Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

3 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 9

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
dOPE322

[ Atmesta ❌ ] 00GXD Free ban.

Recommended Posts

Tavo vardas žaidime: Ez_Combozz
Peikiamo asmens vardas žaidime: 00GXD
Už ką peikiate šį administracijos narį: 1. uz tai kad apsmeize. 2. iskickino is servo uz aura kaip jis sake(nors jos nebuvo) kai atejau i resa kur jis ir dar du serverio modai-adminai griove resa. 3. uz tai kad poto kai paprasiau irodymu kad buvau su aura pasake cituoju 'nenufilmavau'. ir iskviete i patikra. Tiesiog suprato kad nera irodumu reiskes reikia patikra pravest.
Įrodymai: ss apacioje.

freeban2.png

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Sw, atėjai į scamerio resą, kuris jau sėdi bane, už pvp on rese. Tu (spėju) atėjai į resą, jo nužudyti, tad iškart pajungei "killaura". Aš tuo metu, jau buvau išjunges filmavimo programą, bet vistiek užmačiau bandant trankyti į kentuką (MINECRAFTX12345) ir weedosą. Tai mus veda prie 

Prieš 10 minutes(-ių), dOPE322 rašė:

kai atejau i resa kur jis ir dar du serverio modai-adminai griove resa

Kaip ir minėjau, atėjai į scamerio resą, kuris jau sėdi bane, už pvp on rese, mano manymu, jie griovė chestus, nes jis buvo scameris

 

Prieš 12 minutes(-ių), dOPE322 rašė:

1. uz tai kad apsmeize

Mačiau, kaip naudojai killaurą, jeigu būtum nesibaides patikros, būtum ramia galva pridėjes mane į discordą.

 

Prieš 13 minutes(-ių), dOPE322 rašė:

2. iskickino is servo uz aura kaip jis sake

Daviau tau šansą pasitaisyti, ir išjungti cheatus, bet kadangi tu tiesiog be baimės iškarto prisijungei į serverį, padariau tau patikrą

Prieš 14 minutes(-ių), dOPE322 rašė:

3. uz tai kad poto kai paprasiau irodymu kad buvau su aura pasake cituoju 'nenufilmavau'. ir iskviete i patikra

Kaip ir rašyta ankščiau - tu (spėju) atėjai į resą, jo nužudyti, tad iškart pajungei "killaura". Aš tuo metu, jau buvau išjunges filmavimo programą, bet vistiek užmačiau bandant trankyti į kentuką (MINECRAFTX12345) ir weedosą.

Kylant įtarimui, jog tu naudoji neleistinas programas, daromos "cheat patikros"

P.S. 5min video, kaip tu bandai mazintis nuo patikros 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

@00G Tai kad nebuvo jokios auros, irodymu nera reiskes netiesa, nebuvau as jos pajunges, tiesiog nusprendet prisikibt prie manes ir patikra pist.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

tai jai bechytu buvai sunku buvo pridet i dc ir atsiust ss?

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

@sss Tai nesunku, noriu tiesiog pasakyt, kad 00G specialiai pamates kad neturi irodymu nieko, apsmeize mane ale kazkokia killaura ten buvo nusprende kozyri pist ir i patikra iskviest be jokiu priezasciu isvis !

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Atsisakei patikros - nežinojimas nuo bausmės neatleidžia. Teisingumas visada privalo triumfuoti.

 

Papeikimas atmestas

@00G, reason'ą kitą kartą parašyk.^^

Tema rakinama.

  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×