Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

2 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 5

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Dreams

Free užblokavimas Flonder13

Recommended Posts

Vardas žaidime: Modis
Jus užblokavo: Flonder13
Priežastis: stovėjau draugo fermoje rinkausi kaktusus ir pajėmė užblokavo.
Kodėl turėtum būti atblokuotas: nes tai nėra vagystė tiesiog visi taip daro dažniausiai galėjo tiesiog iškickint iš reso o ne banint....
Įrodymai (Privaloma): 

2020-10-09_20.27.07.png

2020-10-09_20.25.11.png

  • Neigiamas 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

image.png.8d3985beb56efad348dad35878234fce.png
image.thumb.png.ced5826e26c9e1a1f677bbf2c50a56f5.png

image.thumb.png.8e318941d33321283c84d37bcfce8668.png

image.thumb.png.8d84bc12745b6bfb42eae3ff0c03bec8.png

 

Pats šūdus darai ir verki kai baną gauni. Nei tu į resą pridėtas, nei tau davė kažkas leidimą imt tuos kaktusus

  • Teigiamas 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Aš nesuprantu čia mes durni ar jūs? :D Kam čia bandyti kažka irodynėti jai tu vistiek žinai, kad tau nieko gero iš to nebus  ;) 

  • Patinka 2
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

img%5D

Pi*dinų - tai reiškia "vogių" .

Cituoti

 178 straipsnis. Vagystė. Tas, kas atvirai pagrobė svetimą turtą arba pagrobė svetimą turtą įsibrovęs į patalpą, ryšių kabelių kanalų sistemą, saugyklą ar saugomą teritoriją, arba viešoje vietoje pagrobė svetimą turtą iš asmens drabužių, rankinės ar kitokio nešulio (kišenvagystė) arba automobilį, arba pagrobė strateginę ar svarbią reikšmę nacionaliniam saugumui turinčių juridinių asmenų infrastruktūrą sudarantį turtą ar jo dalį, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės apribojimu, arba laisvės atėmimu iki šešerių metų.

Tu  įsiveržei  į privačią teritoriją - teritorija visiškai privati.  Ir pradėjai "vogti" - nors tai yra draudžiama. Turi gerbi žaidėjus bei jų teretorijas. O kaip pats pasakei, kad vogiu - ir tave net įspėjo, kad ban'as bus tu pasakei:

Cituoti

"Kokia vagystė ?, ką tu čia svaigsti" 

Ar normalų ? nors pats prisipažinai už savo veiksmus.  

Kalbėt apie unbana ? nemanau, jog verta  - viską nuspręs kolegą (
Flonder'is ).  


@Dreams

  • OHO 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 4 minutes(-ių), tiger rašė:

img%5D

Pi*dinų - tai reiškia "vogių" .

Tu  įsiveržei  į privačią teritoriją - teritorija visiškai privati.  Ir pradėjai "vogti" - nors tai yra draudžiama. Turi gerbi žaidėjus bei jų teretorijas. O kaip pats pasakei, kad vogiu - ir tave net įspėjo, kad ban'as bus tu pasakei:

Ar normalų ? nors pats prisipažinai už savo veiksmus.  

Kalbėt apie unbana ? nemanau, jog verta  - viską nuspręs kolegą (
Flonder'is ).  


@Dreams

Nieko jis nenuspres čia draugo teritorija jis man leido o jūs baninat ką man padaryt gėda jums turėtų būt

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, Dreams rašė:

Nieko jis nenuspres čia draugo teritorija jis man leido o jūs baninat ką man padaryt gėda jums turėtų būt

Leido ? parodyk log'ą/nuotrauką/video - įrodymą pateik  ir būsi unbanintas ir nuo visos administracijos atsiprašysiu.  O kad mums gėda ar ką ? Net nežinau, pragyvenau aš savo laikus čia jau - tokius vaizdus matau pirmą kartą. Nežinau, ar normalų ar ne.. Modelt ( bosas ) , kažin ar pačia administracija ims ir keis į senus "vilkus" į naujus , pvz į tokius kaip "tu", kai bandai mums pakenkti ar sužlugdyti  pačia administracija. Kaip modelt sakytu "eilinis heiteris" atėjo  (: 
 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Būtų leidęs draugas farminti būtų į resą pridėjas. Pradėjai girtis, kad vogi tai ir turi problemą. Pradėkim dabar eiti pas kitus žmonės į profitshopus ir vogti kaktusus/siūlus. Žmonės statosi fermas, kad užsidirbtu pinigų o ne, kad vogtų iš jų.
 

ATMESTA. TEMA RAKINAMA.

 

  • Patinka 1
  • Teigiamas 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×