Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Prisijunge žaidėjai

1
katinielis
2
syaa
3
yelocz
4
rokasiu
5
nedaas
6
povillas
7
_seivi_
8
prisesk
9
godzilaafk
10
huliganas
11
vrotkompott
12
alahpro
13
nikomenas
14
kasyrana
15
abruzis
16
zatebiabratiska
17
gvidazz
18
venom2030
19
tautvydas_lt
20
valorant
21
uzumaki
22
huliganasafk
23
arneliss
24
woltas1
25
legit
26
sddsx
27
bomboclaat
28
soviefigther
29
hawajus
30
avinelis
31
leliuks
32
gaymeris
33
tautvydasafk
34
hawajusafk
35
dragonfang93
36
simasklo
37
venomafk
38
stillas
39
snifinkkeusa
40
burbulis501
41
th3sh1guybot
42
afkgang
43
calijeroalt
44
aistis333
45
kasmauskiene
46
dreamyz
47
nikomenasafk
48
inavassion
49
gold
50
boycandy
51
ganksteris13
52
simasesu
53
pearl
54
afk123
55
danedemon

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

54 iš 200 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 106

Serverio rekordas: 321

Rekordas pasiektas: 2015-08-02

tiger

Atranka į ChatMod'us

Recommended Posts

img%5DSveiki, atėjus šaltesniems orams smuko aktvyvumas, dėl ko buvo privalu imtis veiksmų, kurie stabilizuotų 'ChatMod' pareigų darbo našumą. Skelbiame atranką, kuri padės geriau atsirinkti bei nuspręsti, kurie žaidėjai yra verti šio posto.

Primenu,  paimsime 4/5 žaidėjus, kurie bus pasiryžę padėti mums!

Pagrindiniai reikalavimai: 

•  Amžius nėra svarbus faktorius, tačiau manome, jog bent 14 metų turintis asmuo, galėtų pretenduoti į pareigas.
  •  Būti susipažinusiam su forumo/serverio/discord'o taisyklėmis.
  •  AKTYVUMAS - būtinas.
  •  Atsakingumas bei padorus pareigų žinojimas.
  •  Savęs bei kitų žaidėjų gerbimas.
  •  Motyvacija siekti bei gerinti save, atsižvelgiant į žaidėjus ir administraciją.

Anketos reikalavimai:

•  Rašyti lietuviškomis rašmenimis.
  •  Atsakymus rašyti suprantamai. 
  •  Anketos kopijavimas - DRAUDŽIAMAS.
  •  Redaguoti anketą - DRAUDŽIAMA.

Anketa:

• Jūsų vardas žaidime:
  • Jūsų tikrasis vardas:
  • Jūsų amžius:
  • Jūsų  Discord (privaloma):
  • Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):
  • Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?:
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:
  • Kokie Jūsų veiksmai, jeigu pamatytumėte:
    A) reklamerį:
    B) flooderį:
    C) nelegalią veiklą:
    D) skundą forume: 
    E) /skelbimas nesilaikymą:
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:
  • Žaidėjas 'MODIZ' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:

Ačiū tiems, kurie yra suinteresuoti pildyti į šias pareigas bei prisiima visą atsakomybę. Pildyti anketas galite nuo 2020.11.11   iki 2020.11.20 + 00:00  ( tema automatiškai užsirakins).

Pagarbiai
MCSlime.LT administracija.

• Patinka 5
  • Ačiū 1
  • Teigiamas 1
  • OHO 1

Dalintis šiuo pranešimu

Jūsų vardas žaidime: SpiderVoras1

Jūsų tikrasis vardas:Dovydas

Jūsų amžius:14

Jūsų  Discord (privaloma): Vainka#5361

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Esu teisingas. Megstu juokus bet kartais ir nemegstu (priklauso nuo nuotaikos). Esu aktyvus. As negaliu išsedet, stovėti vietoj visdelto kasko noriu padaryt. Megstu padet žmonem- žaidejam.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?:Nes noriu prisidet prie slime administracijos ir isbandyt šias pareigas naujas.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Nelabai, nors žinau daug   visokiomis komandomis domiaus ir žinau. bet nesu dar išbandes tas komandas.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): šiaip i savaite nemeluosiu kiekviena diena bet daba biski pertrauka esu padares nuo slime nes viska jau turiu bet vistiek prisijungiu.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: tikrai per diena 4-5h ne  daugiau

Kokie Jūsų veiksmai, jeigu pamatytumėte:
A) reklamerį: mute arba ban
B) flooderį: mute 30min
C) nelegalią veiklą: ban 7d
D) skundą forume: isitikinčiau ar tai tiesa jei skundas forume su irodymais ir tiksliais jiemuos  priemoniu ir baninciau (jei aisku turiu teisiu) ta žaideja.
E) /skelbimas nesilaikymą: mute 30 min 

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą? Šiaptais kaip pastebejau serveri  tai labiau adminu aktyyvuma ir reguot i helpop. Viskas šiaiptais normaliai su adminais.

