas atitinkas visas taisykles, ir atitinka skundo yrodymai dėl scam, grief, cheat, skundžiamas žaidėjas bus praneštas aukštesnioms pareigoms, ir žaidėjas bus užbaninatas (Užmitintas)
E) /skelbimas nesilaikymą:  Mute laikotarpiai gali būti nuo20 min iki 1 val, bet jie gali būti ilgesni jei toliau nesilaikysite /Skelbimas /Eme taisyklių

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Na ištikrūjų nežinau nes ir taip viskas gerai. Nebent dažniau stebėti /skelbimas Kuriuose skelbiami PvP Nes ten daugelis žaidėjų nesilaiko taisyklių ir cheatina.

Žaidėjas 'CIGARA' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Mute iki 20-30Min Jei toliau nesilaiko /skelbimas taisyklių Mute iki 1h

• Teigiamas 2
  • Neigiamas 2

QJūsų vardas žaidime:SprayusGG

Jūsų tikrasis vardas: Oskaras

Jūsų amžius:14

Jūsų  Discord (privaloma):Sprayus#8985

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):Mano hobis būtų muzikuoti. Daugiausia savo laiko praleidžiu serveryje. Myliu gyvūnus labiausiai šunis (: . Mėgstu keliauti bet dažniausiai nėra progos. Labai nemėgstu kai man meluoja į akis. 

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Na pastaruoju metu pastebėjau, kad netekome keletos pagalbų. Taip kad būtų gerai užpildyti tas gretas ir prisidėti prie serverio gerovės 

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Esu buves chat moderatorius tačiau tai buvo ne minecraft serveryje. Buvau(galimai vis dar esu) chat mod pas yotuberi pavadinimu Ratmiras. 

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Darbo dienomis dėl mokyklos praleidžiu 4-5h tačiau kadangi esu „NoLifer" tai savaitgaliais švenčių dienomis bunu apie 9-11h. 

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Na kadangi įprasta diena (darbo diena) yra gana užimta greičiausiai negalėčiau skirti daugiau nei pora h per diena (nebent skaičiuojant savaitgalius ir švenčių dienas) 

A) reklamerį: Uždėjau žaidėjui mute visam laikui ir praneščiau apie tai Pagalbai arba adminui
B) flooderį: Pirma karta išmečiau iš serverio su perspėjimu to nebedaryti antra karta uždėjau mute pusvalandžiui 
C) nelegalią veiklą: Užmutinčiau žaidėją ir viska praneščiau pagalbai arba adminams
D) skundą forume: na jaigu skundas yra apie skelbima arba įžeidinėjimus uždėčiau žaidėjui mute. (30min)
E) /skelbimas nesilaikymą:uždėčiau žaidėjui mute. (30min)

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Na visada mėgau komandinį darba taip kad su tuo problemos nekils. Na iš to ka mačiau serveryje musų administracija dirba gerai. Buvo neaktyvių bet jie buvo išmesti. 

Žaidėjas 'CIGARA' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Mute 30-20 minučių. Su prierašu , /skelbimas nesilaikymas. 

Dėkoju jai kas perskaitė iki galo (:

Edited by Sprayus
  • Patinka 2
  • Teigiamas 2
  • Haha 1

Jūsų vardas žaidime:  Lxnely

Jūsų tikrasis vardas: Nojus 

Jūsų amžius: 17

Jūsų  Discord (privaloma): Nojenzas#3706

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Taigi sveiki esu Nojus iš Šiaulių. Esu paprastas vaikinukas , draugiškas , išklausantis ir padedantis. Mėgstu sportuoti ir pats sportuoju nuo 7 metų iki dabar. Savaitgaliais išeinu į lauka pasibūt su draugais ir pažaisti ar kokį futbolą , krepšinį ar net tinklinį. Kartais būna taip , kad laisvalaiki praleidžiu prie kompiuterio žaisdamas kokius žaidimus. Taip galiu pasakyti , kad slime nebuvau aktyvus , nes vasara norėdavau praleisti su draugais ir praleisti gerai laiką , kai atsirasdavo laiko vakarais prisijungdavau.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Kaip ir sakydavau ankščiau , noriu patekti į ChatModeratorius , nes norėčiau prisijungti prie slaimo kolektyvo ir užimti kokias pareigas. Nebebūti paprastu žaidėju ar su privilegija , o yra noras išbandyti save šiuose pareiguose.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Patirties nelabai turiu , bet manau su laiku ateitu ir patirtis. Kaip ir daug komandų žinau , tai su kitų žaidėju pagalba , manau nebūtu sunku.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Kaip ir minėjau ankščiau mažai laiko praleisdavau serveryje mažai , bet manau dabar reiks vėl grįžti ir pažaisti. Ankščiau praleisdavau 3-4h

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Manau skirčiau kokias 5-6 dienas , nes ne visada galečiau prisijungti , nes tai treniruotes ir kiti dalykai.

