Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 110 žaidėjų.

Prisijunge žaidėjai

1
zeptu
2
mokaus1x1
3
kajuxsgame
4
mrmr1
5
armuzis
6
ant_buksyra_afk
7
miegalius
8
brutez
9
aleharkas
10
sudytas
11
pablo
12
ytmantiz
13
_axion01
14
axion02
15
axion03
16
pigzombie
17
nexysm
18
spider1
19
afkbotas
20
super_menas
21
edganetau
22
bot_afk
23
botagas

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

23 iš 160 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 59

Serverio rekordas: 321

Rekordas pasiektas: 2015-08-02

tiger

Atranka į ChatMod'us

Recommended Posts

Jūsų vardas žaidime: Seksomanas

Jūsų tikrasis vardas: Rolandas

Jūsų amžius: 14

Jūsų  Discord (privaloma): 𝕊𝕒𝕚𝕥𝕒𝕞𝕒#2090

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Esu 14m pauglys mėkstantis Minecraft. Esu iš Vilkaviškio rajono gyvenu kaime. Turiu šunį vardu: Luna. Mėkstu sportuoti, bėgioti, bet žaisti minecraft labiausiai. Esu draugiškas, padedantis (pries wipe padejas kokiam 15+ naujokių ) McSlime jau žaidžiu kelis metus (buvau padares pauze nes pradėjau mc žaisti apytiksliai nuo 2015 nežaidižiau iki 2018 dabar tesiu ). Aš esu gan greitai mokantis ir tobulejantis žmogus .

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?:Šį serverį kaip sakiau žaidžiu ilgai tai nuo tos pradžios pradejo nervuoti tie visi spameriai ir kurie naudoja /skelbimas ne pagal taisykles. Ir padeti kitiems žaidejiams su komandomis

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Ne bet manau gerai pritapciau ir gerai prisiminciau kaip viska daryti (mano brolis buvo pagalba kitame serveryje tai as kartai pažaisdavau per jo acc).

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Trumpam buvau sutojas zaisti bet po wipe mano aktyvumas žymiai padidejo nes po wipe jau pražaidziau 6h uo starto tai per diena +- bus kokia 6-7h manau

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: kekviena diena gryzes po mokyklos o savaitgaliais tai tikriausiai sekmadienį daugiau.

Kokie Jūsų veiksmai, jeigu pamatytumėte:
A) reklamerį: Mute 1h ir screnshoot administracijai 
B) flooderį: mute 20 min
C) nelegalią veiklą: Mute 30min pranešu valdžiai 
D) skundą forume: Išanalizuočiau skundą pakalbėčiau su žaidėju ir jei kaltas tai tam tikra bausme
E) /skelbimas nesilaikymą: Mute 20 min 

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:Tai atneščiau aktyvumo serveryje tvarkos o patarti  kolkas nieko negaliu nes mūsų administračija ir taip labai gera 

Žaidėjas 'CIGARA' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Mute 20 Min uz /skelbimas nesilaikyma

saitama OK.jpg

• Teigiamas 2

Jūsų vardas žaidime:sss

Jūsų tikrasis vardas:Mindaugas

Jūsų amžius:15

Jūsų  Discord (privaloma):FAP#1063

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):Esu Jaunas pilietis iš Vilniaus,laisvalaiki leidžiu arba serveri arba su draugais,dar megstu sportuot,leidžiu linksmai laika su draugais,turiu 2 šunis 1 katė,esu draugiškas, šitame projekte jau 6 metus,mokaus Šv Kristaforo Gimnazijoj,nesu geras mokinys:D.Gramatikoi as silpnas,todėl nepeikit xd

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?:Noriu išbandyt save kaip chatmodu,ir padėt administracijai.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:Nesu buves nevienam serverį adminu ar chatmodu todel norečiau čia save išbandyt.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):apie ~2h ~3h Žiūrėdamas į savo veiklą Kai yra laisvesnio laiko, būtinai prisijungsiu.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:2-3d

A) reklamerį:Amžina Mute,pranešiu administracijai
B) flooderį:Mute 1h
C) nelegalią veiklą:Mute 5h.pranešiu administracijai
D) skundą forumePažvelgus į tai, už ką davė ppk, jai del free mute tai tesiog numetu irodymus už ka jis ja gavo.
E) /skelbimas nesilaikymą:30min mute

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:Pagalbos ir draugiškumo,nes aš visalaik bandau išsprest konfliktus gera puse.