Žaidėjas 'MODIZ' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: /mute MODIZ 30min. /skelbimas

Redaguota nario SpiderVoras1
  • Haha 6

Dalintis šiuo pranešimu

Jūsų vardas žaidime:Lauris23

Jūsų tikrasis vardas:Laurynas

Jūsų amžius:15

Jūsų  Discord (privaloma):Samurajus#6074

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):Tai esu is Kauno Einu I Kauno Jono basanaviciaus mokykla laisvalaikiu bunu lauke su draugais ir daznai praleidziu serve lankau plaukima nes patinka plaukioti ir daugiau kaip ir sedziu prie kompo

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?:Nes noriu padeti kad mutinti tokius zmones kaip naudoja skelbima nereikalingu laiku arba gaudyti cheaterius ir ismokti naujiu dalyku

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:Dar neturiu patirties bet su laiku viska galima ismokti

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):Buna visaip bet kaskur 7-8valandos

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:Gal kokes 3-4h

A) reklamerį:mute 30 min reklama be roles
B) flooderį:mute 30 min
C) nelegalią veiklą:nusiusciau screenshota is viresniu ir uzbaninciau
D) skundą forume: isitikinciau ar tiesa jei yra su irodimais jei ties uzbaninciau

E) /skelbimas nesilaikymą:30min nesilaikimas skelbimu

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:Gal padeti su nereikalingu laiku naudojanciai skelbimas arba gaudyti cheaterius ir padeti i /helpop atsakyt

Žaidėjas 'MODIZ' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:?/mute MODIZ 30min //skelbimas

Redaguota nario Lauris23
  • Haha 6

Dalintis šiuo pranešimu

Jūsų vardas žaidime:sss

Jūsų tikrasis vardas:Mindaugas

Jūsų  Discord (privaloma):Pakistan#1063

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):Esu iš Vilniaus mokaus Kirstaforo gimnazijoj,laisva laika leidžiu su draugais,esu draugiškas.Šiuo metu mokaus teisėms, esu linksmas, bet čia žiurint kokia nuotaika nevisalaik esu toks.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?:Nes noriu pabandyt kažko naujo ko dar nebandes?

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:Neturiu

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):2h

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:Kiekvieną dieną prisijungčiau kokiom 2h

A) reklamerį: amžina mute, pranešu administrcijai
B) flooderį: 1h mute 
C) nelegalią veiklą:1d mute, pranešiu administracijai
D) skundą forume: Žiurint už ka,jai del free mute tj numetu tam tikrus irodymus
E) /skelbimas nesilaikymą:45min mute

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: atneščiau daugiau pagalbos ir draugiškumo.

Žaidėjas 'MODIZ' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:mute 45min

• Haha 6

Dalintis šiuo pranešimu

Jūsų vardas žaidime: busy

Jūsų tikrasis vardas: Linaras

Jūsų amžius: 14

Jūsų  Discord (privaloma): MrBlue#0410

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Tai esu gan paprastas mėgstu žaisti kompiterinius žaidimus.Bet kazka idomaus paveikti daugeli laiko praleidžiu prie kompo mėgstu pakalbėti su žmonėm.Arba jiems kartais padėti.Mėgstu sportuoti.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Visai įdomiai pasirodė kaip jie ten dirba ir kodėl nepameginus saves yrodyti ka galių aš yrodyti.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:  Nelabai bet tikrai susitvarkyciau su savo pareigom.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Šeip vos ne visa diena apie 3-4h kartais net daugiau.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Galėčiau kad ir savaite skirti bet aišku ne visa diena po 3-4h tikrai galėčiau skirti savo pareigom.