A) reklamerį: Užmūtinčiau žaidėja visam laikui ir pasidaryčiau ekrano nuotrauka ir nusiūsčiau kitiem kas užema aukštesnias pareigas už mane..
B) flooderį: Užmutinčiau žaidėja 15min-1h ir pasidaryčiau ekrano nuotrauka dėl įordymų.
C) nelegalią veiklą: Užmūtinčiau žaidėja 12h ir pasidaryčiau ekrano nuotrauka , kad kiti administratoriai duotu baną.
D) skundą forume: Jeigu tema būtu apie floodinima ar skelbimo nusiskundimo. Tai prisijungčiau į serverį ir pažėčiau ar tas žaidėjas yra prisijunges , o jeigu prisijunges sulauktu tinkamos bausmės
E) /skelbimas nesilaikymą: Duočiau įspėjima ir mūtinčiau žaidėja 15min.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Tai nieko blogo negaliu pasakyti apie administracija , nes administracija puikiai atlieka savo darbą , o ką atneščiau , tai manau gerą nuotaika.

Žaidėjas 'CIGARA' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Jeigu šitas atvėjis būtu po 00:00 , tai viskas tvarkoj ir jokių bausmių nebūtu. Jeigu tai vyktu , kai dar nėra 00:00 , tai manau mūtinčiau žaidėja 1h-2h ir pasidaryčiau įrodymus , nes dažniausiai atsiranda tokių kurie lekia rašyti papeikimus.

• Teigiamas 4

Jūsų vardas žaidime: iNoiulas

Jūsų tikrasis vardas: Nojus

Jūsų amžius: 15 

Jūsų Discord (privaloma): INoiulas#4488

Papasakokite išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Esu žmogus prie meno. Kartais ir mėgstu pasportuoti. Žaidimų nežaidžiu daug, tik vieną minecraft. Mėgstu išbandyti kažką naujo ko nebandęs ir baisu tai bandyti :). "Minecraft" platformoje žaidžiu jau nuo 2013 nuo tada mano mėgstamiausias žaidimas ir tapo "Minecraft" Esu bendraujantis, linksmas, kantrus. Šiame servyje kaip man atrodo jau gan ilgai žaidžiu tai nuo 2016. Tik nebūdavau toks aktyvus, o šiaip minecraft žaidžiu nuo 2013. 

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Norėčiau išbandyti kažką naujo ne vien tik žaisti serveryje ir statyti fermas ir panašiai. Tas išbandymas tai ne šiaip sau "Ai čia tapsiu chatmod, mutinsiu visus", o turėjimas kažko atsakomybės. 

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Nesu buvęs chatmod ar pagalba ar panšiai. Tai man būtų šansas, gauti šiek tiek patirties.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): 5-6h

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: 4-5 dienas. Kartais galiu išvykti ar tiesiog pailsėti nuo kompiuterio. 

Kokie Jūsų veiksmai, jeigu pamatytumėte: Pirma ką norėčiau pasakyti tai laiko nerašysiu, nes nežinau kiek reikia tildyti. Šias pareigas gavęs manau padėtų su jomis susidoroti Vyr. chatmod ar pagalba ir t.t.

A) reklamerį: Prieš tildant žmogų "nu'screenshotin'čiau" įrodymus jeigu įkeltų į forumą, kad užtildžiau už nieką. Tuomet jį užtildyčiau ir duočiau įspėjimą, jei tai pasikartotų daugiau negu 3 kartus, tuomet rašyčiau administracijai ir nusiųsčiau įrodymus. 

B) flooderį: Taip pat įrodymai. Ir užtildymas, įspėjimas /skelbimo arba /eme. Jeigu po užtildyto laiko jis vėl taip padarytų. Imčiausi veiksmų, kad žmogus liktų be skelbimo t.y. parašyčiau administracijai, kad atimtų galimybę naudotis /skelbimu arba /eme

C) nelegalią veiklą: Kaip ir visada įrodymai. Tada užtildymas ir rašyčiau administracijai į discord'o platformą jeigu būtų neprisijunge.

D) skundą forume: Taigi jeigu skundas būtų ant manęs tuomet aiškinčiausi kas negerai, jeigu ant žaidėjo kuris nusižengė per /eme ar /skelbimą tuomet jį užtildyčiau serveryje.