Žaidėjas 'CIGARA' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?Žiurint koks skelbimas, jai nesamonės tai 30min mute.

• Patinka 4
  • Teigiamas 2

Anketa:

Jūsų vardas žaidime: Konkretus

Jūsų tikrasis vardas: Pijus

Jūsų amžius: 16 metų.

Jūsų  Discord (privaloma): 666#7753

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Esu toks žmogus, kuris savo niekada nepaliks bėdoje. Visad padedu, esu malonus, draugiškas, bendraujantis, sugebu greit susibendrauti su žmonėmis, patinka pažintys. Jeigu žmonės man linki gero, visada jiems atsakysiu tuo pačiu. Esu toks žmogus kuriam patinka azartas, mėgstu lažintis iš bet ko, pvz, kad ir dabar galėčiau lažintis ar žaidėjas x gaus chat moderatoriaus pareigas, o žaidėjas y jų negaus. Patinka įvairi muzika, dažniausiai klausau ramios, nes kai jaučiuosi ramus, galiu padaryti daug dalykų, kitu atveju kai esu piktas, liūdnas, etc.. tiesiog nesusikaupiu. „Minecraft“ žaidimą žaidžiu nuo 2012 metų, iš pradžių žaisdavau vadinamuoju „Singeplayer“ režimu, o po poros metų pradėjau žaisti jau ir serveriuose, tad manau patirties ties Minecraft'u turiu. MCSlime serveryje žaidžiu nuo 2017 su pertraukomis. Aš žmogus sportiškas, lankau kovos menus, konkrečiau kikboksą, greitai bus du metai.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Kartą esu buvęs šiose pareigose, mano nuomone pasirodžiau ne kaip, todėl noriu dar vieno šanso, kad įrodyčiau, jog esu ne iš kelmo spirtas.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Šiame projekte, kaip ir minėjau, teko užimti Chat Moderatoriaus pareigas, išbuvau berods 17 dienų, įgavau daug patirties tokio tipo pareigose. Teko būti ir administratoriumi kitame projekte, bet asmeniškai neužskaityčiau tai kaip patirties įgavimu, kadangi serverio žaidėju vidurkis buvo ~10 žaidėjų.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Šiuo metu serveryje išvis nežaidžiu, karts nuo karto prisijungiu, norėjau sugrįžti į projektą ir pamačiau atranką į šias pareigas, pamaniau jog galima išbandyti progą. Šiaip serveryje pražaidžiu ~2 valandas per dieną.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Pilnu pajėgumu šešias (6) dienas, o sekmadienį leisčiau sau kažkiek pailsėt, bet jei užmatyčiau pažeidimus - bausčiau. 

A) reklamerį: Pasidaryčiau vaizdinę medžiagą - įrodymus, jog buvo atliktas pažeidimas, užtildyčiau žaidėją kuo ilgesniam laikotarpiui, išvalyčiau susirašinėjimo langą - chat'ą bei nusiųsčiau įrodymus aukštesnei administracijai.
B) flooderį: Pirmiausia įsitikinčiau ar žaidėjas iš tikrųjų flood'ino tada pasidaryčiau įrodymus bei užtildyčiau žaidėją.
C) nelegalią veiklą: Pasidaryčiau įrodymus užtildyčiau žaidėją ir nusiųsčiau įrodymus administracijai, kad užblokuotu pažeidėjus.
D) skundą forume: Žiūrint kokio tipo yra skundas, jei jis yra mano galiom - nubausčiau žaidėją.
E) /skelbimas nesilaikymą: Pasidaryčiau įrodymus ir užtildyčiau žaidėją 20min.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Manau galėčiau atnešti savo aktyvumą, o patarti turėčiau daug ką, kadangi esu idėjų žmogus.

