Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

87 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 140

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
GeniukasVudiz

[ Atmesta ❌ ] Peikiu Flonder13

Recommended Posts

Tavo vardas žaidime: VergasEsuNx
Peikiamo asmens vardas žaidime: Flonder13
Už ką peikiate šį administracijos narį: Buvo taip žaidem mc kol i dc neprisijunge žaidėjas NoLimit ir pradėjo pasakot kad iš jo čj ferma atiims dabar o poto sako ai čia mano senas korishas flonder13 žiuriu žiuriu galvoju ko tu nenaikini reso 244spawner sudėta o limitas 192,tai flonder sako turi 30min galvoju kam 30min poto nolimit sako že leidžia isikast spawner tai nolimit išsikase ir dave nemažai mano draugui Sanchezas... Tesiog norėjau pranešt kad musu ištikimas admin Flonder13 leidžia taip daryt... ai btw ta resa nolimit atidave mano draugui sanchez tai neatimėjam
Įrodymai: 

 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Gauni baną už čytus, ir tavo parašyta priežastis dėl ko rašai skundą yra melagina ir nesąmoningą, net gėda atsakinėt į tokį "debilišką" skundą kur įrodymus ėmei iš 13 metų paauglio lūpų

source: "trust me bro"

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 5 minutes(-ių), Flonder13 rašė:

Gauni baną už čytus, ir tavo parašyta priežastis dėl ko rašai skundą yra melagina ir nesąmoningą, net gėda atsakinėt į tokį "debilišką" skundą kur įrodymus ėmei iš 13 metų paauglio lūpų

source: "trust me bro"

Ane gi nesimazink admin gavai sparnus pakėlei kartu su juo sedėdavai vienam dc o ban davei dbr o ne prieš tai kai video filmavau pacukas.... kažkaip gėda laikas nufilmuotas kada jis dave irodymus ir kada tu mane užbaninai ka tu čia mazinies jeezzzzzz gėda net 

  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 12 minutes(-ių), Flonder13 rašė:

Gauni baną už čytus, ir tavo parašyta priežastis dėl ko rašai skundą yra melagina ir nesąmoningą, net gėda atsakinėt į tokį "debilišką" skundą kur įrodymus ėmei iš 13 metų paauglio lūpų

source: "trust me bro"

+ kokie cheat žmogau su Sanchezas kasem duobe kartu darom patikra? bet jaigu buvau be cheat leavini serva ir admin atsisakai

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 4 minutes(-ių), GeniukasVudiz rašė:

Ane gi nesimazink admin gavai sparnus pakėlei kartu su juo sedėdavai vienam dc o ban davei dbr o ne prieš tai kai video filmavau pacukas.... kažkaip gėda laikas nufilmuotas kada jis dave irodymus ir kada tu mane užbaninai ka tu čia mazinies jeezzzzzz gėda net 

Kad tu tiesiai šviesiai šūdus rašai.

Dėl fermų buvo taip: atėjau ir pamačiau, kad tarp fermų nėra 50 blockų atstumo, jau norėjau pats pašalint fermą, bet prisistatė owneris ir prašė, kad leisčiau nusigriaut jam pačiam. Daviau 5min tam padaryt, ir tai jis spėjo.

Iš kur tu čia tokius perteklinius limitus ir laikus nesąmoningus rašai, ir apie kokius sėdėjimus su tokiais neadekvačiais žmonėmis dar kalbi.

Baną gavai už tai, nes tavo video matosi čytai

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 4 minutes(-ių), GeniukasVudiz rašė:

bet jaigu buvau be cheat leavini serva ir admin atsisakai

Galvok ką rašai atsirado mat ne čyteris, pagausiu gausi banip'a "nečyteri".

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 5 minutes(-ių), GeniukasVudiz rašė:

+ kokie cheat žmogau su Sanchezas kasem duobe kartu darom patikra? bet jaigu buvau be cheat leavini serva ir admin atsisakai

 

image.png

Tu esi iš JK tai tavo filmuotas laikas rodo 21:38 lietuvos laiku. Tai vėl patikslina, kad šūdus rašai ir meluoji

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×