Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Prisijunge žaidėjai

1
rencas
2
seksomanas
3
virasss
4
riccardo
5
rikko
6
yelocz
7
godzilaafk
8
strongasafk
9
drag
10
gvidazz
11
tautvydas_lt
12
deividaszz
13
godmode_ccv
14
prolicer145
15
uzumaki
16
blokas
17
bluesaiyan
18
gettas123
19
memaxi
20
cholama
21
gaymeris
22
tautvydasafk
23
doncic77
24
dytko04
25
makaronas1
26
dutuaye
27
alexjohnsonanti
28
deltaltu
29
kofeynas
30
lietuvosfakas
31
kofeynasafk
32
mantvydass1_afk
33
snifinkkeusa
34
aistis333
35
lolpomal
36
rimtaskentas
37
zopelis
38
boycandy
39
ganksteris13
40
dflndrx
41
mchavana
42
simasesu
43
karolukiss
44
bahurasafk
45
vodeum
46
noogles
47
karve2
48
krupnik
49
zvangalas
50
moon
51
zajebala
52
sudas
53
dzerkabot
54
strongasafk2
55
dytko04afk
56
dzerkabot2
57
strongasafk4
58
strongasafk3
59
vapseatsiputes

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

60 iš 195 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 110

Serverio rekordas: 321

Rekordas pasiektas: 2015-08-02

tiger

Atranka į ChatMod'us

Recommended Posts

Jūsų vardas žaidime:  Dzeusas

Jūsų tikrasis vardas:   Ernestas

Jūsų amžius:  14

Jūsų  Discord (privaloma):   Okeanas#2059

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):  Mano vardas yra Ernestas. Man metu yra 14. Aš esu iš Vilniaus. Esu aštuntokas, Mokausi Vilniaus Martyno Mazvydo progimnazijos. Esu saziningas, draugiškas, drasus mėgstu žaisti žaidimus pvz: Minecraft ir t.t.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?:

Todėl , kad mėgstu jūsų serveryje žaisti, mėgstu praleisti laika jūsų serveryje.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:

Buvau keliuose serveryje priziuretojas, Admin.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):   Praleidžiu pusės  dienos 

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:   5-6

Kokie Jūsų veiksmai, jeigu pamatytumėte:
A) reklamerį: Ipban  su įrodimais
B) flooderį: mute 30min   su įrodimais
C) nelegalią veiklą:  Ban 7d    su įrodimais
D) skundą forume: paklausti kas nutiko? Ir atsakyti į jo klausimus.   
E) /skelbimas nesilaikymą:  mute   su įrodimais

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Neįsivaizduoju.

Žaidėjas 'MODIZ' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:  Mute 30-1h

Redaguota nario Dzeusas
  • Neigiamas 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu

Jūsų vardas žaidime: yaev
Jūsų tikrasis vardas: Kristupas
Jūsų amžius: Šiuo metu 16 metų.
Jūsų  Discord (privaloma): Quare#9241
Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Daugybė laiko leidžiu su draugais, tačiau karantinui vėl grįžus į Lietuvą reikia kažkaip išnaudoti laiką ne gulėdamas lovoj. Padėdu žmonėms, kuriems tikrai reikia pagalbos ir kurie nori ją gauti. Taipogi esu iškalbus, linksmas, juokingas, kai kada piktas, tačiau iš gerosios pusės, patinka išsiaiškinti situaciją iki pačių mažiausių smulkmenų. Ateityje tikiuosi pakilti iš šių pareigų į šiek tiek aukštesnes. 🙂
Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Norėčiau tapti, nes buvau užėmęs panašias pareigas ir tikrai labai patiko ir nebuvo sunku susitvarkyti. Patinka išlaikyti tvarką visur kur tiktais galima. Taipogi esu labai draugiškas, iškalbus ir išklausantis, todėl nebus problemų susikalbėti su serverio žaidėjais ir administraciją. 🙂
Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Taip, prieš kelis metus buvęs sg.thedream.lt administracijos narys, praleidau ten beveik visus metus, kol nenusibodo ir tiesiog reikėjo padaryti pertrauką. 🙂
Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Serveryje šiuo metu nelabai daug praleidžiu laiko, tačiau prieš metus ar daugiau žaizdavau ganėtinai daug laiko, tačiau reikėjo padaryti pertrauką. 🙂
Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Tikrai, galėčiau ateiti beveik kiekvieną dieną, 4-5val, tačiau savaitgaliais tikrai manau ilgiau, priklausant jeigu šventinės dienos akivaizdžiai bus mažesnis aktyvumas. 🙂
A) reklamerį: Pasidaryčiau nuotrauką dėl viso pikto. Užmūtinčiau žaidėją kiek galima ilgesniam laikotarpiui, išvalyčiau chat'ą ir praneščiau aukštesniems už mane einančiam žmogui, kad jį užblokuotų už reklamą. 🙂
B) flooderį: Pasidaryčiau nuotrauką dėl viso pikto. Užmūtinčiau žaidėją 20-30min, kad suprastų, kad taip negalima daryti ir perspėčiau, jeigu taip darys ir vėl bus užmūtintas ilgesniam laikotarpiui. 🙂
C) nelegalią veiklą: Pasidaryčiau nuotrauką dėl viso pikto. Žaidėją iš karto užmūtinčiau 1val ir praneščiau apie tai administracijai. Administracija spręstu ką su juo daryti. 🙂
D) skundą forume: Pasidaryčiau nuotrauką dėl viso pikto. Priklausant ar tas skundas man. Jeigu man, tai pateikčiau visus įrodymus, kad šis asmuo pažeidinėjo serverio taisykles. Jeigu kitam administracijos nariui, tai praneščiau jam, kad išsiaiškintų.
E) /skelbimas nesilaikymą: Pasidaryčiau nuotrauką dėl viso pikto. Pirmiausiai įspėjimą duočiau, kad taip skelbimas nesirašo, tačiau jeigu vėl pamatyčiau, kad rašo vistiek ne pagal pageidavimus, tiesiog užmūtinčiau 20min. 🙂
Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Šio serverio administracijoje dar nesu buvęs, todėl nelabai žinau ką galėčiau patirti ties bendradabiavimu, tačiau galėčiau patarti, kad administracija turėtų išlikti visada padedanti, išklausanti ir pasiruošusi padėti bet kokiu momentu.
Žaidėjas 'MODIZ' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Žaidėją iš karto užmūtinčiau be perspėjimo, taipat duočiau įspėjimą, kad tokių dalykų negalima daryti. 🙂

Sėkmės visiems dalyviams, kurie pretenduoja! 🙂

Redaguota nario Quare
  • Haha 4

Dalintis šiuo pranešimu

Jūsų vardas žaidime:   Kefyras

Jūsų tikrasis vardas:  Aironas

Jūsų amžius: Man yra 17metų.