Žaidėjas 'CIGARA' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Jeigu pamatyčiau, kad žaidėjas rašo nereikšmingus dalykus per pranešimus, kitaip tariant per skelbimą, tai pasidaryčiau įrodymus ir jį užtildyčiau, nes tai draudžia serverio taisyklėmis, t.y. /skelbimas. 

• Patinka 1
  • Teigiamas 2
  • Haha 1

Jūsų vardas žaidime: Dumelis420 

Jūsų tikrasis vardas: deividas

Jūsų amžius: 15

Jūsų  Discord (ban#4157:

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - esu deividas givenu pakruojo r esu draugiskas usispires mandagus mekstu zaisti su pc dazniauses zaidimas mc  mekstu muzika kaip ir viskas

Kodėl norite tapti chatmod: tesiok noriu padeti noriu kilti karjiera

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas už nebuves bus pirmas kartas

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia  labai dauk kaskur diena prazaiziu jei nesu usijemes 

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms  nz galiu kiekviena diena zaisti 

A)  reklama mute
B) flooderį: mute
C) nelegalią veiklą: ban
D) skundą forume:  reguoceu ban arba mute priklausont nuo aplinkibiu
E) /skelbimas nesilaikymą: mute perspejimas 

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie  nz padeceu prilaikit tvarka servirije  nz kolkas nera pasiulimu 

Žaidėjas 'CIGARA' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų  veiksmai mute

• Teigiamas 2
  • Neigiamas 1
  • Haha 1

Jūsų vardas žaidime: Arentuxas

Jūsų tikrasis vardas: Arentas

Jūsų amžius: 15

Jūsų  Discord (privaloma): Pizduks#0079

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Sveiki, trumpai apie save esu Arentas, gyvenu šiauliuose,mėgstu sportuoti,mėgstu žaisti krepšini, žaisti minecrafta,esu atviras, draugiskas, bendraujantis. Patinka mergaites, mėgstu pajuokauti, esu komunikabilus, atrandu sprendimus, megstu bendrauti su mcslime žmonėmis .

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Visada  norėjau buti bent  kažkas šiame žaidime, patirti nauju atradimu, susipažinti su naujais žmonėmis, ir turėti bent viena užsijemima - aktyviai dalyvauti serveryje ir palaikyti tvarka.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Patirties tokiam darbe nesu turėjas, nes nelabai  ir bandydavau patekti i aukštesnes pareigas, bet dabar viskas pasikeite pavargau žaisti paprasta žaidima, viska tapati per tapati noriu patirti kaška naujo. 

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Darbo dienomis pražaidžiu 5/7h o per laisvadienius 8/10h per para.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Stengsiuosi buti kiekviena diena online bet gali būti ir tokiu dienu kada busiu išvykes ir negalėsiu prisijungti.

A) reklamerį: Nuotrauka ir mute 3h,įspėjimas
B) flooderį:mute 30min ir Įspėjimas
C) nelegalią veiklą: Filmuota medžiaga kaip yrodimas ir siuntimas i foruma
D) skundą forume: Jei butu nuotrauka kaip įžeidinėja mute 30min/įspėjimas
E) /skelbimas nesilaikymą: Mute 30min ir įspėjimas skelbimas

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Šitas serveris turi visko ko jam reikia bet jei truktu kokiu minčių, su mielu noru bendradarbiaučiau su kitais komandos nariais ir jiems pritarčiau

Žaidėjas 'CIGARA' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Mute 30 min ir įspėjimas 

• Teigiamas 1

Jūsų vardas žaidime:RajonoArastas

Jūsų tikrasis vardas:Danielius

Jūsų amžius:15

Jūsų  Discord (privaloma):pizetryhardas#8515

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):Aš esu Danielius,iš Pasvalio,lankau boksa 8 metus (boksuojuosi už jaunūčius)Mėgstu išeitį į lauka su draugais,tai pat žaisti prie kompiuterio,mano game (fall guys,rust,cs:go,minecraft)
greitai mokausį iš savo klaidų,esu paprastas žmogus ir tiek,turių augintini,šunį vardu Kera,namynis šuo (belgų aviganis).

