Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

67 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 138

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Akasho

[ Atmesta ❌ ] Modelt/kitas adminas kuris uzbanines buvo

Recommended Posts

Tavo vardas žaidime:  IBlackMamba
Peikiamo asmens vardas žaidime: Modelt ir dar kazkoks grybas
Už ką peikiate šį administracijos narį:  reikalas toks , kad gavau ban uz nelegalias veiklas , nu ok galvoji , pasipildziau paslaugu balansa, dar is pirmo kart ne ant to nick , px galvoju nepagailesiu , pasipildziau ant to kur reikia , atsibaninu ir žiūriu PermBanas , jus rmt? arba atbaninikit arba atiduokit pinigus, čia aferos yra perm banas uz paprasto bano ,nusiperki bana pasirodo visai neatsibaninsi , jus į teisma uz tokius dalykus galima paduot
Įrodymai: prisegu

aferaa.png

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

» 2020-10-13-3.log: [16:47:32] [Server thread/INFO]: IBlackMamba issued server command: /eme Parduodu Milus 1 - 5e ,perkant daugiau akcija ,atsiskaitymai Swed. csgo skin.

Mažieji verslininkai serveryje nepageidaujami.

  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Jūsų penktokų galvelės nesupranta, kad pagal viską čia gaunasi afera, aš turiu arba atgauti pinigus arba bana nuiimt , dėl nusižengimo aš neneigiu vaikezai jus.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 40 minutes(-ių), Akasho rašė:

Jūsų penktokų galvelės nesupranta, kad pagal viską čia gaunasi afera, aš turiu arba atgauti pinigus arba bana nuiimt , dėl nusižengimo aš neneigiu vaikezai jus.

On 2018-06-09 at 00:28, modelt rašė:

Visų pasėkmių laikas nurodomas IKI tam tikro laikotarpio. Tam tikrais atvejais galimas BET KOKS bausmės laikotarpis, t.y. atsižvelgiant Į SITUACIJĄ. Pakartotinai pažeidus taisykles bausmės laikotarpis taip pat gali kilti!

Kiekvienas atvejas skirtingai. Kartais užbaninam ir resetinam žaidimo paskyrą, kartais blokuojam be galimybės atsiblokuot [kaip ir šiuo atveju]. Jei gavai baną, niekas nedraudžia pasikonsultuot su administracijos nariais dėl bano tipo.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 8 valandos(-ų), Akasho rašė:

Jūsų penktokų galvelės nesupranta, kad pagal viską čia gaunasi afera, aš turiu arba atgauti pinigus arba bana nuiimt , dėl nusižengimo aš neneigiu vaikezai jus.

tylek snargly. Banas teisingas. Tema rakinama.

  • Teigiamas 2
  • Haha 6
  • OHO 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×