E) /skelbimas nesilaikymą: Mano manymu tai visu pirmą įrodymus :D tada užtildymas tokio laiko kurį man pasakys užtildyti.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Atneščiau linksmumo, bendravimo, mano manymu kai kurie administracijoje esantys žmonės yra per griežti. 

Žaidėjas 'CIGARA' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Jei taip būtų nuo 7.00 ryto iki 00.00 nakties tai užtildyčiau, jeigu tai būtų po 00.00 nakties tai žaidėją palikčiau ramybėje, bet jeigu tai būtų įžeidžiantis žaidėjus ar administracija, tai beabėjo užtildyčiau. 

Su noru norintis padėti Nojus <3

• Patinka 4
  • Teigiamas 1
  • Haha 1

Jūsų vardas žaidime: Volken3D

Jūsų tikrasis vardas: Nedas

Jūsų  Discord (privaloma): Nedis#6808

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Tai visų pirmą mano pirma svarbi savybė - komunikabilumas, ir draugiškumas. Mėgstu padėti, taipogi buvau kaip ,,Visi" cheatinau ir t.t, bet prieš metus supratęs jog tai yra visiškai beviltiška aš baigiau tai daryti ir pradėjau žaisti for fun legal'iai serverį. Pradėjau statyti fermas, susipažinau su kitais ir pradėjau leisti smagiai laiką. Kurį laiką padariau pertraukėle, ir ketinu grįžti į projektą. Ir viliuosi tuo pačiu patekti į Chatmoderator'ius.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Todėl nes būdamas chatmoderatorium yra įdomiau žaisti projektą, savo savybės paminėjau tai turėtu būti aišku. Ir manau aš esu išsiskiriantis dėl patikimumo. Manimi galima pasikliauti, bei kreiptis lyg į draugą.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: esu kūres ne kartą projekta tai su komandomis viskas tvarkoje, esu buves šitam projekte hero, 2 kartus gold'as. Jeigu kiltų problemų pasiklausčiau kitų administratorių. Nebijau klausti, bei praplėsti savo žinias.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): per darbo dienas 1-3h, savaitgaliais galiu siekt net 6 valandas per dieną.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: 1-3 dienų.

A) reklamerį: Nežinau kaip čia yra, ar yra ban komandos ir t.t, jeigu nėra užmūtinčiau labai ilgai ir su screenshot'u nusiūsčiau aukštesnio rango atstovui t.y - administratoriam ir t.t kad jie išbanintu jį.
B) flooderį: Užmūtinčiau pagal taisykles žinoma visada turėsiu įrodymus, jeigu bandytu nesąžiningai išsisukti.
C) nelegalią veiklą: Su įrodymais perduočiau administratoriam, o jei galėčiau pats užbluokočiau žaidėją. Pagal tam skirta taisyklėse parašytą laiko tarpą.
D) skundą forume:  Pateikčiau įrodymus jog žaidėjas yra nusiženges. O jei galėčiau išbaninčiau už nusižengimą.
E) /skelbimas nesilaikymą: Užmūtinčiau ir uždėčiau komandos /eme-/skelbti komandos įspėjimą.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:  Kaip ir minėjau su manimi problemu nėra, esu komunikabilus, klausantis, mėgstu padėt. Manau dabartinė komanda yra gan puiki, bet  jeigų kažką sugalvočiau patarti tikrai patarsiu, pasiūlysiu.

Žaidėjas 'CIGARA' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: užmūtinu ir uždedu įspėjimą su žinute/automatine žinute jog /skelbimas nėra tam skirtas.

❤Sėkmės visiems pildantiems❤

Edited by Volken3D
Kad negalėčiau editint.
  • Teigiamas 3

Jūsų vardas žaidime: A1R1X1

Jūsų tikrasis vardas: Airidas

Jūsų amžius: 15.

Jūsų  Discord (privaloma): airixas#6754

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):esu airidas, laisvalaikiais sportuoju sporto klube kelias valandas. Minecraft žaidžiu kas diena apie 4valandas ir daugiau mcslime serveryje. Esu draugiškas bei aktyvus žaidėjas. Blogu savybiu beveik neturiu. Esu stipriu nervu žmogus ir moku visus išklausyti bei padėti bėdoje.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Nes norėčiau prisidėti prie mcslime serverio komandos padėti busimoms kolegoms bei padėti žaidėjams, na ir jei reiktu sudrausminti juos.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Esu panašias užiemes prieš 2metus mc.laikiux serveryje bet mcslime nesu. Buvau užiemes vyr.administratoriaus pareigas pats laikiuxo savininkas siulė tapti antru laikiuxo savininlu bet atsisakiau.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Apie 2-4valandas buna ir puse dienos.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Kiekviena diena nes man tai patinka ir tai mano hobis.