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?:Manau, prižiūrėčiau chat'a, kad nebutu jokiu nesklandumu.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:Neturiu

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):Nuo 4h iki 6h (priklauso ką veikių)

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:Visas 7 dienas

A) reklamerį:Dėčiau mute, pravalyčiau chat'a ir būtinai pranesčiau pagalboms arba kitiems.

B) flooderį: Užtildyčiau žaidėją nuo 15 iki 45 minučių ir suteikčiau /skelbimo /eme ispėjimą 

C) nelegalią veiklą: Padaryčiau screenshot, kaip įrodymą ir perduočiau administracijai.

D) skundą forume: Jeigu nebūtų atsakytą pateikčiau visus įrodymus apie  temą.

E) /skelbimas nesilaikymą:Mute 30 min bei įrodymai ir /ispėti.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:Žinoma draugiška bendravimą,Administracijai norečiau pasakyti, kad reikėtų truputį draugiškiau bendrauti ir buti švelniesniem.

Žaidėjas 'CIGARA' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:Visu pirma pasidarau irodymus, o tada mutinu 30 minučiu

• Teigiamas 1

Jūsų vardas žaidime: Zero
Jūsų tikrasis vardas: Titas
Jūsų amžius: 15m.
Jūsų  Discord (privaloma): Titass#1235
Papasakokite išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Taigi gyvenu Lietuvoje, Panevėžio mieste, esu kantrus, draugiškas bet greitai susinervuoju,  jeigu susinervuoja, draugiškumas ir kantrybė baigiasi, žaidžiu kompiuterinius žaidimus, taip pat einu i sporto salę. Daug demėsio skiriu žaidimam, nes juose galiu būti koks tik noriu ir pabėgti nuo viso šurmulio aplink. Mokausi neįtin gerai, daugiau laiko praleidžiu ten kur gaunu naudos ar kur man įdomu, tai tiek apie mane ir mano būda.
Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Šį serverį žaidžiu +- 4 metus kaip paprastas eilinis žaidėjas su privilegijom, noriu serveriui reikšti daugiau nei reiškiu dabar.
Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Neturiu.
Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Po mokyklos apie 2 val. ir po draugų ir sporto vakare dar apie 2 val.
Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Kiek reikėtu tiek ir skirčiau, ir tikrai daugiau, nei būtų reikalaujama.
A) reklamerį: Užtildyčiau reklamerį parai ir pranesčiau aukštesnio rango žaidėjam (administracijai)
B) flooderį: 1. Duočiau įspėjimą, jeigu nepakanka užtildyčiau nuo 20 minučių iki 1 valandos.
C) nelegalią veiklą: užtildau iki 2h, pranešu administracijai, kad užblokuotu žaidėja.
D) skundą forume: Jeigu papeikimas man, pateikiu įrodymus už ką žaidėjas buvo užtildytas, o jeigu tai papeikimas ne man, tada nieko nedarau.
E) /skelbimas nesilaikymą: Užtildau nuo 20 minučių iki 1 valandos.
Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Atneščiau tvarką serverio "chat'e", siūlyčiau įdėjas ir veiklas kurios galimai dar labiau sudomintu žaidėjus, pavyzdžiui eventus iš savo uždirbto turto, slepynių eventus ir taip toliau. įdėjų turiu, tik neturiu kur jų išnaudoti.
Žaidėjas 'MODELTAS' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Užtildau žaidėja nuo 20min iki 1h įspėju su komanda /ispeti MODELTASv

• Teigiamas 1
  • Haha 1

Jūsų vardas žaidime: Wealthy

Jūsų tikrasis vardas: Evaldas

Jūsų amžius: 17

Jūsų  Discord (privaloma): Wealthy#4498

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Kaip ir minėjau esu vardu Evaldas. Einu į IV gimnazijos klasę, mėgstu įvairius kompiuterinius žaidimus. Esu draugiškas ir padedantis, nėra su manimi sunku susikalbėti/susisiekti, visada suteikiu pagalbą, esu geranoriškas. Nemėgstu veltis į konfliktus.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Noriu prisidėti prie šio projekto gerovės, užsiimti ties tuom kas geriausia serverio žaidėjams. Taipogi noriu prisidėti prie tvarkos.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Įvairiuose serveriuose esu buvęs CM, taip pat esu buvęs Band.Prižiūrėtoju.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Kaip ir minėjau su manimi nėra sunku susisiekti, kadangi serveryje per dieną praleidžiu apie 5-6 valandas, tuo tarpu forume 3-4. Discord 24/7.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Manau, kiekvieną dieną.