Jūsų  Discord (privaloma): Mano discord'as  Kefyras#7929

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):  Tai jo sveika komanda. Mano vardas Aironas,Gyvenu Kėdainiuose,kaip ir minėjau man  yra 17 metų.Esu paprastas vaikinukas, draugiškas, išklausantis, ir padedantis. Mėgstu sportuoti, žaisti laisvalaikių krepšinį, dabar kai karantinas  išeinu pabėgiot,+ nesu nei pasikėlęs.  O šiuo metu tai daug laiko praleidžiu prie kompiuterio, prie jo mokinuos, bei dirbu prie projektu kompiuteri.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?:  Taip, noriu į ChatMod todėl kad esu senas žaidėjas, ir seniau norėjau tapti chatmod'ų, ir tiesiog noriu prisidėti prie komandos,padėti jiems tvarkytis nes dažnai pykčių būna tarp /skelbimu, o kai esu tikrai aktyvus galėčiau padėti šitais dalykais, kad būtų tvarką.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:  Neturiu, tai būtų pirmas kartas.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):  dabar nustojau žaisti, bet vėl pradedu grįžti į projektą, tai jei viskas gerai  tai būtų gal 2-5h, o wipe pradžioje žaidžiau dažniau nebuvo mokslu ir t.t, dabar kai mokslai per kompiuteri nelabai spėju kažką padaryt, bet rasiu tam laiko.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:  Manau kad visa savaitė, jei kažkas nutiks kad negalėčiau prisijungti tai tik tada negalėčiau prisijungti į šį projektą.

A) reklamerį: Pirma pasidaryčiau įrodymus.Užtildyčiau 30 minučių, paskui perduočiau serverio administracijai pvz, pagalba,administratorius, kad jį nubaustu užblokavimu.
B) flooderį: Čia yra aišku kad, pasidaryčiau įrodymus, bei Užtildyčiau ta veikėja.
C) nelegalią veiklą: Pirmiausia pasidarau įrodymus, nusiunčiu  Pagalbai,arba Administracijai, ir jie užblokuoja ta žaidėja, 7dienom.
D) skundą forume: Žiūrint skundas ar su chat'ų ar su čytinimais ar nelegalia veiklą, tai jei su chat'ų tai tiesiog užtildyčiau ta žaidėja, pvz /Skelbimo nesilaikymų, jei dar skelbimo nesilaikymą , tai uždėčiau dar įspėjimą.
E) /skelbimas nesilaikymą:  Pasidarau nuotrauką, bei jį užtildau už /skelbimo nesilaikymą, bei uždėčiau įspėjimą jam, /skelbimo.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:  Malonu bendravimą, draugiškumą,bei padesiu kuom galėsiu.

Žaidėjas 'MODIZ' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:  Tiesiog pasidarau įrodymus, bei užtildau šį veikėja, bei uždėčiau jam įspėjimą už tai kad rašo nereikšmingus skelbimus.

Redaguota nario Kefyrasss
  • Neigiamas 1
  • Haha 5

Dalintis šiuo pranešimu

Jūsų vardas žaidime: 046

Jūsų tikrasis vardas: Lukas

Jūsų amžius: 15

Jūsų  Discord (privaloma): Augustukas#7576

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Neturiu ka pasakot, tesiog sedziu kiaurias dienas prie pc ir fsio.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Nes ilgai žaidžiu serve ir tikrai seniai norėjau tapti ChatMod

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Turiu buvau ne vienam serve Prižiūrėtojas.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): 1-2 Metus

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Sakiau daug prie pc sedziu tai kas diena po 4-5 valandas.

A) reklamerį: 1.Padaryciau irodymus. 2.Zaidejas butu uzmutinas ant visu ACCONTU (IP-MUTE)
B) flooderį: Pasidaryciau irodmus ir tada uztildyciau 20min
C) nelegalią veiklą:Kaip visada. Irodymai ir tada jau mute 2h.
D) skundą forume: Ziurint apie ka. Jaigu apie chyterius tai palikciau Pagalboms arba Adminams.
E) /skelbimas nesilaikymą: Irodymai ir uztildyciau 20-30min.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Aktyvuma. Buciau labai aktyvus. 

Žaidėjas 'MODIZ' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:Irodymai ir uztildyciau 20-30min.

• Haha 4

Dalintis šiuo pranešimu

Jūsų vardas žaidime: Žaidime užsivadinęs Peryzas

Jūsų tikrasis vardas: Esu vardu Nojus

Jūsų amžius: Man 20

Jūsų  Discord (privaloma): Smosh#2926

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Kaip jau minėjau esu vardu Nojus, man 20 metų ir gyvenu šiuo metu Olandijoje, Rotterdam mieste. Užsiiminėju sportu, lankau mma (mixed martial arts) bei dirbu. Kaip asmuo esu komunikabilus, atsakingai žiūrintis į pareigas ir mėgstantis pajuokauti. Turiu man gan svarbias savybes, kad nemėgstu "padlaižiauti" bei esu užsispyręs, kai ko nors siekiu. Na, o žaidime esu koks ir realybėje, niekad neišsikeliu savęs kažko aukščiau, esu draugiškas, padedantis, jeigu kažkam kažko reikia ir galiu padėti. Mėgstu labiau dirbti individualiai, patinka dirbti bei stengtis vienam, tačiau prireikus, tikrai nesibaidysiu komandinio darbo. 

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Visad patiko dirbti ties projektu, daugiau ar mažiau, bet visada patinka padėti tam tikrai komandai. Nors esu čia dar gan naujas, bet spėjau pamatyti patį serverį bei jos taisykles, todėl nusprendžiau, kad būtų malonu prisijungti į šio projekto kolektyvą. Noriu padėti atsakyti į iškilusius klausimus bei ką nors su kolegom patarti. Noriu prižiūrėti tvarką chate bei pačiame serveryje, nes nenaudėlių, tai pastebėjau daug čia😁

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Deja, šiame serveryje neteko turėti jokių pareigų, būtų pirmosios pareigos.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Būna įvairiai, priklauso kada darbą baigiu. Būna pasėdžiu 2h, būna ir 5h. Reikalui esant aktyvumas galėtų ir padidėti. Visgi karantinas, todėl problemų nebus.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Stengčiausi kuo dažniau, visgi pareigos yra pareigos, todėl laiko skirčiau pakankamai.

A) reklamerį: Pasidaręs įrodymus žaidėją užmutinu visam laikui ir išvalau chatą, o tada administracijai nusiunčiu įrodymus dėl bano;
B) flooderį: Visų pirma žaidėja įspėčiau, kad nepasikartotų bei pasidaryčiau įrodymus. Jeigu veiksmai kartosis, žaidėjas gaus mute 20min;
C) nelegalią veiklą: Priklauso nuo žaidėjo daromos nelegalios veiklos. Bet pasidaryčiau įrodymus ir perduočiau administracijai dėl kenkimo serveriui ar žaidėjams, o pačius žaidėjus įspėčiau. Jeigu reiktų, asmuo būtų ir užmutintas;
D) skundą forume: Atsakyčiau į skundą su savo visais turimais įrodymais;

E) /skelbimas nesilaikymą: Užmutinsiu 20min ir skirsiu įspėjimą už /skelbimas nesilaikymą;

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Tikrai nieko negaliu patarti, nes nesu joje buvęs, o atvėjo, kad dirbtumėt kartu, iš šono dar neteko matyti. Bet elementariausi dalykai būtų, jog visi vienas kitą suprastumėt, išklausytumėt ir mokintumėtes iš savo bei kolegos klaidų.