A) reklamerį: Pasidarau yrodimus užmutinu  ištrynu chata ir nusiunčiu yrodimus adminui kad užbanintų jy.
B) flooderį: Pasidarau yrodimus užmutinu 30m
C) nelegalią veiklą: Pasidarau yrodimus užmutinu 2h ir nusiunčiu adminui ir užbanina 7d
D) skundą forume: Jei del mute tai pažiūrių yrodimus jei tikrai jis taip dare užmutinų už tam tikra pažeidima.
E) /skelbimas nesilaikymą: Pasidarau yrodimus ir užmutinų 30m

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:

Žaidėjas 'MODIZ' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Užmūtinų 20m ir uždedu ispejima.

• Neigiamas 3
  • Haha 7

Dalintis šiuo pranešimu

Jūsų vardas žaidime: Syaa

Jūsų tikrasis vardas: Ovidijus

Jūsų amžius: 15

Jūsų  Discord (privaloma): Ovidijux#0561

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Nu esu bendraujantis šiek tiek prikolint mėgstu patinka fermas labai statyti ir varkes sukti esu sportuojantis dažnai lankausi šitame serveryje 

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Man patinka daugiau teisingumas nei tas nesamoniu darymas ir panašiai

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Truputeli gal ir turiu žinau už floodinima galima mutint už ižeidinejimus neatitinkamus skelbimus ir panašiai

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Realiai visa diena Nuo pat ryto iki pat vakaro 

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Galeciau nors ir visas kai ypač KARANTINAS.

A) reklamerį: Užmutinčiau/Ban padaryčiau įrodyma SC kad reklamavo  
B) flooderį: Užmutinciau į msg parašyciau kad nefloodintu ir padaryčiau įrodymus 30Min Mute
C) nelegalią veiklą: Ban Septynioms dienoms 
D) skundą forume: Isitikinčiau ar teisybe jei tai teisybe spresčiau nuo padeties 
E) /skelbimas nesilaikymą: Užmutinčiau jeigu padaryčiau įrodyma 

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Ne mano manymu viskas yra gerai su mūsų šauniają administracija

Žaidėjas 'MODIZ' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Pirmas mano veiksmas perspėčiau kad negalima 
jei perspėjimas nepadėtu tai Mute 30min 

Redaguota nario Syaa
  • Haha 6

Dalintis šiuo pranešimu

Jūsų vardas žaidime:SuperGamerLT

Jūsų tikrasis vardas:Nojus

Jūsų  Discord (privaloma):Seneliumbas#9928

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):Nu tai ka esu. Nojus zinomas kaip RedValior dirbu komandiškai esu draugiškas supratinga priimu nuomones kitų žmoniu kad ir kokios esu kantrus, šaltų, nervų, išklausantis, supratingas, išsiaiškinantis,visada būnu savimi ne (cyplys),tiek apie savę.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?:Jau daug metų esu šiame serveryje ir noriu siekti kažko aukščiau.Lipti karijeros laiptais.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:Nebuves, bet esu turėjas šiektiek patirties iš gyvenimo žinau šiektiek komandų.Bet greitai galiu išmokti su laiku.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):Tikrai ilgai būnu mieste ypač kaip karantinas (6-7h)

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:2-4h max 5

A) reklamerį:Ban 3d
B) flooderį:Mute isp. 2isp banas
C) nelegalią veiklą:Banas visam laikui (galimas unban)
D) skundą forume: Ban priklausomas nuo nusiskundimo pvz: cheateris,gryferis,vogimas.
E) /skelbimas nesilaikymą:Mute 30min

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:Spectaitinti žmones ir žiurėti ka jie veikia ar negryfina.Ir t.t

Žaidėjas 'MODIZ' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:Mute 30min, nes tiesiog nerikaligas skelbimas o toks toks žmogus tata.

• Haha 5

Dalintis šiuo pranešimu

Anketa:

Jūsų vardas žaidime:BaudejasYT

Jūsų tikrasis vardas:Deividas

Jūsų amžius:16

Jūsų  Discord (privaloma):BaudejasPvP#3332

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):Sveiki, esu Deividas man 16m moksleivis, laisvą laiką skiriu pabuvimą su draugais, arba prie kompiuterio.

Esu draugiškas.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?:Nolaiferis jau labai senas tai norėčiau pamėginti komandas.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:Pirmas kartas.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):Atsikeliu ryte nespėju akys pramerkti ir prie kompiuterio, i mc.mcslime.lt

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:Kiek viena diena miela.