A) reklamerį: Na reklama nėra lridžiama tai žaidėjas gautu  bana 7dienom
B) flooderį: užtildyčiau asmeni valandai
C) nelegalią veiklą: užbaninčiau 7dienom
D) skundą forume: žiurint ant ko yra skundas, jeigu ant žaidėjo ir jis pvz turi irodymus kad kažkas naudoja cheatus užbaninčiau ta žaidėja kuris cheatina jei būtu pateikti irodymai
E) /skelbimas nesilaikymą: užtildyčiau žmogu ir žiurint ka skelbia jei pvz kad /skelbti jus visi noobai ir pnš užtildyčiau 30min

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Padėčiau kolegoms, bučiau aktyvus dar labiau nei esu dabar.

Žaidėjas 'CIGARA' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Jei nesamones rašo užtildyčiau 20-30minučiu ir padaryciau įrodymus o jeigu rašo kad ieško kažko ar kažka tokio tai netildyčiau. 

• Teigiamas 3

Jūsų vardas žaidime:ponasakiniuotis1

Jūsų tikrasis vardas:Lukas

Jūsų amžius:1444

Jūsų  Discord (privaloma):lukas1124#6158

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Esu draugiskas.Megstu futbola.Esu saziningas.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Nes cia mano geriauses serveris todel ir noriu tapti chat mod

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:Taip turiu dalyvavau tokio serverio profekte.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): nuo 3-7 val.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: 6 dianas

A) reklamerį:mutinciau 30 min
B) flooderį:mutinciau 15 min
C) nelegalią veiklą: baninciau 7 dianom
D) skundą forume: mutinciau foruma jei chakina ir turi yrodymuz bninciau ir 7 dianom.
E) /skelbimas nesilaikymą: mutinciau 30 min

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Gretai reguoti i skundus.

Žaidėjas 'CIGARA' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: mutinu 30 min

• Haha 3
  • OHO 1

sų vardas žaidime:  IgnuTis

Jūsų tikrasis vardas: Ignas

Jūsų amžius: 13

Jūsų  Discord (privaloma): IgnuTis#5922

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Tai prisistatau vardu Ignas man 14 metų. Esu kurybingas storo sudejimo jaunuolis, Visko nepatyręs, aš mėgstu bendrauti, dalintis savo mintimis, daryti viską gero ne blogo. Nemėgstu didelių laivų, transporto priemonių, nes man didele baimę kyla nuo jų suaugsiu nebebijosiu. Mėgstu žaisti įvairius žaidimus kurie man patinka. Minecraft žaidžiu jau 7 metus už savaites jau 8 metai eis. Man bus didelis pasiekimas gyvenima, mano hobis yra Geras nei blogo nebent kartais galės but blogas. Nesusivaldysiu būna taip pasakius.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Noriu savę išbandyti  Kitose pareigose. Mėgstu teikti pagalbą, bet tik kartais netenku Savo turto.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Patirties tokiose neturiu, bet esu jau užiemes  vienam. "Statybininku"

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Kai pradėjau žaisti tai 3-4 valandas per dieną, prireikus daugiau Žaisdžiu.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Nu Visas skirčiau, mėgstu teikti pagalba.

A) reklamerį:  Po pirmo padarau nuotrauką, užtildau žaidėją išvalau chat'ą. Bei siunčiu Įrodimus  Aukštesniu rangu Administratoriui.
B) flooderį: Pasidarau nuotrauką, poto naudoju komanda /mute Bei užtildau.
C) nelegalią veiklą: Padarau nuotrauką kitaip "ss" Užtildau Siunčiu Vyriausiam administratoriui nuotrauką, kad jis su žaidėju rimtai padirbėtu.
D) skundą forume:  Su savo nuotrauką kuria padariau prieš žaidėją. Nueinu į skundą/papeikima. Nusiunčiu įrodimus, kad jis rašė melaginga skunda.
E) /skelbimas nesilaikymą:  Po pirmo kaip minėjau, užtildau žaidėją 20 minučių. 

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Pradėčiau nuo pagalbos teikimo, skubiam atvėjui. Jai atsitiktu nelaimė, o jis nežinotu ką daryt.

Žaidėjas 'CIGARA' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Pirma nuotrauką, poto užtildau žaidėją paskirtu Nereikšmingu pranešimu laiku.

• Teigiamas 3
  • Haha 1

Jūsų vardas žaidime: R3venge_

Jūsų tikrasis vardas: Gabrielė

Jūsų  Discord (privaloma): 'gabi#420

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): esu draugiška, mėgstu bendrauti su žmonėmis, realiai nežinau ką sakyti apie save. 

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Kad padėti prižiūrėti serveri nuo flood'eriu/reklamuotoju ir kita. 