Žaidėjas 'MODIZ' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Mute 20min bei įspėjimas už /skelbimas nesilaikymą.

Visko gale noriu palinkėti visiems kandidatams sėkmės pretenduojant į šias pareigas!

• Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu

sų vardas žaidime:

Jūsų tikrasis vardas:Giedrius

Jūsų amžius:14

Jūsų  Discord (privaloma):G_Gooz#4558

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):Aš esu Geras zmogus ir megstu padeti zmonems :)

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?:Nes niekada nesu buves ir noreciau padeti zmonems

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:Neturiu

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):keturios valandos

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:keturias

A) reklamerį:Pranesciau administracijai su Foto video
B) flooderį:Mute
C) nelegalią veiklą:Pranesciau administracijai
D) skundą forume: Pranesciau administracijai
E) /skelbimas nesilaikymą:Mute

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:Gerai

Žaidėjas 'MODIZ' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:Mute

• Neigiamas 1
  • Haha 5

Dalintis šiuo pranešimu

Anketa:

Jūsų vardas žaidime: Cigarete

Jūsų tikrasis vardas: Karolis                      

Jūsų amžius: 17

Jūsų  Discord (privaloma): (𝖝_𝖝)#9256

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Sveiki, Esu Karolis, mokausi 11-toke klasėje, beveik visą savo laisvalaikį praleidžiu žaisdamas kompiuterinius žaidimus. Pagrinde visą praleidžiamą laiko prie kompiuterio žaidžiu minecraft, šiame serveryje. Esu labai draugiškas, pozityvus bei sąžiningas žmogus, besistengiantis padėti serverio žaidėjams, kai nėra prisijungusios administracijos. Neesu žinomas serveryje, tačiau stengiuos būti santūrus ir išlikti šaltakraujišku žmogumi, niekada nesiveliu į konfliktus, tikiu, jog viską galima išspręsti žodžiu. Aktyviai domiuosi informatika, todėl galiu užtikrinti, jog didesnę laiko dalį praleidžiu prie kompiuterio.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Žaidžių ilgą laiką šiame serveryje, todėl norėčiau perduoti savo turimas žinias ir serverio žaidėjams. Dažnai užtildžius administracijai kyla klausimų nubaustam asmeniui, todėl gavęs šias pareigas nubausčiau nusižengusį asmenį ir stengčiausi jam paaiškinti, ką jis blogai padarė ir paraginčiau nedaryti tos pačios klaidos.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Turėjau pareigas kitame serveryje, neminėsiu jo, kad išvengti reklamavimo, tačiau prižiūrėtojo pareigose buvau kelis metus, puikiai sutariau su kolektyvu, bet susiklosčius aplinkybėms, dėl mažo žaidėjų skaičiaus jį uždarė.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Serveryje į dieną praleidžiu labai įvairai, priklausomai nuo nuotaikos ir turimo laiko, tačiau dienos aktyvumą sudaro nuo 2 iki 5 valandų, savaitgailiais aktyvumas yra didesnis, kažkur nuo 3 valandų, kadangi jaučiu malonumą žaisdamas.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Aktyvumas būtų, kaip ir auksčiau minėtas, tačiau manau, jog jis galėtų būti dar didesnis, kadangi chatmoderatoriaus pareigos būtų puikus motyvas ilgiau pasedėti ir pažaisti, taip pat palaikyti tvarką serveryje, kadangi naktimis, esant atsijungusiai administracijai dažnai skelbiami skelbimai su nelegalia veikla ar netinkamu turiniu.

A) reklamerį: Pasidarysiu irodymus, užmutinsiu, išvalysiu chatą, jeigu CM turi tokią komandą, bei užblokuosiu su komanda /reklama.
B) flooderį: Pasidarysiu įrodymus ir nutildysiu 30min.
C) nelegalią veiklą: Pasidarysiu įrodymus, nutildysiu kelioms valandoms, bei pranešiu administracijai.
D) skundą forume: Nepastebėjau, jog chat moderatoriai stebėtų skundų skilti, tačiau pareikalavus administracijai žaidėją nubausiu.
E) /skelbimas nesilaikymą: Pasidarysiu įrodymus ir nubausiu atininkamu laiku už tam tikrą bausmę.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Į komandą galėčiau atnešti tik savo aktyvumo, kolkas įdėjų neturiu, matau gerą komandos darbą, tačiau kartais žaidėjai lieka nenubausti, ko pasekoje jie toliau tęsia draudžiamą veiklą, galėčiau tik prižiūrėti serverio žaidėjus ir padėti jiems.

Žaidėjas 'MODIZ' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Visų pirma pasidarysiu įrodymus, o toliau bausiu už jo nusižengimus atitinkamu laiku, reglamentuotus taisyklėse

• Patinka 3
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

Jūsų vardas žaidime: ImBack

Jūsų tikrasis vardas: Neilas.

Jūsų amžius: 16 metų.

Jūsų  Discord (privaloma): ImBack#4856

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Mano vardas Neilas, esu iš klaipėdos, domiuosi sportu, tokiu kaip : Boksas, imtynės . Laisvalaikiu žaidžiu kompiuterinius žaidimus, sportuoju sporto salėje. Esu paprastas žmogelis kuris  mėgsta praleisti linksmai laiką. Nesu pasikėles ar blogas žmogus . Tikrai padedu tiek kiek galiu. Esu  draugiškas ir supratingas . Taip pat stengiuosi būti savimi ir nebandau nieko įrodinėti .

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Noriu padėti serverio žaidėjams atsakyti į įvairaus pobūdžio klausimus . Taip pat norisi tramdyti neigiamus žmones su jų  neigiamais komentarais ar keiksmais . Serveris yra labai įdomus ir jau senai gyvuojantis, tad tikrai noriu, kad toks ir liktu dar ilgą laiką, kuo pozityvesnis . Žinau, kad atsiras vienas kitas kuris norės įžeisiti ar įskaudinti, tačiau tobulumui ribų nėra. 

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Nors ir esu senas žaidėjas, neturiu jokios patirties

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Per dieną praleidžiu minimum nuo 3 - 5val . Priklauso nuo dienos ir nuotaikos . Dabar per karantiną viršiju visus limitus tai iki 7val tikrai prabūnu.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Manau, kad visą savaitę. Jei būčiau užsiėmes, tikrai praneščiau.