A) reklamerį: Pirma Nuotrauka, 30min mute. Ir ištrinu čhat.
B) flooderį:Pirma Nuotrauka, 10-20min mute.
C) nelegalią veiklą:Pirma Nuotrauka, 2-5h mute. Ir siunčiu adminui ss.
D) skundą forume: Atsakyčiau į jų skundą su ss.
E) /skelbimas nesilaikymą:Pirma Nuotrauka, 20-30min mute ir isp.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:Draugiškumas padėti vienam kitam, <3

Žaidėjas 'MODIZ' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:Pirma Nuotrauka, 20-30min mute+isp.

• Neigiamas 1
  • Haha 8

Dalintis šiuo pranešimu

Jūsų vardas žaidime:Ok_Laisvas

Jūsų tikrasis vardas:Nojus

Jūsų amžius:15

Jūsų  Discord (privaloma):Nojus#7533

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):Tai esu is Kauno  laisvalaikiu bunu prisijunges ant mcslime ir daznai praleidziu serve nelankau nieko,daugiau laiko praliedziu prie pc.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?:Nes norėčiau padėti žmoniems,mutinti del neriekalingu skelbimo,baninti del nelegalių vieklų.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:Turiu esu buves Discorde Admin ir Chat Mod.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):Bunu kartais visa dieną, arba 6-7h

Kiek diena per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:Galiu 5-6h

A) reklamerį:mute 30 min 
B) flooderį:mute 30 min
C) nelegalią veiklą:ip ban
D) skundą forume: Ban 7d
E) /skelbimas nesilaikymą:30 min 

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:Padeti zmoniems vieskuo.

Žaidėjas 'MODIZ' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:Mute 30 min ir ispėjimas.

• Haha 4

Dalintis šiuo pranešimu

Jūsų vardas žaidime:Kaubojus

Jūsų tikrasis vardas:Eimantas

Jūsų amžius:14

Jūsų  Discord (privaloma):Sliaupas#3705

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):Esu Eimantas kaip sakiau megstu padėti žmonėms kaip iškyla problema esu draugiškas visada padedu kitiem.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?:Del to ,kad padėčiau žmonėms ,prižiurėti serverį ir kilti aukštyn.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:Turiu šiek tiek patirties iš kitų serverių.Aišku visų nemoku ,bet laikui einant labai gretai išmoksiu.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):Tikrai  būnu gana ilgai  5-7 valandas.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:Nuo 2  iki 3h.

A) reklamerį:Ban 3d
B) flooderį:Mute isp. 2isp mute 1 valndai.
C) nelegalią veiklą:Banas visam laikui .
D) skundą forume: Ban priklauso nuo prižasties pvz hackeris.gryferis,scammeris.
E) /skelbimas nesilaikymą:Mute 30min

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:Prižiurėti serverį ka veikia ka daro žaidėjiai ir pasakyti kokiu klaidų yra serveryje.

Žaidėjas 'MODIZ' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:Mute 30min,nes nesilaiko savo taisykliu ir rašo nesamones kurie ne į tema.

• Neigiamas 4
  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu

Anketa:

Jūsų vardas žaidime: Funga.

Jūsų tikrasis vardas: Rokas.

Jūsų amžius: 16 metų.

Jūsų  Discord (privaloma): Funga#5243

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Sveiki, mano vardas Rokas, turbūt žinote mane kaip Funga, esu Lietuvos pilietis, gyvenu Jonavoje, mokaus, dirbu. Laisvalaikį leidžiu su draugais ar šeimos nariais, žaidžiu kompiuterinius žaidimus. Esu Lietuvos ir baltijos šalių K1 čempionas. Užsiiemu sportu nuo 5 metų.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Todėl nes visada smagu pradėti vis kažką naujo ar padėti žmonėms.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Šiek tiek turiu. Esu dirbęs su chatmod komandų pluginais, kūręs chatmod'o komandas tad manau susitvarkyčiau, o šiaip dideliuose projektuose jokių pareigų užėmęs nebuvau.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Na per dieną apie 6h jei yra daug laisvo laiko, būna daugiau, o būna ir mažiau.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Na tektų kiekvieną dieną, nes būnu on visada beveik.

