Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

0 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 3

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Cristup

Pagyrimas Cigaretei

Recommended Posts

Milžiniškas +rep ir labai norėčiau pagirti serverio  chatmod'ą - Cigaretę. Norėjau šiaip pasiklausti dėl fermos statymo, bet jis atėjo į mano rezidencija  ir ne tik paaiškino kaip čia ką daryti , bet ir sužymėjo pagal išmatavimus kur viską statyti! 

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

  • Patinka 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Cigarete rašė:

@Pofkeee sako pagyrimus perku..

Nejuokink;D

 

Kas nejuokink, padėjo spawnerius į fermą sudėt,oho. Pasikvieti kitą žmogu jis tau sudeda tai ką jį į chatmodus iškarto reik aukštint nes spawnerius į fermą sudėjo?

  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

@S1ntax Pavydi? Aš šitam žmogui daug gero padariau,tai jis man ir nepagailėjo pagyrimo.

Visko nežinodamas kalbi pievas.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

mldc ciga

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 49 minutes(-ių), Cigarete rašė:

@S1ntax Pavydi? Aš šitam žmogui daug gero padariau,tai jis man ir nepagailėjo pagyrimo.

Visko nežinodamas kalbi pievas.

 

Ko man pavydėt, jog tu ant tiek confident esi, kad tu pirmą dieną būdamas cm aiškini kad tu daugiau taisyklių žinai nei aš 4 mėnesius išbuvęs, o poto po papeikimais rašo, jog jūs dar mokotės, tai na**i atsiprašant kalbėt, ir poto pasidū***t prieš visus, tai jeigu žinai taisykliu daugiau nei žmogus turėjęs patirtį tai kodėl papeikimą jau antrą gauni?

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Nes žmonės ant tiek nesuvokia,kad nežinau visi papeikimai atmesti.Nes yra tam tikros priežastys.Vienas ppk bv tai,kad tipo free mute numečiau įrodymus ir atmetė.O kitas tsg pavydėt pradėjo ir ppk parašė beto irgi buvo atmestas.

O iš kur aš galėjau žinot,kad tu išbuvai 4mėnesius?Pastoviai rašai pievas ir kalbi š*dus.

  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 3 valandos(-ų), S1ntax rašė:

Ko man pavydėt, jog tu ant tiek confident esi, kad tu pirmą dieną būdamas cm aiškini kad tu daugiau taisyklių žinai nei aš 4 mėnesius išbuvęs, o poto po papeikimais rašo, jog jūs dar mokotės, tai na**i atsiprašant kalbėt, ir poto pasidū***t prieš visus, tai jeigu žinai taisykliu daugiau nei žmogus turėjęs patirtį tai kodėl papeikimą jau antrą gauni?

O, ko tau nepavydėt? Kad atgal nepriemem į administracijos narius? Nors stobal norėjai ir dar kaip norėjai.

  • Teigiamas 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Naudoji cheatus? ;D juoda sirdele ;DD nu sorriuks kad izdaviau ? @SPEC1ALXOREdd daryk kaska :DDD

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Šaunuolis Naujasis ChatMod'as ! (^.^)

 

 

P.S rakinų tema, nes jau pradedat viens ant kito varyti.

  • Patinka 2
  • Neigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×