A) reklamerį: Visų pirmą pasidaryčiau įrodymus, užmūtinčiau ir nusiūsčiau aukštesnio ranko žmogui, kad jį nubaustu : Ip' banu .
B) flooderį: Pasidaryčiau įrodymus ir užmūtinčiau nuo 15min iki 30min .
C) nelegalią veiklą: Pasidaryčiau įrodymus,užmūtinčiau 2-3val . Ir nusiūsčiau įrodymus PAGALBAI, kad jie nubaustu už tam tikrą nusižeidimą .
D) skundą forume: Nusiūsčiau įrodymus paneigiančius nusiskundimą, o jei būčiau neteisus - atsiprašyčiau ir pasimokyčiau iš savo klaidos.
E) /skelbimas nesilaikymą: Padaryčiau įrodymus, užmūtinčiau iki 1val, bei duočiau įspėjimą. Priklausomai nuo nusižengimo per daug nebausčiau .

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Manau, kad galėčiau atnešti daugiau pozityvumo. Patarimų kol kas dar nėra, tačiau tikrai atsirastu pabendravus su administracija .

Žaidėjas 'MODIZ' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Pasidaryčiau įrodymus ir užmūtinčiau 20-30min už nereikšmingus pranešimus . Jei tai kartotusi laiką didinčiau.

Redaguota nario ImBack
  • Ačiū 1
  • Teigiamas 1
  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu

On 2020-11-11 at 09:55, tiger rašė:

• Jūsų vardas žaidime: Mehas
  • Jūsų tikrasis vardas:Pijus
  • Jūsų amžius:13
  • Jūsų  Discord (privaloma):™PABLO™#4144
  • Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):As esu Pijus gyvenu taurages rajone tiklus kaimas eiciai.
  • Megstu sportuoti,pomegis futbolas,eiti prie turniku arba kelnoti visokius svorius,patinka ziureti rajonu kovas ir paciam razborintis,patinka keliauti dviraciu.
  • Zaisti mc.mcslime.lt servery
  • Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?:noreciau pamazinti hackeriu skaiciu,ir buti didesnia role negu dabar nary,patarti zmonem ko nereikai daryti mc.mcslime.lt serveryje.
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:Turiu patirtieis statyti grazius plotus.
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):atsikelias 7val ryto isvaziuoju y mokykla gryztu pavalgau ir einu zaisiti mazdaug penkias valandas iseinu y lauka pabunu 3valandas ir gryztu dar saidziu 2valandas
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:siaip nezinau nes mc.mcslime.lt servery zaidziu kiekviena diena.
  • Kokie Jūsų veiksmai, jeigu pamatytumėte:
    A) reklamerį:parasyti aukstesniam zaidejui pvzn paslaugai ir jy banintu ip banu
    B) flooderį:pirma karta iskikinciau is serverio duociau viena ispejima pradetu vel ir tada 20minuciu
    C) nelegalią veiklą:baninti 7dienomis kad suprastu ir pailsetu kad tai draudziama
    D) skundą forume: pradeciau tvarkyti viska susisiekciau kad kaip buvo arba nereiketu jeigu butu visa informavija pateikta ir tiesiog jeigu reiketu mutinciau arba baninciau
    E) /skelbimas nesilaikymą:mutinciau 30minuciu serverio mute
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:geruma ir kad butu aktyvesnis serveris 
  • Žaidėjas 'MODIZ' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:zaidejui MODIZ uzmutinu 30minuciu /skelbimas nesilaikymas taisykliu 

Noreciau tapti chat modu arba kitaip tariam cm nes nesu tikrai turejus ir siaip butum biski ausktesnis

• Haha 6

Dalintis šiuo pranešimu

Jūsų vardas žaidime: Žaidime esu žinomas slapyvardžiu Pufaike.

Jūsų tikrasis vardas:Lukas.

Jūsų amžius:15metų.

Jūsų  Discord (privaloma): Mano discord - Pufaike#8379

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Esu Lukas. Gyvenu Ukmergės rajone. Laisvalaikiu megstu pažaisti mc.mcslime.lt serveryje. Be sedėjimo prie kompo, dažnai įšeinu i lauka, paspardyti kamuolį ir panašiai.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Tikrai neesu kažkuo išskirtinis iš kitų, tisieg mano senas ,,noras'' tapti mc.mcslime ChatMod'u.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Taigi, esu buvęs būtent (ChatMod'u) kitame serveryje, aišku, jis nebuvo toks aktyvus kaip šis, bet ten įgavau labai daug patirties.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Tiesą sakant, kartais būna kad praleidžiu apie 1val. serveryje, bet būna, kad pražaidžiu ir iki 8val. serveryje. Priklauso nuo to kiek turiu veiklos, jei jos būtų, žaisčiau ilgiau nei iki šiol.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Papildomoms pareigoms skirčiau tikrai daug laiko, (Minimum 4d.) todėl, nes tai būtų nauja patirtis šiame serveryje.

A) reklamerį: Pirmiausia pasidaryčiau įrodymus, būtiniausia išvalysiu žaidėjo skelbtą žinute, o poto mutinsiu jį.
B) flooderį:Užtildyčiau ji nuo 20-30min.  žiūrint kaip stipriai ar įtakiai jis floodina, aišku mutinčiau iškart po jo (tryjų, keturių žinučių)
C) nelegalią veiklą: Visų pirmiausia ir svarbiausia pasidaryčiau įrodymus,(ScreenShot), poto įsitikinčiau kiek tai yra nelegalu ir Mute'inčiau.
D) skundą forume: Pirmiausia,jei nežinočiau kokią bausmę nurodyti,pasiklausičiau viršesnių administratorių, kokią bausme paskirti, o jei nusižengimas aiškus, skirčiau bausmę pats.
E) /skelbimas nesilaikymą:Aišku, mutinčiau. Žiūrint kokia tai būtų bausmė, toks jai ir būtų skirtas bausmės laikas.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:  Kolkas, nelabai žinau, žiūrint kaip man sektųsi būti Chat'modu, su laiku bendraučiau vis daugiau ir daugiau. O ką galėčiau atnešti tai tik savo perspektyvą ir aktyvumą.

Žaidėjas 'MODIZ' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Aišku tai būtų (Mute), kiek laiko skirčiau mute?, - žiūrėčiau kiek ta žinutė būtų nereikšminga ar įžūli.

Dalintis šiuo pranešimu

Jūsų vardas žaidime: MilerisKNG

Jūsų tikrasis vardas: Audrius

Jūsų amžius: 20

Jūsų  Discord (privaloma): mXilleR#2087

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Studijuoju KTU programų sistemas. Klausau tik pop muzikos. Mėgstu žaist krepšinį ir futbolą. Dažnai sėdžiu prie PC, manau suprantama kodėl. 

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Dėl įdomumo, nes dabar serveryje nuobodu žaisti, turiu viską pasiekęs, todėl manau būčiau daug aktyvesnis, jei būtų ką veikti. 

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Ne. Nebent užskaitome paslaugas su komanda /tildyti, tada taip. 

