Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

2 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 3

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
Ghostaz

Beqnoi eventas

Recommended Posts

Jūsų vardas žaidime: basix
Skundžiamo žaidėjo vardas žaidime: Beqnoi
Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?:  Dare Bow Eventa Zmogus.  Biordenzo uzsiregistravo ir sako po evento uzsiregistravai  Ir taip zmogus nesudalyvavo evente.
Data:11/27/2020 
Įrodymai: https://prnt.sc/vrdyvm https://prnt.sc/vre1mr

Redaguota nario Ghostaz
  • Neigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Jis mane išvadines taip ir taip jau, net nevardinsiu, dėl to ir neleidau jam dalyvaut ir plus jis užsiregistravo jau kai turėjau 16 žaidėjų jis dar net nebuvo atėjęs į res kai event buvo prasidėjęs. 

 

Redaguota nario Beqnoi
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Beqnoi rašė:

Jis mane išvadines taip ir taip jau, net nevardinsiu, dėl to ir neleidau jam dalyvaut ir plus jis užsiregistravo jau kai turėjau 16 žaidėjų jis dar net nebuvo atėjęs į res kai event buvo prasidėjęs. 

 

Jis nuo pat starto buvo rese :DDDDD

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Tai kodėl jis man nerašė kai ieškojau žaidėjų eventui? Nes jau į forumą ne žiūrėjau 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, Beqnoi rašė:

Tai kodėl jis man nerašė kai ieškojau žaidėjų eventui? Nes jau į forumą ne žiūrėjau 

Tu eventa darai ne jis. + Tu turi surasyt ant lenteliu kas pries ka bet kaip tu sakei neturejai laiko nors visa diena serve buvai tai ka tu veiki?

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Šiaip aš tam tam ir esu serve, kad padėčiau, o ne tik statyčiau pvp arena

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, Beqnoi rašė:

Šiaip aš tam tam ir esu serve, kad padėčiau, o ne tik statyčiau pvp arena

Statyt pvp arena? Ta arena jau stovi kokias 2savaites tai jai darai eventa tai tu pasiruosk jam o jai neturi laiko tai kam tu ji vps darai?

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Yra žmonėms kuriems patinka eventai. Nepatinka kas nors, nedalyvauk. Aš gi ne verčiu žmonių registruotis ir dalyvaut evente

 

Aš savo pasakiau ir baigiu

Redaguota nario Beqnoi
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Seni jis buvo prieš 21min prisiregistravęs kai buvo ss nusiutęs, o tą laiką jau buvo 19:32min, tai jis jau prisiregistravo kai jau prasidėjo.O basix nerašyk geriau tokių šūdų, ir nebandyk išverst tų CM pralaimėjęs, ir taip reikia džiaugtis kad šis CM stengiasi dėl mūsų, gaišta laiką, aukoja savo žaidimo pinigus ir rengia šitokius nuostabius eventus .Tai tau beqnoi rep +.

Redaguota nario KeinWin3200

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Tu laika pazysti?

Ką tik, KeinWin3200 rašė:

Seni jis buvo prieš 21min prisiregistravęs kai buvo ss nusiutęs, o tą laiką jau buvo 19:32min, tai jis jau prisiregistravo kai jau prasidėjo.O basix nerašyk geriau tokių šūdų, ir nebandyk išverst tų CM pralaimėjęs, ir taip reikia džiaugtis kad šis CM stengiasi dėl mūsų, gaišta laiką, aukoja savo žaidimo pinigus ir rengia šitokius nuostabius eventus .Tai tau beqnoi rep +.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 minute, Ghostaz rašė:

Tu laika pazysti?

 

Nenoriu gaut isp, bet 19:32-21min=19:11, bet manau tau nepavyks varkės prasukt, p.s jis vpš parašė jau kai 2 roundas buvo ?, tai manau šis asmuo bandė pasipelnyt.Tai geriau nieko neberašyk, nes sau gėda darai ? 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, KeinWin3200 rašė:

Nenoriu gaut isp, bet 19:32-21min=19:11, bet manau tau nepavyks varkės prasukt, p.s jis vpš parašė jau kai 2 roundas buvo ?, tai manau šis asmuo bandė pasipelnyt.Tai geriau nieko neberašyk, nes sau gėda darai ? 

Kur tu varke matai?

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Tai, bl žmogus į antrą roundą būtų atėjęs tai didesnė galimybė jam laimėti ir pasiimti prizą. Ijunk loginį mastymą, žodžiu nebefreepostinsiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 6 minutes(-ių), KeinWin3200 rašė:

Tai, bl žmogus į antrą roundą būtų atėjęs tai didesnė galimybė jam laimėti ir pasiimti prizą

Koks įdomumas? Jeigu jis ateina į antra roundą ir turi didesniu šansu laimėti nei kiti? Tau manau reikėtu įjunkti logini mąstyma.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 38 minutes(-ių), SPEC1ALXOREdd rašė:

Koks įdomumas? Jeigu jis ateina į antra roundą ir turi didesniu šansu laimėti nei kiti? Tau manau reikėtu įjunkti logini mąstyma.

Tai tame ir bajeris ?, kad ateina į antrą roundą ir jam lengviau, nes gal būtų pirmam rounde prapises.Nepyk specai bet tu įjunkt mastyma, arba ne taip perskaitiai ?  ir būtų nesąžininga žaidėjų atžvilgiu, nes mes būtume ėjė 2 kovas o jis tik vieną.

Redaguota nario KeinWin3200

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Prisiregistruokite arba prisijunkite norėdami komentuoti

Jūs turite būti forumo narys norėdami komentuoti

Sukurti vartotoją

Prisiregistruokite mūsų bendruomenėje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau turite vartotoją? Prisijunkite.

Prisijunkite
Sign in to follow this  

×