A) reklamerį: Užtildyčiau žaidėją ilgam laikui. Pasidarau įrodymus su f2. Žaidėjui nusiskundus pateikiu įrodymus forume/administracijai.
B) flooderį: Užtildyčiau žaidėją 20-čiai minučių, reason "flood" Taip pat pasidarau įrodymus su f2. Žaidėjui nusiskundus juos pateikti.
C) nelegalią veiklą: Užtildyčiau žaidėja kelioms valandomis. Pasidarius įrodymus su f2. Pateikčiau įrodymus administracijai.
D) skundą forume: Nusiskundus žaidėjui pateikčiau jam įrodymus kuo detaliau, dėl ko jis būvo nubaustas.
E) /skelbimas nesilaikymą: Užtildyčiau žaidėją 20-čiai minučių, reason "skelbimas". Ir pasidarau įrodymus.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Esu aktyvus žaidėjas, neturiu netikamų/blogų tikslų, nejaučiu prievartos padedant serverio žaidėjams. Kadangi mano aktyvumas nėra prastas, aktyviai stebėčiau serverio chat'ą ir prireikus juos tildyčiau. Visada atkreipčiau dėmesį į žaidėjų nusiskundimus ar pageidavimus.

Žaidėjas 'CIGARA' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Užtildyčiau žaidėją 20-čiai minučių, su reason "skelbimas". Taipogi pasidarau  įrodymus su f2 ir žaidėjui nusiskundus juos pateikti.

Edited by iWealthy
.
  • Teigiamas 2

Jūsų vardas žaidime: Nikita

Jūsų tikrasis vardas:  Nikita

Jūsų amžius: 18

Jūsų  Discord (privaloma): Lil Nikita#3236

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Esu linksmo charakterio jaunuolis ieškantis patirties pareigose, kurios kol kas dar neturiu. Esu atsakingas i visada siekiantis savo tikslų bei turiu norą tobulėti, išmokti kažko naujo.  Turiu hobį susijusi su fotografija, dažniausiai laiką praleidžiu su drauge, bet laisvą laiką atiduodu kompiuteriui kol mokausi. Esu gana užsidegęs susipažinti su naujais bei įdomiais žmonėmis, tačiau pradžioje esu šiek tiek nedrasus. 

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Kažkada buvo labai didelis užsidegimas prisijungti prie komandos ir pasibandyti pažaisti turinti kažkokį tai atsakingumo jausmą, tačiau gavosi taip jog buvau dingęs nuo žaidimo ilgą laiką ir praleidau keletą atrankų. Dabar prasidėjus šaltesniam orų sezonui galiu skirti daugiau laiko prie žaidimų, tai manau reikia susiimti ir užpildyti. Kita vertus atrodo gana įdomios pareigos, nes pats kiek matydavau tai chatuose vykdavo netvarka, o modų nebūdavo arba jie išėje AFK. Pats jeigu žaidžiu tai AFK beveik nebūnu, visą žaidimo laiką paskiriu žaisti tiesiog, prižiūrėti tvarką chate ir panašiai. 

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Neturėjau.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Galiu skirti nuo 3-4val per dieną. Dažniausiai apie pietus ir vakarais.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Prisijungti ir laikyti aktyvumą galiu kiekvieną dieną, savaitgaliais rečiau.