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: esu buvusi "helper" skyblock serveryje ( pareigos kaip ChatMod'ui ) 

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):  Priklauso nuo laisvo laiko, jeigu atostogos nuo 2-5h, jei mokyklos laikas 1-2h 

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:  visą savaite 

A) reklamerį:  pirmas sykis - warn'as, jeigu toliau tada /reklama ( turėčiau įrodymus ) 
B) flooderį:  mute 15 min ( turėčiau įrodymus ) 
C) nelegalią veiklą:  pasidaryčiau įrodymus ir nusiųsčiau pagalbai/admin'ams 
D) skundą forume:  praneščiau pagalbai/admin'ams
E) /skelbimas nesilaikymą:  mute 30 min 

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Mėginti visiems sutarti kuo geriau, jei yra neaiškumu/reikia pagalbos vieni kitiems padėti/paaiškinti kaip išspręsti problemą. 

Žaidėjas 'CIGARA' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:

mute 30min ir warn'as, jeigu jo reikėtu ( turėčiau įrodymus ) 

• Patinka 1
  • Teigiamas 4

Anketa:

Jūsų vardas žaidime: REULEAUX

Jūsų tikrasis vardas: Dovydas.

Jūsų amžius: 15,neuž kalnu 16-tieji

Jūsų  Discord (privaloma): REULEAUX-lt#8259

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Kaip supratot iš antrojo klausimo esu Dovydas, turiu keleta savibiu. Esu atsakingas savo duotam darbe,kruopštus,nepaliekantis klaidū.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Norėčiau šiame projekte išmegint šias pareigas bei pajaust ta atsakingumo kvapa

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Neturiu patirties,nei kart nebuves

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Nuo valandos iki keturiu.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Tiek kiek man ju prireiktu atlikt savo darba.

A) reklamerį: Pasidarau irodymus jei žaidėjas sumanitu ant mane peikti,užtildau žaidėja bei išvalau chat'a.Poto siunčių irodymus aukštesniu pareigu žmogui
B) flooderį: Mutinčiau,aišku pasidaričiau irodymus. 15-45min mutes
C) nelegalią veiklą: Žaidėja užtildižiau tam tikram laikotarpiui jog jis negaletu tuo užsiimti,bei pasidares irodymus siusčiau adminam
D) skundą forume: Atsakičiau i ji pagarbiai,bei nusiusčiau visus irodymus
E) /skelbimas nesilaikymą: Mutinčiau,bei duočiau ispejimą

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Manau tuo tarpu jei aš iš tu keturiu žaidėju gaučiau chatmod'a tikrai stenkčiaus pagerint žaidėju gerove.

Žaidėjas 'CIGARA' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:  Mutinčiau bei ispejimą. bei paimčiau irodymus

• Teigiamas 2

Jūsų vardas žaidime: KipradGaming

Jūsų tikrasis vardas: Kipras

Jūsų amžius:16

Jūsų  Discord (privaloma):kitty fking cat#9049

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Ka žinau gyvenu Vilniuje, esu kartais mandagus : ], tigi juokauju draugas esu draugiškas, mandagus, dažniausiai akaklus ir sakant moku statyti per mc. Myliu visa širdimi kates <3 ir dar myliu kates<3333

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Atrodo įdomus, kaip sakant darbas ir pries pora metu norejau buti daugiau negu eilinis 

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Kaip sakiau turiu patirties būti eiliniu

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Pastaruoju laiku nedaug, bet jei bučiau aukščiau negu eilinis būčiau aktivus

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Pagrinde nuo pirmadieno iki penktadienio, kartais ir šeštaidienį, bet ne sekmadienį : {

A) reklamerį: Ispėjimas arba Mute (pajiemu Screeny ir žiūrint ant kiek didelis nusikaltimas : O)
B) flooderį: Mute 20-30min (screeny)
C) nelegalią veiklą:Pranešu aukštesnejei administracijai (pagalba, v-chatmod, v-pagalba)
D) skundą forume: Jei susyje su mano pareigomis tai mutino priklausant nuo NuoDemĖs
E) /skelbimas nesilaikymą: 20-30m ir kartais daugiau

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Patvarkyt visų žmonių bendravima ir gal įdeti daugiau eventu, nes atsibodo /warp spavlos <3

Žaidėjas 'CIGARA' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Pagrinde 20-30 min mute (Jei kažkas BloGesNio tai reikes spresti nuo NuOdeMės)