A) reklamerį: Padaryčiau įrodimus, uždėčiau mute ir ištrinčiau chat'ą.
B) flooderį: Padaryčiau įrodimus ir uždėčiau mutę.
C) nelegalią veiklą: Padaryčiau įrodimus, uždėčiau mute, praneščiau aukštesnes pareigas užiemantiems komandos nariams.
D) skundą forume: Tada uždėčiau mute, o jei tai nelegali veikla bandyčiau susisiekt su komandos nariais.
E) /skelbimas nesilaikymą: Padaryčiau įrodimus ir uždėčiau mute.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Na manau atneščiau daug gero, nes būnu dažnai online, viską matau kas vyksta serveryje ir tai atneštų didelę pagalbą serveriui.

Žaidėjas 'MODIZ' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Fiksuojami įrodimai, dedamas mute, o jei tai nelegali veikla tai tada pranešama ir kitiems aukštesnes pareigas užiemantiems komandos nariams.

• Teigiamas 1
  • Haha 4

Dalintis šiuo pranešimu

Jūsų vardas žaidime: NightBeatz

Jūsų tikrasis vardas: Arijus

Jūsų amžius: 16

Jūsų  Discord (privaloma): Sasuke#9583

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Taigi sveiki esu Arijus, man yra 16 metų šiuo metu mokausi nuotoliniu,vakarinėse pamokuose, esu draugiškas jei su manimi draugiškai elgiamasi,aišku mėgstu sedėti prie "Kompo", bet ir be kompiuterio yra daug kito užsiėmimo kaip eiti į lauką su draugais, turiu panelę kuriai skiriu laiką daugiau nei žaidimams. Manau su visais sutarsiu, tikrai draugiškai.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Norėčiau pabandyti kažką naujo, padėti žaidėjams, ir net kitiems iškilus klausimams.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Ne neturiu, bet manau susitvarkyčiau. 

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Praleidžių serveryję labaij daug laiko, iki 6valandų.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Skirčiau tikrai daug, vertinčiau tai tikrai, nes esu pasiryžęs viskam.

A) reklamerį: Išpradžių jį/ją išmensiu iš serverio su reaso: Nereklamuok. Jeigu jis/ji to nesupras bus dedamas IP-Banas su galimybę atsibaninti.(Jeigu turėčiau teisę banint, jei ne tada dedu mute visam laikui, ir pasidarau ss, nusiučiu tai "Administracijai","Pagalbai", kad jį išbanintu.
B) flooderį: Mute 15min iki 45min, jei per ! ar ./eme Mute iki 1val. + padarau sc.
C) nelegalią veiklą: Ban iki 3dienų. + padarau video arba sc.
D) skundą forume: Viskas priklauso nuo skundo temos, jei tai bus mane patagynęs "Žaidėjęs\Žaidėją" turėsiu į tai atsakyti, jei tai bus kito žaidėjo skundas. Priklauso nuo "Skundo" ką žaidėjas ar žaidėja skundžia. Pvz: Čheateris, žinoma aš peržiūrių temą, jeigu video nėra su F3, temą rakinu.
E) /skelbimas nesilaikymą: Gauną mute 30minučių, už /skelbimas, jeigu tai kartojasi gauną /įspėjimas + padarau sc.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Galėčiau į "Administracija" atnešti daug linksmų nuotaikų. :)

Žaidėjas 'MODIZ' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Mute 30min reason:/Skelbimas ir /įspėjimas + padarau sc.

• Teigiamas 1
  • Neigiamas 1
  • Haha 4
  • OHO 1

Dalintis šiuo pranešimu

Jūsų vardas žaidime: Markeris

Jūsų tikrasis vardas: Lukas

Jūsų amžius: 17 metų

Jūsų  Discord (privaloma): Im Born With Anus#4321

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Esu gebantis padėti žmonėms.Manau sutarčiau su serveryje esančiais žadėjais, taip pat ir su šio serverio vyriausybę ir kitomis kolegomis.Jungiuosi į žaidimą labai dažnai praleidžiu ,bent 4-5 valandas.Patinka kurtis kokias veiklas, kad patiktų ne tik man , bet ir kitiems serverio žmonėms .Patinka tobulėti naujose srityse, lengvai mokausi .

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?:Nes noriu padėti žmonėms, išklausyti juos ir atiduoti visą 100 procentų savęs.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Kaip ir minėjau anksčiau man patinka tobulėti naujose srityse ,bei greitai ir lengvai mokausi  , tad manau būtų nesudėtinga užimti šias pareigas.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):Praleidžiu maždaug 4-5 valandas.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Savaitgaliais galėčiau pasedėti žymiai ilgiau, o darbo dienomis pagal aplinkybęs , bet nemažiau 4h

A) reklamerį: mutinti arba baninti
B) flooderį: mute 30 minučių
C) nelegalią veiklą: ban 7 dienos
D) skundą forume: įsitikinčiau ar tai tiesa ir jei skundas forume yra su įrodymais  imčiausi tam tikrų priemonių, priklausomai nuo žalos.
E) /skelbimas nesilaikymą: mute 30 minučių

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?Na aš manau su esamą administracija jokių problemų nėra visi noriai padeda kai ko nors reikia.