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Kol kas mažai, tačiau chat mod pareigos paskatintu efektyvumą daug daugiau. 2-3 valandas mažiausiai, Savaitgaliais daugiau.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Visas, nebent bus atsiskaitymas dieną prieš.

A) reklamerį: Užmutinčiau ir pasidaryčiau įrodymus, įkelčiau i forumą arba siusčiau adminams/pagalbom etc...
B) flooderį: 20min mute. Pasidarau įrodymus, kad nebūtų free mute.
C) nelegalią veiklą: Užmutinčiau ir pasidaryčiau įrodymus. Įkelčiau į forumą/siusčiau adminam/pagalbom etc...
D) skundą forume: Pateikčiau įrodymus už ką žaidėjas buvo užmutintas.
E) /skelbimas nesilaikymą: 30min mute už skelbimo nesilaikymą.  Pasidarau įrodymus.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Efektyvumą, aktyvumą ir gražiasnią ateitį Slime serveryje. 

Žaidėjas 'MODIZ' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Užmutinu 30 min už skelbimą nesilaikymą ir pasidarau įrodymus.

• Patinka 1
  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu

Jūsų vardas žaidime: Indiras

Jūsų tikrasis vardas: Indiras

Jūsų  Discord (privaloma): Indiras#8739

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):  Taigi, esu Indiras. Turiu keletą pozityvių savybių - esu draugiškas ir šiek tiek išmanau psichologiją. Moku dirbti komandoje, taip, kad problemų neturėtų būti. Mėgstu dainuoti, galiu lengvai prajuokinti ir pralinksminti žmones. Laisvalaikiu mėgstu žaisti kompiuterinius žaidimus, o tiksliau žaidžiu tik Minecraftą McSlime serveryje. Mėgstu skaityti ir kartais "pavadovauti" kitiems.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?:  Noriu padėti serverio Administracijai tvarkytis su problemomis, o tai yra - chat'u. Dažnai serverio chat'as būna "užkimštas" įvairių tipų žinutėmis, taip, kad reikia padėti tvarkytis su tokiu "šlamštu".

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Ne, patirties neturiu, tai bus pirmas kartas.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Apie 5-7 valandas.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Laiko skirčiau pakankamai daug, nes didžiąją dalį savo laiko praleidžiu namuose prie kompiuterio.

A) reklamerį: Užmutinčiau taisyklių pažeidėją 12 valandų, pasidaryčiau įrodymus (t.y. nuotrauką), kuo greičiau išvalyčiau chat'ą, o įrodymus nusiųsčiau Aukštesniems (t.y. Administracijai).
B) flooderį: Uždėčiau 20 minučių mute ir papildomai pasidaryčiau įrodymus (t.y. nuotrauką), jeigu parašytų nusiskundimą. Taip pat uždėčiau įspėjimą už /skelbimas, /eme taisyklių nesilaikymą.
C) nelegalią veiklą: Uždėčiau mute iki 2 valandų, pasidaryčiau įrodymus (t.y. nuotrauką) ir nusiųsčiau Aukštesniems (t.y. Administracijai). Taip pat uždėčiau įspėjimą už /skelbimas, /eme taisyklių nesilaikymą.
D) skundą forume: Jeigu gaučiau nusiskundimą apie savo veiklą, atsakyčiau su visais turimais įrodymais (t.y. nuotraukos, vaizdinė medžiaga).
E) /skelbimas nesilaikymą: Uždėčiau 20 minučių mute, pasidaryčiau įrodymus (t.y. nuotrauką). taip pat uždėčiau įspėjimą už /skelbimas, /eme taisyklių nesilaikymą.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Manau, jog atneščiau šiek tiek daugiau pozityvumo, o taip bus lengviau bendrauti, taip pat ir dirbti.

Žaidėjas 'MODIZ' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Uždėčiau 20 minučių mute žaidėjui "MODIZ" ir taip pat uždėčiau įspėjimą už /skelbimas, /eme taisyklių nesilaikymą.

• Patinka 2
  • OHO 2

Dalintis šiuo pranešimu

Jūsų vardas žaidime:

ABOUTYOU

Jūsų tikrasis vardas:

Domantas

Jūsų amžius:

17

Jūsų  Discord (privaloma):s

sniuras#6694

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Esu šio serverio senbuvis, man yra 17 metų, esu žiauriai daug bendraujantis žmogelis, ir labai lengvai randantis bendra kalbą.  Galiu pasakyti jog esu tikrai, malonus ir padedantis žaidėjas, tiek draugas, kas pažįstą tikrai gali pasakyti tai. Neesu konfliktinis, jei kažkokia bėda ištinka moku išsiaiškinti taikiai be jokių isterijų ar verkimu.
Laisvalaikiui, taip pat dar žiauriai mėgstu pažaisti kompiuterinius žaidimus, tiek su draugais tiek ir vienas.  Manau šiam kartui užteks apie mane.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?:Na serveryje aš praleidžiu didžiąja savo laisvo laiko dalį, todėl norėčiau šį laiką išnaudoti prasmingiau, aš nenorių daug žodžiaut juk anketą nėra tikrinama pagal žodžiu kiekį, tai apibendrindamas noriu pasakyti, kad Chat.Mod statusas suteiktu man didesnį pasitenkinimą, bei žaidėjai dažniau ir drąsiau kreiptus į mane pagalbos, tiek savotiškai, kad būsiu žmonėms pavyzdys, vis dėl to ir kiekvienas žmogus užimantis kažkokias pareigas vienaip ar kitaip įeis į serverio istoriją

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Esu buvęs CM prieš kokius 4metu, sekėsi tikrai gerai, iki kol neatsistatydinau dėl neaktyvumo.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Būnu prisijungęs, vos ne kiaurą dieną, ypač šiuo metu, per karantiną, kai nėra ką veikti.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Tiek kiek galėsiu, kiek būsiu prisijungęs, o prisijungęs būnu dažnai. 🙂 

A) reklamerį: Insta mutinsiu VISAM LAIKUI.
B) flooderį: Užmutinsiu pusvalandukui.
C) nelegalią veiklą: Mute porai valandų, padarius screenshotą, nusiusčiau aukštesnio rango žmonėms, kurie galės užbaninti.
D) skundą forume: Pateikčiau savo visus įrodymus, susijusius su skundu apie mane.
E) /skelbimas nesilaikymą: Užmutinčiau iki valandos, žiūrint pagal situaciją.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:Manau jog į komanda įneščiau savo aktyvumą kiek galėčiau, gal net ir tą pačia motyvacija kitiems, kaip reikia pavyzdingai atlikti savo darbą. Tiek galėčiau motyvuoti  kitus kolegas, būti aktyviems ir bendrauti daugiau su serverio žaidėjais, bei kolegomis.

Žaidėjas 'MODIZ' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai: Kuo greičiau užmutinu MODIZ pusvalandukui.

• Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu

Jūsų vardas žaidime: bbznahjnsnick

Jūsų tikrasis vardas: Tadas

Jūsų amžius: 16

Jūsų  Discord (privaloma): Pohie#7151

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): gyvenu netoli modės, (jeigu pateksiu į cm, kebabas prie maximos iš manęs.). Esu komunikabilus, mėgstu pramogas ir iššukius. Iškilus problemai niekada nenuleidžiu rankų, o ieškau kaip greičiau viską išspręsti. Mano manymu svarbus mano bruožas, jog mėgstu "grindinti", tai paveldėjau iš daugelio metų žaidime runescape  praleisto laiko :).

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Esu aktyvus serveryje, ir asmeniškai man  nesunku padėti žmonėms, ir prižiūrėti tvarką.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:  patirties neturiu.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): serveryje pradėjau žaisti pries 3sav~, nuo to laiko mano playtime rodo 9d.,  bet manau 3d. galima atmesti dėl afkinim'o. Taigi serveryje praleidžiu nemažai, per diena manau iki 5-8h.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Pareigas atlikčiau visada kai būsiu aktyvus serveryje.

A) reklamerį: 30min. mute kartu su /kick iš serverio su žinute jog daugiau to nebedaryti. Jeigu tai tęsis kai mute laikas baigsis, pasidaryti įrodymus ir nusiųsti juos adminui galinčiam žaidėją užblokuoti.
B) flooderį: Jeigu tai vyksta skelbime/eme, 30min mute. O jeigu paprastame chate, manau žodinis įspėjimas, o jeigu įspėjimas nepaisomas - mute 30min.
C) nelegalią veiklą: Iškarto mute, pasidarau įrodymus ir nusiunčiu juos adminui galinčiam žaidėją užblokuoti.
D) skundą forume: Jeigu problemą galiu išspręsti pats taip ir padarau, jeigu ne, pranešu apie skundą adminui.
E) /skelbimas nesilaikymą: 30min mute.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Manau reikia pasitikėti žmonėmis, dauguma atrankos dalyvių į chatmodo pareigas rašydami sakė jog reikia iškarto pasidaryti įrodymus prieš mutinant žaidėją, manau tai yra beprasmiška jeigu tarp chatmodo ir administracijos yra pasitikėjimas, jeigu pasiseks man ir būsiu išrinktas į šias pareigas, tai linkėsiu administracijos komandai pasitikėjimo tarpusavyje.

Žaidėjas 'MODIZ' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: 30min mute už skelbimo nesilaikymą.

Dalintis šiuo pranešimu

Jūsų vardas žaidime: Abruzis

Jūsų tikrasis vardas: Tautrimas

Jūsų  Discord (privaloma): Abruzis#2437

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Vardo, amžiaus jau neminėsiu. Laisvalaikį(greičiau penktadienį ir šeštadienį) leidžiu mieste prie šalto bokalo alaus. Laisvu laiku žinoma minecrafta pabeldžiu, mcslime žaidžiu nuo 2019 pradžios bet teko padaryti pertraukėlę 2020 pradžioje dėl asmeniniu priežasčių. Esu draugiškas, nuolankus. Su sau patinkančiomis pareigomis elgiuosi atsakingai, visados stengsiuosi atsiduoti visu šimtu procentu ir išspausti viską ką galiu iš savęs, todėl drįsčiau save vadinti atsakingu. Padarau klaidą - iš jos mokausi.

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: ChatModeratoriumi noriu tapti todėl, nes man patinka tvarka, jau kartą esu buvęs šiose pareigose, tvarkiausi kuo puikiausiai. Aktyvumas man yra prioritetas numeris vienas, kas suteikia man didelį pliusą, todėl nes galiu pažadėti jog chate bus tvarka kol aš čia žaisiu.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Kaip ir minėjau klausime aukščiau, esu buvęs ChatModeratoriumi, į komandą kaip ChatModeratorius prisijungiau 2019 rugsėjo 1-ąją dieną, 2019 spalio 24-ąją dieną buvau paaukštintas į Pagalbą. Gruodžio 15 dieną buvau nušalintas už nepadorų elgesį, todėl nes buvau išprovokuotas žaidėjo.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): 4 - 5 valandas per dieną, karantinas tikrai mano naudai.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Nuo pirmadienio iki penktadieno, greičiausiai prisijungčiau ir sekmadienį, priklausys nuo to ar gerą savaitgalį apturėjau.

A) reklamerį: Pasidaryčiau įrodymus ir žaidėją užtildyčiau visam laikui, jeigu leidžia galimybės. Darytus įrodymus nusiųsčiau administratoriui jog jį užblokuotu.
B) flooderį: Pasidaryčiau įrodymus ir žaidėją užtildyčiau 20-čiai minučių.
C) nelegalią veiklą: Pasidaryčiau įrodymus ir žaidėją užtildyčiau 20-čiai minučių. Darytus įrodymus nusiųsčiau administratoriui jog jį užblokuotu.
D) skundą forume: Jeigu skundas yra susijęs su užtildymu, peržiūrėčiau įrodymus ir jeigu įrodymai tvarkingi užtildyčiau skundžiama žaidėją. Jeigu skundas yra susijęs su blokavimu, palikčiau tai kolegoms aukštesnėse pareigose.
E) /skelbimas nesilaikymą: Pasidaryčiau įrodymus ir žaidėją užtildyčiau 20-čiai minučių, taipogi įspėčiau žaidėją dėl /skelbimas nesilaikymo.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Patarti gal ir nelabai ką galėčiau nes komanda drastiškai pasikeitė nuo tuometinės kai aš dar buvau kolektyve. Atnešti galėčiau tikriausiai draugiškumo, nors manau jo kolektyve ir taip per akis.

Žaidėjas 'MODIZ' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Pasidarau įrodymus, žaidėją užtildau 20-čiai minučių ir įspėju dėl /skelbimas nesilaikymo.

• Teigiamas 3
  • Haha 3
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu

Anketa:

Jūsų vardas žaidime: Knuff_

Jūsų tikrasis vardas: Evaldas

Jūsų amžius: 16

Jūsų  Discord (privaloma): Lafa#3212

Papasakokite išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Sveiki, taigi esu vardu Evaldas. Gyvenu Telšiuose,dauguma sakys jog ten kaimas bet dėja ne. Gyvenu gan gerai, gyvenime norėčiau pasiekt atitinkamo darbo,turėt savo verslą/įmonę. Dabar lankau 10 klasę. Patinka žaisti su kompiuteriu 😉

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Norėčiau kažką naujo pajusti serveryje, netik survival žaisti,bet ir padėti žaidėjams. Drausminti nenaudėlius,mažinti patyčias/ižeidinėjimus. Padėti žaidėjams sužinoti kažko naujo serveryje,suteikti jiems reikiamos pagalbos. Mažinti čhat teršimą,neapykantą administracijai ir jos nariams.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Ne.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Nuo 1 iki 4 valandų tarpe,retkarčiais būna jog ir ilgiau ar mažiau.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Nuo 1 iki 3 dienų. Gal ir mažiau.