• Patinka 4
  • Teigiamas 1

Jūsų vardas žaidime:  KarolisBudrys

Jūsų tikrasis vardas:  Karolis

Jūsų amžius: 15

Jūsų  Discord (privaloma): BudrysKarolis#2422

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):  Aš esu Karolis iš Kauno, einu į devintą klasę, laisvalaikį  leidžiu su draugais,  bei  mėgstu pažaisti kompiuterinius žaidimus, taipogi mėgstu pasportuoti  ant turnikų arba šeip pažaisti kokį krepšinį. Manau, kad moku bendrauti su žmonėmis ir esu įsitikinęs, kad problemų bendraujant su serverio žaidėjais nebus. :}

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Norėčiau išsiskirti serveryje turėdamas gan aukštas pareigas, taip pat įgaučiau patirties. :D

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:  Manau, kad  turėjau patirties, tačiau tai buvo ganėtinai senai.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Serveryje praleidžiu 3-6h per dieną 

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Skirčiau kiekvieną dieną, nebent iškiltų kokia nors problema dėl kurios negalėčiau prisijungti.

A) reklamerį: Pasidaryčiau įrodymus (Screenshot), tada užblokuočiau žaidėją su komanda /reklama  ir išvalyčiau chatą.
B) flooderį:  Pasidaryčiau įrodymus (Screenshot) ir užmutinčiau žmogų 30~ minučių.
C) nelegalią veiklą: Pasidaryčiau įrodymus (Screenshot), tada užmutinčiau žaidėją 2h~ ir nusiūsčiau įrodymus administratoriam, kurie užblokuotų nelegalą.
D) skundą forume: Jeigu skundas bus skirtas chatmod'ams, tada pasistengsiu atsakyti į jį ir padėti išspręsti skunde rašomą problemą. Jeigu skundas bus dėl cheat'inimo tada  apie tai pasistengsiu pranešti administratoriams ir pagalbai.
E) /skelbimas nesilaikymą: Pasidaryčiau įrodymus (Screenshot) kuriuose matosi, kad žaidėjas pažeidžia /skelbimas taisykles. Užmutinčiau 30minučių.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Manau, kad puikiai sutarčiau su šio serverio administracija, ko pasekoje galėtume kartu spręsti iškilusias problemas.

Žaidėjas 'CIGARA' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Manau, kad nereikšmingų pranešimų rašymą priskirčiau prie /skelbimas nesilaikymo ir paėmęs įrodymus (Screenshot) užmutinčiau žaidėją 30minučių.

• Teigiamas 2

Prieš 21 valandos(-ų), tiger rašė:
  • Jūsų vardas žaidime: EastKoma
  • Jūsų tikrasis vardas: Faustas
  • Jūsų amžius: 14
  • Jūsų  Discord (privaloma): loool#4446
  • Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):esu faustas man laisvalaikiu patinka buti lauke ir žaisti minecraft.daugiausiai laiko praleidžiu šitame serveryje.megstu rusu ir informatines technologijas pamokas. megstu nesimokiti :D
  • Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?:  nes norečiau išbandyti šitas pareigas ir man patinka padėti serveriui
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: neturiu
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): jeigu mokyklos nebuna tada beveik visa diena žaidziu jei mokykla tada einu žaist po mokyklos
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: kiekviena diena
  • Kokie Jūsų veiksmai, jeigu pamatytumėte:
    A) reklamerį: padaryčiau screenshoot ir užblokuočiau žaideją uz reklama ir išvalyčiau chata
    B) flooderį: užtildičiau žaidėja 30 minučiu
    C) nelegalią veiklą: praneščiau didesnem pereigom pvz ; pagalba,admin
    D) skundą forume: jeigu bus skirta su mano pareigomis at
    tsakičiau i ji pagarbiai,bei nusiusčiau visus irodymus
    E) /skelbimas nesilaikymą: padaryčiau screenchoot ir užmutinčiau 30 minučiu
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: nieko
  • Žaidėjas 'CIGARA' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: ispečiau ir po keliu ispejimu užmutinčiau

Edited by EastKoma
  • Teigiamas 2
  • Neigiamas 1

Jūsų vardas žaidime: Katinielis

Jūsų tikrasis vardas: Vilija

Jūsų amžius: 16

Jūsų  Discord (privaloma): Katinielis#0312

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Manau, kad pasakoti apie save šioje anketoje yra šiek tiek sunkiau, nei bandant susipažinti su žmogumi. Turbūt labiausiai aktualūs faktai apie mane yra tai, kad esu mandagi, draugiška. Mėgstu išbandyti save įvairiose srityse. Kaip ir galima spėti iš mano vardo žaidime, dievinu kates. Kad ir kaip nuobodžiai skamba, mėgstu lietuvių kalbą, biologiją ir dailę.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Kaip ir dauguma šią anketą užpildžiusių žmonių, noriu įsitraukti į šio projekto veiklą, išbandyti save ir savo kantrybę. 