Žaidėjas 'MODIZ' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: /mute MODIZ 30min. /skelbimas ne į temą

• Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu

Jūsų vardas žaidime:420Bych

Jūsų tikrasis vardas:Emilis

Jūsų amžius:17

Jūsų  Discord (privaloma): Kutas🚬#2395

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Sveiki, aš esu Emilis. Esu iš Kauno. Mėgstu sportuoti taipogi dirbų. Bet atsitiko tokia bėda susirgau, cistine fibroze. Delto mano sveikata labai pasilpnėjo nebeturiu tiek jėgu kiek turėjau ankščiau. Bet aš nenuleisiu rankų ir eisiu toliau.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Na šiaip man patinką bent jau kažkuo užsiimt. Niekada neesu buves chatmod'ų taip kad dabar renkat pamaniau gal priims mane.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Patirties valios pas mane yra kibirais, na esu viena pareigą užėmes tai buvo prižiūrėtojas.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Dabar atvirai del savo ligos nebegaliu dirbti taip kad galiu. Nors galiu ir 5 - 7 Valandas.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: 5Dienas 

A) reklamerį: Pasidaryčiau irodymus: Toliau užmutinčiau ji ir išvalyčiau chat'ą.
B) flooderį: Pasidarau irodymus: Užmutinčiau jį.
C) nelegalią veiklą: Nusifotkinų irodymus: Užmutinu jį perduodu informacija vyresniem prižiūrėtojam.
D) skundą forume: Pirmiausiai isiaiškinčiau kodėl mane papeikė jei tai būtu tesiog be reikšmės užmutinčiau jį ir nusiusčiau pačiam. Gerb.Savininkui tiger, arba ciga_
E) /skelbimas nesilaikymą:Pasidarau irodymus: Ir ji užmutinu.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Na tesiogiai kad jeigu jau renkame vėl naujus chatmod'us tai begalo nepasigailėsite atnešių visokiu įvairoviu prižiurėsiu chat'a kad visi būtu mandagus, ne būtu keiksmažodžių, patyčiu ir kad tesiog žmones būtu laimingi ir džiaugtus musu projektu.

Žaidėjas 'MODIZ' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:Užfiksuoju įrodymus, privaloma dėti mute. O jei tai nelegali veikla tai tada pranešama ir kitiems aukštesnes pareigas užiemantiems komandos nariams. 

Labai būtu malonu jeigu aš patekčiau Pasirašė vardų: Emilis

Iki pasimatymo :)

• Neigiamas 1
  • Haha 4

Dalintis šiuo pranešimu

Jūsų vardas žaidime: Zero

Jūsų tikrasis vardas: Titas

Jūsų amžius: 15

Jūsų  Discord (privaloma): Titas#1235

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): 

Esu Titas, man 15 metų, gyvenu Panevėžyje.  Mokausi, sportuoju, nemažai laiko praleidžiu ir šiame serveryje. Mėgstu daug laiko praleisti su draugais kieme, ar net kartais prisijungti čia ir tiesiog smagiai leisti laiką. Kol neturiu per daug didelių rūpesčių gyvenime, stengiuosi tiesiog smagiai leisti laiką ir būti savimi. Esu paprastas, visada stengiuosi pirmiau įspėti žmones, leisti jiems pasitaisyti, negu bausti. Taip pat esu draugiškas, todėl kiti žaidėjai į mane drąsiai galėtų kreiptis pagalbos. Taip pat esu atviras pabendrauti Discord'e, jeigu norit apie mane sužinoti daugiau!

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: 

Nes tikrai nemažai laiko praleidžiu šiame serveryje, man čia patinka tiesiog būti ir atsipalaiduoti, tad, manau, kad laisvai galėčiau ir pačiam serveriui padėti palaikyti tvarką. Man tai nebūtų sudėtinga ir netgi patiktų.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:

Patirties tokiose pareigose neturiu, bet viskam ateina pirmas kartas!

