Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

114 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 140

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
Katins

:

Recommended Posts

Jūsų vardas žaidime: RyzasKatinukas
Skundžiamo žaidėjo vardas žaidime: Nikita
Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Neuzbanino zaideju kurie cheatina del TAB,buvau visa laika isijunges F3 kad adminai matytu kad esu be cheatu bet ,,Nikita,,Atsisake uzbaninti cheterius.Ji-jis man sake pasiziureti i kitus adminus,paziurejau radau si admina 00G Chat MOD jis be priekaistu uzbanino cheaterius ir tas zmogus kuris filmavo buvo ijungias F3 viskas gerai matesi,kad jis necheatina.As nesuprantu ko gi galima nematyti pas paudus ta mygtuka.Prasau atkreipti demesi i Nikita.
Data:2020-11-17
Įrodymai: 

Screenshot (414).png

Screenshot (413).png

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

06267bcaaa6d15f47787fd2b2228595a952.PNG

Redaguota nario Nikita
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Paskaičius šį postą man iškilo klausimas: Kodėl kaikurių nusiskundimų anketos yra priimamos nors ir nufilmuotoje medžiagoje nebūna parodytas TAB, o kitose - ne?
 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 52 minutes(-ių), Coca rašė:

Paskaičius šį postą man iškilo klausimas: Kodėl kaikurių nusiskundimų anketos yra priimamos nors ir nufilmuotoje medžiagoje nebūna parodytas TAB, o kitose - ne?
 

+

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Aš jusu visiškai nesuprantu, iškur tokios nesamones ištrauktos kad dar TAB rodytį nors filmuoji su F3, ir dar data puikiai matosi kraštuose kai filmoujį, tai tiesiog rimtai atsižvelkit, nes į tokias nesamones kad dar TAB rodyti...

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 17 valandos(-ų), Katins rašė:

Laika data,tu matei kada video ikeliau snd @tiger

tu gali nufilmuot ir ikelt po poros dienu o irodymai galioja 24h,tam tabas ir yra, kad parodytum tikslia data.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 2 valandos(-ų), sss rašė:

tu gali nufilmuot ir ikelt po poros dienu o irodymai galioja 24h,tam tabas ir yra, kad parodytum tikslia data.

Bet cheateriai ten ir del datos reikia,prikipti ? nemanau 

Redaguota nario Katins

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 2 minutes(-ių), Katins rašė:

Bet cheateriai ten ir del datos reikia,prikipti ? nemanau 

taip nes su gali nufilmuot ir be tab ikelt po menesio kokio ir zmogus vps gali nesuprast uz ka. o jai bus praeja 24h bus atmesta

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Nu tai uzbaninkit ir rakinkit krw as jau diena cia su dveis cheateriais laukiu kol bana gaus cheateriai krw.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 minute, sss rašė:

taip nes su gali nufilmuot ir be tab ikelt po menesio kokio ir zmogus vps gali nesuprast uz ka. o jai bus praeja 24h bus atmesta

Nu  bet jie cheatina krw, dabar sedi uz ekrano ir cheatina krw tau nepamoina kai pats esi cheateris ?

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, Katins rašė:

Nu  bet jie cheatina krw, dabar sedi uz ekrano ir cheatina krw tau nepamoina kai pats esi cheateris ?

neprakaituok tu 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 19 valandos(-ų), tort926 rašė:

Nes "TAB" taisykle yra xujne kaip ir F3

Tu taisyklių nebuvo, kol neatsirado žaidėjų kurie priverti įrašyti šias taisykles, savo durnumu ir nesamonėm.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

O dėl to, kad neįjungei TAB pats kaltas taisyklės yra ir turi pagal tas taisykles nufilmuoti čyterį.

Skundas atmestas.

Tema rakinama.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×