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Turiu patirties, buvau ChatMod kitame Minecraft serveryje.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Iš tiesų, būna įvairiai. Kai turiu daugiau laisvo laiko, ji praleidžiu serveryje.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Kaip ir minėjau anksčiau, mano aktyvumas priklauso nuo to, kiek laisvo laiko turiu. Manau, 4-5 dienas savaitėje tikrai galėčiau skirti naujoms pareigoms.

A) reklamerį: Pasidaryčiau įrodymus, užtildyčiau žaidėją, o įrodymus nusiųsčiau aukštesnes pareigas užimančiam asmeniui.
B) flooderį: Pasidaryčiau įrodymus ir užtildyčiau žaidėją iki 1h.
C) nelegalią veiklą: Pasidaryčiau įrodymus, ir priklausomai nuo situacijos sunkumo, užtildyčiau žaidėją iki 12h.
D) skundą forume: Jeigu skundas būtų susijęs su mano darbu, tai į skundą atsakyčiau mandagiai ir su įrodymais, kad žaidėjas pats yra kaltas.
E) /skelbimas nesilaikymą: Pasidaryčiau įrodymus ir užtildyčiau žaidėją iki 1h.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Mano manymu, komandai nieko netrūksta ties bendradarbiavimo tema. Bendraujant su administracija, gali pajausti jaukią aurą, kurią jie patys sukuria bendraudami, juokdamiesi ir žaisdami kartu.

Žaidėjas 'CIGARA' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Pasidaryčiau įrodymus,užtildyčiau ir tuo pačiu metu įspėčiau žaidėją.

• Patinka 3
  • Teigiamas 1

Jūsų vardas žaidime:YouTubeTryHardMC

Jūsų tikrasis vardas:Mano vardas Nedas

Jūsų amžius:Man šiuo metu 15metų

Jūsų  Discord (privaloma): Mano discord Nedas#7395 

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):Sveiki visi skaitantys anketą taigi kaip jau žinote esu Nedas.Mėgstu dirbti grupėse ,tad bėdų su manimi tikrai nebus 😀.Esu Komunikabilus ,tad daug plepu ir greit atrandu kalba su kitais žmonėmis.Galiu valandų valandas kalbėti apie nieką ,bet atrasti iš to įdomybių.Esu sąžiningas tad išskirinėti draugų/nedraugų nemėgstu bei to nedarau.Esu draugiškas ,todėl su manim visada bus linksma bei jauku <3.Kaip žinote esu Komunikabilus ,tad lankau burelį teatra kuriame laisvai galiu šnekėti bei kurti etiudus.Dar mėgstu vesti renginius bei fotografuoti.Tai manyčiau tiek apie mane 😊 . 

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?::Norėčiau prisijungti prie dabartinės puikios McSlime administracijos bei padėti spręsti bei nubausti pažeidėjus.Nesu buvęs šiame serveryje administracijos dalis tad būtų smagu pamatyti šios komandos virtuvę bei užkuliusius.  

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:Turiu,anksčiau viename projekte užėmiau taipogi ChatMod Pareigas ir man sekėsi gan neblogai.  

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):Šiuo metu  mokslo metai tai žinoma kaip visi žaidėjai prie kompiuterio būnu mažiau ,bet stengsiuos per dieną nors po 2h (Jei nebus jokių atsiskaitymų) ;D ,o savaitgaliais tikrai žaisiu ilgiau kaip minimum 3-4h 

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:Kaip sakiau stengsiuos dirbti kiekvieną dieną ,bet tikrai neslėpsiu bus tokių dienų kai tikrai nebūsiu online

A) reklamerį:Šį žaidėją iškarto užmūtinčiau ,bei pasidaryčiau įrodymus kuriuos siųsčiau aukštesnias pareigas komandoje užimančiui asmeniui.  

B) flooderį: Šį asmenį užmūtinčiau 20min bei pasidaryčiau įrodymus jeigu asmuo bandytų šmeisti už free mute Forume  

C) nelegalią veiklą: Šį žmogų užmūtinčiau ,bei taipogi pasidaryčiau įrodymus ir siųsčiau aukštesnes pareigas užimančiam komandos nariui.  

D) skundą forume: Pateikčiau savo padarytus  įrodymus ,o jeigu įrodymų neturėčiau pripažinčiau savo kaltę
E) /skelbimas nesilaikymą: Šį žaidėją užmūtinčiau 20min už /skelbimas nesilaikymą bei pasidaryčiau įrodymus.  

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:Manyčiau ir dabar administracijos komanda labai gerai bendradarbiauja,o iš savo pusės tai manyčiau būčiau tikrai bendradarbiaujantis ,nes kaip sakiau esu Komunikabilus bei mėgstu dirbti komandoje.  