A) reklamerį: Užtildyčiau, ir nusiūsčiau įrodymus administracijai, jog žaidėjas būtu nubaustas griežčiau.
B) flooderį: Užtiltyčiau nuo 20 min iki 1h laikotarpio.
C) nelegalią veiklą: Užtildyčiau nuo 2h ir įrodymus pateikčiau administracijai jog būtu užblokuotas arba kitaip nubaustas.
D) skundą forume: Atsakyčiau, pateikčiau visus įmanomus įrodymus jog įrodyti pačio žaidėjo kaltę bei savo nekaltybę.
E) /skelbimas nesilaikymą: Užtildyčiau 30 min.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Kiekvienus sprendimus manau reiktu priimti kartu ir apžvelgti visus įmanomus būdus išsiaiškinti situaciją, pabandyti suprasti kiekvieno problemas iš jo pusės bei padėti vienas kitam geriau atlikti savo darbą, taip pat nepamiršti palaikyti gerus santykius vienas tarp kito, jog būtu tiek man maloniau, tiek jiems žaisti bei bendrauti tarpusavyje.

Žaidėjas 'CIGARA' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Jeigu pranešimai tikrai yra bereikšmis, užtildyčiau nuo 30 min laikotarpio. O jeigu po bausmės toliau daro tą patį, padidinu bausmės laiką iki 1 valandos.

• Patinka 3
  • Teigiamas 1

Jūsų vardas žaidime: MilerisKNG

Jūsų tikrasis vardas: Audrius

Jūsų amžius: 19

Jūsų  Discord (privaloma): Mileris#2087

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Taigi, šiuo metu studijuoju programų sistemas(esu pirmakursis). Nuo mažens jau žaidžiu visokius žaidimus, minecraftą žaidžiu jau nuo 2012 metų. Turiu gerą steam accountą, dėl žaidimų. Mėgstu žaist krepšinį karts nuo karto, taip pat žiūrėt visokias lygas kaip NBA, Eurolyga etc... Mėgstu keliauti, palaikyti draugiškus ryšius su visais ir nesidarau problemų.  

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Kadangi esu aktyvus, norėčiau palaikyti serveryje tvarką, padėti žmonėms, kurie prašo pagalbos. Norėčiau užimti šias pareigas, nes jaučiu, kad jos skirtos būtent man.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Pareigų niekada nesu turėjęs, tačiau esu pirkęs paslaugas, kurios leisdavo mutinti žmones, todėl tokiu būdu galėdavau palaikyti tvarką serveryje ir apsaugoti  serverį nuo reklamuotojų. 

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Šiuo metu 4-6 valandas darbo dienomis, kadangi studijos, o savaitgaliais geras 7 valandas arba daugiau, priklauso kokie planai mano dienos.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Visas 7 dienas.

A) reklamerį: Pirmiausiai pasidaryčiau įrodymus, kad žaidėjas reklamavo, poto užmutinčiau žaidėją visam laikui. Jei turėčiau komandą baninti reklamuotojus - užbaninu visam laikui. Jeigu neturėčiau - kelčiau i forumą, kad administratoriai arba VYR.chat mod užbanintų reklamuotoją. 

B) flooderį: Pirmiausiai pasidaryčiau įrodymus, kad žaidėjas floodino, ir užmutinčiau nuo 15 iki 45 minučių. 

C) nelegalią veiklą: Pasidaryčiau įrodymus, kad žmogus vykdo nelegalią veiklą, užmutinčiau iki 5 valandų ir įkelčiau į forumą / nusiųsčiau įrodymus adminams / pagalboms / vyr.chat mod, kad užbanintų už nelegalią veiklą. 

D) skundą forume:  Pamatęs skundą forume -  įkeliu įrodymus už ką žaidėjas buvo nubaustas. 

E) /skelbimas nesilaikymą: Pasidarau įrodimus, kad žaidėjas pažeidė /skelbimas nesilaikymą ir užtildyčiau žaidėją 30 minučių. Taip pat suteiksiu įspėjimą, dėl skelbimas nesilaikymo. 

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Priklauso nuo situacijos. Jeigu ką žinočiau, tada patarčiau. Svarbiausia, atneščiau savo aktyvumą serveriui. 

Žaidėjas 'CIGARA' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Pasidaręs įrodymus užtildau žaidėją 30 minučių ir įspėju. 

• Teigiamas 1

Jūsų vardas žaidime: Woxer

Jūsų tikrasis vardas: Ernestas

Jūsų amžius: Nemeluosiu - alkoholį jau galiu nusipirkti legaliai, nebereikia prašyti išgėrusių dėdžių, besigrupuojančių prie kioskų.