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):

5 dienas į savaitę, po 5-6 valandas ir daugiau.  Savaitgaliais aktyvus nebūnu.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:

Daugumą laiko ir skirčiau šioms pareigoms. Manau, kad 5-ias dienas po 3-4 valandas tikrai įmanoma.

A) reklamerį:

Kadangi tai yra tikrai grubus pažeidimas, ir net savaime suprantama, kad negalima reklamuoti kitų projektų, žaidėją be jokių kalbų užtildyčiau 12-ai valandų su įspėjimu, o toliau pateikčiau įrodymus administracijai, kad padarytų IP BAN. Be abejo, pasidaryčiau screenshot dėl įrodymų.

B) flooderį:

Flooderį įspėčiau ir stebėčiau jo elgesį, ar kartojasi jo veiksmai ateityje. Jeigu taip nutiks, mute 30-45 minučių, kadangi jau buvo įspėtas. Kaip ir visais atvejais, pasidaryčiau screenshot įrodymams.

C) nelegalią veiklą:

Pasidaryčiau įrodymus, įspėčiau žaidėją ir įrodymus pateikčiau administracijai, kad ši suteiktų IP ban. Esant reikalui, suteikčiau mute ir įspėjimų. 

D) skundą forume:

Jeigu tektų gauti skundą forume, arba pripažinčiau savo kaltę, arba pateikčiau įrodymus, neigiančius skundą. 

E) /skelbimas nesilaikymą:

Padarau įrodymus, uždedu 30min-1h mute bei įspėjimą. Be abejo, prieš tai stengčiausi draugiškai įspėti ir suteikti švelnesnę bausmę, jeigu nėra taip šiurkščiai pažeidžiamos taisyklės.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:

Manau, kad į komandą įneščiau draugiškesnį, paprastesnį ir atviresnį bendravimą, kurio tokiose pareigose labai reikia. Taip pat stengčiausi motyvuoti dirbti ir kitus serverio naudai.

Žaidėjas 'MODIZ' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:

Iš karto pasidarau screenshot įrodymus, tada žodžiu įspėju žaidėją ir duodu labai lengvą (pavyzdžiui 10 minučių mute) bausmę, ką taisyklės dar turėtų leisti, nes mute yra iki 1 valandos. Jeigu veiksmai kartojasi, suteikčiau griežtą mute nuo 30 minučių iki 1 valandos, priklausomai nuo pažeidėjo elgesio ir kaltės pripažinimo.

• Patinka 4
  • Teigiamas 1
  • Neigiamas 2
  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu

Anketa:

Jūsų vardas žaidime: Trix

Jūsų tikrasis vardas: Kajus Jūsų amžius: 15

Jūsų Discord (privaloma):Trix_#8613

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Taigi kaip jau žinote esu Kajus. Gyvenu Panevėžyje, mokausi, mėgstu kompiuterinius žaidimus. Gana daug laiko praleidžiu prie kompiuterio. Esu draugiškas, bendraujantis, linksmas. Žinoma ant galvos irgi neužsileidžiu tu kurie bando stumti ir panašiai

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Noriu tapti dalimi sio serverio, padeti susidoroti su serverio niokotojais, bei pasitikrinti savo jegas ir sugebejimus:)

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Patirties turiu tačiau neperdaugiausiai, esu buvęs vieno serverio cm, tai šiek tiek žinau komandų.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Serveryje praleidžiu nuo 2h iki 5h tarp to tarpo kažkur

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Manau kokias 5-6dienas

A) reklamerį: Pasidarau įrodymus uždedu mute ir pateikiu įrodymus aukštesniems už save jog nubaustu tą nenaudėlį

B) flooderį: Pasidarau įrodymus ir dedu mute 30minučių.

C) nelegalią veiklą: Pasidarau įrodymus ir juos pateikiu aukštesnes pareigas užimančiam kolegai.

D) skundą forume: Jeigu skundas man pateikčiau įrodymus, o jeigu nusiskundimuose apie kita žaidėja pataginčiau kažką iš vyresnių pareigų, jog užbanintu.

E) /skelbimas nesilaikymą: Mute nuo 30min arba daugiau žiūrint kiek nesilaiko ir kaip.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Realiai neįsivaizduoju, manau kad viskas puiku su mūsų dabartine administracija.

Žaidėjas 'MODIZ' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Pasidarau įrodymus ir dedu mute 30minučių.

• Patinka 4
  • Teigiamas 3
  • Neigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu

Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.