Žaidėjas 'CIGARA' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:Šį asmenį užmūtinčiau 20min už /skelbimas nesilaikymą ,bei pasidaryčiau įrodymus jei žaidėjas bandytų įkelti į forumą.  

• Teigiamas 4

Jūsų vardas žaidime:

IBlackMamba

Jūsų tikrasis vardas:

Erikas

Jūsų amžius:

18

Jūsų  Discord (privaloma):

Glizzy Sr.#8518

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):

Serveryje pilnai vadinu save senbuviu., žaidžiu nuo grybauskaitės  laikų, . Gyvenime dabar sportuoju,mokausi. Kartais mėgstu laisvalaikiu kokį csą,mc, lol,samp palost,bet dabar cs/mc telosiu,uzasiimu taip kokiais dalykais.. Kaip asmenybė iš vidaus esu gerąširdė , draugiška, megstu padėti ,juk ir pačiam būna geriau.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?:

Manau pati didžiausia bendra priežastis būtų - padėti žmonėms , serveriui ,neslėpsiu , yra ir naudos sau , tokia kaip pvz - patirtis , didesnis draugų ratas,vistiek padedi žmonėms,jie prisimena,ir tau padės kai reikia,ir šeip , malonu kai esi kažkas serveryje, Be visa to , dar noriu dėl menkų priežaščių ,tokių kaip užimtumas, veikla, aktyvumo pozityvas, ir gerai praleistas laikas.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:

Neturiu. Bet labai noriu turėti pagaliau.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Įvairiai gali būti 1-2h, bet gali buti ir 3-12h įvairiai , į šita klausimą normalus tiksliai nepasakys.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:

Šeip žaiščiau kasdien , nebent kažkur išvaryčiau,bet apie viską būtų pranešta.

A) reklamerį: 

Manau uždėčiau mute, kad toliau nereklamuotu ir numesčiau įrodymus su reklamavimu administracijai dėl griežtesnės bausmės.
B) flooderį:

Saldusis MUTE'as iki 1h
C) nelegalią veiklą:

Bentkuriuo atvėju stengčiaus padaryti kuo daugiau, Viskas priklauso nuo situacijos , ir kokia ta nelegali veikla ,bet niekas neliks nenubaustas.
D) skundą forume: 

Jeigu skundas skirtas mano vardui - atsakau su įrodymais / pasitęisinimu. Jeigu skundas ant nusižengusio žaidėjo , darau viską pagal taisyklęs ir kas man priklauso.

Mute'as , ir jeigu reiktų,pranešu Savininkams.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:

Klausimas vertas milijono - dauguma jį atsakę jo nevygdo, taigi nemanau ,kad verta dovanai čia pasakas sekti, gavęs pareigas apsisėdėčiau jose,ir tuomet daryčiau ką reikia,ir dar daugiau.

Saldusis MUTE'as

• Teigiamas 2

Jūsų vardas žaidime: DievasEsu

Jūsų tikrasis vardas: Neidas

Jūsų amžius: 18

Jūsų  Discord (privaloma): DievasEsu#3147

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Sveikučiai tai apie save ką galiu pasakyti pasinešęs ant MMA. Dirbu visai man patinkantį darbą. Metukai dar mokykloje. Mėgstu pagrajint minecraftą bei gan senai pradėjau žaisti slime serverį.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Norisi kažko naujo pažiūrėti kaip pats sugebėsiu būti chat moderatoriumi. Padėti serveriui bei žaidėjams.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Neturiu jokios patirties.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Na darbo dienomis 3-5h savaitgaliais 4-7h

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Darbo dienomis.

A) reklamerį: Mute 24h.
B) flooderį:  Būtų padaryti nuotrauka už floodinimą bei 1h mute
C) nelegalią veiklą: Būtų pranešta aukščiau manęs ęsančiam pareigas žmogui bei mute.
D) skundą forume: Visada turėčiau įrodymus tai problemų nebūtų. Na bet jai gaučiau skundą viską paaiškinčiau parodyčiau.
E) /skelbimas nesilaikymą: Mute 30min + nuotrauka kaip įrodymas.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Na esu toks žmogus kuris tikrai nėra piktybiškai nusiteikęs realiai kaip chatmodas palaikyčiau serveryje tvarką. Apie bendradarbiavimą kalbant tikrai  bendrautume spręstume problemas.

Žaidėjas 'CIGARA' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Praneščiau žaidėjui į asmenine žinutę, kad nerašytų nereikšmingų žinučių + mute 30min

• Teigiamas 2

Guest
This topic is now closed to further replies.