Jūsų  Discord (privaloma): Nohten#0375

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Aš esu Ernestas iš Vilniaus. Laisvalaikį dažniausiai praleidžiu su tokiais pat kaip aš nutrūktgalviais draugais). Turiu daug hobių (ir tikrai sportas nėra vienas mane labiausiai dominančių), mėgstu skaityti įvairaus plauko mokslinius straipsnius, iš kurių galėčiau pasisemti idėjų ir surasti progą kur juos praktiškai pritaikyti. 

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Lifeee liepė užpildyti anketą.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Kituose serveriuose esu turėjęs visokių pareigų. :) Pradedant nuo CM ir baigiant pagalbos supportu.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Šiame wipe esu praleidęs apie 3 su puse valandos.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Negalėčiau garantuoti, jog būčiau aktyvus kiekvieną dieną bet darbo dienomis, dažniausiai į vakarą, būnu aktyvus. 

A) reklamerį:
Duočiau perma mute, įspėčiau aukštesnę administraciją ir atsiųsčiau screenshotą, kuriame matosi reklama. :) To pasekoje, tikriausiai, žmogus gautų ip baną. 
B) flooderį: Porą kartų įspėčiau, jog nefloodintų ir jei pažeidimas kartojasi - duočiau mute tarp 10-30 min. 
C) nelegalią veiklą: Pasidaryčiau screenshotą arba vaizdo įrašą, kuriuose matytųsi nelegali veikla ir užtildyčiau iki 12 valandų laiko tarpui. 
D) skundą forume: Pateikčiau įrodymus, kuriuos esu sukaupęs apie besiskundžiantį žaidėją. 
E) /skelbimas nesilaikymą: Duočiau 30 min mute, nors, priklausant nuo paros laiko ( jei pažeidimas atliktas naktį ), galbūt, į tai per daug nekreipčiau dėmesio. 

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Nežinau ką galiu atnešti nes esu naujokas. ok? 

Žaidėjas 'CIGARA' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Viskas priklauso nuo situacijos. Veikiausiai duočiau 30 min mute ir pasidaryčiau screenshotą. 

Edited by Woxer
  • Patinka 2
  • Teigiamas 2

Jūsų vardas žaidime: Lifeee

Jūsų tikrasis vardas: Martynas

Jūsų amžius: 18 

Jūsų  Discord (privaloma): Keša ne tawo reikalas#9501

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Tai kaip ir minėjau mano vardas yra Martynas , mokaus dabar 12 - oje klaseje , gyvenu Suvalkijos sostinėje - Marijampoleje, esu lankęs krepšinį , bei futbolą, 

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Noriu išbandyti save ir prižiūrėti tvarką serveryje.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Taip , kažkada esu buvęs adminas , bet gaila ne šiame serveryje.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Nuo 2 iki 6 valandų.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Bent kokias 4-6 tikrai.

A) reklamerį: Pasidarau įrodymus , užmutinu visam laikui ir pranešu admistracijai arba forume parašau skundą dėl reklamerio.
B) flooderį: Pasidarau įrodymus ir užmutinu nuo 15 min iki 45 min.
C) nelegalią veiklą: Pasidarau įrodymus ir užmutinu iki 12 valandų.
D) skundą forume: Įkelčiau įrodymus kuriuos pasidares prieš žaidėją baudžiant.
E) /skelbimas nesilaikymą: Pasidaryčiau įrodymus nuo 20 iki 30 min.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Manyčiau esu tas žmogus , kuris kišenėje žodžių neieško , tai tikrai rastumėm apie ką padiskutuoti.

Žaidėjas 'CIGARA' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Pasidarau įrodymus užmutinu 30 min ir /skelbimas.

Sėkmės visiems pildantiems <3

• Patinka 1
  • Teigiamas 1

Pildymo laika STABDOM - nes nėra tikslo toliau laukti.

Dėkojame , kad pildėte anektas  į ChatMod'us. Visi pasirodė gerai !! Šaunuoliai ! 

Atsakymą gausit už 5/10min

Guest
This topic is now closed to further replies.