A) reklamerį: Būtinai jį tildyčiau 12 val. Bei praneščiau aukštesnio "rank" administratorių jog reikia užblokuoti.
B) flooderį: Būtu tildomas 1 val.
C) nelegalią veiklą: Tildyti nuo 1-6 val.
D) skundą forume: Prieš kažka tildant reikia turėti įrodymus,jog papeikimo metu galėčiau atsakyti į temą. Tad mano atsakymas : Atsakyti į pateiktą skundą forume.
E) /skelbimas nesilaikymą: Užtildyčiau nuo 20min iki 1 val. Bei duočiau /skelbimas įspėjimą.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Atneščiau didesnės veiklos,ne tik "survival" žaist,bet ir kokį nors "event" padaryčiau žaidėjams iš savo prizų. Pagelbėčiau serverio aukštesniai administracijai betkokioje bėdoje. Pakeisčiau kitą narį vietoj jo vietos.

Žaidėjas 'MODIZ' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Bus užtildomas 20min-2val. laikotarpiui. Duotas /skelbimas įspėjimas. Bei praneštas kitai administracijai apie jį,jog atimtu /skelbimas /eme teisę.

• Haha 4

Dalintis šiuo pranešimu

Jūsų vardas žaidime: Bembis    
Jūsų tikrasis vardas: Lukas
Jūsų amžius: 18
Jūsų  Discord (privaloma): Kanikuly#5419
Papasakokite išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Taigi, mano vardas Lukas, esu dvyliktos klasės mokinys, sportuoju, aktyviai domiuosi policijos veikla, turiu tikslą stoti į policijos mokyklą ir kilti karjeros laiptais. Esu sąžiningas ir neabejingas žmogus, visada norintys padėti žmonėms, todėl stosiu į policijos mokyklą, dabar pildau į Chat moderatoriaus pareigas. Didelę laiko dalį praleidžiu žaisdamas kompiuterinius žaidimus, tačiau pagrindinį žaidimo laiką sudaro „Minecraft“, būtent mcslime.lt serveryje, kadangi tai yra mano manymu pats gyviausias ir įdomiausias serveris lietuvoje. 
Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Gana ilgą laiko tarpą žaidžiu šiame serveryje, todėl puikiai išmanau taisyklės, žaidimo tvarką, todėl norėčiau pasidalinti šiomis žiniomis su serverio žaidėjais, prižiūrėti tvarką, baudžiant žaidėją paaiškinti jo padarytą nusižengimą ir paraginti to nedaryti daugiau, kadangi dabartinė administracija yra tikrai ne draugiška ir dažnai kyla samišis, žaidėjų nepasitenkinimas.
Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Turėjau kituose serveriuose panašaus tipo pareigas, kaip chat moderatorius, pagalba ar administratorius, tačiau projektai yra užsidarę, ko pasekoje netekau ir savo pareigų.
Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Serveryje praleidžiu ganą ilgą laiką statydamas, bendraudamas su kitais serverio žaidėjas. Taip pat priklauso nuo mano užimtumo, tačiau dabar yra karantinas ir mano manymu jis ilgai tęsis, todėl dienos minimumas yra apie 2h, esant gerai nuotaikai ir turint laiko galiu žaisti ir 4 valandas. Savaitgaliais aktyvumas yra didesnis, kadangi nėra mokslų ir galima ilgiau pažaisti t.y. ir 6h, gal net ilgiau.
Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Žaidimo laikas nepakistų, gal net pailgėtų, kadangi būtų daugiau noro, iniciatyvos turint pareigas padaryti kažką gero serverio naudai.
A) reklamerį: Pasidarau įrodymus, išvalau pokalbį, užtildau ir jeigu leidžia privilegijos užblokuoju.
B) flooderį: Pasidarau įrodymus ir baudžiu atitinkamai, pagal paskirtą bausmę.
C) nelegalią veiklą: Pasidarau įrodymus, užtildau ir pranešu administracijai.
D) skundą forume: Administracijai pareikalavus nubausiu už jo nusižengimą. 
E) /skelbimas nesilaikymą: Pasidarysiu įrodymus ir bausiu atitinkamai už jo nusižengimą.
Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Administracija yra išties gerai paskirstyta, tačiau siūlyčiau pakeisti bausmių laiką, kadangi ne visada ji yra logiška mano manymų, tačiau kol kas idėjų neturiu.
Žaidėjas 'MODIZ' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Pasidarau įrodymus ir priklausomai nuo jo pranešimu, vadovaujantys /skelbimas taisyklėmis baudžiu bei paraginu daugiau taip nedaryti ir laikytis taisyklių.

• Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu

Anketa:

Jūsų vardas žaidime: Artistas

Jūsų tikrasis vardas: Karolis

Jūsų amžius: 18

Jūsų  Discord (privaloma): Artistas#3975

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Esu Karolis gyvenu Klaipėdoje. Taigi gerosios mano savybės: kruopštus, darbštus, gerai atliekantis savo, atkaklus, griežtas, padedantis, mylintis savo darbą ir laikausi savo duoto žodžio. Visada stengiuosi būti paprastas žmogus, neišsikelti save prie kitus, visada būnu draugiškas bendrauju su visais lygiai, nediskriminuoju žmonių ir neskirstau jų pagal metus, balso storį, rasę, tautybę ar dar kažką kito, man visi žmonės yra lygūs. Esu labai kruopštus žmogus, visada viską darau iki smulkmenų, nepalieku neatlikto darbo, viską stengiuosi padaryti tą dieną, kad kitą dieną netektų vargti ir stengtis kažką prisiminti ką vakar norėjai padaryti, prie šio savybės galėčiau priskirti ir darbštumą, nes tai labai panašu. Viena iš stipriausių mano savybių, kad esu atkaklus, visada sieku savo tikslo, jeigu nepasiekiu stengiuosi išlaukti tinkamo momento, nenuleidžiu rankų ir siekiu tol kol galiausiai pasiekiu. Savo duoto žodžio laikymasis man yra kaip taisyklė, niekada nepavedinėju žmonių, jeigu pasakiau, kad tai padarysiu reiškia, kad taip ir bus. Taip pat labai nemėgstu apgaudinėti žmonių, nes po to mane sąžinė užgraužtų, stengiuosi būti teisingas. Blogosios mano savybės: nesu labai ryžtingas, kartais norisi išrėžti tiesą, bet negali, nes žinai, kad gali įžeisti žmogų, kartais nesiryžtu pasakyti kažko svarbaus ir dažnai pasilaikau sau. Būnu užsispyręs ir kartais net labai ir kitų nuomonė man kartais daro įtaką. Per daug klausausi jų, galbūt kartais per daug pasitikiu žmonėmis ar per daug jiems atleidžiu, tai galėčiau irgi priskirti prie mano blogųjų savybių, nes tai yra blogas dalykas man. Naudojasi žmonės tuo, kad daug kartų jiems atleidžiu, paskui galima sakyti, kad "lipa ant galvos" 

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?:  Be abėjo kaip ir kiekvienas noriu  padėti serverio žaidėjams, aiškiau išaiškinti tai kas yra privaloma, ir kas yra kultūringas elgesys, aš tapęs chatmodu, negalėčiau įžeidinėti žaidėjų ar kolegų, vos tik patekęs į projektą ir pradžių pamėginsiu susidraugauti su žaidėjais teikti efektyvią ir ir greitą pagalbą, aš niekada nesistengsiu siekti aukštesnių postų jai lemta tai savaime ateina.                                                                                                              

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte?; Na tiesa sakant patirties turiu nedaug, tačiau man dabar atėjo laikas norint išbandyti save ir savo galimybes stipriam projekte kuriam "Bankrotas" nenusimato.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Dabar serveryje į diena praleidžiu po 2-3h , bet manau esant pareigoms didinčiau aktyvumą.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Papildomoms pareigoms per savaitę pilnai galiu skirti 5dienas.

A) reklamerį: žinoma jei nėra prisijungusių pagalbos narių pasidarau įrodymus ir užmutinu 30min. Padarytus įrodymus siunčiau aukščiau pagal pareigas esantiems kolegom.
B) flooderį: Įrodymų pasidarymas ir 30min. mute
C) nelegalią veiklą: Priklauso nuo žaidėjo vykdomos veiklos, bet manau analogiškai A) variantui mute tam tikram laikui ir įrodymus siunčiu pagalbai ar administratoriams. 
D) skundą forume: Bet kokiu atveju kuo greičiau atsakyti į skundą, pateikti reikalingus įrodymus jei to reikia.
E) /skelbimas nesilaikymą: Žinoma pasidaryčiau įrodymus ir mutinčiau 30min.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Bendradarbiavimas bet kokiame kolektyve yra ypač svarbus aspektas kadangi nuo sklandaus administracijos darbo priklauso serverio gerovė.  Visgi manau serverio administracija puikiai bendradarbiauja tarpusavyje.

Žaidėjas 'MODIZ' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Pasidarau įrodymus ir mutinu kaip paprastą serverio žaidėją kuris nusižengia serverio taisyklėms

• Patinka 2
  • Teigiamas 1
  • Neigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu

Jūsų vardas žaidime: Žaidime aš " Kumpuots ".

Jūsų tikrasis vardas:  Mano vardas Paulius.

Jūsų amžius: 17. Liko porą mėnesiukų iki 18.

Jūsų  Discord (privaloma):   iTzoiD#5129

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):  Mano vardas Paulius. Gyvenu žemaitijoj, Plungės mieste. Užsiimu įvairiais facebook, instagram projektukais. Tad daug apie juos nusimanau. Nuo mažens stengiuosi uždirbti iš paprasčiausių dalykų... Šiuo metu laikausi mašinos teises, važinėju motociklu. Mokausi technologijų ir verslo mokykloje. Kartais lieku nesuprastas tačiau esu šiek tiek kitokesnį požiūrį į pasaulį turintis žmogus, stengiuosi išsiskirti iš " pilkosios masės ". 

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?:  Serveris renka didelį skaičių žaidėjų kurie galimai net netyčia užfloodina, ar nežinodami serverio taisyklių nusižengia. Mano prioritetas būtų juos įspėti,  sudrausminti ar nubausti. Manau kaip ir kiekvienas norime užimti svarbesnę rolę gyvenime, tobulėti. Kažko siekti, didinti savo patirtį, žinių bagaža, bei pasitikėjima savimi.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:  Taip turiu. Prieš porą metų buvęs ChatMod. Mano nick buvo " Pauliusulka " manau senesni žaidėjai tikrai atsimena. Prieš daugiau nei metus buvęs discord moderatorius, mcslime facebook puslapio moderatorius. Keldavau įvairius postus siekdamas suaktyvinti serverio žaidėjus ne tik serveryje, bet ir už jo ribų.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Nuo valandos iki dviejų.Nors ir karantinas, visvien turiu daug darbų, tad serveriui galiu skirti tik tiek, kiek laisvo laiko turiu.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:  4-6d.

A) reklamerį:  Užtildau visam. Siunčiu įrodymus galintiems reklameri užblokuoti.
B) flooderį:  Jei floodas nežymus, perspėju flooderį. Tam pasikartojant jį užtildau iki 2h.
C) nelegalią veiklą:  Užtildau,  siunčių įrodymus administracijai.
D) skundą forume:  Jei skundas apie mane, į  jį sureguoju  įkeldamas įrodymus  ,kodėl buvo nubaustas žaidėjas. 
E) /skelbimas nesilaikymą:  Užtildau iki 2h. Pranešu administracijai, pateikiu įrodymus. Žaidėjui galimai bus atimta komanda " /skelbimas".

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:  Manau atnešti laikui bėgant naujų idėjų, įkvėpimų. 🙂 

Žaidėjas 'MODIZ' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:  Pasidarau įrodymus, užtildau. Parašau į /msg. Kodėl buvo užtildytas.. Jei tai kartojasi dažnai, pranešu administracijai, kad nuimtų komanda "/skelbimas".

• Patinka 1
  • Teigiamas 1
  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu

Jūsų vardas žaidime: ph0rkyz

Jūsų tikrasis vardas: Darius

Jūsų amžius: nū sakau ,kad 17

Jūsų  Discord (privaloma): ph0rkyz#1337

Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): geras chatmodas.geras chatmodas .geras chatmodas .geras chatmodas .

Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Atsigrąžint pareigas reikia, įvest tvarką , žmonės nesitoleruoją kaip pagarbiai bendrauti su kitais žaidėjais, ar kaip laikytis viešūjų taisyklių serveryje.

Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Taip atstovavęs daugumą serverių kaip moderatorius, kituose žaidimų platformose taipogi.

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): 3-4 valandų tikrai negailą, priklauso nuo dienos produktyvumo.

Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: 120 valandų (5d)

A) reklamerį: /mute reklameris 9999999h reklama (toliau užbaniną)
B) flooderį: /mute PvpGeimerxxXLtu 30min /skelbimas nesilaikymas (flood)
C) nelegalią veiklą: /mute modelt 2h nelegali veikla (jei rimtai nelegali veikla siunčiu ss ,kad užbanintų)
D) skundą forume: pasidaręs įrodymus, įkelių įrodymus, papeikimas atmestas.
E) /skelbimas nesilaikymą: /mute Jozafas 30min /skelbimas nesilaikymas.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Bendradarbiavimą gaudant nusikaltėliųs, patarčiau daugiau kartu veiklos kažkokios vest.

Žaidėjas 'MODIZ' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: įrodymai->/mute 30min modiz /skelbimas nesilaikymas

• Patinka 3
  • Ačiū 1
  • Teigiamas 1
  • Neigiamas 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.